Šliaužtinukai – populiariausias kūdikių drabužis

Ar žinote be kokio drabužėlio mažylio vaikystė sunkiai įsivaizduojama? Ar žinote, kuris drabužis yra laikomas patogiausiu ir populiariausiu? Tėveliai jau turi įsitvirtinusį posakį „šliaužtinukų niekada nebūna per daug“. Čia ir yra atsakymas, koks kūdikių drabužis laikomas populiariausiu.

Veikiausiai tokį populiarumą nulemia ne tik jų siuvimui naudojamų medžiagų aukšta kokybė ir patogumas, bet ir labai plačios galimybės rinktis: šliaužtinukai užlenkiamomis rankovėmis, šliaužtinukai trumpomis rankovėmis, šliaužtinukai ilgomis rankovėmis, šliaužtinukai neslystančiomis pėdutėmis, spaudėmis ar sagutėmis užsegami šliaužtinukai, žieminiai ar vasariniai šliaužtinukai, kasdieniai ar proginiai šliaužtinukai… Tai tik keli pasirinkimo variantai. Užsukę į vaikiškų prekių elektroninę parduotuvę Smelinukas.lt rasite dar daugiau įvairių šliaužtinukų: nuo įvairiausio dizaino (pavyzdžiui, Kalėdų Senelį imituojančių šliaužtinukų) iki įvairiausių audinių (klasikinės medvilnės, organinės medvilnės, merino vilnos ir kt.), nuo daugybės spalvų (vienspalvių ar margintų gražiausiais raštais šliaužtinukų) iki skirtingų dydžių (nurodytus matmenis arba vaiko amžių mėnesiais). Su tinkamai pasirinktais šliaužtinukais garantuotas ne tik puikus įvaizdis, bet ir komfortas.

Kodėl šliaužtinukai tokie populiarūs?

Drabužio grožis – svarbus pasirinkimo kriterijus, tačiau ne svarbiausias. Daug labiau vertinamos drabužių savybės, kokybė. Tad kodėl šliaužtinukai tokie reikalingi ir mėgstami tiek vaikų, tiek tėvų?

Labai patogu aprengti. Šliaužtinukai – vientisas drabužis su sagomis ar spaudėmis per visą drabužio ilgį, kad būtų kuo lengviau užsegti ir atsegti. Nereikia atskirai ieškoti ir derinti viršutinės ir apatinės drabužio dalių. Nereikia nuolat svarstyti, kas labiau derės tarpusavyje ir kuo aprengtas mažylis geriau jausis.

Komfortiška dėvėti. Šliaužtinukai priglunda prie kūno – neveržia, nespaudžia, nekaba, nesusiraito ir nekelia jokio diskomforto, jeigu yra pasirinkti tinkamai, t. y. tinkamo dydžio ir tinkamos sudėties. Yra tokių medžiagų, kurios visiškai neturi konkurentų. Pavyzdžiui, pasirinkus šliaužtinukus iš merino vilnos, mažylis jaus maksimalų komfortą. Merino vilna turi unikalią savybę sugerti bei išgarinti drėgmę, pati nesudrėkdama. Be to, ji užtikrina optimalią temperatūrą naujagimiui, nealergizuoja ir nedirgina jautrios kūdikių odelės. O medvilniniai šliaužtinukai sunkiai pakeičiami vasaros metu. Medvilnė puikiai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti, nesielektrina,  yra tvirta ir labai higieniška. Ji laidi orui, minkšta ir labai švelni, todėl šliaužtinukai iš medvilnės yra labai mėgstami mažiausiųjų. Šliaužtinukai gali būti siuvami ir iš kitokių medžiagų, bet svarbiausia, kad jos būtų saugios mažyliui.

Tinka aktyviems mažyliams. Natūralu, jog judant drabužėliai slysta, susiraito, susilamdo, nuslenka ir kelia mažyliui erzulį, nepatogumų. Su šliaužtinukais tokių problemų nekyla, todėl mažylis jaučiasi patenkintas ir ramus.

Tinka įvairioms situacijoms ir progoms. Šliaužtinukai – puiki apranga tiek kasdienai, tiek įvairioms progoms. Jie gali būti ryškūs ir kuklesni, puošnūs ir paprasti, su įvairiais piešiniais ir vienspalviai, skirti mergaitėms ir berniukams. Galima įsigyti ir komplektus – šliaužtinukus su iškart priderintais marškinėliais. Progų būna įvairiausių, todėl ir šliaužtinukus galima rinktis atitinkamai, kad jie sukurtų gerą nuotaiką.

