Sodyba ar prabangi salė vestuvėms? Palyginkime

Kokia vestuvių šventės vieta Jums atrodo labiausiai tinkama? Čia nėra vieningo arba teisingo atsakymo, kadangi jaunieji renkasi tai, kas jiems labiausiai tinka. Ir kol vieni teigia kad sodyba vestuvėms yra geriausias variantas, kadangi kaina maža, o laisvė – beribė, tuo tarpu kiti renkasi prabangias sales, kuriose jaučiasi geriausiai. 

Žinoma, džiugu, kad rintis yra iš ko. O ir nusprendus, kas labiausiai tinka – sodyba ar salė – vis vien asortimentas bus įvairus ir labai platus. Pirmiausia reikia apsispręsti dėl bazinių dalykų, o vėliau – dėl smulkmenų.

Sodybos pasirinkimas ir vertinimas

Sodybos prie ežero nuoma – puikiai tiks tiems, kurie nori šiek tiek laisvesnių vestuvių, kurių metu nei jaunieji, nei svečiai nebūtų įpareigoti.

Aptarsime svarbiausius niuansus, kurie dažniausiai gali padėti apsispręsti, ar sodyba tikrai geras sumanymas, ar tai nėra toks jau vienintelis sprendimas.

  • Pirmiausia sodybos vertinamos dėl kur kas mažesnės kainos, tad jas dažniausiai renkasi tie, kurie taupo. Tačiau taupo pinigus, o ne kokybę, kadangi sodybų pasiūla labai plati.
  • Galima rasti tiek kur kas paprastesnio, tiek įmantresnio stiliaus. Nuo prabangos iki kaimiško stiliaus. Bene tuo labiausiai ir džiugina sodybos. Jos labai įvairios ir kartu atitinka skirtingų žmonių poreikius.
  • Dažniausiai sodybos pasirenkamos tada, kai ieškoma ne tik vietos šventei vestuvių dieną, tačiau ir kitomis dienomis, kai norisi aktyviai leisti laiką. Dažniausiai sodybose būna pirtis, lauko pramogos ir kiti malonumais, kuriuos siūlome įvertinti.
  • Tai yra laisvo tipo vestuvės, o daugeliui žmonių – tai didžiausias privalumas. Paprasčiausiai ne visi nori būti salėje ir atlikti tam tikrus ritualus, žaisti tam tikrus žaidimus. Gerai, kai sodybos teritorijos dažniausiai plačios, tad kiekvienas randa kuo užsiimti, kol atliekamas ne toks jam patrauklus ritualas.
  • Dėl patrauklesnės kainos sodybos yra ta vieta, kur dažniausiai daromos net kelių dienų vestuvės. Tai tiks tiems, kurie tikrai mėgsta aktyviai švęsti.

 

Prabangi salė – ne kiekvieno poreikiams

Jeigu sodybą pasirinkti atrodo gana paprasta ir nekyla jokių labai didelių įpareigojimų – tai su prabangiomis salėmis viskas yra kiek sudėtingiau. Kodėl? Aptarsime svarbiausius niuansus.

  •  Pirmiausia – vokelis, kuris dažniausiai turi būti su nekukliu turiniu. Nors šiuo metu vis garsiau ir vis dažniau kalbama apie tai, kad vokelio turinys neturi būti didelis, tačiau dažniausiai gana prabangi salė įpareigoja, kad kiekvienas ateinantis svečias atneštų tiek, kiek reikia, kad apmokėtų savo vietą.
  •   Lygiai taip pat prabangi salė dažniausiai iš žmogaus „reikalauja“ ir tam tikros aprangos. Tikrai ne kiekvienas gali sau leisti pirkti labai brangius drabužius, galiausiai, ne kiekvienas ir nori. Štai todėl tai pradeda kelti daug įpareigojimų, kurie neatrodo labai patraukliai.
  •  Žinoma, ne visiems patinka ir tam tikras etiketas, ko reikia laikytis tokiose vietose.
  •  Dažniausiai tai yra vieta, kur negalima ateiti su vaikais. O tai daugeliui svečių kelia labai daug nepatogumų.

