Socialdemokratus į rinkimus ves Sigitas Šeputis ir Alfredas Nausėda

Ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Šilutės skyriaus nariai pirmininku vėl išsirinko Sigitą Šeputį. Į mero mostą nuo šios partijos pakartotiniuose rinkimuose kandidatuos Savivaldybės Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Alfredas Nausėda.

Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininku perrinktas Sigitas Šeputis.

Lietuvos socialdemokratų Šilutės skyriaus pirmininku ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime vėl išrinktas dabartinis Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis.
Pernai, rugsėjo mėnesį, jis pakeitė 4 metus Šilutės socialdemokratų partijai vadovavusį Alvidą Šimelionį. Buvusio partijos vadovo kandidatūra siūlyta ir šį kartą, tačiau A. Šimelionis atsisakė kandidatuoti S. Šepučio naudai. Slapto balsavimo metu beliko tik pritarti arba nepritarti S. Šepučio kandidatūrai. Iš 169 balso teisę turinčių susirinkimo dalyvių už S. Šeputį balsavo daugiau kaip 150. Jo pavaduotoju išrinktas Savivaldybės vicemeras Algirdas Balčytis.
Sigitas Šeputis atsisakė teikti savo kandidatūrą pakartotiniuose mero rinkimuose, kurie vyks birželio 21 d. Tokį savo sprendimą jis grindė tuo, kad per rinkimus kovo mėnesį jam nepavyko patekti į antrąjį rinkimų turą. Šiek tiek netikėtai kandidatu į mero postą nuo Socialdemokratų partijos tapo minėtasis Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Alfredas Nausėda. „Balotiruotis į mero postą ambicijų neturėjau. Bet kai tokia padėtis susidarė, priėmiau pasiūlymą. Partija didelė (Lietuvos socialdemokratų partijos Šilutės skyrius turi 347 narius), daug žmonių, daug jau nuveikta, tai pasistengsiu ir aš įnešti savo indėlį. Tačiau viskas ne mūsų, o rinkėjų valioje“, – po susirinkimo „Pamariui“ sakė kandidatu į merus partijos išrinktas Alfredas Nausėda.
Jis prisipažino, kad politinės drąsos pridėjo sėkmingas dalyvavimas kovo mėnesį vykusiuose rinkimuose. Tąkart, surinkęs 1094 balsus, jis užėmė trečią poziciją socialdemokratų partijos rinkimų sąraše ir galėjo tapti Šilutės r. savivaldybės tarybos nariu. Neblogi praėjusių rinkimų rezultatai, matyt, paskatino bendrapartiečius rinkti A. Nausėdą partijos kandidatu į mero postą. Pats A. Nausėda bent jau tarybos nariu tikisi tapti ir po pakartotinių rinkimų birželio 21 dieną. Prieš pat šiuos rinkimus A. Nausėda sulauks pensijos amžiaus. Kokios įtakos tai gali turėti jo tolimesnei veiklai, kandidatas į Šilutės rajono mero postą sakė dar nežinąs. Šiuo klausimu jis rengiasi pasikonsultuoti su teisininkais.
Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas vyko Hugo Šojaus dvaro komplekso konferencijų salėje. Tai pirmasis renginys šioje patalpoje po komplekso atidarymo.

LSDP Šilutės skyriaus kandidatu į merus pakartotiniuose rinkimuose tapo Savivaldybės Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Alfredas Nausėda.

ES paramos teikimo programa reikalauja, kad dalis restauruoto komplekso būtų skirta komercinei veiklai, todėl konferencijų salė išnuomota Šilutės rajono gyventojo Leono Bartkaus vadovaujamai įmonei. Ši įmonė užsiima renginių organizavimu. Socialdemokratai už salės nuomą susirinkimui sumokėjo 150 eurų.
Pradėti renginį numatytu laiku nepavyko. Užtruko susirinkimo dalyvių registracija, svečių laukimas. Šilutės socialdemokratų partijos ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime svečiavosi bendrapartiečiai: Europos Parlamento narys Zigmantas Balčytis, LR Seimo narys Artūras Skardžius, LSD partijos Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė Vida Rekešienė. Beje, V. Rekešienė, kaip ir S. Šeputis, eina administracijos direktoriaus pareigas, tik Jurbarko savivaldybėje.

Vaidotas VILKAS

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite