Sodyba ar prabangi salė vestuvėms? Palyginkime

Kokia vestuvių šventės vieta Jums atrodo labiausiai tinkama? Čia nėra vieningo arba teisingo atsakymo, kadangi jaunieji renkasi tai, kas jiems labiausiai tinka. Ir kol vieni teigia kad sodyba vestuvėms yra geriausias variantas, kadangi kaina maža, o laisvė – beribė, tuo tarpu kiti renkasi prabangias sales, kuriose jaučiasi geriausiai. 

Žinoma, džiugu, kad rintis yra iš ko. O ir nusprendus, kas labiausiai tinka – sodyba ar salė – vis vien asortimentas bus įvairus ir labai platus. Pirmiausia reikia apsispręsti dėl bazinių dalykų, o vėliau – dėl smulkmenų.

Sodybos pasirinkimas ir vertinimas

Sodybos prie ežero nuoma – puikiai tiks tiems, kurie nori šiek tiek laisvesnių vestuvių, kurių metu nei jaunieji, nei svečiai nebūtų įpareigoti.

Aptarsime svarbiausius niuansus, kurie dažniausiai gali padėti apsispręsti, ar sodyba tikrai geras sumanymas, ar tai nėra toks jau vienintelis sprendimas.

  • Pirmiausia sodybos vertinamos dėl kur kas mažesnės kainos, tad jas dažniausiai renkasi tie, kurie taupo. Tačiau taupo pinigus, o ne kokybę, kadangi sodybų pasiūla labai plati.
  • Galima rasti tiek kur kas paprastesnio, tiek įmantresnio stiliaus. Nuo prabangos iki kaimiško stiliaus. Bene tuo labiausiai ir džiugina sodybos. Jos labai įvairios ir kartu atitinka skirtingų žmonių poreikius.
  • Dažniausiai sodybos pasirenkamos tada, kai ieškoma ne tik vietos šventei vestuvių dieną, tačiau ir kitomis dienomis, kai norisi aktyviai leisti laiką. Dažniausiai sodybose būna pirtis, lauko pramogos ir kiti malonumais, kuriuos siūlome įvertinti.
  • Tai yra laisvo tipo vestuvės, o daugeliui žmonių – tai didžiausias privalumas. Paprasčiausiai ne visi nori būti salėje ir atlikti tam tikrus ritualus, žaisti tam tikrus žaidimus. Gerai, kai sodybos teritorijos dažniausiai plačios, tad kiekvienas randa kuo užsiimti, kol atliekamas ne toks jam patrauklus ritualas.
  • Dėl patrauklesnės kainos sodybos yra ta vieta, kur dažniausiai daromos net kelių dienų vestuvės. Tai tiks tiems, kurie tikrai mėgsta aktyviai švęsti.

 

Prabangi salė – ne kiekvieno poreikiams

Jeigu sodybą pasirinkti atrodo gana paprasta ir nekyla jokių labai didelių įpareigojimų – tai su prabangiomis salėmis viskas yra kiek sudėtingiau. Kodėl? Aptarsime svarbiausius niuansus.

  •  Pirmiausia – vokelis, kuris dažniausiai turi būti su nekukliu turiniu. Nors šiuo metu vis garsiau ir vis dažniau kalbama apie tai, kad vokelio turinys neturi būti didelis, tačiau dažniausiai gana prabangi salė įpareigoja, kad kiekvienas ateinantis svečias atneštų tiek, kiek reikia, kad apmokėtų savo vietą.
  •   Lygiai taip pat prabangi salė dažniausiai iš žmogaus „reikalauja“ ir tam tikros aprangos. Tikrai ne kiekvienas gali sau leisti pirkti labai brangius drabužius, galiausiai, ne kiekvienas ir nori. Štai todėl tai pradeda kelti daug įpareigojimų, kurie neatrodo labai patraukliai.
  •  Žinoma, ne visiems patinka ir tam tikras etiketas, ko reikia laikytis tokiose vietose.
  •  Dažniausiai tai yra vieta, kur negalima ateiti su vaikais. O tai daugeliui svečių kelia labai daug nepatogumų.

