Šiuolaikinių miško namelių privalumai ir patogumai atostogoms

Birštonas, esantis šalia Nemuno upės vingio, yra viena iš populiariausių atostogų vietų Lietuvoje, garsėjanti savo natūralia grožiu ir gydomosiomis mineralinių šaltinių savybėmis. Naturcamp.lt Birštone siūlo unikalią galimybę mėgautis šiuo nuostabiu kurortu, teikiant daugybę privalumų ir patogumų, kurie užtikrina nepamirštamas atostogas.

Šiame straipsnyje aptarsime pagrindines priežastis, kodėl verta pasirinkti naturcamp.lt Birštone.

  • Gamtos grožis ir ramybė

Birštonas yra žinomas dėl savo gražių kraštovaizdžių, žaliuojančių miškų ir gaivaus oro. Naturcamp.lt siūlo galimybę apsistoti pačioje gamtos širdyje. Miško nameliai vieta, kur galima mėgautis paukščių čiulbesiu, medžių ošimu ir ramybe, kurios dažnai trūksta kasdieniniame gyvenime. Toks gamtos artumas suteikia unikalią galimybę atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo kasdienės rutinos.

  • Gydomosios mineralinės versmės

Birštonas garsėja savo mineralinėmis versmėmis, kurios yra žinomos dėl savo gydomųjų savybių. Mineralinės vonios ir inhaliacijos padeda atpalaiduoti kūną, pagerinti sveikatą ir sustiprinti imuninę sistemą.

  • Patogumai ir paslaugos

Naturcamp.lt Birštone siūlo modernius ir patogius namelius, kurie yra pritaikyti įvairių poreikių turintiems svečiams. Tokia aplinka užtikrina, kad svečiai jaustųsi kaip namie ir galėtų atsipalaiduoti po ilgos dienos pramogų.

  • Platus veiklų spektras

Atostogaudami naturcamp.lt Birštone rasite daugybę pramogų ir veiklų, kurios tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams. Svečiai gali leistis į žygius po apylinkes, išbandyti dviračių maršrutus arba mėgautis vandens pramogomis Nemune. Be to, Birštonas siūlo daugybę kultūrinių ir istorinių lankytinų vietų, kurias verta aplankyti.

Vienas iš pagrindinių Birštono privalumų yra jo SPA ir sveikatingumo paslaugos. Atostogaudami turėsite galimybę mėgautis įvairiomis SPA procedūromis, įskaitant masažus, mineralinių vandenų vonias ir kitas gydomąsias procedūras. Tai puiki galimybė atsipalaiduoti ir pasilepinti po aktyvios dienos gamtoje.

Nameliai miške yra puikus derinys žmonėms, vertinantiems poilsį šalia gamtos, tačiau nebūtinai mėgstantiems atsisakyti nakvynės viešbutyje privalumų. Jei norite rasti puikią vietą gamtos apsuptyje, dieną važinėtis dviračiu, o vakare grįžti į patogią lovą – tai tobulas derinys jums. Tai geras sprendimas poroms, kurios yra atviros naujiems potyriams. Neturite idėjos romantiškam savaitgaliui? Galbūt tai yra jūsų pirmoji galimybė pasimėgauti atostogomis dviese? Laikas gamtoje su vaizdu į laukinę gamtą ir žvaigždėtą dangų – puiki idėja bendrai kelionei.

pr2024/81

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Atnaujinta prie Šilutės ligoninės stovinti skulptūra „Pūga“

Šilutės rajono savivaldybė savo naujienose skelbia, kad Savivaldybės  lėšomis atnaujinta istorinė skulptūra „Pūga“, stovinti prie Šilutės ligoninės.  Priminsime ne kartą „Pamaryje“ aprašytą istoriją: šis paminklas skirtas Natkiškių kaimo (dabar Pagėgių sav.) medicinos felčerei Zosei Petraitienei, kuri, vykdama pas gimdyvę, 1982 m. sausio 6 d. žuvo siautėjant stipriai pūgai. Po penkerių metų priešais Šilutės ligoninę buvo atidengta skulptūra „Pūga“ (skulptorius Antanas Šnaras, architektas Petras Lapė). 1994 metais Natkiškiuose, kurių apylinkėse ir įvyko nelaimė, Z. Petraitienės vardu pavadinta mokykla. Z. Petraitienė jaunystėje

Laukuose nuiminėjate derlių. Neparsineškite į ūkį afrikinio kiaulių maro

Prasidėjus grūdų derliaus nuėmimo darbams, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) ragina ūkininkus laikytis biosaugos ir iš laukų neparsinešti į savo ūkį afrikinio kiaulių maro (AKM). VMVT specialistai įspėja, kad tuose pačiuose laukuose gali būti vaikščioję AKM užsikrėtę šernai. Jie galėjo užkrėsti nuimamą derlių, šiaudus, žolę ir pan.  Siekiant apsisaugoti nuo viruso plitimo, privaloma visas į ūkį grįžtančias transporto priemones dezinfekuoti. Kokiais grūdais šerti kiaules? Specialistai primena, kad šerti kiaules šių metų derliaus grūdais galima tik juos išlaikius 60 dienų. 

Brangs komunalinės atliekos

Šilutės rajono savivaldybės taryba posėdyje planuoja svarstyti didesnius įkainius už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą. Siūloma pakeisti Šilutės r. savivaldybės tarybos 2021 m. gruodžio 16 d. sprendimo „Dėl Šilutės rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatų patvirtinimo“ 1 punktu patvirtintų nuostatų 1 priedą. Su UAB „Ecorevice“ 2024 m. sausio 8 d. sudaryta viešojo pirkimo sutartis, kuri įsigaliojo 2024 m. balandžio 15 d. Pagal sutarties sąlygas pasikeitė atliekamų paslaugų kaina. Padidėjo metinė pastoviosios

Gėlių puokštės iš Ramunių gatvės  

Kur šiandien žmonės dažniausiai susipažįsta? Teisingai – internete. Pamačiusi, kokias gražias gėlių puokštes kuria usėniškė Vaida Breiterienė, nusprendžiau susipažinti. Tai buvo dar pavasarį. Akis patraukė puokštė su senoviniais kaimiškais baltais narcizais ir panorau jų pasimerkti. Ilgai netruko ir gėlės jau puikavosi vazoje mūsų namuose, skleisdamos nuostabų aromatą.Tuo labiau džiaugiausi, kad pavyko pamaloninti į renginį bibliotekoje atvykusias viešnias iš Kauno. Žiedai pievose ir prie namų Dienas leisti tarp savo auginamų, laukuose ir pievose skinamų gėlių Vaida pradėjo išėjusi iš darbo. Prie

Taip pat skaitykite