Šilutiškių vaikus kviečia „Kukulis“

Saulėtas šeštadienis mažiesiems šilutiškiams, atvykusiems į vaikų žaidimų kambario „Kukulis“ atidarymo šventę, liks kaip smagus gimtadienio prisiminimas. Vaikų kambario svarbą pajuto ir vaikus atlydėję tėveliai.

„Kukulio“ šeimininkė Grita triūsė prie kavos aparato, o jos kompanionė Rasma, apsirengusi Bitutės kostiumu, piešė kartu su vaikais.

Žaidimų kambarys „Kukulis“ įsikūrė Martyno Jankaus g. 8. Prieš pusiaudienį čia skambėjo linksma muzika, o geltonais balionais papuošta aplinka skelbė ir apie pavasarį, ir apie „Kukulio“ gimtadienį. Atskubėjusius į šventę pasitiko žaidimų kambario simboliniai personažai: meškinas „Kukulis“ ir darbštuolė „Bitutė“. Kiekvienam svečiui padovanota po geltoną saulutę, o kad laikas neprailgtų, mažieji buvo pakviesti piešti kreidutėmis ant šaligatvio plytelių. Vaikams ilgai aiškinti nereikėjo, netrukus šaligatvis buvo numargintas piešiniais, kuriuose atsispindėjo pavasario laukimo nuotaikos, netrūko ir reklamuojančių „Kukulį“ piešinių.
Vaikams apsipratus naujoje aplinkoje, „Kukulis“ ir „Bitutė“ perkirpo simbolinę juostelę ir pakvietė mažuosius ir jų tėvelius į žaidimų kambarį.
Norinčių apsilankyti buvo tiek daug, kad visų vienu metu nepavyko sutalpinti. Ramesnio būdo vaikai sėdo prie vaikiško stalelio, nukrauto spalvinimo priemonėmis. Aktyvesni nuskubėjo prie judriųjų žaidimų kampelio: leidosi nuo kalnelio, lipo virvinėmis kopėčiomis, lindo tuneliu. Berniukai džiūgavo prie rankinio futbolo stalo.
Mamų veidus puošė šypsenos. Kol vaikai žaidė, jos skanavo kavos, kuriai atidarymo proga buvo taikoma nuolaida. Prie kavos aparato plušanti „Kukulio“ šeimininkė Grita Bakutė papasakojo, kodėl priekuliškiai žaidimų kambarį įkūrė Šilutėje.
Žinia, kad žaidimų kambarių netrūksta Klaipėdoje, tačiau dar nė vieno nėra Šilutėje, paakino jaunas ir energija spinduliuojančias priekuliškes Rasmą Šiaulytytę ir Gritą Bakutę užpildyti šią laisvą nišą: „Mes abi auginame dvejų metukų vaikučius. Žinome, kad išėjusios su vaikais pasivaikščioti mamos susitikusios nori pabendrauti prie kavos, tačiau neturi kur saugiai palikti savo atžalėlių“.
Grita papasakojo, kad idėja kurti žaidimų kambarį kilo vasario 4 d. ir lygiai po mėnesio buvo įgyvendinta. Tai padaryti padėjo ir draugai. Vieni projektavo patalpų erdves, kiti tapė sienas ar kitaip prisidėjo, kad žaidimų kambarys atsirastų kuo greičiau.
Žaidimų kambario įkūrėjai pritarimų ir patarimų daugiausia sulaukė iš savo pačių tėvų. Grita ir Rasma stengėsi, kad žaidimų kambarys vaikams primintų namų aplinką, nebaugintų didelėmis erdvėmis. Pavadinimo taip pat nereikėjo ilgai galvoti ar išgalvoti – kukulis skamba kiekvieną dieną, mat tikrųjų vardų neištardami taip vienas kitą vadina Gritos ir Rasmos vaikučiai.
„Kukulis“ vaikų lauks kiekvieną savaitės dieną. Jau šeštadienį buvo akivaizdu, kad „Kukulis“ bus vaikų traukos centras. Šeimininkai planuoja įvairių užsiėmimų, net protų mūšių, edukacijų. „Kukulis“ organizuos ir rengs vaikų gimtadienio šventes. Jau pirmąją dieną netrūko užsakymų gimtadieniams.

