Socialdemokratus į rinkimus ves Sigitas Šeputis ir Alfredas Nausėda

Ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Šilutės skyriaus nariai pirmininku vėl išsirinko Sigitą Šeputį. Į mero mostą nuo šios partijos pakartotiniuose rinkimuose kandidatuos Savivaldybės Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Alfredas Nausėda.

Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininku perrinktas Sigitas Šeputis.

Lietuvos socialdemokratų Šilutės skyriaus pirmininku ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime vėl išrinktas dabartinis Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis.
Pernai, rugsėjo mėnesį, jis pakeitė 4 metus Šilutės socialdemokratų partijai vadovavusį Alvidą Šimelionį. Buvusio partijos vadovo kandidatūra siūlyta ir šį kartą, tačiau A. Šimelionis atsisakė kandidatuoti S. Šepučio naudai. Slapto balsavimo metu beliko tik pritarti arba nepritarti S. Šepučio kandidatūrai. Iš 169 balso teisę turinčių susirinkimo dalyvių už S. Šeputį balsavo daugiau kaip 150. Jo pavaduotoju išrinktas Savivaldybės vicemeras Algirdas Balčytis.
Sigitas Šeputis atsisakė teikti savo kandidatūrą pakartotiniuose mero rinkimuose, kurie vyks birželio 21 d. Tokį savo sprendimą jis grindė tuo, kad per rinkimus kovo mėnesį jam nepavyko patekti į antrąjį rinkimų turą. Šiek tiek netikėtai kandidatu į mero postą nuo Socialdemokratų partijos tapo minėtasis Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Alfredas Nausėda. „Balotiruotis į mero postą ambicijų neturėjau. Bet kai tokia padėtis susidarė, priėmiau pasiūlymą. Partija didelė (Lietuvos socialdemokratų partijos Šilutės skyrius turi 347 narius), daug žmonių, daug jau nuveikta, tai pasistengsiu ir aš įnešti savo indėlį. Tačiau viskas ne mūsų, o rinkėjų valioje“, – po susirinkimo „Pamariui“ sakė kandidatu į merus partijos išrinktas Alfredas Nausėda.
Jis prisipažino, kad politinės drąsos pridėjo sėkmingas dalyvavimas kovo mėnesį vykusiuose rinkimuose. Tąkart, surinkęs 1094 balsus, jis užėmė trečią poziciją socialdemokratų partijos rinkimų sąraše ir galėjo tapti Šilutės r. savivaldybės tarybos nariu. Neblogi praėjusių rinkimų rezultatai, matyt, paskatino bendrapartiečius rinkti A. Nausėdą partijos kandidatu į mero postą. Pats A. Nausėda bent jau tarybos nariu tikisi tapti ir po pakartotinių rinkimų birželio 21 dieną. Prieš pat šiuos rinkimus A. Nausėda sulauks pensijos amžiaus. Kokios įtakos tai gali turėti jo tolimesnei veiklai, kandidatas į Šilutės rajono mero postą sakė dar nežinąs. Šiuo klausimu jis rengiasi pasikonsultuoti su teisininkais.
Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas vyko Hugo Šojaus dvaro komplekso konferencijų salėje. Tai pirmasis renginys šioje patalpoje po komplekso atidarymo.

LSDP Šilutės skyriaus kandidatu į merus pakartotiniuose rinkimuose tapo Savivaldybės Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Alfredas Nausėda.

ES paramos teikimo programa reikalauja, kad dalis restauruoto komplekso būtų skirta komercinei veiklai, todėl konferencijų salė išnuomota Šilutės rajono gyventojo Leono Bartkaus vadovaujamai įmonei. Ši įmonė užsiima renginių organizavimu. Socialdemokratai už salės nuomą susirinkimui sumokėjo 150 eurų.
Pradėti renginį numatytu laiku nepavyko. Užtruko susirinkimo dalyvių registracija, svečių laukimas. Šilutės socialdemokratų partijos ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime svečiavosi bendrapartiečiai: Europos Parlamento narys Zigmantas Balčytis, LR Seimo narys Artūras Skardžius, LSD partijos Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė Vida Rekešienė. Beje, V. Rekešienė, kaip ir S. Šeputis, eina administracijos direktoriaus pareigas, tik Jurbarko savivaldybėje.

Vaidotas VILKAS

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutėje paminėtos 99-osios Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos metinės

Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos diena laikoma Klaipėdos šturmo diena – sausio 15-oji. Šiam istoriiam ir svarbiam Lietuvai įvykiui paminėti skirta prie Šilutės r. savivaldybės stovinti stilizuota atminimo siena su įrašais. Savivaldybės aikštėje ir vyko Šilutės Hugo Šojaus muziejaus organizuotas renginys šiai datai paminėti. Istorinius faktus, glaudžiai siejančius Šilutę su Klaipėdos sukilimu apžvelgė muziejaus istorikas Ignas Giniotis. Žodį tarė Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, akcentavęs šio 99 metų senumo įvykio svarbą atkurtai Lietuvos valstybei. Jis pastebėjo, kad kitąmet, minint šio įvykio

Grafikos darbų paroda „Jonuko kelionė“ Ramučiuose

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filialo lankytojus nuo metų pradžios džiugina Vilniaus dailės akademijos grafikos bakalaurės Dainoros Vingytės grafikos darbų paroda „Jonuko kelionė“. Dainora Vingytė (g. 1995) – jaunosios kartos menininkė, kilusi iš Žemaičių Naumiesčio, baigusi Šilutės meno mokyklą, Šilutės Vydūno gimnaziją, 2020 metais Vilniaus dailės akademijoje įgijo grafikos bakalauro laipsnį. 2019 m. menininkė pelnė trečią vietą tarptautiniame A. Švėgždos piešinių konkurse. Jaunoji menininkė savo kūrybines idėjas išreiškia skirtingomis technikomis ir temomis. Ji  tapo, piešia, kuria iliustracijas, bet pagrindinis

Katastrofinio stiprumo vėjas Ventėje siekė 35,5 m/s

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba pranešė, kad sausio 14 d. užfiksuotas katastrofinio stiprumo vėjo greitis ir perkūnija. Medžius vertęs itin stiprus ir gūsingas vėjas sutrikdė elektros tiekimą, mat buvo pažeistos skirstomojo tinklo elektros oro linijos. ESO praneša, kad daugiausia elektros linijų gedimų yra Šiaulių ir Klaipėdos rajonuose. Iš viso jų buvo per 40 tūkst., šiuo metu elektros tiekimas jau yra atstatytas daugiau nei 20 tūkst. namų ūkių. Dauguma atsijungimų fiksuota sausio 14 d., penktadienį, tarp 8 ir 9.30 val. ryto. Klaipėdos uoste

Kam siūloma suteikti Garbės ambasadorių vardus?

Šilutės rajone verčiamas naujas lapas krašto istorijoje: Savivaldybės tarybai nusprendus iškiliems asmenims, kurie savo veikla garsina kraštą gyvendami ir dirbdami užsienyje, stiprina Šilutės rajono ryšius su partneriais užsienyje, ten pristato Šilutės kraštą ir užsiima jam naudinga veikla bei kt., suteikti Šilutės rajono savivaldybės Garbės ambasadorių vardus, jau skelbiamos ir pirmosios trys kandidatūros. Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis 2022 m.  sausio 10 d. potvarkiu siūlo Savivaldybės tarybai suteikti Šilutės rajono savivaldybės Garbės ambasadoriaus vardą Ritai Kundrotaitei Šilas, Rūtai Žičkienei, Laurai

Taip pat skaitykite