Sodyba ar prabangi salė vestuvėms? Palyginkime

Kokia vestuvių šventės vieta Jums atrodo labiausiai tinkama? Čia nėra vieningo arba teisingo atsakymo, kadangi jaunieji renkasi tai, kas jiems labiausiai tinka. Ir kol vieni teigia kad sodyba vestuvėms yra geriausias variantas, kadangi kaina maža, o laisvė – beribė, tuo tarpu kiti renkasi prabangias sales, kuriose jaučiasi geriausiai. 

Žinoma, džiugu, kad rintis yra iš ko. O ir nusprendus, kas labiausiai tinka – sodyba ar salė – vis vien asortimentas bus įvairus ir labai platus. Pirmiausia reikia apsispręsti dėl bazinių dalykų, o vėliau – dėl smulkmenų.

Sodybos pasirinkimas ir vertinimas

Sodybos prie ežero nuoma – puikiai tiks tiems, kurie nori šiek tiek laisvesnių vestuvių, kurių metu nei jaunieji, nei svečiai nebūtų įpareigoti.

Aptarsime svarbiausius niuansus, kurie dažniausiai gali padėti apsispręsti, ar sodyba tikrai geras sumanymas, ar tai nėra toks jau vienintelis sprendimas.

  • Pirmiausia sodybos vertinamos dėl kur kas mažesnės kainos, tad jas dažniausiai renkasi tie, kurie taupo. Tačiau taupo pinigus, o ne kokybę, kadangi sodybų pasiūla labai plati.
  • Galima rasti tiek kur kas paprastesnio, tiek įmantresnio stiliaus. Nuo prabangos iki kaimiško stiliaus. Bene tuo labiausiai ir džiugina sodybos. Jos labai įvairios ir kartu atitinka skirtingų žmonių poreikius.
  • Dažniausiai sodybos pasirenkamos tada, kai ieškoma ne tik vietos šventei vestuvių dieną, tačiau ir kitomis dienomis, kai norisi aktyviai leisti laiką. Dažniausiai sodybose būna pirtis, lauko pramogos ir kiti malonumais, kuriuos siūlome įvertinti.
  • Tai yra laisvo tipo vestuvės, o daugeliui žmonių – tai didžiausias privalumas. Paprasčiausiai ne visi nori būti salėje ir atlikti tam tikrus ritualus, žaisti tam tikrus žaidimus. Gerai, kai sodybos teritorijos dažniausiai plačios, tad kiekvienas randa kuo užsiimti, kol atliekamas ne toks jam patrauklus ritualas.
  • Dėl patrauklesnės kainos sodybos yra ta vieta, kur dažniausiai daromos net kelių dienų vestuvės. Tai tiks tiems, kurie tikrai mėgsta aktyviai švęsti.

 

Prabangi salė – ne kiekvieno poreikiams

Jeigu sodybą pasirinkti atrodo gana paprasta ir nekyla jokių labai didelių įpareigojimų – tai su prabangiomis salėmis viskas yra kiek sudėtingiau. Kodėl? Aptarsime svarbiausius niuansus.

  •  Pirmiausia – vokelis, kuris dažniausiai turi būti su nekukliu turiniu. Nors šiuo metu vis garsiau ir vis dažniau kalbama apie tai, kad vokelio turinys neturi būti didelis, tačiau dažniausiai gana prabangi salė įpareigoja, kad kiekvienas ateinantis svečias atneštų tiek, kiek reikia, kad apmokėtų savo vietą.
  •   Lygiai taip pat prabangi salė dažniausiai iš žmogaus „reikalauja“ ir tam tikros aprangos. Tikrai ne kiekvienas gali sau leisti pirkti labai brangius drabužius, galiausiai, ne kiekvienas ir nori. Štai todėl tai pradeda kelti daug įpareigojimų, kurie neatrodo labai patraukliai.
  •  Žinoma, ne visiems patinka ir tam tikras etiketas, ko reikia laikytis tokiose vietose.
  •  Dažniausiai tai yra vieta, kur negalima ateiti su vaikais. O tai daugeliui svečių kelia labai daug nepatogumų.

