Sodyba ar prabangi salė vestuvėms? Palyginkime

Kokia vestuvių šventės vieta Jums atrodo labiausiai tinkama? Čia nėra vieningo arba teisingo atsakymo, kadangi jaunieji renkasi tai, kas jiems labiausiai tinka. Ir kol vieni teigia kad sodyba vestuvėms yra geriausias variantas, kadangi kaina maža, o laisvė – beribė, tuo tarpu kiti renkasi prabangias sales, kuriose jaučiasi geriausiai. 

Žinoma, džiugu, kad rintis yra iš ko. O ir nusprendus, kas labiausiai tinka – sodyba ar salė – vis vien asortimentas bus įvairus ir labai platus. Pirmiausia reikia apsispręsti dėl bazinių dalykų, o vėliau – dėl smulkmenų.

Sodybos pasirinkimas ir vertinimas

Sodybos prie ežero nuoma – puikiai tiks tiems, kurie nori šiek tiek laisvesnių vestuvių, kurių metu nei jaunieji, nei svečiai nebūtų įpareigoti.

Aptarsime svarbiausius niuansus, kurie dažniausiai gali padėti apsispręsti, ar sodyba tikrai geras sumanymas, ar tai nėra toks jau vienintelis sprendimas.

  • Pirmiausia sodybos vertinamos dėl kur kas mažesnės kainos, tad jas dažniausiai renkasi tie, kurie taupo. Tačiau taupo pinigus, o ne kokybę, kadangi sodybų pasiūla labai plati.
  • Galima rasti tiek kur kas paprastesnio, tiek įmantresnio stiliaus. Nuo prabangos iki kaimiško stiliaus. Bene tuo labiausiai ir džiugina sodybos. Jos labai įvairios ir kartu atitinka skirtingų žmonių poreikius.
  • Dažniausiai sodybos pasirenkamos tada, kai ieškoma ne tik vietos šventei vestuvių dieną, tačiau ir kitomis dienomis, kai norisi aktyviai leisti laiką. Dažniausiai sodybose būna pirtis, lauko pramogos ir kiti malonumais, kuriuos siūlome įvertinti.
  • Tai yra laisvo tipo vestuvės, o daugeliui žmonių – tai didžiausias privalumas. Paprasčiausiai ne visi nori būti salėje ir atlikti tam tikrus ritualus, žaisti tam tikrus žaidimus. Gerai, kai sodybos teritorijos dažniausiai plačios, tad kiekvienas randa kuo užsiimti, kol atliekamas ne toks jam patrauklus ritualas.
  • Dėl patrauklesnės kainos sodybos yra ta vieta, kur dažniausiai daromos net kelių dienų vestuvės. Tai tiks tiems, kurie tikrai mėgsta aktyviai švęsti.

 

Prabangi salė – ne kiekvieno poreikiams

Jeigu sodybą pasirinkti atrodo gana paprasta ir nekyla jokių labai didelių įpareigojimų – tai su prabangiomis salėmis viskas yra kiek sudėtingiau. Kodėl? Aptarsime svarbiausius niuansus.

  •  Pirmiausia – vokelis, kuris dažniausiai turi būti su nekukliu turiniu. Nors šiuo metu vis garsiau ir vis dažniau kalbama apie tai, kad vokelio turinys neturi būti didelis, tačiau dažniausiai gana prabangi salė įpareigoja, kad kiekvienas ateinantis svečias atneštų tiek, kiek reikia, kad apmokėtų savo vietą.
  •   Lygiai taip pat prabangi salė dažniausiai iš žmogaus „reikalauja“ ir tam tikros aprangos. Tikrai ne kiekvienas gali sau leisti pirkti labai brangius drabužius, galiausiai, ne kiekvienas ir nori. Štai todėl tai pradeda kelti daug įpareigojimų, kurie neatrodo labai patraukliai.
  •  Žinoma, ne visiems patinka ir tam tikras etiketas, ko reikia laikytis tokiose vietose.
  •  Dažniausiai tai yra vieta, kur negalima ateiti su vaikais. O tai daugeliui svečių kelia labai daug nepatogumų.

