Socialdemokratus į rinkimus ves Sigitas Šeputis ir Alfredas Nausėda

Ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Šilutės skyriaus nariai pirmininku vėl išsirinko Sigitą Šeputį. Į mero mostą nuo šios partijos pakartotiniuose rinkimuose kandidatuos Savivaldybės Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Alfredas Nausėda.

Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininku perrinktas Sigitas Šeputis.

Lietuvos socialdemokratų Šilutės skyriaus pirmininku ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime vėl išrinktas dabartinis Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis.
Pernai, rugsėjo mėnesį, jis pakeitė 4 metus Šilutės socialdemokratų partijai vadovavusį Alvidą Šimelionį. Buvusio partijos vadovo kandidatūra siūlyta ir šį kartą, tačiau A. Šimelionis atsisakė kandidatuoti S. Šepučio naudai. Slapto balsavimo metu beliko tik pritarti arba nepritarti S. Šepučio kandidatūrai. Iš 169 balso teisę turinčių susirinkimo dalyvių už S. Šeputį balsavo daugiau kaip 150. Jo pavaduotoju išrinktas Savivaldybės vicemeras Algirdas Balčytis.
Sigitas Šeputis atsisakė teikti savo kandidatūrą pakartotiniuose mero rinkimuose, kurie vyks birželio 21 d. Tokį savo sprendimą jis grindė tuo, kad per rinkimus kovo mėnesį jam nepavyko patekti į antrąjį rinkimų turą. Šiek tiek netikėtai kandidatu į mero postą nuo Socialdemokratų partijos tapo minėtasis Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Alfredas Nausėda. „Balotiruotis į mero postą ambicijų neturėjau. Bet kai tokia padėtis susidarė, priėmiau pasiūlymą. Partija didelė (Lietuvos socialdemokratų partijos Šilutės skyrius turi 347 narius), daug žmonių, daug jau nuveikta, tai pasistengsiu ir aš įnešti savo indėlį. Tačiau viskas ne mūsų, o rinkėjų valioje“, – po susirinkimo „Pamariui“ sakė kandidatu į merus partijos išrinktas Alfredas Nausėda.
Jis prisipažino, kad politinės drąsos pridėjo sėkmingas dalyvavimas kovo mėnesį vykusiuose rinkimuose. Tąkart, surinkęs 1094 balsus, jis užėmė trečią poziciją socialdemokratų partijos rinkimų sąraše ir galėjo tapti Šilutės r. savivaldybės tarybos nariu. Neblogi praėjusių rinkimų rezultatai, matyt, paskatino bendrapartiečius rinkti A. Nausėdą partijos kandidatu į mero postą. Pats A. Nausėda bent jau tarybos nariu tikisi tapti ir po pakartotinių rinkimų birželio 21 dieną. Prieš pat šiuos rinkimus A. Nausėda sulauks pensijos amžiaus. Kokios įtakos tai gali turėti jo tolimesnei veiklai, kandidatas į Šilutės rajono mero postą sakė dar nežinąs. Šiuo klausimu jis rengiasi pasikonsultuoti su teisininkais.
Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas vyko Hugo Šojaus dvaro komplekso konferencijų salėje. Tai pirmasis renginys šioje patalpoje po komplekso atidarymo.

LSDP Šilutės skyriaus kandidatu į merus pakartotiniuose rinkimuose tapo Savivaldybės Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Alfredas Nausėda.

ES paramos teikimo programa reikalauja, kad dalis restauruoto komplekso būtų skirta komercinei veiklai, todėl konferencijų salė išnuomota Šilutės rajono gyventojo Leono Bartkaus vadovaujamai įmonei. Ši įmonė užsiima renginių organizavimu. Socialdemokratai už salės nuomą susirinkimui sumokėjo 150 eurų.
Pradėti renginį numatytu laiku nepavyko. Užtruko susirinkimo dalyvių registracija, svečių laukimas. Šilutės socialdemokratų partijos ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime svečiavosi bendrapartiečiai: Europos Parlamento narys Zigmantas Balčytis, LR Seimo narys Artūras Skardžius, LSD partijos Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė Vida Rekešienė. Beje, V. Rekešienė, kaip ir S. Šeputis, eina administracijos direktoriaus pareigas, tik Jurbarko savivaldybėje.

Vaidotas VILKAS

Hits: 71

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Siūlymas skiepytis nuo COVID-19 tarsi išmaldos prašymas?

Šiandien, balandžio 14 d., Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje duris atvėrė vakcinavimo centras. Šilutės r. savivaldybės vyr. specialistė-savivaldybės gydytoja Gintarė Tamašauskienė nuo pat ryto buvo su 8 darbuotojų komanda. Dirba Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai. Per pirmąją dieną suplanuota paskiepyti 216 rajono ugdymo įstaigų darbuotojų, kurie dirba kontaktiniu būdu mokyklose, vaikų darželiuose ir kt. panašiose įstaigose. Didžiulis krūvis medikams ir slaugytojams Kam teko lankytis Šilutės šeimos gydytojų centruose, ko gero, pastebėjo, kiek darbo dabar turi

Ką valgyti netoleruojantiems fruktozės?

Užvalgius kai kurių vaisių atsiranda nemalonių pojūčių? Gali būti, kad jūsų organizmas netoleruoja fruktozės.  Fruktozė – natūralus vaisių cukrus, kurio yra meduje, vaisiuose, daržovėse ir uogose. Duomenys rodo, kad Europoje fruktozės netoleruoja maždaug 30 proc. gyventojų. Laimė, kad ne visuose vaisiuose, daržovėse ar uogose gausu fruktozės, todėl tiems, kurie jos netoleruoja – svarbu žinoti kiek ir ko valgyti.   „Yra dvi fruktozės netoleravimo formos: įgimtas arba įgytas fruktozės netoleravimas. Žmonėms, kurie netoleruoja fruktozės pavalgius tam tikrų produktų gali atsirasti nemalonių

Kur šiuo metu važiuoja „Google Street View“ automobilis?

„Google Street View“ automobiliai keliaus per daugelį šalies miestų. Pagrindinis pakartotinio važiavimo tikslas – atnaujinti Lietuvos miestų, kelių ir greitkelių vaizdus „Google“ žemėlapių platformoje. Google Street View“ dėka vartotojai turi galimybę virtualiai aplankyti daugumą Lietuvos miestų, istorinius paminklus, pilis, taip pat kurortus prie jūros ir nacionalinius parkus. „Google“ pastebi, kad infrastruktūra miestuose bei tarp jų laikui bėgant keičiasi, vystosi, todėl žemėlapyje matomus vaizdus svarbu reguliariai atnaujinti, o nauji vaizdai vartotojams padės dar geriau orientuotis įvairiose vietovėse. „Street View“ funkcija suteikia

Taip pat skaitykite