Šilutiškių vaikus kviečia „Kukulis“

Saulėtas šeštadienis mažiesiems šilutiškiams, atvykusiems į vaikų žaidimų kambario „Kukulis“ atidarymo šventę, liks kaip smagus gimtadienio prisiminimas. Vaikų kambario svarbą pajuto ir vaikus atlydėję tėveliai.

„Kukulio“ šeimininkė Grita triūsė prie kavos aparato, o jos kompanionė Rasma, apsirengusi Bitutės kostiumu, piešė kartu su vaikais.

Žaidimų kambarys „Kukulis“ įsikūrė Martyno Jankaus g. 8. Prieš pusiaudienį čia skambėjo linksma muzika, o geltonais balionais papuošta aplinka skelbė ir apie pavasarį, ir apie „Kukulio“ gimtadienį. Atskubėjusius į šventę pasitiko žaidimų kambario simboliniai personažai: meškinas „Kukulis“ ir darbštuolė „Bitutė“. Kiekvienam svečiui padovanota po geltoną saulutę, o kad laikas neprailgtų, mažieji buvo pakviesti piešti kreidutėmis ant šaligatvio plytelių. Vaikams ilgai aiškinti nereikėjo, netrukus šaligatvis buvo numargintas piešiniais, kuriuose atsispindėjo pavasario laukimo nuotaikos, netrūko ir reklamuojančių „Kukulį“ piešinių.
Vaikams apsipratus naujoje aplinkoje, „Kukulis“ ir „Bitutė“ perkirpo simbolinę juostelę ir pakvietė mažuosius ir jų tėvelius į žaidimų kambarį.
Norinčių apsilankyti buvo tiek daug, kad visų vienu metu nepavyko sutalpinti. Ramesnio būdo vaikai sėdo prie vaikiško stalelio, nukrauto spalvinimo priemonėmis. Aktyvesni nuskubėjo prie judriųjų žaidimų kampelio: leidosi nuo kalnelio, lipo virvinėmis kopėčiomis, lindo tuneliu. Berniukai džiūgavo prie rankinio futbolo stalo.
Mamų veidus puošė šypsenos. Kol vaikai žaidė, jos skanavo kavos, kuriai atidarymo proga buvo taikoma nuolaida. Prie kavos aparato plušanti „Kukulio“ šeimininkė Grita Bakutė papasakojo, kodėl priekuliškiai žaidimų kambarį įkūrė Šilutėje.
Žinia, kad žaidimų kambarių netrūksta Klaipėdoje, tačiau dar nė vieno nėra Šilutėje, paakino jaunas ir energija spinduliuojančias priekuliškes Rasmą Šiaulytytę ir Gritą Bakutę užpildyti šią laisvą nišą: „Mes abi auginame dvejų metukų vaikučius. Žinome, kad išėjusios su vaikais pasivaikščioti mamos susitikusios nori pabendrauti prie kavos, tačiau neturi kur saugiai palikti savo atžalėlių“.
Grita papasakojo, kad idėja kurti žaidimų kambarį kilo vasario 4 d. ir lygiai po mėnesio buvo įgyvendinta. Tai padaryti padėjo ir draugai. Vieni projektavo patalpų erdves, kiti tapė sienas ar kitaip prisidėjo, kad žaidimų kambarys atsirastų kuo greičiau.
Žaidimų kambario įkūrėjai pritarimų ir patarimų daugiausia sulaukė iš savo pačių tėvų. Grita ir Rasma stengėsi, kad žaidimų kambarys vaikams primintų namų aplinką, nebaugintų didelėmis erdvėmis. Pavadinimo taip pat nereikėjo ilgai galvoti ar išgalvoti – kukulis skamba kiekvieną dieną, mat tikrųjų vardų neištardami taip vienas kitą vadina Gritos ir Rasmos vaikučiai.
„Kukulis“ vaikų lauks kiekvieną savaitės dieną. Jau šeštadienį buvo akivaizdu, kad „Kukulis“ bus vaikų traukos centras. Šeimininkai planuoja įvairių užsiėmimų, net protų mūšių, edukacijų. „Kukulis“ organizuos ir rengs vaikų gimtadienio šventes. Jau pirmąją dieną netrūko užsakymų gimtadieniams.

Laima PUTRIUVIENĖ

Hits: 470

Vienas komentaras

  • Vaidas

    Grita su Egiu, kartu ir Agne 🙂

    Buvo vasaros… Kupeta… Pasiilgau Jūsų 🙂

    Vaidas (vaidas.valskys@gmail.com)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pandemija – ne kliūtis vestuvėms, bet nuotaika – lyg per karą 

Pasaulyje siaučianti pandemija ir dėl jos gruodžio viduryje sugriežtintas karantinas sujaukė įsimylėjėlių planus, bet noras tuoktis niekur nedingo. Tai rodo ir naujausi Statistikos departamento duomenys apie įvykusias santuokas. Karantino režimu dirbantys civilinės metrikacijos skyriai jų praėjusį kovą įregistravo 541. Santuokų skaičius, palyginti su 2020 m. kovu, Lietuvoje beveik nesumažėjo. Tuomet jų buvo įregistruota panašiai – 520. Tiesa, pernai kovą jau irgi siautė pandemija ir galiojo karantinas. Per antrosios koronaviruso infekcijos bangos piką – sausio mėnesį – Lietuvoje susituokė 329 poros. Tačiau

Dvi Savivaldybės įmonės pernai dirbo nuostolingai, viena – pelningai

Šilutės r. savivaldybės tarybos nariai komitetuose svarsto trijų Savivaldybės uždarųjų akcinių bendrovių praėjusių metų veiklos ataskaitas. Savivaldybei pavaldžios šios įmonės: Šilutės šilumos tinklų, „Šilutės vandenų“ ir Šilutės autobusų parko. UAB „Šilutės vandenys“, direktorius – Alfredas Markvaldas, pernai dirbo pelningai: gauta 79,9 tūkst. Eur pelno. Dėl karantino nuotoliniu būdu dirbo daug švietimo, kultūros, kitų įstaigų, buvo uždarytų viešbučių, kavinių, restoranų ir kt., tad lyg ir normalu būtų manyti, kad vandens reikėjo mažiau. Kita vertus, gyventojai dirbo nuotoliniu būdu iš namų, iš

Geriausia dovana mokyklai – knygos

Šilutės rajone mokyklas baigusieji, pasirinkusieji savo gyvenimo ir jau nemažai juo nuėjusieji, pasiekusieji ne tik mintyse saugo šviesų savosios mokyklos paveikslą. Jie ir jų sutuoktiniai kartais į savo mokyklą sugrįžta su dovanomis. Štai į Vainuto gimnazijos istoriją su dėkingumu įrašyti Nijolė ir Valdas Petrauskai. Nijolė 1961 m. baigė tuometinę Vainuto vidurinę mokyklą, ji dirba redaktore. Jos vyras Valdas – vertėjas, verčia knygas iš anglų, prancūzų, italų, lenkų, ispanų, švedų, portugalų kalbų. V. Petrausko vertimo žanrai: proza, drama, poezija. Vertėjas gimė

Naujausiuose pašto ženkluose – nykstantys pilkasis ruonis ir lūšis

Lietuvos paštas penktadienį Išleidžia Lauros Aleknavičiūtės kurtų pašto ženklų seriją „Europa. Nykstanti nacionalinė laukinė gamta“. Serija sudaryta iš dviejų pašto ženklų. Abiejų ženklų nominalas – po 0,75 Eur, tiražas – po 22 000 vnt. Kartu su pašto ženklais bus išleistas ir pirmos dienos vokas. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu vyksta Vilniaus pašte, adresu Totorių g. 8. Viename iš pašto ženklų pavaizduotas pilkasis arba kitaip dar žinomas kaip ilgasnukis ruonis. Lotyniškasis ilgasnukio ruonio pavadinimas kildinamas iš graikų kalbos žodžio, reiškiančio „maža

Taip pat skaitykite