Šilutiškius intriguojanti šokio projekto pradžia

Praėjusį šeštadienį startavo penktasis TV3 konkurso „Šok su manimi“ projektas. Konkursą kaip niekada akylai stebėjo ir šilutiškiai, žavėdamiesi jau pirmame pasirodyme puikiai pasirodžiusia Remigijaus Žiogo ir Linos Diktanaitės pora. Šokių poros choreografas ir treneris Linos vyras Donatas, drabužius kuria dizainerė Aina Zinčiukaitė.

Šokėjų pora sukasi TV3 šokių projekte „Šok su manimi“.
Nuotrauka iš šokėjųų poros albumo

Kodėl šilutiškių dėmesį patraukė būtent ši pora, galėtų papasakoti kiekvienas sportinių šokių klubo „Kubana“ bendruomenės narys – šokėjai ir jų artimieji. Šis sportinių šokių klubas repetuoja Pamario pagrindinėje mokykloje, o klubui vadovauja Lina Diktanaitė ir jos sutuoktinis Donatas Blusis.
Lina ir Donatas – profesionalūs šokėjai. Aštuonerius metus šokdami garsiame sportinių šokių ansamblyje „Žuvėdra“ ne kartą pelnė pasaulio ir Europos čempionų vardą. Prieš trejus metus „Žuvėdra“ už pasiekimus sportinių šokių varžybose pelnė valstybinį apdovanojimą. Lina Diktanaitė ir Donatas Blusis kartu su kitais šokėjais buvo apdovanoti ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiais.
Panevėžietė pamilo uostamiestį ir pamarį
Lina gimė ir augo Panevėžyje, medikų šeimoje. Būdama penkerių pradėjo lankyti sportinių šokių treniruotes. Pamilo šokį ir su juo nesiskiria iki šiol. Net tada, kai baigusi mokyklą Lina nusprendė sulaužyti giminės tradiciją ir pasuko ne į mediciną, o pasirinko šokius, šeimoje niekas neprieštaravo. Pradėjusi studijuoti Klaipėdos universitete, buvo pakviesta šokti į „Žuvėdrą“. Ten susipažino ir su kauniečiu Donatu, su kuriuo netruko sumainyti žiedų.
Linai šokis – ne darbas, bet gyvenimo būdas. Aštuoneri metai repeticijų, pasirodymų įvairiose konkursuose kartu su „Žuvėdra“ įtvirtino tai, ko buvo siekta nuo vaikystės: lavinti ne tik kūną, bet ir vidinį pasaulį, mintis, požiūrį į gyvenimą. Intensyvios repeticijos išmokė disciplinuoto požiūrio į visus gyvenimo dalykus. Lina jau buvo sulaukusi pasiūlymo dalyvauti TV šokių projekte. Ne visi siūlymai viliojo, tačiau šįkart, kai sulaukė pasiūlymo šokti kartu su klaipėdiečiu, vestuvių karaliumi tituluojamu Remigijumi Žiogu, sutiko.
Nauja patirtis sudomino, neatsisakyti pasiūlymo ragino ir sutuoktinis. Lina sako, kad jos šokio partneriui netrūksta drąsos, kartais tenka jį net stabdyti. Tačiau sunkiau būtų, jei ant parketo tektų suktis su nedrąsiu, neryžtingu šokio partneriu.
Kiekvienas rytas prasideda treniruotėmis. Lina džiaugiasi, kad Remigijus Žiogas išnaudoja kiekvieną laisvą valandą, atvažiuoja į repeticijas Šilutėje. Vestuvių karalius nesididžiuodamas stoja greta jaunųjų „Kubanos“ šokėjų ir mokosi šokių judesių.
Komisijos dešimtukai
Pirmasis pasirodymas praėjusį šeštadienį buvo tikras išbandymas visoms projekto „Šok su manimi“ šokėjų poroms. Nė viena pora nenorėjo iškristi pirma, kiekvienam rūpėjo pelnyti komisijos ir žiūrovų simpatijų.
Linos Diktanaitės ir Remigijaus Žiogo pasirodymas ir komisiją, ir žiūrovus sužavėjo. Jų pasirodymo metu ne kartą aidėjo žiūrovų plojimai. Komisijos nariai – ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės – Linos ir Remigijaus pasirodymui priekaištų neturėję įvertino dešimtukais. Humoristas, TV3 laidų vedėjas Vitalijus Cololo pastebėjo, kad pasirodymas buvo ne vien spektaklis, bet ir šoktas valsas. Priekabusis komisijos narys baletmeisteris Jurijus Smoriginas pasidžiaugė šokėjų išlavintais kūnais. Medicinos mokslų daktarė, docentė, tarptautinės kategorijos sportinių šokių teisėja, buvusi profesionali šokėja, nusipelniusi Lietuvos trenerė Jūratė Norvaišienė pasidžiaugė puikiu šou, kurį buvo malonu žiūrėti, juolab pamatyti svarbiausius valso žingsnius.
Vertina ir žiūrovai
Šių metų naujovė žiūrovams – jie savo nuomonę gali pareikšti per savo paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“ patekę į „Šok su manimi“ ir atiduoti balsą už patinkančią porą. Balsavimas už konkrečią porą vyksta tos poros pasirodymo metu. Palaikantieji šokėjų porą turi nuspausti jiems šokant nuorodą „Palaikau“. Atlikus šį veiksmą internauto nuotrauka pasirodys TV3 televizijos eteryje – projekcijoje ant „Šok su manimi“ parketo.
Šį šeštadienį Lina ir Remigijus šoks rumbą. „Pirmas pasirodymas buvo ypač sėkmingas. Esame antroje lentelės pozicijoje. Džiaugiamės, kad žiūrovai kaip tikri profesionalai įvertino mūsų pasirodymą, kuriame šou elementai nenustelbė, tik dar labiau išryškino šokį. Ir šį šeštadienį parodysime šokį, kurį lydės linksmas šou“, – sakė „Pamariui“ Lina, nenorėdama atskleisti visų detalių, tačiau kviesdama šilutiškius šeštadienio vakarą įsijungti televizorius, stebėti TV3 šokių projektą ir aktyviai įsisukti į šokio siautulį – balsuoti už patikusią porą.

