Sinoptikai džiugina: savaitgalį kai kur bus iki 19 laipsnių šilumos

Stasės Skutulienės nuotr.

Jau keletą dienų netoli mūsų šalies besisukantis ir tankius debesis plukdantis ciklonas niekur nesitrauks ir šiandien, tačiau debesų sluoksnis nebebus toks vientisas, daugelyje rajonų bent retkarčiais pasirodys saulė. Lietaus taip pat bus mažiau – palis tik vietomis, daugiausiai pietinėje šalies dalyje, vyraus trumpalaikio pobūdžio lietus. Įdienojus papūs stiprokas šiaurės rytų vėjas, kai kur gūsiai sieks 15 m/s. Iš rytų plūs šiltesnio oro masė, todėl net ir storesni debesys nesutrukdys orui sušilti iki 9-14 laipsnių.

Šeštadienį debesuotumas bus nepastovus – naktį debesys sklaidysis, rytą jie sutankės, bet įdienojus vėl bus retesni, dažniau nušvis saulė. Trumpalaikio lietaus debesys apsilankys tik vietomis, daugiausia pietiniuose rajonuose. Į mūsų šalį toliau plūs šiltesnio oro masė, todėl naktį laikysis 2-7 laipsnių šiluma, dieną temperatūra kils iki 12-17 laipsnių. Naktį pūs silpnesnis, dieną – stipresnis šiaurės, šiaurės rytų vėjas.

Sekmadienį šiauriau Lietuvos sustiprės aukštesnio slėgio laukas. Naktį dangus giedrės, žymesnio lietaus jau būti neturėtų, dieną dangumi plauks reti debesys, dažnai švies saulė, lietaus tikimybė bus nedidelė. Naktį šiaurės rytų vėjas nurims, dieną jis pūs vidutiniu stiprumu. Naktį vės iki 2-7 laipsnių šilumos, dieną palepins 14-19 laipsnių šiluma, tik Kuršių nerijoje bus apie 12 laipsnių.

Pirmadienio naktį debesys bus reti, lyti neturėtų, dieną debesuotumas didės, bet žymesnio lietaus dar neturėtų būti.  Naktį temperatūra kris iki 1-6, dieną kils iki 13-18 laipsnių šilumos. Nelabai stiprus vėjas daugiausia pūs iš rytų.

Antradienį slėgis kris, debesų daugės, dieną vietomis trumpai palis. Naktį vės iki 2-7 laipsnių šilumos, dieną šiltesnio oro masė ims trauktis, todėl temperatūra nekils aukščiau 11-16 laipsnių. Pūs nestiprus rytų, šiaurės rytų vėjas.

Meteo.lt inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kartono vartojimo nauda ir picų dėžės

Pakavimo priemonės reikalingos daugeliu gyvenimo atvejų: kai norima į dėžes sandariai sudėti daiktus, nes tenka kraustytis; dėžės reikalingos konditerijos gaminiams laikyti ir t. t. Dėžės kainuoja nebrangiai, todėl jas naudoja daugelis, kadangi jos tikrai palengvina gyvenimą, kuomet reikia produktus ar daiktus saugiai ir gražiai perkelti iš vienos vietos į kitą. Kartonas yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, mat tai švari ir ekologiška medžiaga, kurią galima perdirbti, kainuoja nebrangiai. Kartonas yra paveikus klimatiniams veiksniams, todėl greitai suyra, tinka antriniam naudojimui. Dėžės pagal

Kodėl verta rinktis kačių maistą „Ontario“?

Katės – vienos iš mylimiausių naminių gyvūnų, kurioms patinka šiluma ir dėmesys. Dauguma kačių gyvena namuose ir į lauką eina tik kartu su šeimininkais, todėl derėtų užtikrinti visas sąlygas, kad augintinis namuose jaustųsi gerai ir jam tikrai nieko netrūktų. Tai padaryti nėra sunku, nes dauguma gyvūnų mėgsta tai, ką išrenka šeimininkas. Išsirinkti geriausius daiktus ir maisto produktus gali padėti konsultantas, kuris yra gyvūnų parduotuvėje, taip pat veterinaras ar internetinėse parduotuvėse esantys aprašai, skirti apibūdinti kačių daiktams ar maisto produktams. Šie

Maisto produktų tausojimo gudrybės: nuo šaldytuvo lentynėlių paslapčių iki šaldytų avokadų ir acte mirkytų uogų

Tausoti, saugoti ir veltui nešvaistyti maisto. Tokios tvarumo idėjos šiuo metu yra ne tik labai populiarios: jos taip pat leidžia gyventi taupiau, sąmoningiau ir kuo ilgiau mėgautis maisto produktų šviežumu. Visgi neretai tenka susidurti su galvosūkiu, kaip to pasiekti savo virtuvėje. Gudrybės šaldytuve Didelę dalį pasaulio užkariavusi sąmoningo maisto vartojimo filosofija sėkmingai kelią skinasi ir į lietuvių virtuves. Todėl šį, vis dažnesnį šalies gyventojų pasirinkimą sveikinanti „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė tikina – švaistyti mažiau reiškia gyventi

Įspūdžiai po savanorystės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

Kiekvienas žmogus savanorystės reikšmę suvokia savaip. Standartinis apibrėžimas skamba taip: įvairaus amžiaus žmonių, kurie laisva valia skiria savo laiką, žinias, patirtį ir energiją visuomenės naudai, atliekama veikla, už kurią nėra gaunama piniginio atlygio.   O kas mums yra savanorystė? Iš pradžių ši veikla mums reiškė papildomą 0,25 balą, kuris būtų priskaičiuojamas stojant į universitetą. Tačiau laikui bėgant supratome, jog savanorystė yra kur kas daugiau. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje praleistos valandos virto ne tik malonumo, džiaugsmo, bet ir pažinimo šaltiniu.

Taip pat skaitykite