Kadangi šiuo metu vietos vestuvėms pasiūla labai plati – siūlome ne tik apsispręsti dėl sodybos arba salės, tačiau taip pat detaliau nuspręsti ir dėl konkretaus varianto. Nesirinkite pirmo šovusio į galvą. Juk tai bus vieta, kurioje minėsite gražiausią gyvenimo dieną. Ji turi būti tobula iki mažiausių smulkmenų. Kai tokią pavyks rasti, esame tikri, kad jūs tai pajausite.

Užsak. Nr. 2020/53.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Policija praneša apie savaitgalio įvykius Šilutės rajone

Šilutės r. policijos komisariato pareigūnai savaitgalį vyko į  įvykius, dėl kurių gauti pareiškimai. Lapkričio 26-27 d. iš kiemo Vytauto g., Šilutėje, buvo pavogtas automobilis „Škoda Superb“ su jame buvusiais darbo įrankiais. Nuostolis 1724 eurai. Lapkričio 27 d. automobilis rastas Šilutės rajone. Tą pačią dieną pastebėta, kad Juknaičiuose iš namo, galbūt į vidų patekus pro rūsio langą, pavogta įvairių aukso dirbinių ir 650 eurų. Nuostolis 12 000 eurų. Lapkričio 27 d. popietę Saugose buvo sustabdytas automobilis „Audi A4“, kurį vairavo neblaivi

D. Trumpo nuotrauka papuošė Baltųjų rūmų Kalėdų eglutę

Vašingtonas, lapkričio 30 d. (AFP-ELTA). Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas „sugrįžo“ į Baltuosius rūmus – respublikono nuotrauka papuošė jo įpėdinio Joe Bideno Kalėdų eglutę. Įrėminta D. Trumpo ir jo žmonos Melanijos nuotrauka yra pirmadienį pristatytų Baltųjų rūmų kalėdinių dekoracijų dalis. Ant eglutės valstybinių banketų salėje kabo ir kitų buvusių JAV prezidentų – Jimmy‘io Carterio ir Baracko Obamos – ir jų žmonų nuotraukos. Kad ant eglutės atsirado vietos ir M. ir D. Trumpų poros fotografijai, gali būti traktuojama kaip kalėdinis pasiūlymas

Ar literatūros klasika dar vis įdomi šiuolaikiniam žmogui?

Kasdien pasaulyje išleidžiama šimtai knygų. Knygynuose naujienos keičiasi taip pat gana dažnai. Tokie dideli leidybos mastai natūraliai pasmerkia daug knygų nueiti užmarštin. Visgi yra kūrinių, kurie sėkmingai atlaiko laiko išbandymą jau kelis šimtmečius ir drąsiai gali būti vadinami literatūros klasika.   Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad šiuolaikiniam, nuolat skubančiam ir fragmentiškai mąstančiam žmogui klasikiniai kūriniai nebėra aktualūs, tačiau pasaulinės klasikos vardą kai kurios knygos įgijo  ne veltui. Jos pasižymi universalumu, nepavaldžiu laikui ir epochoms. Nors mūsų buitis, aplinka ir

Užstrigo žiedas ant piršto. Ką daryti?

Žiedas ant piršto užstrigti gali dėl įvairių priežasčių: itin ilgo papuošalo nešiojimo, netinkamo žiedo dydžio, traumos, šilto oro, skysčių susilaikymo ar net sąnarių artrito. Užstrigęs žiedas ne tik erzina, bet gali būti ir pavojingas sveikatai. Dalinamės patarimais, kaip elgtis tokioje situacijoje.  Kaip sumažinti patinimą? Patinimą sumažinti galima naudojant RICE (angl. rest, ice, compression, elevation) metodą. Jį sudaro poilsis, ledas, spaudimas ir pakėlimas. Tai įprastas pirmosios pagalbos, teikiamos patempimų ir išnirimų atvejais, etapas. RICE metodas puikiai pritaikomas ir užstrigusiems žiedams: Pirštą

Taip pat skaitykite