Skrydis verslo klase

Balandžio 1 dieną Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje lankėsi Lietuvos televizijos ir radijo laidų vedėja Aušra Kilkuvienė, kuri pristatė projektą „Skrydis verslo klase“.

Su gimnazistais bendrauja Lietuvos televizijos ir radijo laidų vedėja Aušra Kilkuvienė.

Kartu su Aušra Kilkuviene atvyko Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstas Komskis, UAB Vilkyškių pieninės generalinis direktorius Gintaras Bertašius, TV prodiuseris Rolandas Skaisgirys ir Kauno VDU atstovai. Šis susitikimas truko net keturias valandas, tačiau laikas prabėgo nepastebimai.
2-4 gimnazijos klasių mokiniams svečiai papasakojo savo gyvenimo istorijas, kalbėjo apie pirmuosius žingsnius kuriant verslą, patirtas nesėkmes ir džiaugsmus. Mokiniai ne tik išgirdo daug naudingos informacijos, bet ir įgavo ryžto nebijoti kurti bei siekti savo užsibrėžto tikslo.
Mokiniai sužinojo, kad projektas „Skrydis verslo klase“ orientuotas į verslo idėjas, kurios bus siūlomos pačių mokinių. Pasibaigus projektui už geriausią verslo idėją bus įteikta 1000 Lt premija. Šis projektas skatins verslumą tarp jaunų žmonių, padės įgyvendinti verslo idėjas smulkiam ir vidutiniam verslui.
Antroje renginio dalyje surengtas žaidimas „Protų mūšis“, kuriame varžėsi 6 komandos po 10 narių. Mokiniai pasitikrino savo žinias, lavino loginį mąstymą. Nugalėjusiai komandai buvo įteiktas šakotis, be to, visi mokiniai buvo vaišinami sūreliais ir gira. Prizus įsteigė UAB Vilkyškių pieninė ir UAB „Raudona meška“.
Mokiniai ne tik puikiai praleido laiką, bet ir įgijo naujos patirties.

Gabrielė Zongailaitė,
IVag klasės mokinė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pokalbis telefonu vairuojant gali kainuoti vairuotojo pažymėjimą…

Dauguma vairuotojų nepaiso Kelių eismo taisyklių reikalavimo – draudimo naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant ir tokiais savo veiksmais kelia pavojų ne tik sau, bet ir kitiems viešajame eisme dalyvaujantiems asmenims. Policijos pareigūnai visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, liepos mėnesį fiksavo 47 pažeidimus: Tauragėje – 24 pažeidimai; Šilalėje – 4 pažeidimai; Šilutėje – 18 pažeidimų; Pagėgiuose – 1 pažeidimas. Visiems vairuotojams surašyti protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 3 d. Vairuojant naudojantis mobiliaisiais telefonais gresia

Nuspręsta tirti Daivos Žebelienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija paskelbė, kad liepos 21d.  pradėtas tyrimas dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos narės Daivos Žebelienės elgesio. Aiškinamasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo ribojimo atstovauti. Pagal šį teisės aktą valstybinėje tarnyboje dirbantis asmuo neturi teisės atstovauti fiziniams ar juridiniams asmenims ir ginti jų interesų institucijoje ar įstaigoje, kurioje jis dirba. Tyrimas pradėtas gauto pranešimo pagrindu. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tirs aplinkybes, kai D. Žebelienė galbūt atstovavo UAB „Toluta” interesams 2019 m. ir 2020 m.

Universitetas senąsias kareivines pavers migrantų istorine kryžkele. Gyventojus prašo dalintis senais lagaminais

Rudenį Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto kūrybinė grupė (Raimonda Nabažaitė, Milda Kontrimė, Rima Čerapė) visuomenei ruošiasi pristatyti naują kultūrinį-edukacinį projektą „Migrantas“. Interaktyvios garso, muzikos, istorinio pasakojimo ekskursijos metu Klaipėdos senosios kareivinės (dabar – Klaipėdos universitetas) virs istorine migrantų vieta ir jų likimų kryžkele. „Migrante“ kiekvienam dalyviui bus siekiama suteikti naują tapatybę – Klaipėdoje apsigyvenusio ar laikinai priklydusio žmogaus dalia.   Nuo kareivinių statybos iki Klaipėdos universiteto studentiško šurmulio   Buvusios senosios kareivinės migrantų kryžkele pasirinktos neatsitiktinai. Siekiama,

Bibliotekininkai kurs stalo žaidimą

Lietuvos kultūros taryba skyrė finansavimą Tolygios kultūrinės raidos programai ir finansavo Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Stalo žaidimas „Keliauk ir pažink Šilutę“ (projekto vadovė Sandra Jablonskienė) skirdama 3 690,00 Eur finansavimą. Įgyvendindami šį projektą bibliotekininkai kurs inovatyvią, išliekamąją vertę turintį stalo žaidimą, reprezentuojantį Šilutės kraštą. Šis žaidimas bus puiki edukacinė priemonė mokiniams, miestelėnams, kitose Lietuvos vietovėse gyvenantiems žaidėjams, norintiems pažinti ar iš naujo atrasti Šilutės miesto istorijos ir kultūros paveldą. Stalo žaidimas kvies suburti savo draugų kompaniją (komandą) ir

Taip pat skaitykite