Kadangi šiuo metu vietos vestuvėms pasiūla labai plati – siūlome ne tik apsispręsti dėl sodybos arba salės, tačiau taip pat detaliau nuspręsti ir dėl konkretaus varianto. Nesirinkite pirmo šovusio į galvą. Juk tai bus vieta, kurioje minėsite gražiausią gyvenimo dieną. Ji turi būti tobula iki mažiausių smulkmenų. Kai tokią pavyks rasti, esame tikri, kad jūs tai pajausite.

Užsak. Nr. 2020/53.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Šiaulių kriminalistai pergudravo juos ir draudimo bendrovę apgauti planavusį šilutiškį

Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, prieš pora metų pradėję tirti Raseinių rajone iš automobilio įvykdytą vagystę, kurios metu, anot savininko, buvo padaryta per 13 tūkstančių eurų turtinė žala, buvo priversti bylą nutraukti ir pradėti naują ikiteisminį tyrimą – dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą ir sukčiavimo. Kaltinimai dėl šių nusikalstamų veikų pareikšti 39 metų Šilutės rajono gyventojui. 2018 metų lapkričio 27-ąją Šiaulių apskrities policija sulaukė pranešimo, kad automagistrale Klaipėda – Kaunas automobiliu VW NEW BEETLE važiavęs vairuotojas,

Šv. Apolonijos nominacijos 2020 laureatė – Danguolė Sutkaitienė

Vasario 13-ąją LR odontologų rūmų nariai tradicinės šventės metu minės Tarptautinę odontologijos dieną, o nuotoliniame renginyje bus paskelbta 2020 m. šv. Apolonijos nominacija. Ji bus skirta gyd. odontologei ortopedei šilutiškei Danguolei Sutkaitienei. 2020 m. 85 metų jubiliejų šventusi D. Sutkaitienė jau nebepraktikuoja odontologinės veiklos, tačiau ją vykdė daugiau nei 60 metų, o Odontologų rūmų nare buvo iki 2015 m. D. Sutkaitienė gerai žinoma ir itin gerbiama Šilutės rajone ir viso pamario krašto kolegų. Profesionalią gyd. odontologės veiklą pradėjo dar 1959

Žiema. Kaip padėti paukščiams?

„Nesvarbu, kokia žiema, paukščiams reikia papildomo maisto”, – teigia Lietuvos ornitologų draugijos projektų koordinatorius Gediminas Petkus.  Ornitologų nuomonės dėl paukščių lesinimo atšilusio klimato sąlygomis akivaizdžiai išsiskiria. Užsienyje lesinimas laikomas ne tik pagalba, bet ir savotiška pramoga, į kurią įsitraukia dažnas, turintis prie namų sodą ar gyvenantis arčiau gamtos. Lietuvos ornitologai laikosi kitos nuomonės: sparnuočiams svarbu padėti šaltuoju metų laiku, kai maisto gamtoje rasti sunku, kai šviesaus laiko vis dar mažai – ne visi sparnuočiai spėja rasti pakankamai lesalo. Lesinti reikia

Jovita Andrijauskienė nebevadovauja Macikų socialinės globos namams

Nuo sausio 15 d. Macikų socialinės globos namų direktorė Jovita Andrijauskienė nebėra šios įstaigos direktorė. „Toks jos sprendimas“, – paaiškino globos namų direktoriaus mobiliuoju telefonu atsiliepęs Viktoras Juraška, direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams. Ar būtų galima susisiekti su buvusia direktore? Į tai V. Juraška atsakė, kad neturi teisės viešinti asmeninio buvusios vadovės telefono numerio.  Macikų socialinės globos namai yra Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai pavaldi įstaiga. Ministrė Monika Navickienė nuo sausio 16 d.  paskyrė V. Jurašką eiti globos namų direktoriaus pareigas,

Taip pat skaitykite