Šilutiškius intriguojanti šokio projekto pradžia

Praėjusį šeštadienį startavo penktasis TV3 konkurso „Šok su manimi“ projektas. Konkursą kaip niekada akylai stebėjo ir šilutiškiai, žavėdamiesi jau pirmame pasirodyme puikiai pasirodžiusia Remigijaus Žiogo ir Linos Diktanaitės pora. Šokių poros choreografas ir treneris Linos vyras Donatas, drabužius kuria dizainerė Aina Zinčiukaitė.

Šokėjų pora sukasi TV3 šokių projekte „Šok su manimi“.
Nuotrauka iš šokėjųų poros albumo

Kodėl šilutiškių dėmesį patraukė būtent ši pora, galėtų papasakoti kiekvienas sportinių šokių klubo „Kubana“ bendruomenės narys – šokėjai ir jų artimieji. Šis sportinių šokių klubas repetuoja Pamario pagrindinėje mokykloje, o klubui vadovauja Lina Diktanaitė ir jos sutuoktinis Donatas Blusis.
Lina ir Donatas – profesionalūs šokėjai. Aštuonerius metus šokdami garsiame sportinių šokių ansamblyje „Žuvėdra“ ne kartą pelnė pasaulio ir Europos čempionų vardą. Prieš trejus metus „Žuvėdra“ už pasiekimus sportinių šokių varžybose pelnė valstybinį apdovanojimą. Lina Diktanaitė ir Donatas Blusis kartu su kitais šokėjais buvo apdovanoti ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiais.
Panevėžietė pamilo uostamiestį ir pamarį
Lina gimė ir augo Panevėžyje, medikų šeimoje. Būdama penkerių pradėjo lankyti sportinių šokių treniruotes. Pamilo šokį ir su juo nesiskiria iki šiol. Net tada, kai baigusi mokyklą Lina nusprendė sulaužyti giminės tradiciją ir pasuko ne į mediciną, o pasirinko šokius, šeimoje niekas neprieštaravo. Pradėjusi studijuoti Klaipėdos universitete, buvo pakviesta šokti į „Žuvėdrą“. Ten susipažino ir su kauniečiu Donatu, su kuriuo netruko sumainyti žiedų.
Linai šokis – ne darbas, bet gyvenimo būdas. Aštuoneri metai repeticijų, pasirodymų įvairiose konkursuose kartu su „Žuvėdra“ įtvirtino tai, ko buvo siekta nuo vaikystės: lavinti ne tik kūną, bet ir vidinį pasaulį, mintis, požiūrį į gyvenimą. Intensyvios repeticijos išmokė disciplinuoto požiūrio į visus gyvenimo dalykus. Lina jau buvo sulaukusi pasiūlymo dalyvauti TV šokių projekte. Ne visi siūlymai viliojo, tačiau šįkart, kai sulaukė pasiūlymo šokti kartu su klaipėdiečiu, vestuvių karaliumi tituluojamu Remigijumi Žiogu, sutiko.
Nauja patirtis sudomino, neatsisakyti pasiūlymo ragino ir sutuoktinis. Lina sako, kad jos šokio partneriui netrūksta drąsos, kartais tenka jį net stabdyti. Tačiau sunkiau būtų, jei ant parketo tektų suktis su nedrąsiu, neryžtingu šokio partneriu.
Kiekvienas rytas prasideda treniruotėmis. Lina džiaugiasi, kad Remigijus Žiogas išnaudoja kiekvieną laisvą valandą, atvažiuoja į repeticijas Šilutėje. Vestuvių karalius nesididžiuodamas stoja greta jaunųjų „Kubanos“ šokėjų ir mokosi šokių judesių.
Komisijos dešimtukai
Pirmasis pasirodymas praėjusį šeštadienį buvo tikras išbandymas visoms projekto „Šok su manimi“ šokėjų poroms. Nė viena pora nenorėjo iškristi pirma, kiekvienam rūpėjo pelnyti komisijos ir žiūrovų simpatijų.
Linos Diktanaitės ir Remigijaus Žiogo pasirodymas ir komisiją, ir žiūrovus sužavėjo. Jų pasirodymo metu ne kartą aidėjo žiūrovų plojimai. Komisijos nariai – ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės – Linos ir Remigijaus pasirodymui priekaištų neturėję įvertino dešimtukais. Humoristas, TV3 laidų vedėjas Vitalijus Cololo pastebėjo, kad pasirodymas buvo ne vien spektaklis, bet ir šoktas valsas. Priekabusis komisijos narys baletmeisteris Jurijus Smoriginas pasidžiaugė šokėjų išlavintais kūnais. Medicinos mokslų daktarė, docentė, tarptautinės kategorijos sportinių šokių teisėja, buvusi profesionali šokėja, nusipelniusi Lietuvos trenerė Jūratė Norvaišienė pasidžiaugė puikiu šou, kurį buvo malonu žiūrėti, juolab pamatyti svarbiausius valso žingsnius.
Vertina ir žiūrovai
Šių metų naujovė žiūrovams – jie savo nuomonę gali pareikšti per savo paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“ patekę į „Šok su manimi“ ir atiduoti balsą už patinkančią porą. Balsavimas už konkrečią porą vyksta tos poros pasirodymo metu. Palaikantieji šokėjų porą turi nuspausti jiems šokant nuorodą „Palaikau“. Atlikus šį veiksmą internauto nuotrauka pasirodys TV3 televizijos eteryje – projekcijoje ant „Šok su manimi“ parketo.
Šį šeštadienį Lina ir Remigijus šoks rumbą. „Pirmas pasirodymas buvo ypač sėkmingas. Esame antroje lentelės pozicijoje. Džiaugiamės, kad žiūrovai kaip tikri profesionalai įvertino mūsų pasirodymą, kuriame šou elementai nenustelbė, tik dar labiau išryškino šokį. Ir šį šeštadienį parodysime šokį, kurį lydės linksmas šou“, – sakė „Pamariui“ Lina, nenorėdama atskleisti visų detalių, tačiau kviesdama šilutiškius šeštadienio vakarą įsijungti televizorius, stebėti TV3 šokių projektą ir aktyviai įsisukti į šokio siautulį – balsuoti už patikusią porą.