Laima PUTRIUVIENĖ

Vienas komentaras

  • Vaidas

    Grita su Egiu, kartu ir Agne 🙂

    Buvo vasaros… Kupeta… Pasiilgau Jūsų 🙂

    Vaidas (vaidas.valskys@gmail.com)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasieniečiai įsigijo naują patrulinį laivą ir tris katerius

Klaipėdoje pristatomi naujas patrulinis pasieniečių laivas „Gintaras Žagunis“ ir trys kateriai. Patrulinį laivą „Gintaras Žagunis“ pastatė Estijos bendrovė „Baltic Workboats Shipyard“. Jis kainavo beveik 3,9 mln. eurų. ES lėšomis finansuota 90 proc. šios sumos, kita dalis – Lietuvos biudžeto. Puoselėjant istorinę atmintį ir VSAT tradicijas, laivui suteiktas pirmo po Nepriklausomybės atkūrimo tarnybos metu 1991 m. žuvusio Lietuvos pasieniečio Gintaro Žagunio vardas. Pakrančių patrulinio laivo „Gintaras Žagunis“ paskirtis – valstybės sienos apsauga teritorinėje jūroje bei Kuršių mariose. Taip pat jis galės

Orai: savaitgalį bus kritulių

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad artėjantį savaitgalį šalčių nebus, tačiau kai kur kris gausūs krituliai. Lapkričio 25 d., penktadienį, įdienojus temperatūra sieks nuo 2 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Lapkričio 26 d., šeštadienį, naktį bus niūrūs ir darganoti orai. Vietomis, daugiausia šiaurinėje šalies pusėje, numatomi krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur plikledis vis dar laikysis, o kai kur formuosis naujas.  Pietiniuose rajonuose galimas rūkas. Dvelks vos juntamas nepastovios krypties vėjas. Žemiausia temperatūra šią naktį sieks nuo 4 laipsnių šalčio iki 1

Iš pašto ženklų sukurtas Jono Basanavičiaus portretas perduotas Signatarų namams

Lietuvos nacionalinio muziejaus Signatarų namų lankytojai nuo šiol galės grožėtis ir didžiausia šalyje mozaika iš pašto ženklų, kurioje įamžintas daktaras Jonas Basanavičius. Menininkės Jolitos Vaitkutės sukurtą kūrinį signataro gimtadienio išvakarėse, lapkričio 22 d., perdavė Lietuvos paštas. Būtent jo iniciatyva prieš penkerius metus ir buvo nuspręsta tokiu būdu įamžinti J. Basanavičiaus atminimą ir paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Paveikslas keliavo po Lietuvą Originaliu būdu pagaminta, iš pašto ženklų sudėliota Jono Basanavičiaus mozaika per valstybės atkūrimo šimtmetį keliavo po visą Lietuvą ir

Aplinkosaugininkai Šilutės sendaikčių parduotuvėje rado vilko galvos iškamšą

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai pažeidėjus dažnai išaiškina vykdydami reidus turguose ar kitose prekybos vietose. Šįkart Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai nustatė asmenį, neteisėtai pardavinėjusį vilko galvos iškamšą. Aplinkosaugininkai nuolat vykdo Prekybos laukiniais gyvūnais, jų dalimis arba gaminiais iš jų kontrolę. Išaiškintam asmeniui Šilutėje, sendaikčių parduotuvėje, už neteisėtai pardavinėjamą vilko galvos iškamšą gresia bauda nuo 30 iki 300 eurų. „Vis dar pasitaiko atvejų, kai asmenys prekiauja laukinių gyvūnų dalimis ar jų gaminiais neturėdami teisėtą įsigijimą patvirtinančio dokumento. Todėl įspėjame, kad

Taip pat skaitykite