Sodyba ar prabangi salė vestuvėms? Palyginkime

Kokia vestuvių šventės vieta Jums atrodo labiausiai tinkama? Čia nėra vieningo arba teisingo atsakymo, kadangi jaunieji renkasi tai, kas jiems labiausiai tinka. Ir kol vieni teigia kad sodyba vestuvėms yra geriausias variantas, kadangi kaina maža, o laisvė – beribė, tuo tarpu kiti renkasi prabangias sales, kuriose jaučiasi geriausiai. 

Žinoma, džiugu, kad rintis yra iš ko. O ir nusprendus, kas labiausiai tinka – sodyba ar salė – vis vien asortimentas bus įvairus ir labai platus. Pirmiausia reikia apsispręsti dėl bazinių dalykų, o vėliau – dėl smulkmenų.

Sodybos pasirinkimas ir vertinimas

Sodybos prie ežero nuoma – puikiai tiks tiems, kurie nori šiek tiek laisvesnių vestuvių, kurių metu nei jaunieji, nei svečiai nebūtų įpareigoti.

Aptarsime svarbiausius niuansus, kurie dažniausiai gali padėti apsispręsti, ar sodyba tikrai geras sumanymas, ar tai nėra toks jau vienintelis sprendimas.

  • Pirmiausia sodybos vertinamos dėl kur kas mažesnės kainos, tad jas dažniausiai renkasi tie, kurie taupo. Tačiau taupo pinigus, o ne kokybę, kadangi sodybų pasiūla labai plati.
  • Galima rasti tiek kur kas paprastesnio, tiek įmantresnio stiliaus. Nuo prabangos iki kaimiško stiliaus. Bene tuo labiausiai ir džiugina sodybos. Jos labai įvairios ir kartu atitinka skirtingų žmonių poreikius.
  • Dažniausiai sodybos pasirenkamos tada, kai ieškoma ne tik vietos šventei vestuvių dieną, tačiau ir kitomis dienomis, kai norisi aktyviai leisti laiką. Dažniausiai sodybose būna pirtis, lauko pramogos ir kiti malonumais, kuriuos siūlome įvertinti.
  • Tai yra laisvo tipo vestuvės, o daugeliui žmonių – tai didžiausias privalumas. Paprasčiausiai ne visi nori būti salėje ir atlikti tam tikrus ritualus, žaisti tam tikrus žaidimus. Gerai, kai sodybos teritorijos dažniausiai plačios, tad kiekvienas randa kuo užsiimti, kol atliekamas ne toks jam patrauklus ritualas.
  • Dėl patrauklesnės kainos sodybos yra ta vieta, kur dažniausiai daromos net kelių dienų vestuvės. Tai tiks tiems, kurie tikrai mėgsta aktyviai švęsti.

 

Prabangi salė – ne kiekvieno poreikiams

Jeigu sodybą pasirinkti atrodo gana paprasta ir nekyla jokių labai didelių įpareigojimų – tai su prabangiomis salėmis viskas yra kiek sudėtingiau. Kodėl? Aptarsime svarbiausius niuansus.

  •  Pirmiausia – vokelis, kuris dažniausiai turi būti su nekukliu turiniu. Nors šiuo metu vis garsiau ir vis dažniau kalbama apie tai, kad vokelio turinys neturi būti didelis, tačiau dažniausiai gana prabangi salė įpareigoja, kad kiekvienas ateinantis svečias atneštų tiek, kiek reikia, kad apmokėtų savo vietą.
  •   Lygiai taip pat prabangi salė dažniausiai iš žmogaus „reikalauja“ ir tam tikros aprangos. Tikrai ne kiekvienas gali sau leisti pirkti labai brangius drabužius, galiausiai, ne kiekvienas ir nori. Štai todėl tai pradeda kelti daug įpareigojimų, kurie neatrodo labai patraukliai.
  •  Žinoma, ne visiems patinka ir tam tikras etiketas, ko reikia laikytis tokiose vietose.
  •  Dažniausiai tai yra vieta, kur negalima ateiti su vaikais. O tai daugeliui svečių kelia labai daug nepatogumų.

