Šilutiškius intriguojanti šokio projekto pradžia

Praėjusį šeštadienį startavo penktasis TV3 konkurso „Šok su manimi“ projektas. Konkursą kaip niekada akylai stebėjo ir šilutiškiai, žavėdamiesi jau pirmame pasirodyme puikiai pasirodžiusia Remigijaus Žiogo ir Linos Diktanaitės pora. Šokių poros choreografas ir treneris Linos vyras Donatas, drabužius kuria dizainerė Aina Zinčiukaitė.

Šokėjų pora sukasi TV3 šokių projekte „Šok su manimi“.
Nuotrauka iš šokėjųų poros albumo

Kodėl šilutiškių dėmesį patraukė būtent ši pora, galėtų papasakoti kiekvienas sportinių šokių klubo „Kubana“ bendruomenės narys – šokėjai ir jų artimieji. Šis sportinių šokių klubas repetuoja Pamario pagrindinėje mokykloje, o klubui vadovauja Lina Diktanaitė ir jos sutuoktinis Donatas Blusis.
Lina ir Donatas – profesionalūs šokėjai. Aštuonerius metus šokdami garsiame sportinių šokių ansamblyje „Žuvėdra“ ne kartą pelnė pasaulio ir Europos čempionų vardą. Prieš trejus metus „Žuvėdra“ už pasiekimus sportinių šokių varžybose pelnė valstybinį apdovanojimą. Lina Diktanaitė ir Donatas Blusis kartu su kitais šokėjais buvo apdovanoti ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiais.
Panevėžietė pamilo uostamiestį ir pamarį
Lina gimė ir augo Panevėžyje, medikų šeimoje. Būdama penkerių pradėjo lankyti sportinių šokių treniruotes. Pamilo šokį ir su juo nesiskiria iki šiol. Net tada, kai baigusi mokyklą Lina nusprendė sulaužyti giminės tradiciją ir pasuko ne į mediciną, o pasirinko šokius, šeimoje niekas neprieštaravo. Pradėjusi studijuoti Klaipėdos universitete, buvo pakviesta šokti į „Žuvėdrą“. Ten susipažino ir su kauniečiu Donatu, su kuriuo netruko sumainyti žiedų.
Linai šokis – ne darbas, bet gyvenimo būdas. Aštuoneri metai repeticijų, pasirodymų įvairiose konkursuose kartu su „Žuvėdra“ įtvirtino tai, ko buvo siekta nuo vaikystės: lavinti ne tik kūną, bet ir vidinį pasaulį, mintis, požiūrį į gyvenimą. Intensyvios repeticijos išmokė disciplinuoto požiūrio į visus gyvenimo dalykus. Lina jau buvo sulaukusi pasiūlymo dalyvauti TV šokių projekte. Ne visi siūlymai viliojo, tačiau šįkart, kai sulaukė pasiūlymo šokti kartu su klaipėdiečiu, vestuvių karaliumi tituluojamu Remigijumi Žiogu, sutiko.
Nauja patirtis sudomino, neatsisakyti pasiūlymo ragino ir sutuoktinis. Lina sako, kad jos šokio partneriui netrūksta drąsos, kartais tenka jį net stabdyti. Tačiau sunkiau būtų, jei ant parketo tektų suktis su nedrąsiu, neryžtingu šokio partneriu.
Kiekvienas rytas prasideda treniruotėmis. Lina džiaugiasi, kad Remigijus Žiogas išnaudoja kiekvieną laisvą valandą, atvažiuoja į repeticijas Šilutėje. Vestuvių karalius nesididžiuodamas stoja greta jaunųjų „Kubanos“ šokėjų ir mokosi šokių judesių.
Komisijos dešimtukai
Pirmasis pasirodymas praėjusį šeštadienį buvo tikras išbandymas visoms projekto „Šok su manimi“ šokėjų poroms. Nė viena pora nenorėjo iškristi pirma, kiekvienam rūpėjo pelnyti komisijos ir žiūrovų simpatijų.
Linos Diktanaitės ir Remigijaus Žiogo pasirodymas ir komisiją, ir žiūrovus sužavėjo. Jų pasirodymo metu ne kartą aidėjo žiūrovų plojimai. Komisijos nariai – ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės – Linos ir Remigijaus pasirodymui priekaištų neturėję įvertino dešimtukais. Humoristas, TV3 laidų vedėjas Vitalijus Cololo pastebėjo, kad pasirodymas buvo ne vien spektaklis, bet ir šoktas valsas. Priekabusis komisijos narys baletmeisteris Jurijus Smoriginas pasidžiaugė šokėjų išlavintais kūnais. Medicinos mokslų daktarė, docentė, tarptautinės kategorijos sportinių šokių teisėja, buvusi profesionali šokėja, nusipelniusi Lietuvos trenerė Jūratė Norvaišienė pasidžiaugė puikiu šou, kurį buvo malonu žiūrėti, juolab pamatyti svarbiausius valso žingsnius.
Vertina ir žiūrovai
Šių metų naujovė žiūrovams – jie savo nuomonę gali pareikšti per savo paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“ patekę į „Šok su manimi“ ir atiduoti balsą už patinkančią porą. Balsavimas už konkrečią porą vyksta tos poros pasirodymo metu. Palaikantieji šokėjų porą turi nuspausti jiems šokant nuorodą „Palaikau“. Atlikus šį veiksmą internauto nuotrauka pasirodys TV3 televizijos eteryje – projekcijoje ant „Šok su manimi“ parketo.
Šį šeštadienį Lina ir Remigijus šoks rumbą. „Pirmas pasirodymas buvo ypač sėkmingas. Esame antroje lentelės pozicijoje. Džiaugiamės, kad žiūrovai kaip tikri profesionalai įvertino mūsų pasirodymą, kuriame šou elementai nenustelbė, tik dar labiau išryškino šokį. Ir šį šeštadienį parodysime šokį, kurį lydės linksmas šou“, – sakė „Pamariui“ Lina, nenorėdama atskleisti visų detalių, tačiau kviesdama šilutiškius šeštadienio vakarą įsijungti televizorius, stebėti TV3 šokių projektą ir aktyviai įsisukti į šokio siautulį – balsuoti už patikusią porą.

