Šilutiškius intriguojanti šokio projekto pradžia

Praėjusį šeštadienį startavo penktasis TV3 konkurso „Šok su manimi“ projektas. Konkursą kaip niekada akylai stebėjo ir šilutiškiai, žavėdamiesi jau pirmame pasirodyme puikiai pasirodžiusia Remigijaus Žiogo ir Linos Diktanaitės pora. Šokių poros choreografas ir treneris Linos vyras Donatas, drabužius kuria dizainerė Aina Zinčiukaitė.

Šokėjų pora sukasi TV3 šokių projekte „Šok su manimi“.
Nuotrauka iš šokėjųų poros albumo

Kodėl šilutiškių dėmesį patraukė būtent ši pora, galėtų papasakoti kiekvienas sportinių šokių klubo „Kubana“ bendruomenės narys – šokėjai ir jų artimieji. Šis sportinių šokių klubas repetuoja Pamario pagrindinėje mokykloje, o klubui vadovauja Lina Diktanaitė ir jos sutuoktinis Donatas Blusis.
Lina ir Donatas – profesionalūs šokėjai. Aštuonerius metus šokdami garsiame sportinių šokių ansamblyje „Žuvėdra“ ne kartą pelnė pasaulio ir Europos čempionų vardą. Prieš trejus metus „Žuvėdra“ už pasiekimus sportinių šokių varžybose pelnė valstybinį apdovanojimą. Lina Diktanaitė ir Donatas Blusis kartu su kitais šokėjais buvo apdovanoti ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiais.
Panevėžietė pamilo uostamiestį ir pamarį
Lina gimė ir augo Panevėžyje, medikų šeimoje. Būdama penkerių pradėjo lankyti sportinių šokių treniruotes. Pamilo šokį ir su juo nesiskiria iki šiol. Net tada, kai baigusi mokyklą Lina nusprendė sulaužyti giminės tradiciją ir pasuko ne į mediciną, o pasirinko šokius, šeimoje niekas neprieštaravo. Pradėjusi studijuoti Klaipėdos universitete, buvo pakviesta šokti į „Žuvėdrą“. Ten susipažino ir su kauniečiu Donatu, su kuriuo netruko sumainyti žiedų.
Linai šokis – ne darbas, bet gyvenimo būdas. Aštuoneri metai repeticijų, pasirodymų įvairiose konkursuose kartu su „Žuvėdra“ įtvirtino tai, ko buvo siekta nuo vaikystės: lavinti ne tik kūną, bet ir vidinį pasaulį, mintis, požiūrį į gyvenimą. Intensyvios repeticijos išmokė disciplinuoto požiūrio į visus gyvenimo dalykus. Lina jau buvo sulaukusi pasiūlymo dalyvauti TV šokių projekte. Ne visi siūlymai viliojo, tačiau šįkart, kai sulaukė pasiūlymo šokti kartu su klaipėdiečiu, vestuvių karaliumi tituluojamu Remigijumi Žiogu, sutiko.
Nauja patirtis sudomino, neatsisakyti pasiūlymo ragino ir sutuoktinis. Lina sako, kad jos šokio partneriui netrūksta drąsos, kartais tenka jį net stabdyti. Tačiau sunkiau būtų, jei ant parketo tektų suktis su nedrąsiu, neryžtingu šokio partneriu.
Kiekvienas rytas prasideda treniruotėmis. Lina džiaugiasi, kad Remigijus Žiogas išnaudoja kiekvieną laisvą valandą, atvažiuoja į repeticijas Šilutėje. Vestuvių karalius nesididžiuodamas stoja greta jaunųjų „Kubanos“ šokėjų ir mokosi šokių judesių.
Komisijos dešimtukai
Pirmasis pasirodymas praėjusį šeštadienį buvo tikras išbandymas visoms projekto „Šok su manimi“ šokėjų poroms. Nė viena pora nenorėjo iškristi pirma, kiekvienam rūpėjo pelnyti komisijos ir žiūrovų simpatijų.
Linos Diktanaitės ir Remigijaus Žiogo pasirodymas ir komisiją, ir žiūrovus sužavėjo. Jų pasirodymo metu ne kartą aidėjo žiūrovų plojimai. Komisijos nariai – ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės – Linos ir Remigijaus pasirodymui priekaištų neturėję įvertino dešimtukais. Humoristas, TV3 laidų vedėjas Vitalijus Cololo pastebėjo, kad pasirodymas buvo ne vien spektaklis, bet ir šoktas valsas. Priekabusis komisijos narys baletmeisteris Jurijus Smoriginas pasidžiaugė šokėjų išlavintais kūnais. Medicinos mokslų daktarė, docentė, tarptautinės kategorijos sportinių šokių teisėja, buvusi profesionali šokėja, nusipelniusi Lietuvos trenerė Jūratė Norvaišienė pasidžiaugė puikiu šou, kurį buvo malonu žiūrėti, juolab pamatyti svarbiausius valso žingsnius.
Vertina ir žiūrovai
Šių metų naujovė žiūrovams – jie savo nuomonę gali pareikšti per savo paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“ patekę į „Šok su manimi“ ir atiduoti balsą už patinkančią porą. Balsavimas už konkrečią porą vyksta tos poros pasirodymo metu. Palaikantieji šokėjų porą turi nuspausti jiems šokant nuorodą „Palaikau“. Atlikus šį veiksmą internauto nuotrauka pasirodys TV3 televizijos eteryje – projekcijoje ant „Šok su manimi“ parketo.
Šį šeštadienį Lina ir Remigijus šoks rumbą. „Pirmas pasirodymas buvo ypač sėkmingas. Esame antroje lentelės pozicijoje. Džiaugiamės, kad žiūrovai kaip tikri profesionalai įvertino mūsų pasirodymą, kuriame šou elementai nenustelbė, tik dar labiau išryškino šokį. Ir šį šeštadienį parodysime šokį, kurį lydės linksmas šou“, – sakė „Pamariui“ Lina, nenorėdama atskleisti visų detalių, tačiau kviesdama šilutiškius šeštadienio vakarą įsijungti televizorius, stebėti TV3 šokių projektą ir aktyviai įsisukti į šokio siautulį – balsuoti už patikusią porą.

