Šimtas dienų iki tarnybos mokykloje pabaigos

Šimtadienis – tai šventė, suteikianti tiek džiaugsmo, tiek nerimo – taip tvirtina Vainuto gimnazijos abiturientai.

Šimtadienio proga įteikti pusatestačiai.
Gintarės Muraulaitės nuotr.

„Šimtadienis – tai lyg pirmas supurtymas ir priminimas apie egzaminus“, – sako ketvirtos gimnazijos klasės mokinė Almeda. Panašiai mano ir Eimantas: „Šimtadienis man tarsi sako, kad iki mano gyvenimą galinčių nulemti egzaminų liko šimtas dienų“. Lukrecija mano, kad tai „išskirtinė šventė, kuri vyksta tik vieną kartą gyvenime. Tai viena iš paskutinių švenčių mokykloje, kuri, manau, tikrai bus įsimintina“. Bendraklasei pritaria ir Kotryna: „Švęsiu su pačiomis linksmiausiomis mintimis, nes tai man viena iš geriausių švenčių“.
Su tokiomis mintimis gimnazijos ketvirtos klasės mokiniai pasitiko šimtadienį. Šią labai laukiamą šventę rengė trečios klasės gimnazistai, nepagailėję laiko ir jėgų surengti įdomią šventę.
Vakare trečios gimnazijos klasės mokiniai, persirengę kareiviška apranga, pasitiko abiturientus išsirikiavę prie gimnazijos aktų salės ir kaip tikri kariškiai atidavė jiems pagarbą.
Būtent kariuomenė buvo šių metų šimtadienio tema. Šventėje skambėjo skanduotės, trečiokai šoko: iš pradžių žygiuodami kaip kareiviai, vėliau linksmai, su komiškais vaidybos elementais. Į pasirodymus buvo įtraukti ir abiturientai, kurie pirmiausiai atliko trečiokų vedamą mankštą, o vėliau poromis atliko įvairias užduotis. Jas įveikus, ketvirtokams įteikti pusatestačiai ir maža dovanėlė. Gerą nuotaiką palaikė trumpi vaizdo įrašai, kuriuose trečiokai šmaikščiai pavaizdavo šventės kaltininkus ketvirtokus.
Rimtesne gaida skambėjo gimnazijos direktoriaus Antano Joniko ir tėvų sveikinimai bei linkėjimai ketvirtokams. Jau be humoro buvo ir vaizdo įrašas, kuriame abiturientai kalbėjo apie savo baimes, laukiamus įvykius ir ateities perspektyvas.
Renginio finaliniu akordu tapo ketvirtos klasės mokinių šokis ir vaizdo įrašas apie gimnazijoje praleistą laiką. Trečiokai į šį renginį patarė žiūrėti su šypsena ir neįsižeisti dėl aštroko ar kandaus žodžio.
Šimtadienis – tai vienintelė tokia šventė, kuri vyksta tik kartą gyvenime, tad tikimės, kad šis šimtadienis tapo nepamirštama švente 58-ajai Vainuto gimnazijos laidai.
Giedrė Keserauskaitė, Vainuto gimnazijos III klasės mokinė

Vainutiškiai 4 klasės gimnazistai.

Trečiokų užduotis abiturientams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite