Šilutiškius intriguojanti šokio projekto pradžia

Praėjusį šeštadienį startavo penktasis TV3 konkurso „Šok su manimi“ projektas. Konkursą kaip niekada akylai stebėjo ir šilutiškiai, žavėdamiesi jau pirmame pasirodyme puikiai pasirodžiusia Remigijaus Žiogo ir Linos Diktanaitės pora. Šokių poros choreografas ir treneris Linos vyras Donatas, drabužius kuria dizainerė Aina Zinčiukaitė.

Šokėjų pora sukasi TV3 šokių projekte „Šok su manimi“.
Nuotrauka iš šokėjųų poros albumo

Kodėl šilutiškių dėmesį patraukė būtent ši pora, galėtų papasakoti kiekvienas sportinių šokių klubo „Kubana“ bendruomenės narys – šokėjai ir jų artimieji. Šis sportinių šokių klubas repetuoja Pamario pagrindinėje mokykloje, o klubui vadovauja Lina Diktanaitė ir jos sutuoktinis Donatas Blusis.
Lina ir Donatas – profesionalūs šokėjai. Aštuonerius metus šokdami garsiame sportinių šokių ansamblyje „Žuvėdra“ ne kartą pelnė pasaulio ir Europos čempionų vardą. Prieš trejus metus „Žuvėdra“ už pasiekimus sportinių šokių varžybose pelnė valstybinį apdovanojimą. Lina Diktanaitė ir Donatas Blusis kartu su kitais šokėjais buvo apdovanoti ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiais.
Panevėžietė pamilo uostamiestį ir pamarį
Lina gimė ir augo Panevėžyje, medikų šeimoje. Būdama penkerių pradėjo lankyti sportinių šokių treniruotes. Pamilo šokį ir su juo nesiskiria iki šiol. Net tada, kai baigusi mokyklą Lina nusprendė sulaužyti giminės tradiciją ir pasuko ne į mediciną, o pasirinko šokius, šeimoje niekas neprieštaravo. Pradėjusi studijuoti Klaipėdos universitete, buvo pakviesta šokti į „Žuvėdrą“. Ten susipažino ir su kauniečiu Donatu, su kuriuo netruko sumainyti žiedų.
Linai šokis – ne darbas, bet gyvenimo būdas. Aštuoneri metai repeticijų, pasirodymų įvairiose konkursuose kartu su „Žuvėdra“ įtvirtino tai, ko buvo siekta nuo vaikystės: lavinti ne tik kūną, bet ir vidinį pasaulį, mintis, požiūrį į gyvenimą. Intensyvios repeticijos išmokė disciplinuoto požiūrio į visus gyvenimo dalykus. Lina jau buvo sulaukusi pasiūlymo dalyvauti TV šokių projekte. Ne visi siūlymai viliojo, tačiau šįkart, kai sulaukė pasiūlymo šokti kartu su klaipėdiečiu, vestuvių karaliumi tituluojamu Remigijumi Žiogu, sutiko.
Nauja patirtis sudomino, neatsisakyti pasiūlymo ragino ir sutuoktinis. Lina sako, kad jos šokio partneriui netrūksta drąsos, kartais tenka jį net stabdyti. Tačiau sunkiau būtų, jei ant parketo tektų suktis su nedrąsiu, neryžtingu šokio partneriu.
Kiekvienas rytas prasideda treniruotėmis. Lina džiaugiasi, kad Remigijus Žiogas išnaudoja kiekvieną laisvą valandą, atvažiuoja į repeticijas Šilutėje. Vestuvių karalius nesididžiuodamas stoja greta jaunųjų „Kubanos“ šokėjų ir mokosi šokių judesių.
Komisijos dešimtukai
Pirmasis pasirodymas praėjusį šeštadienį buvo tikras išbandymas visoms projekto „Šok su manimi“ šokėjų poroms. Nė viena pora nenorėjo iškristi pirma, kiekvienam rūpėjo pelnyti komisijos ir žiūrovų simpatijų.
Linos Diktanaitės ir Remigijaus Žiogo pasirodymas ir komisiją, ir žiūrovus sužavėjo. Jų pasirodymo metu ne kartą aidėjo žiūrovų plojimai. Komisijos nariai – ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės – Linos ir Remigijaus pasirodymui priekaištų neturėję įvertino dešimtukais. Humoristas, TV3 laidų vedėjas Vitalijus Cololo pastebėjo, kad pasirodymas buvo ne vien spektaklis, bet ir šoktas valsas. Priekabusis komisijos narys baletmeisteris Jurijus Smoriginas pasidžiaugė šokėjų išlavintais kūnais. Medicinos mokslų daktarė, docentė, tarptautinės kategorijos sportinių šokių teisėja, buvusi profesionali šokėja, nusipelniusi Lietuvos trenerė Jūratė Norvaišienė pasidžiaugė puikiu šou, kurį buvo malonu žiūrėti, juolab pamatyti svarbiausius valso žingsnius.
Vertina ir žiūrovai
Šių metų naujovė žiūrovams – jie savo nuomonę gali pareikšti per savo paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“ patekę į „Šok su manimi“ ir atiduoti balsą už patinkančią porą. Balsavimas už konkrečią porą vyksta tos poros pasirodymo metu. Palaikantieji šokėjų porą turi nuspausti jiems šokant nuorodą „Palaikau“. Atlikus šį veiksmą internauto nuotrauka pasirodys TV3 televizijos eteryje – projekcijoje ant „Šok su manimi“ parketo.
Šį šeštadienį Lina ir Remigijus šoks rumbą. „Pirmas pasirodymas buvo ypač sėkmingas. Esame antroje lentelės pozicijoje. Džiaugiamės, kad žiūrovai kaip tikri profesionalai įvertino mūsų pasirodymą, kuriame šou elementai nenustelbė, tik dar labiau išryškino šokį. Ir šį šeštadienį parodysime šokį, kurį lydės linksmas šou“, – sakė „Pamariui“ Lina, nenorėdama atskleisti visų detalių, tačiau kviesdama šilutiškius šeštadienio vakarą įsijungti televizorius, stebėti TV3 šokių projektą ir aktyviai įsisukti į šokio siautulį – balsuoti už patikusią porą.

Laima PUTRIUVIENĖ

Vienas komentaras

  • mesti vonta Smorigina

    mesti von ta Smorigina,tuomet vel tv3 igis nauju ziurovu,o dabar beprasmybes ir turgaus lygio sou.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

„Sidabrinės nendrės“ premijai teikiamos dvi kandidatūros

Šilutės r. savivaldybės „Sidabrinės nendrės“ premijos komitetas sulaukė dviejų pasiūlymų, ką apdovanoti „Sidabrinės nendrės“ premija. Tai: Ingrita Riterienė, visuomenininkė, asociacijos „Švėkšniškių sambūris“ vadovė, kultūros puoselėtoja. Teikėjai: Švėkšnos seniūnas ir Šilutės kultūros ir pramogų centro Švėkšnos skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė; Adma Baltutienė, Žemaičių krašto etnokultūros centro etnografė, folkloro kolektyvo „Pilutė“ vadovė. Teikėjai: Žemaičių krašto etnokultūros centras, Žemaičių Naumiesčio seniūnas, Gardamo seniūnė, Degučių kaimo bendruomenė „Rytdiena“, Žemaičių Naumiesčio gimnazija, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis.  „Sidabrinė nendrė“ –  tai aukščiausia Šilutės rajono savivaldybės premija, teikiama

Kėdainiuose įgriuvo tiltas per Nevėžį

Šiandien Lietuvos automobilių kelių direkcija išplatino tokį pranešimą: „Įlūžus sijai, uždarytas eismas Kėdainių tiltu per Nevėžį (rajoniniu keliu Nr. 1906 Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai nuo 44,37 iki 44,44 km). Informacija apie įvykį buvo gauta iš AB „Kelių priežiūra“ šiandien, sausio 31 d., apie 7.30 val. Eismas tiltu operatyviai uždarytas, statomi apylankos ženklai kaip apvažiuoti uždarytą vietą ir AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos specialistai išvyko į vietą įvertinti situacijos. Eismas laikinai kreipiamas apylanka krašto keliu Nr. 144 Jonava–Kėdainiai–Šeduva“. Prezidentas kaltina kelininkus Kaip tik

Tik vienas centas, vertas beveik dviejų milijonų

Jeigu rankoje laikote 1 cento monetą, žinokite, kad labai netolimoje ateityje apyvartoje jų gali ir nebelikti. Antai Kanada vieno cento monetas nustojo kaldinti 2012 metais. Australijoje 1 ir 2 centų monetų nebegamina jau nuo 1992 m. Bahamų salose mažiausio nominalo monetų gamybą ir vartojimą sustabdė 2020 m. sausio pabaigoje. Jungtinės Karalystės Karališkoji monetų kalykla šiais metais paskelbė, jog dėl monetų pertekliaus kitą dešimtmetį jie nebegamins nei 2 svarų, nei 2 pensų monetų. O kaip Europoje? Anot Lietuvos banko, palyginus su

Šilutės rajono Taryboje: netinka niekas, ką pasiūlo opozicija

Sausio 26 d.  įvyko Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame dalyvavo 23 Tarybos nariai iš 25: nedalyvavo Zigmantas  Jaunius ir Steponas Kazlauskas. Už biudžetą – 16 balsų Tarybos nariai patvirtinto Savivaldybės 2023 metų biudžetą  – 65 940 870 eurų pajamų. Už biudžetą balsavo 16 Tarybos narių, 7 opozicijos atstovai susilaikė. Jos vardu kalbėjęs Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas Žygimantas Kurlianskas  sakė, jog padaryti darbai matomi, jiems buvo pritarusi Taryba. Ir retoriškai klausė, ar būtų įmanoma geriau? Esą pagal gautas Europos

Taip pat skaitykite