Laima PUTRIUVIENĖ

Vienas komentaras

  • mesti vonta Smorigina

    mesti von ta Smorigina,tuomet vel tv3 igis nauju ziurovu,o dabar beprasmybes ir turgaus lygio sou.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje. NEPRAŽIOPSOKIT!

Gruodžio 18 d. lygiai 8 VAL. iš ryto Pagėgiuose, Turgaus g. prasidės vienintelis Lietuvoje „Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje“! 2017 m. „Kalėdiniam žąsų turgui Mažojoje Lietuvoje“ suteiktas tautinio paveldo produkto sertifikatas. Bus programa Jomarke alasą kels, kupčystę riktingai ves pievininkai, sūrininkai, paukštininkai. Veiks lioterija „Laimėk žąsį“, sušildys tija, kafija ir švarczupė! Pirkti bus visokio tavoro, reiks tik derėtis maloniai. Jomarko „šukdytojai“ – aktoriai Jonas Buziliauskas (Beausis) ir Giedrius Viduolis (Tata). Visus lietuvius ir lietuvaites iš visų miestų, miestelių ir ūkių

Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkė jau keliauja į Šilutės H. Šojaus muziejų

Laba diena, turime džiugią žinią! Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkė jau ruošia roges ir elnius kelionei į Šilutės Hugo Šojaus muziejų. Kalėdų senelis visų – mažų ir didelių draugų lauks gruodžio 11 ir 18 d. nuo 10:00 iki 16:00 val., o pagalbininkė Kalėdų Senelio rezidenciją aprodys gruodžio 10 ir 16 d. nuo 10.00 iki 16.00 val. Visus pasitiksime su dovanėlėmis ir šventine nuotaika, o susitikimo akimirkos bus įamžintos nuotrauka. Įėjimo kaina 5 eurai. Išsami informacija tel. 8 682 29145, 8

Švėkšnoje kuriama „Stebuklinga kalėdinė žydinti pieva“

Švėkšnos seniūnijos gyventojai, jauni ir brandaus amžiaus, ruošiasi artėjančioms didžiosioms metų šventėms – Kalėdinės eglės įžiebimui tradicinėje miestelio vietoje šalia šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčios. Ir ne tik… Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis pasakojo, kad eglė būsianti karkasinė, kaip jau įprasta, ne žaliaskarė: „Prisidedame prie medžių išsaugojimo…“ Eglę planuojama įžiebti gruodžio 16 d. 16.30 val. Puošimo darbai prasidės gruodžio 8 d. „Jeigu COVID-19 neplis, jeigu šiek tiek nurimusi banga nepakils, ruošiamės švęsti prie eglės. Susirenka žmonės. Savaitę iki eglės įžiebimo švėkšniškiai puoš

Šilutėje duris atvers paramos valgykla

Šia gera žinia pasidalino Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis. Tik prieš keliolika metų Šilutėje nepasiturintys gyventojai gaudavo talonus ir eidavo pavalgyti nemokamų pietų į „Šilutės baldų“ valgyklą. Vėliau tokios paramos nebuvo, o artėjant Kalėdų šventėms Savivaldybė kviečia į paramos valgyklos atidarymą. Tilps 20 žmonių Iš A. Šimelionio išgirdome prašymą neviešinti šios valgyklos atidarymo datos, nes ten pavalgyti būsią tik 20 vietų, jeigu susirinktų gausiai, būtų nesmagu palikti žmones už durų. Valgyklos atidarymo renginys planuojamas lapkričio pabaigoje. 

Taip pat skaitykite