Kadangi šiuo metu vietos vestuvėms pasiūla labai plati – siūlome ne tik apsispręsti dėl sodybos arba salės, tačiau taip pat detaliau nuspręsti ir dėl konkretaus varianto. Nesirinkite pirmo šovusio į galvą. Juk tai bus vieta, kurioje minėsite gražiausią gyvenimo dieną. Ji turi būti tobula iki mažiausių smulkmenų. Kai tokią pavyks rasti, esame tikri, kad jūs tai pajausite.

Užsak. Nr. 2020/53.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Ar seniūnijų žmonės susigyveno su koronavirusu?

Pastaruoju metu Šilutės rajone sparčiai pagausėjo susirgimų koronaviruso infekcija. Žinoma apie aštuonis atvejus, kurie siejami su šios ligos protrūkiu Klaipėdos jūrininkų ligoninės Psichiatrijos departamente Švėkšnoje. Iš anksčiau žinoma ir apie atvejus Katyčių, Vainuto, Gardamo, Rusnės seniūnijose. Kalbama, kad seniūnijose žmonės įsibaiminę viruso, o labiausiai – sergančiųjų. Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis: – Žinoma, bendraujame sulėtintu tempu. Atrodo, kad ir žmonių mažiau. Neramina tik mūsų ligoninė, kaip ji atlaikys šią situaciją. Tačiau tarp žmonių panikos nėra. Yra sudėtinga, nes atvažiuojančiųjų nemažai, bet

Mokiniams – atostogos, savaitę mokysis iš namų

Penktadienį, spalio 16-ąją, Šilutės rajone COVID-19 infekcija buvo patvirtinta 11 asmenų, po savaitgalio šis skaičius padvigubėjo – 21. Vakar, spalio 22 d., Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriui buvo žinoma jau apie 35 atvejus. Koronaviruso infekcija patvirtinta keliems šeimos gydytojams, jų pacientams, vienam moksleiviui bei mokyklos darbuotojui. Siekiant suvaldyti viruso plitimą, nuo spalio 19 d. Šilutės Pamario ir Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos paskelbė papildomas mokinių rudens atostogas. Šilutės rajone jau savaitę sustabdyti visi uždarose ir atvirose erdvėse planuoti renginiai. Spalio

Pasinaudojo galimybe kurti naujas darbo vietas

Nuo šių metų liepos iki rugpjūčio pabaigos buvo teikiamos paraiškos pagal 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos srities „Parama investicijoms, skirtoms ne žemės ūkio veiklai kurti ir plėtoti“ veiklą „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“. Iš viso gauta 171 paraiška, daugiausia – dėl paramos statybvietei paruošti. Paramos dažniau prašyta ir kitoms veikloms – pramogoms ir poilsiui organizuoti, taip pat ji skirta restoranų ir pagaminto valgio teikimo veiklai. Aktyviausi – Vilniaus apskrityje Šiam paraiškų priėmimui

Grėsmė galutinai neišvengta, tačiau prislopinta

Praėjusių metų pabaigoje pasirodžiusios pirmosios žinios apie Kinijoje pradėjusį sklisti virusą pamažu pasėjo nerimo daigą kone kiekvieno pasaulio piliečio širdyse. Vasario mėnesio pabaigoje koronavirusas pasiekė ir Lietuvą ir iki šiol joje siaučia. Apie tai, kaip sekėsi ir sekasi Lietuvai, lyginant su kitomis šalimis, ir kokie pagrindiniai veiksmai lėmė tai, kad didžioji pasaulinės pandemijos grėsmės banga mus aplenkė, pasakoja Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) atstovybės Lietuvoje vadovė Ingrida Zurlytė. Karantino privalumai kovojant su virusu Kovo 16 dieną Lietuvoje buvo paskelbtas karantinas, sustabdytos