Šimtas dienų iki tarnybos mokykloje pabaigos

Šimtadienis – tai šventė, suteikianti tiek džiaugsmo, tiek nerimo – taip tvirtina Vainuto gimnazijos abiturientai.

Šimtadienio proga įteikti pusatestačiai.
Gintarės Muraulaitės nuotr.

„Šimtadienis – tai lyg pirmas supurtymas ir priminimas apie egzaminus“, – sako ketvirtos gimnazijos klasės mokinė Almeda. Panašiai mano ir Eimantas: „Šimtadienis man tarsi sako, kad iki mano gyvenimą galinčių nulemti egzaminų liko šimtas dienų“. Lukrecija mano, kad tai „išskirtinė šventė, kuri vyksta tik vieną kartą gyvenime. Tai viena iš paskutinių švenčių mokykloje, kuri, manau, tikrai bus įsimintina“. Bendraklasei pritaria ir Kotryna: „Švęsiu su pačiomis linksmiausiomis mintimis, nes tai man viena iš geriausių švenčių“.
Su tokiomis mintimis gimnazijos ketvirtos klasės mokiniai pasitiko šimtadienį. Šią labai laukiamą šventę rengė trečios klasės gimnazistai, nepagailėję laiko ir jėgų surengti įdomią šventę.
Vakare trečios gimnazijos klasės mokiniai, persirengę kareiviška apranga, pasitiko abiturientus išsirikiavę prie gimnazijos aktų salės ir kaip tikri kariškiai atidavė jiems pagarbą.
Būtent kariuomenė buvo šių metų šimtadienio tema. Šventėje skambėjo skanduotės, trečiokai šoko: iš pradžių žygiuodami kaip kareiviai, vėliau linksmai, su komiškais vaidybos elementais. Į pasirodymus buvo įtraukti ir abiturientai, kurie pirmiausiai atliko trečiokų vedamą mankštą, o vėliau poromis atliko įvairias užduotis. Jas įveikus, ketvirtokams įteikti pusatestačiai ir maža dovanėlė. Gerą nuotaiką palaikė trumpi vaizdo įrašai, kuriuose trečiokai šmaikščiai pavaizdavo šventės kaltininkus ketvirtokus.
Rimtesne gaida skambėjo gimnazijos direktoriaus Antano Joniko ir tėvų sveikinimai bei linkėjimai ketvirtokams. Jau be humoro buvo ir vaizdo įrašas, kuriame abiturientai kalbėjo apie savo baimes, laukiamus įvykius ir ateities perspektyvas.
Renginio finaliniu akordu tapo ketvirtos klasės mokinių šokis ir vaizdo įrašas apie gimnazijoje praleistą laiką. Trečiokai į šį renginį patarė žiūrėti su šypsena ir neįsižeisti dėl aštroko ar kandaus žodžio.
Šimtadienis – tai vienintelė tokia šventė, kuri vyksta tik kartą gyvenime, tad tikimės, kad šis šimtadienis tapo nepamirštama švente 58-ajai Vainuto gimnazijos laidai.
Giedrė Keserauskaitė, Vainuto gimnazijos III klasės mokinė

Vainutiškiai 4 klasės gimnazistai.

Trečiokų užduotis abiturientams.

Hits: 444

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Siūlymas skiepytis nuo COVID-19 tarsi išmaldos prašymas?

Šiandien, balandžio 14 d., Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje duris atvėrė vakcinavimo centras. Šilutės r. savivaldybės vyr. specialistė-savivaldybės gydytoja Gintarė Tamašauskienė nuo pat ryto buvo su 8 darbuotojų komanda. Dirba Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai. Per pirmąją dieną suplanuota paskiepyti 216 rajono ugdymo įstaigų darbuotojų, kurie dirba kontaktiniu būdu mokyklose, vaikų darželiuose ir kt. panašiose įstaigose. Didžiulis krūvis medikams ir slaugytojams Kam teko lankytis Šilutės šeimos gydytojų centruose, ko gero, pastebėjo, kiek darbo dabar turi

Ką valgyti netoleruojantiems fruktozės?

Užvalgius kai kurių vaisių atsiranda nemalonių pojūčių? Gali būti, kad jūsų organizmas netoleruoja fruktozės.  Fruktozė – natūralus vaisių cukrus, kurio yra meduje, vaisiuose, daržovėse ir uogose. Duomenys rodo, kad Europoje fruktozės netoleruoja maždaug 30 proc. gyventojų. Laimė, kad ne visuose vaisiuose, daržovėse ar uogose gausu fruktozės, todėl tiems, kurie jos netoleruoja – svarbu žinoti kiek ir ko valgyti.   „Yra dvi fruktozės netoleravimo formos: įgimtas arba įgytas fruktozės netoleravimas. Žmonėms, kurie netoleruoja fruktozės pavalgius tam tikrų produktų gali atsirasti nemalonių

Kur šiuo metu važiuoja „Google Street View“ automobilis?

„Google Street View“ automobiliai keliaus per daugelį šalies miestų. Pagrindinis pakartotinio važiavimo tikslas – atnaujinti Lietuvos miestų, kelių ir greitkelių vaizdus „Google“ žemėlapių platformoje. Google Street View“ dėka vartotojai turi galimybę virtualiai aplankyti daugumą Lietuvos miestų, istorinius paminklus, pilis, taip pat kurortus prie jūros ir nacionalinius parkus. „Google“ pastebi, kad infrastruktūra miestuose bei tarp jų laikui bėgant keičiasi, vystosi, todėl žemėlapyje matomus vaizdus svarbu reguliariai atnaujinti, o nauji vaizdai vartotojams padės dar geriau orientuotis įvairiose vietovėse. „Street View“ funkcija suteikia

Taip pat skaitykite