Kokybiški šliaužtinukai – specializuotose vaikiškų prekių parduotuvėse

Norint kokybiškų, patvarių ir gražių šliaužtinukų, juos pirkti reikėtų specializuotose vaikiškų prekių parduotuvėse, kurios yra orientuotos į gaminių kokybę. „Smėlinukas“ – vaikiškų prekių parduotuvė, kurią įkūrė tėvai, suprantantys, ko labiausiai reikia vaikams. Tad čia rasite labai platų šliaužtinukų asortimentą: įvairiausių spalvų, iliustruotų smulkesniais raštais, gyvūnų vaizdais, iliustracijomis. „Smėlinuko“ šliaužtinukai ne tik puošnūs, bet ir užtikrinantys mažylio komfortą visai dienai.

Tėveliai neturėtų pamiršti, kad patogiai aprengtas mažylis bus ne tik ramus, patenkintas, bet ir laimingas. www.smelinukas.lt – ieškantiems kokybiškų gaminių už gerą kainą!

pr2022/139

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kiek kišenpinigių duoti vaikams ir kaip jiems padėti suprasti pinigų vertę?

Įsibėgėjant mokslo metams tėvams kyla klausimas: kiek kišenpinigių duoti vaikui ir kaip jį išmokyti juos valdyti? Patarimais tėvams, kaip savo atžalas pamažu mokyti atsakingai elgtis su pinigais, dalijasi Edvinas Jurevičius, „Luminor“ banko mažmeninės bankininkystės vadovas. Nebūtina laukti problemos Norėdami išugdyti supratimą apie pinigų vertę, tėvai turėtų kuo anksčiau vaikams pradėti pasakoti apie kasdieninius pirkinius, patiriamas išlaidas ir jų dydį bei galimybes taupyti. Dviejų vaikų tėvas E. Jurevičius su savo dukra apie pinigus pradėjo kalbėti, kai jai buvo treji. Jis įsitikinęs,

Kas yra Reiki ir kaip juo užsiimti?

Reiki gydymo sistema gydymui naudoja universalią gyvybinės jėgos energiją. Perkeliant ir manipuliuojant savo prigimtinės energijos srautu į kito kūną, ši energija gali būti naudojama išgydyti tiesiogiai arba perkeliant kūrinį gaunantį subjektą į gilaus atsipalaidavimo ir saugumo būseną, kad jo kūnas galėtų išgydyti save. Teigiama, kad aukšto Reiki lygio specialisto gydomasis prisilietimas skleidžia šilumą, komfortą ir net dilgčiojimo pojūtį kūne. Kas yra Reiki? Reiki atsirado Japonijoje, nors viena iš dviejų šakų vadinama Vakarų Reiki ir dažniausiai praktikuojama JAV. Reiki yra japonų

Kada ir kodėl verta plauti automobilio variklį?

Švaros paslaugų ekspertai primena po kapotu besislepiančio variklio priežiūros svarbą – neplaunant jo didėja rizika laiku nepastebėti rimtų gedimų ir užbėgti jiems už akių, susidurti su aušinimo problemomis ir į saloną sklindančiais nemaloniais kvapais. Variklį rekomenduojama plauti bent kartą per dvejus metus važinėjant mieste arba 1-2 kartus per metus eksploatuojant automobilį žvyrkeliais. Nors automobilio variklis slepiasi po kapotu ir įprastai yra atidengiamas tik papildyti langų plovimo skysčiui, ant jo vis viena kaupiasi nešvarumai, kuriuos rekomenduojama šalinti. „Daugiausia purvo ir dulkių

Šilutiškius teis naujuose teismo rūmuose

Prieš mėnesį į rekonstruotą pastatą persikraustę Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmai surengė atidarymo iškilmes. Per šventę Tauragės apylinkės teismo pirmininkas Egidijus Mockaitis akcentavo, kad tai yra itin svarbus istorinis įvykis. Erdvesnes ir šiltesnes patalpas apžiūrėjo svečiai. Įkurtuvių proga Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmus pasveikino Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkė Sigita Rudėnaitė. Sveikinimo žodį tarė Nacionalinės teismų administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Jatkevčius, Klaipėdos apygardos teismo pirmininkas Marius Dobrovolskis, Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Simbolinį raktą nuo pastato įteikė uždarosios akcinės bendrovės

Taip pat skaitykite