Kadangi šiuo metu vietos vestuvėms pasiūla labai plati – siūlome ne tik apsispręsti dėl sodybos arba salės, tačiau taip pat detaliau nuspręsti ir dėl konkretaus varianto. Nesirinkite pirmo šovusio į galvą. Juk tai bus vieta, kurioje minėsite gražiausią gyvenimo dieną. Ji turi būti tobula iki mažiausių smulkmenų. Kai tokią pavyks rasti, esame tikri, kad jūs tai pajausite.

Užsak. Nr. 2020/53.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ar verta rinktis aliuminio langus?

Rinkdamiesi naujus langus susiduriame su gausybe variantų. Vienas iš populiariausių – aliuminio langai. Ar tai tikrai geras pasirinkimas? Norėdami tai išsiaiškinti, prieš priimdami teisingą sprendimą, turite įvertinti šių langų privalumus ir trūkumus. Aliuminio profilio langai pasižymi puikiomis savybėmis, tokiomis kaip ilgaamžiškumas Jei pasirinksite kokybiškus langus ir juos montuos patyrę meistrai, kokybė jus džiugins ilgai. Tokie langai nekeičia savo išvaizdos ir eksploatacinių savybių daugelį metų. Taip pat verta paminėti, kad juos labai lengva prižiūrėti, lengva valyti. Taip yra dėl specialios dangos,

Plaukimas baidarėmis su vaikais: saugios kelionės patarimai

Ramus plaukimas baidarėmis su šeima – tai patogus laisvalaikis gamtoje ir neišdildomas įspūdis. Pamirškite kasdienius rūpesčius, susikraukite lagaminus ir leiskitės į kelionę baidarėmis! Tiesa, jei nuspręsite plaukti su vaikais, jums gali kilti daug klausimų. Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų: ar tikrai saugu vaikus pasiimti plaukti baidarėmis? Keliautojų dažnai klausiama, kokiu maršrutu pasirinkti ir kokių papildomų saugumo priemonių reikėtų imtis? Pateikiame trumpą atmintinę, kaip plaukimą baidarėmis su vaikais paversti malonia, saugia ir įsimintina jūsų šeimos pramoga. Plaukdami laikykitės svarbių saugos taisyklių

Prognozuojami karščiai, lietus su griaustiniu ir vėju, galima kruša

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad birželio 27 d., pirmadienis, po karšto ilgojo savaitgalio pokyčių dar neatneš – šalyje išsilaikys sausi, saulėti ir karšti orai.  5-10 m/s pietinis, rytinis vėjas gaivins menkai. Aukščiausia temperatūra pavėsyje šiandien sieks 28–33 laipsnius karščio, atokaitoje bus dar karščiau, todėl įdienojus geriau lauke nebūti. Įprasta, kad tvyrant tokiam karčiui medikai pataria vengti aktyvaus judėjimo ir su tuo susijusių darbų. Birželio 28 d., antradienį, orai ims keistis. Naktį lietaus dar nenumatoma. Bus ramu, tvanku ir labai šilta,

Birželio 29-ąją – Pasieniečių diena

Tai profesinė Lietuvos beveik pusketvirto tūkstančio Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) tarnautojų ir darbuotojų šventė. Šia proga vyks šventiniai renginiai ir Šilutėje. Programa Šilutėje: 11 val. Šv. mišios Šv. Kryžiaus katalikų bažnyčioje (Katalikų Bažnyčios g. 1); 12 val. VSAT vėliavų būrių maršas – paradas nuo bažnyčios Turgaus ir Lietuvininkų gatvėmis iki Šilutės senojo turgaus aikštės; 12.30 val. iškilmės aikštėje, pasieniečių rikiuotė, apdovanojimai; 13 val. Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinio pučiamųjų orkestro koncertas; 13.30 val. parodomoji pasieniečių kinologų su šunimis programa; 14

Taip pat skaitykite