Skardos lankstinių gamyba

Gaminiai iš skardos lankstinių daugelį metų vaidina svarbų vaidmenį statybinėse konstrukcijose. Trapecijos formos skarda išsiskiria paprastomis, bet išraiškingomis formomis. Tai funkcionali medžiaga, kuri leis įgyvendinti tiek paprastus, tiek gana  ambicingus architektūrinius projektus.

Anot specialistų, trapecinis profilis griauna tradicinę stogo dangų naudojimo koncepciją: trapecijos formos lakštai puikiai tinka stogams, fasadams ir tvoroms. Tai sudarys galimybes įgyvendinti išorinės architektūros estetiškus ir funkcionalius sprendimus. Dėl šių priežasčių trapecijos formos profilius labai vertina architektai, konstruktoriai ir nuosavų namų savininkai.

Rinkoje rasite įvairių profilių, storių ir pločių trapecijos lakštų, įvairių dangų ir spalvų. Dėl to juos lengvai priderinsite prie savo pastato stiliaus ir suteiksite jam elegantišką išvaizdą.

Skardos lankstiniai ir pagrindiniai jų privalumai

  • Pagrindinis lankstinių iš skardos privalumas yra jų universalumas.

Trapecijos formos lakštai gali būti naudojami labai įvairiai: jie idealiai tinka ne tik gyvenamųjų pastatų, ūkinių pastatų ar didelių pramoninių salių stogams. Trapecijos formos skarda taip pat gali būti naudojama fasadams ar tvoroms.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad dėl itin plataus trapecijos formos lakštų asortimento ir galimybės iškirpti lakštus iki norimo dydžio šis gaminys turi platų pritaikymo spektrą.

  • Lankstiniai iš skardos pasižymi ilgaamžiškumu. Trapecijos formos skarda

Labai atspari oro sąlygoms – nebijo vėjo, karščio ir šalčio, didelių temperatūros svyravimų ir kitų aplinkos veiksnių.

  • Skarda turi minimalistinę estetiką.

Trapecijos formos stogo ar fasado lakštai turi būti paprastos, bet efektyvios išvaizdos. Skarda yra gana universali ir leidžia sukurti išvaizdžią, vientisą stogo dangą, stogo apdailą ar tvorą. Tokius gaminius galima nesunkiai priderinti prie įvairių pastato architektūrinių stilių.

  • Gaminius iš skardos lengva montuoti.

Kitas svarbus skardos lankstinių privalumas – jų montavimo paprastumas. Dėl to savo nauju stogu, tvora ar fasadu galėsite džiaugtis akimirksniu.

  • Prieinama kaina

Trapecinės metalinės stogo dangos kaina tikrai išsiskiria. Ir tai į naudą investuotojui. Viena iš žemos kainos priežasčių – dėl greitesnio ir lengvesnio montavimo sumažėję darbo kaštai. Be to, nors šiai stogo dangai gaminti naudojamos kokybiškos, sertifikuotos žaliavos, jos savikaina nėra labai didelė.

Dėl to trapecijos formos lakštinis metalas yra vienas iš ekonomiškiausių variantų. Sutaupykite daug pinigų savo stogui, tvorai ar fasadui ir mėgaukitės estetika bei visomis geriausiomis trapecijos formos skardos savybėmis.

pr2023/184

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

IN MEMORIAM Gerdrūta Leškytė (1942 03 04–2023 12 05)

IN MEMORIAM Gerdrūta Leškytė (1942 03 04–2023 12 05) Pamario bibliotekininkų bendruomenę pasiekė skaudi žinia. Žiemiškai baltą gruodžio 5-osios rytą Amžinybėn iškeliavo buvusi ilgametė Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotoja Gerdrūta Leškytė. Daugelis šilutiškių ją prisimena kaip Giedrę iš bibliotekos. Gerdrūta Leškytė gimė 1942 kovo 4 d. Upynoje, Šilalės rajone. 1959 m. baigė Upynos vidurinę mokyklą. Taip pačiais metais pradėjo dirbti Lietuvos TSR valstybinėje respublikinėje bibliotekoje (dabar – Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka). 1965–1968 m. dirbo Šilalės rajono Upynos vidurinės

Atsakė, kiek elektros sunaudoja kalėdinės girliandos: suma gali siekti ir eurą, ir kelis šimtus

Artėjant Kalėdoms, norisi namus papuošti elektrinėmis girliandomis ir dekoracijomis, tačiau dažną stabdo dvejonės, kaip tokios puošmenos gali išauginti sąskaitas už elektrą. Ekspertai sako, kad vienareikšmiškai pasakyti, kiek elektros sunaudos kalėdinės dekoracijos, yra sudėtinga, nes tai priklauso ir nuo jų parametrų, ir nuo naudojimo laiko. „Elektrinės girliandos turi labai daug parametrų, kurie gali lemti tokių papuošimų elektros sunaudojimą: girliandos ilgis, lempučių kiekis joje, lempučių tipas ir galingumas. Labiausiai elektros sunaudojimas priklauso nuo girliandos lempučių kiekio, tipo ir galingumo, tad į tai

Popietė „Advento vainikas kitaip“

​Švėkšnoje veikiantis „Diemedžio“ ugdymo centras interneto svetainėje pasidalijo šia gera žinia. ​Adventas – laukimo ir susikaupimo, gerų darbų metas. Norisi draugauti, būti geresniais kitiems, dažniau nusišypsoti. Advento simbolis – vainikas, kuris reiškia šviesos troškimą. Gruodžio 2 dieną, ,,Diemedžio” ugdymo centre vyko edukacinė popietė „Advento vainikas kitaip“, kurią organizavo auklėtoja Vilma Uselienė. Popietė prasidėjo B. Fererro istorija apie 4 advento vainiko žvakes, kurios simbolizuoja taiką, tikėjimą, meilę ir viltį. Ši istorija privertė susimąstyti apie tai, kaip svarbu išsaugoti viltį, nes kol

Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje – „Laiškas Gediminui“

Šių metų spalio-lapkričio mėnesiais Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje buvo įgyvendinamas mokyklinis projektas „Laiškas Gediminui“. 2023-ieji metai yra paskelbti Gedimino laiškų metais, todėl vienas iš projekto tikslų ir buvo paminėti šį istorinį įvykį. Mokiniai, dalyvaudami šiame svarbiame projekte, pagilino savo istorines žinias apie Lietuvos kunigaikštį Gediminą, suprato jo rašytų laiškų svarbą, sužinojo, kas padėjo kunigaikščiui jo sumanymą išpildyti ir su kokiais instrumentais buvo rašomi laiškai. Pirmoje projekto dalyje mokiniai buvo supažindinti su daugybe knygų, esančių bibliotekoje, apie garsųjį Gediminą. Antroje

Taip pat skaitykite