Laima PUTRIUVIENĖ

Vienas komentaras

  • mesti vonta Smorigina

    mesti von ta Smorigina,tuomet vel tv3 igis nauju ziurovu,o dabar beprasmybes ir turgaus lygio sou.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Smurtautojai nerimsta

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria šiuos įvykius. Rugpjūčio 8 d. prieš pietus  namo laiptinėje Traksėdžių k., Šilutės sen., pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą nepilnamečiui, gim. 2010 m. Rugpjūčio 10 d. rytą Rusnėje rastas moters, gim. 1942 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Rugpjūčio 10 d. vakare namuose, Liepų g., Šilutėje,  blaivus vyras, gim. 1963 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1958 m. Tą patį vakarą Vainute neblaivi (2,08 prom.) 21-erių metų mergina sukėlė

Liepa: šilčiausia buvo Ventėje

Liepos mėn. vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 17,7°C: nuo 16,9-17°C šiaurės vakariniuose rajonuose iki 18,8-19,1°C pamaryje ir Kuršių nerijoje. Šilčiausia buvo Ventėje (19,1°C), o šalčiausia – Laukuvoje (16,9°C). Aukščiausia oro temperatūra siekė 27,6-32,8°C. Aukščiausia paros oro temperatūra registruota 22 d. Kybartuose 32,8°C, žemiausia – 30 d. Skuode – +4,4°C. Liepos 2 d. baigėsi pirmoji šiais metais kaitra, prasidėjusi birželio 25 d. Kaitra registruota 29-iose iš 52-ų meteorologijos stočių, ilgiausiai, po 7 dienas (06.26-07.02), ji tęsėsi Alytuje, Birštone, Druskininkuose ir Kaišiadoryse.

8 faktai apie pagalves. Kai kurių tikrai nesate girdėję!

Nors pagalves naudojame visi, tačiau apie jas dauguma mūsų žino visai nedaug. Siūlome papildyti savo žinių lobyną ir apie pagalves sužinoti daugiau!  8 įdomiausi faktai apie pagalves Ar kada susimąstėte, kokia yra vidutinė pagalvės tarnavimo trukmė? Paskaičiuota, kad plunksninės pagalvės naudojamos maždaug 8-10 metų, pūkinės – 5-10 metų, o sintetinės – nuo 6 mėnesių iki 2 metų. Galbūt atėjo laikas seną pagalvę pakeisti nauja? Platų kokybiškų pagalvių asortimentą galite rasti Epik.lt internetinėje parduotuvėje. Pagalvė nėra šių laikų išradimas: pirmosios pagalvės

Per Žolinę – Senųjų amatų dienos Neringoje. Dalyvaus ir šilutiškiai

Žolinės savaitgalį, rugpjūčio 13–15 d., Nidos prieplaukos aikštėje po dvejų metų pertraukos vyks jau XXIII gyvosios archeologijos festivalis „Senųjų̨ amatų dienos Neringoje“. Vienintelis toks festivalis Vakarų Lietuvoje Organizatoriai kviečia ne tik stebėti, bet ir išmėginti įvairius tradicinius amatus, gardžiuotis istorinės virtuvės patiekalais ir dalyvauti senosios kultūros įkvėptuose muzikos bei šokio pasirodymuose. Renginiai – nemokami. Vienas savičiausių Neringos renginių ir vienintelis toks Vakarų Lietuvoje festivalis kaskart sutraukia tradicijoms neabejingus meistrus iš visos Lietuvos ir leidžia lankytojams susipažinti su įvairių amatų istorija bei

Taip pat skaitykite