Šimtas dienų iki tarnybos mokykloje pabaigos

Šimtadienis – tai šventė, suteikianti tiek džiaugsmo, tiek nerimo – taip tvirtina Vainuto gimnazijos abiturientai.

Šimtadienio proga įteikti pusatestačiai.
Gintarės Muraulaitės nuotr.

„Šimtadienis – tai lyg pirmas supurtymas ir priminimas apie egzaminus“, – sako ketvirtos gimnazijos klasės mokinė Almeda. Panašiai mano ir Eimantas: „Šimtadienis man tarsi sako, kad iki mano gyvenimą galinčių nulemti egzaminų liko šimtas dienų“. Lukrecija mano, kad tai „išskirtinė šventė, kuri vyksta tik vieną kartą gyvenime. Tai viena iš paskutinių švenčių mokykloje, kuri, manau, tikrai bus įsimintina“. Bendraklasei pritaria ir Kotryna: „Švęsiu su pačiomis linksmiausiomis mintimis, nes tai man viena iš geriausių švenčių“.
Su tokiomis mintimis gimnazijos ketvirtos klasės mokiniai pasitiko šimtadienį. Šią labai laukiamą šventę rengė trečios klasės gimnazistai, nepagailėję laiko ir jėgų surengti įdomią šventę.
Vakare trečios gimnazijos klasės mokiniai, persirengę kareiviška apranga, pasitiko abiturientus išsirikiavę prie gimnazijos aktų salės ir kaip tikri kariškiai atidavė jiems pagarbą.
Būtent kariuomenė buvo šių metų šimtadienio tema. Šventėje skambėjo skanduotės, trečiokai šoko: iš pradžių žygiuodami kaip kareiviai, vėliau linksmai, su komiškais vaidybos elementais. Į pasirodymus buvo įtraukti ir abiturientai, kurie pirmiausiai atliko trečiokų vedamą mankštą, o vėliau poromis atliko įvairias užduotis. Jas įveikus, ketvirtokams įteikti pusatestačiai ir maža dovanėlė. Gerą nuotaiką palaikė trumpi vaizdo įrašai, kuriuose trečiokai šmaikščiai pavaizdavo šventės kaltininkus ketvirtokus.
Rimtesne gaida skambėjo gimnazijos direktoriaus Antano Joniko ir tėvų sveikinimai bei linkėjimai ketvirtokams. Jau be humoro buvo ir vaizdo įrašas, kuriame abiturientai kalbėjo apie savo baimes, laukiamus įvykius ir ateities perspektyvas.
Renginio finaliniu akordu tapo ketvirtos klasės mokinių šokis ir vaizdo įrašas apie gimnazijoje praleistą laiką. Trečiokai į šį renginį patarė žiūrėti su šypsena ir neįsižeisti dėl aštroko ar kandaus žodžio.
Šimtadienis – tai vienintelė tokia šventė, kuri vyksta tik kartą gyvenime, tad tikimės, kad šis šimtadienis tapo nepamirštama švente 58-ajai Vainuto gimnazijos laidai.
Giedrė Keserauskaitė, Vainuto gimnazijos III klasės mokinė

Vainutiškiai 4 klasės gimnazistai.

Trečiokų užduotis abiturientams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutėje paminėtos 99-osios Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos metinės

Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos diena laikoma Klaipėdos šturmo diena – sausio 15-oji. Šiam istoriiam ir svarbiam Lietuvai įvykiui paminėti skirta prie Šilutės r. savivaldybės stovinti stilizuota atminimo siena su įrašais. Savivaldybės aikštėje ir vyko Šilutės Hugo Šojaus muziejaus organizuotas renginys šiai datai paminėti. Istorinius faktus, glaudžiai siejančius Šilutę su Klaipėdos sukilimu apžvelgė muziejaus istorikas Ignas Giniotis. Žodį tarė Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, akcentavęs šio 99 metų senumo įvykio svarbą atkurtai Lietuvos valstybei. Jis pastebėjo, kad kitąmet, minint šio įvykio

Grafikos darbų paroda „Jonuko kelionė“ Ramučiuose

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filialo lankytojus nuo metų pradžios džiugina Vilniaus dailės akademijos grafikos bakalaurės Dainoros Vingytės grafikos darbų paroda „Jonuko kelionė“. Dainora Vingytė (g. 1995) – jaunosios kartos menininkė, kilusi iš Žemaičių Naumiesčio, baigusi Šilutės meno mokyklą, Šilutės Vydūno gimnaziją, 2020 metais Vilniaus dailės akademijoje įgijo grafikos bakalauro laipsnį. 2019 m. menininkė pelnė trečią vietą tarptautiniame A. Švėgždos piešinių konkurse. Jaunoji menininkė savo kūrybines idėjas išreiškia skirtingomis technikomis ir temomis. Ji  tapo, piešia, kuria iliustracijas, bet pagrindinis

Katastrofinio stiprumo vėjas Ventėje siekė 35,5 m/s

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba pranešė, kad sausio 14 d. užfiksuotas katastrofinio stiprumo vėjo greitis ir perkūnija. Medžius vertęs itin stiprus ir gūsingas vėjas sutrikdė elektros tiekimą, mat buvo pažeistos skirstomojo tinklo elektros oro linijos. ESO praneša, kad daugiausia elektros linijų gedimų yra Šiaulių ir Klaipėdos rajonuose. Iš viso jų buvo per 40 tūkst., šiuo metu elektros tiekimas jau yra atstatytas daugiau nei 20 tūkst. namų ūkių. Dauguma atsijungimų fiksuota sausio 14 d., penktadienį, tarp 8 ir 9.30 val. ryto. Klaipėdos uoste

Kam siūloma suteikti Garbės ambasadorių vardus?

Šilutės rajone verčiamas naujas lapas krašto istorijoje: Savivaldybės tarybai nusprendus iškiliems asmenims, kurie savo veikla garsina kraštą gyvendami ir dirbdami užsienyje, stiprina Šilutės rajono ryšius su partneriais užsienyje, ten pristato Šilutės kraštą ir užsiima jam naudinga veikla bei kt., suteikti Šilutės rajono savivaldybės Garbės ambasadorių vardus, jau skelbiamos ir pirmosios trys kandidatūros. Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis 2022 m.  sausio 10 d. potvarkiu siūlo Savivaldybės tarybai suteikti Šilutės rajono savivaldybės Garbės ambasadoriaus vardą Ritai Kundrotaitei Šilas, Rūtai Žičkienei, Laurai

Taip pat skaitykite