Laima PUTRIUVIENĖ

Vienas komentaras

  • mesti vonta Smorigina

    mesti von ta Smorigina,tuomet vel tv3 igis nauju ziurovu,o dabar beprasmybes ir turgaus lygio sou.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nauji ribojimai dėl plintančio COVID-19. Suvaržymų bus didelių

Rugpjūčio 4 d. posėdžiavusi Vyriausybė apsisprendė griežtinti reikalavimus, susijusius su vėl sparčiai plintančiu COVID-19. Vieni reikalavimai jau įsigalios kitą savaitę, kiti suplanuoti nuo rugsėjo 13 d. Duota laiko apsispręsti prieš skiepus nusiteikusiems ar skiepijimąsi atidėliojantiems gyventojams.   Trečiadienį Vyriausybė sutarė dėl galimybių paso prievolės norint naudotis įvairiomis veiklomis, o šį sprendimą priims kitą savaitę. Be galimybių paso netrukus nebus galima naudotis veiklomis ar paslaugomis uždarose erdvėse, išskyrus numatytas išimtis: nebūtų galimybės eiti į teatrą, į kino teatrą, netrukus be galimybių

Šilutės ligoninėje draudžiamas pacientų lankymas

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Šilutės rajone bei siekiant išvengti naujų COVID-19 ligos užsikrėtimo atvejų, nuo rugpjūčio 4 d. Šilutės ligoninėje draudžiama lankyti pacientus.   Pacientų lankymas draudžiamas, išskyrus gydančio gydytojo leidimu terminalės sveikatos būklės pacientų (kraštutinai sunkios) ir pacientų iki 14 metų lankymą. Rugpjūčio 3 d. duomenimis, per parą Šilutės rajone užregistruoti 7 nauji COVID-19 ligos atvejai. Iš viso šiuo metu rajone serga 58 asmenys.  Daugiau apie epidemiologinę situaciją šalyje: https://koronastop.lrv.lt/lt/statistika-lietuvoje Šilutės ligoninės inf.

Lietuviai per metus išgeria milijonus butelių giros

Lietuvių taip mėgstamą girą galima pavadinti vienu seniausių bei brandžiausias tradicijas turinčių nacionalinių gėrimų. Savo populiarumo gira neprarado iki šiol – vien pernai lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ iš viso pardavė virš 4 milijonų pastarosios butelių bei skardinių. Sustatę juos šalia vienas kito, turėtume atstumą nuo Vilniaus iki Klaipėdos… Geriausia – natūralus saldumas Tiems, kurie rūpinasi savo mityba ir nori šiuo gėrimu vasara gaivintis kuo dažniau, „Maximos“ Maisto gamybos departamento vadovė Brigita Baratinskaitė primena apie giros naudą organizmui. Ją užtikrinti, pasak

COVID-19 – socialinės globos įstaigose

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kiekvieną pirmadienį skelbia naujausią informaciją apie koronaviruso plitimą Lietuvos socialinės globos įstaigose. Šilutės rajone veikia minimai ministerijai pavaldūs Macikų socialinės globos namai, vietos Savivaldybės pavaldumo Šilutės socialinės globos namai (buvę senelių globos namai), yra trys privatūs – „Pamario senjorų namai“, „Senjorų Eldoradas“ ir „Globavita“. Ministerija skelbia, kad šalyje esančiuose globos namuose įkurdinta beveik 13 tūkst. garbaus amžiaus ir neįgalių žmonių. Tokių namų yra 215, šiuo metu veikia 206. Rugpjūčio 2 d. duomenimis, šiuo metu nustatyti

Taip pat skaitykite