Šilutės tvarkiečiai pradėjo rinkimų kampaniją

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ Šilutės skyrius papildė savo gretas ir pradėjo rinkimų kampaniją. Pagryniuose „Jeronimo“ užeigoje įvykusiame visuotiniame susirinkime vieningai nutarta kandidatu į mero postą artėjančiuose rinkimuose kelti dabartinį Šilutės r. savivaldybės merą Vytautą Laurinaitį.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ Šilutės skyrius kandidatu į Šilutės r. savivaldybės mero postą artėjančiuose rinkimuose išsirinko dabartinį merą Vytautą Laurinaitį.

Visuotiniame susirinkime dalyvavo per 100 žmonių. Susirinkimo pradžioje paskelbta, kad partija „Tvarka ir teisingumas“ Šilutėje turi 307 narius ir tuoj pat jos gretos pasipildė dar 31 žmogumi. Prie tvarkiečių prisijungė beveik visi Šilutės skyriaus centristai, atėjo nepartinių ir bendraminčių iš kitų partijų. Į partijos „Tvarka ir teisingumas“ gretas įsiliejo ir Šilutės r. savivaldybės tarybos narys Darius Soščeka, prieš kelias valandas įvykusiame Tarybos posėdyje pranešęs, kad palieka Darbo partiją.
Visuotiniame susirinkime dalyvavęs LR Seimo narys Remigijus Žemaitaitis patvirtino gandus, kad jis kels savo kandidatūrą į Šilalės mero postą. Politikas sakė, kad dabar, kai meras renkamas tiesiogiai, jis turi nemažai galimybių šį darbą dirbti kelias kadencijas, žinoma, jeigu pateisins rinkėjų lūkesčius. Seimo narys patarė rinkiminės kampanijos metu susitikti su kuo daugiau žmonių, kiekvienam asmeniškai paaiškinti, kodėl šis turėtų palaikyti tvarkiečius.
Prasidėjus kandidato į mero postą rinkimams, partijos Šilutės skyriaus pirmininkas Vaidas Pavilonis sakė sulaukęs siūlymų iškelti į mero postą savo kandidatūrą. Tačiau, jo nuomone, geresniu meru būtų ir dabar šias pareigas einantis Vytautas Laurinaitis. Susirinkimo dalyviai vieningai pritarė šiai kandidatūrai.
Skyriaus pirmininkui Vaidui Paviloniui nuo šiol talkins 4 pavaduotojai. Prie iki šiol buvusių Dainoros Butvydienės ir Vaido Bendaravičiaus prisidėjo du nauji pavaduotojai Vytautas Laurinaitis ir Steponas Kazlauskas.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Sekmadienį – į muziejų nemokamai

2023-aisiais, kaip ir ankstesniais metais, Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai. Lankytojų taip pat lauks Kernavės archeologinės vietovės muziejus. Pirmoji tokia proga – jau šį sekmadienį, sausio 29 d. „2022 metais nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį galimybe pasinaudojo 336 251 lankytojas. Tai gerokai daugiau nei 2021-aisiais ir 2020-aisiais, kai lankytojų skaičius svyravo apie 200 tūkst. kasmet. Tiesa, reikia atsižvelgti į tai, kad tai buvo vadinamieji pandeminiai metai ir dėl

Dėl potvynio kai kuriuose valstybinės reikšmės keliuose draudžiamas eismas

Dėl spartaus vandens lygio kilimo Lietuvos vakarinėje dalyje daugėja apsemtų valstybinės reikšmės kelių. Potvynio metu pablogėja ne tik kelio dangos konstrukcija, bet ir kyla pavojus patiems eismo dalyviams. Būtent todėl šiuo metu maždaug 37-38 km valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožuose dėl apsėmimo yra ribojamas eismas. Vieni kelių ruožai yra pravažiuojami, kituose eismas draudžiamas. Dėl padidėjusio vandens kiekio Lietuvos vakarinėje dalyje apsemti 16 valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožai, kuriais draudžiamas eismas. Didžiausias – 60 centimetrų  – vandens gylis nustatytas rajoniniame kelyje

Projektų valdymo programos

Projektų valdymo programomis valdomi tam tikro proceso rinkiniai, kuriais siekiama didesnio masto efektyvumo. Projektų valdymas apima atskirų užduočių koordinavimą, o programos valdymas yra susijusių sugrupuotų projektų koordinavimas. Projektai sujungiami į programą, kai tokio rinkinio valdymo nauda yra didesnė atskirų vienetų valdymą. Susijusi sąvoka yra projektų portfelio valdymas – metodas, skirtas organizacijoms valdyti ir įvertinti daugybę projektų sugrupuojant juos į strateginius portfelius. Tada analizuojamas portfelių bendras efektyvumas, jų įvertinimai lyginami su faktinėmis išlaidomis, ar jie atitinka didesnius strateginius organizacijos tikslus. Taigi,

Taip pat skaitykite