Laima PUTRIUVIENĖ

Hits: 55

Vienas komentaras

  • mesti vonta Smorigina

    mesti von ta Smorigina,tuomet vel tv3 igis nauju ziurovu,o dabar beprasmybes ir turgaus lygio sou.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pandemija – ne kliūtis vestuvėms, bet nuotaika – lyg per karą 

Pasaulyje siaučianti pandemija ir dėl jos gruodžio viduryje sugriežtintas karantinas sujaukė įsimylėjėlių planus, bet noras tuoktis niekur nedingo. Tai rodo ir naujausi Statistikos departamento duomenys apie įvykusias santuokas. Karantino režimu dirbantys civilinės metrikacijos skyriai jų praėjusį kovą įregistravo 541. Santuokų skaičius, palyginti su 2020 m. kovu, Lietuvoje beveik nesumažėjo. Tuomet jų buvo įregistruota panašiai – 520. Tiesa, pernai kovą jau irgi siautė pandemija ir galiojo karantinas. Per antrosios koronaviruso infekcijos bangos piką – sausio mėnesį – Lietuvoje susituokė 329 poros. Tačiau

Dvi Savivaldybės įmonės pernai dirbo nuostolingai, viena – pelningai

Šilutės r. savivaldybės tarybos nariai komitetuose svarsto trijų Savivaldybės uždarųjų akcinių bendrovių praėjusių metų veiklos ataskaitas. Savivaldybei pavaldžios šios įmonės: Šilutės šilumos tinklų, „Šilutės vandenų“ ir Šilutės autobusų parko. UAB „Šilutės vandenys“, direktorius – Alfredas Markvaldas, pernai dirbo pelningai: gauta 79,9 tūkst. Eur pelno. Dėl karantino nuotoliniu būdu dirbo daug švietimo, kultūros, kitų įstaigų, buvo uždarytų viešbučių, kavinių, restoranų ir kt., tad lyg ir normalu būtų manyti, kad vandens reikėjo mažiau. Kita vertus, gyventojai dirbo nuotoliniu būdu iš namų, iš

Geriausia dovana mokyklai – knygos

Šilutės rajone mokyklas baigusieji, pasirinkusieji savo gyvenimo ir jau nemažai juo nuėjusieji, pasiekusieji ne tik mintyse saugo šviesų savosios mokyklos paveikslą. Jie ir jų sutuoktiniai kartais į savo mokyklą sugrįžta su dovanomis. Štai į Vainuto gimnazijos istoriją su dėkingumu įrašyti Nijolė ir Valdas Petrauskai. Nijolė 1961 m. baigė tuometinę Vainuto vidurinę mokyklą, ji dirba redaktore. Jos vyras Valdas – vertėjas, verčia knygas iš anglų, prancūzų, italų, lenkų, ispanų, švedų, portugalų kalbų. V. Petrausko vertimo žanrai: proza, drama, poezija. Vertėjas gimė

Naujausiuose pašto ženkluose – nykstantys pilkasis ruonis ir lūšis

Lietuvos paštas penktadienį Išleidžia Lauros Aleknavičiūtės kurtų pašto ženklų seriją „Europa. Nykstanti nacionalinė laukinė gamta“. Serija sudaryta iš dviejų pašto ženklų. Abiejų ženklų nominalas – po 0,75 Eur, tiražas – po 22 000 vnt. Kartu su pašto ženklais bus išleistas ir pirmos dienos vokas. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu vyksta Vilniaus pašte, adresu Totorių g. 8. Viename iš pašto ženklų pavaizduotas pilkasis arba kitaip dar žinomas kaip ilgasnukis ruonis. Lotyniškasis ilgasnukio ruonio pavadinimas kildinamas iš graikų kalbos žodžio, reiškiančio „maža

Taip pat skaitykite