Kadangi šiuo metu vietos vestuvėms pasiūla labai plati – siūlome ne tik apsispręsti dėl sodybos arba salės, tačiau taip pat detaliau nuspręsti ir dėl konkretaus varianto. Nesirinkite pirmo šovusio į galvą. Juk tai bus vieta, kurioje minėsite gražiausią gyvenimo dieną. Ji turi būti tobula iki mažiausių smulkmenų. Kai tokią pavyks rasti, esame tikri, kad jūs tai pajausite.

Užsak. Nr. 2020/53.

Hits: 59

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasaulinė kultūros diena paminėta virtualiai

1935 m. balandžio 15 d. Vašingtone JAV prezidentas Franklinas Ruzveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų bei istorinių paminklų išsaugojimo. Dabar ši diena paskelbta Pasauline kultūros diena, siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūros vertybes. Šia proga Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus specialistai pakvietė visus kolegas bei kitų kultūros įstaigų darbuotojus, meno kolektyvus, bibliotekos lankytojus dalyvauti virtualioje viktorinoje „Kultūra – tau, man, kitiems…“, skirtoje šiai dienai paminėti. Kultūra kiekvienam iš mūsų yra

Sinoptikai džiugina: savaitgalį kai kur bus iki 19 laipsnių šilumos

Jau keletą dienų netoli mūsų šalies besisukantis ir tankius debesis plukdantis ciklonas niekur nesitrauks ir šiandien, tačiau debesų sluoksnis nebebus toks vientisas, daugelyje rajonų bent retkarčiais pasirodys saulė. Lietaus taip pat bus mažiau – palis tik vietomis, daugiausiai pietinėje šalies dalyje, vyraus trumpalaikio pobūdžio lietus. Įdienojus papūs stiprokas šiaurės rytų vėjas, kai kur gūsiai sieks 15 m/s. Iš rytų plūs šiltesnio oro masė, todėl net ir storesni debesys nesutrukdys orui sušilti iki 9-14 laipsnių. Šeštadienį debesuotumas bus nepastovus – naktį

Šilutės meno mokykla švenčia 55 metų veiklos sukaktį

Pandemija ir karantinai dėl COVID-19 nesutrukdė Šilutės meno mokyklos bendruomenei švęsti savo įstaigos veiklos 55 metų sukaktį. Tereikia užsukti į šios mokyklos interneto svetainę. Šios mokyklos istorija prasidėjo 1965 metų rugsėjo 1 d. Jau peržengtas 55 metų slenkstis. Į gyvenimą išlydėta per 1600 muzikantų, keli šimtai dailės skyriaus mokinių, šokėjų. Būtent muzikos, dailės ir šokio meno mokoma šioje mokykloje, kuri yra papildomo ugdymo, tad tėvai už savo vaikų lavinimą moka nustatytą mokestį. Šventes, kai suguža gausybė svečių, buvusių pedagogų, mokinių,

Nauja tvarka perkant automobilį

Lietuvoje nuo gegužės 1 d. ims veikti Transporto priemonių savininkų apskaitos sistema: pirkdami automobilį gausite specialų kodą. Su Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo ir Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimais siejama sistema norima, kad gyventojai nesusidurtų su nesąžininga prekyba automobiliais, o jų teisės būtų apsaugotos, kad būtų suformuota skaidri transporto priemonių bei jų detalių prekyba, sumažėtų šioje srityje nesąžiningų sandorių, valstybė gautų priklausančius mokesčius. Vidaus reikalų ministrė  A. Bilotaitė pastebėjo, kad iki šiol dauguma automobilių pirkimo-pardavimo sandorių vyksta grynaisiais pinigais, taip galima

Taip pat skaitykite