,,Šilutės šeimų klubo“ gimtadienis

Asociacija Šilutės šeimų klubas liepos 14 d. šventė vienerių metų veiklos sukaktį. Ta proga Šilutės Hugo Šojaus muziejaus kiemelyje rinkosi klubo nariai, atlikėjai, svečiai.

klube.53.gyv

17.00 val. Šilutės šeimų klubo pirmajam gimtadieniui buvo pasiruošta. Palapinės pastatytos, prekyvietės įrengtos, muzika įjungta, atlikėjai susikaupę laukė savo eilės koncertuoti.
Tik gamta nebuvo nusiteikusi pradžiuginti šventės dalyvių ir svečių – visą laiką lynojo įkyrus lietus. Užtat Hugo Šojaus muziejaus kiemelyje plytėjo spalvinga skėčių jūra, teikusi džiaugsmo vaikams.
Į improvizuotą sceną pakilus aktyviausioms šeimų klubo mamytėms, buvo pakviesta klubo įkūrėja ir prezidentė Vilija Liatukienė. Sonata Sabaitienė, sveikindama klubo vadovę, pasakė, kad Vilijai visos yra dėkingos už tai, kad sugebėjo suburti tokį didelį būrį bendraminčių, kad galima būti kartu ir gretos toliau plečiasi.
Koncerto pradžioje pasirodė „Santarvės“ modelių mokyklos auklėtinės, vadovaujamos Rūtos Andrijauskaitės. Scenoje grakščiai vaikščiojo ir sukosi mergaitės, išmokusios taisyklingos laikysenos ir elgesio prieš objektyvą.
Šoko Vakarė ir Domantas Lacko, sportinių šokių klubo „Kubana“ atstovai. Dainavo Liepa Liatukaitė, švenčianti savo 8-ąjį gimtadienį. Dainas traukė Vita Vaišnorienė su dukryte Ugne, Vainora Lacko ir jos dukra Rūta. Žiūrovų dėmesį prikaustė Augustė Limbaitė ir Greta Konaverskytė bei Vygailė Vilčiauskaitė, kurios scenoje nebėra naujokės. POP choro ,,Spindulys“ solistas Martynas Šerpytis susirinkusiems žiūrovams padainavo dvi dainas. Dainavo tėčiai su dukromis – tai Nidas Pečkys su dukrele Nida ir Artūras Džalagonija su dukra Goda. Akordeonu grojo Artūras Dapševičius.
Nors lijo nesibaigiantis lietus, geros nuotaikos netrūko. Didžiulėje palapinėje veikė kirpyklėlė. Joje mažąsias ilgakases šukavo kirpėja Giedrė. Ji sakė, kad mėgsta šukuoti įvairaus ilgio plaukus, patinka eksperimentuoti. Norinčių užsukti į kirpyklėlę mergaičių netrūko. Palapinėje veikusi biblioteka pasipildė knygomis, kurios bus padovanotos mokyklų bibliotekoms.

lauke.53.gyv
Renginio organizatoriai apgailestavo, kad dėl netinkamų oro sąlygų žiūrovai negalėjo pamatyti įspūdingo Šilutės kamerinio teatro spektaklio ,,Piemenaitė ir kaminkrėtys“.
O skambios dainos ir linksmybės tęsėsi. Kai scenoje pasirodė Vainora ir Valdas Lacko, žiūrovai juos pasveikino džiugiais plojimais. Skambant naujoms ir žiūrovų jau pamėgtoms dainoms, nors ir lynojant, rateliu sukosi šventės dalyviai ir svečiai, skaniais keksiukais vaišino mamos, vaikai pūtė burbulus ir bėgiojo lietuje.
Dėkodama ,Šilutės šeimų klubo nariams ir rėmėjams Vilija Liatukienė padėkoje parašė: ,,Šeima – didžiausias turtas. Šiame žodyje telpa viskas: gėris, meilė, nuoširdumas, palaikymas ir draugystė. Šeima – tai saulė, kuri džiovina ašaras, tai – gėlės, kurios džiugina širdį. Šeima lyg medžio šakos – auga skirtingomis kryptimis, bet šaknys lieka tos pačios“.
Padėkota renginio rėmėjams, šventės organizatoriams ir vedėjams, koncerto atlikėjams, Šilutės seniūnijai. Pasigesta Švietimo skyriaus atstovų, kurie tikrai būtų pajutę tėvų ir vaikų bendrą ir nuoširdų alsavimą. Scenoje pasirodė jaunieji talentai, kurie garsina ne tik savo šeimas, bet ir Šilutės miestą bei rajoną.
Skambėjo muzika, sukosi rateliai, niekas neskubėjo skirstytis, nors įkyriai krapnojo lietutis.

Birutė Morkevičienė
Autorės nuotr.visi.53.gyv

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Miškų savininkus kviečia apžiūrėti savo miškus

Šių metų sausis tik įpusėjo, o Lietuvoje jau du kartus siautė stiprūs vėjai. Jie laužė ir vertė medžius miškuose, parkuose, pakelėse, gyvenvietėse. Sprendžiant iš gaunamų pranešimų, labiausiai nukentėjo Vakarų Lietuvoje, Dzūkijoje ir Panevėžio regione esantys miškai. Valstybinė miškų tarnyba kviečia miškų savininkus apžiūrėti savo miškus ir vėjo pažeistus medžius sutvarkyti iki pavasarinio atšilimo. Valstybinės miškų tarnybos miško sanitarinės apsaugos specialistai pažymi, kad 2021 metų vasarą šalies miškai kentėjo nuo labai karštų orų. Labiausiai nusilpo eglės, todėl pernai eglynuose gausėjo žievėgraužių

Šilutėje veikianti įmonė „Klasmann-Deilmann“ dalį gamybos žada perkelti į Latviją

Portalas 15min.lt praneša, kad problemos su Kinija kai kuriuos Lietuvos verslininkus skatina keisti savo planus. Keli jau pranešė iškeliantys dalį gamybos iš Lietuvos. Tai planuoja daryti ir durpių substratus gaminanti Šilutėje įsikūrusi „Klasmann-Deilmann“. Kinija nuo gruodžio pradžios aktyviai blokuoja Lietuvos įmonių eksportą – Kinijos muitinės duomenimis, gruodį į Kiniją pateko prekių iš Lietuvos tik už 3 mln. eurų, kai rugsėjį šis skaičius siekė 44 mln. eurų. Be to, Kinija spaudžia ir tarptautines bendroves nenaudoti Lietuvoje gaminamų komponentų. Vietoj Lietuvos pasirinkusio

Dviem iš trijų lietuvių trūksta vitamino D. Kaip jo gauti su maistu? 

Pastebimai pagerinti gyvenimo kokybę ir sumažinti įvairių ligų grėsmę – tokį poveikį gali turėti pakankamas vitamino D kiekis organizme. Jis padeda užtikrinti tinkamas smegenų funkcijas, sustiprina imuninę sistemą, apsaugo nuo vėžio, įvairių infekcijų, širdies ir kraujagyslių ligų. Viena produktų grupė – ypatinga Šeimos gydytojas V. Morozovas akcentuoja vitamino D svarbą žmogaus organizmui. Anot mediko, šis elementas stiprina sveikatą bei imunitetą, padeda išvengti onkologinių bei širdies ir kraujagyslių ligų, pagerina gyvenimo kokybę. Tiesa, pažymi pašnekovas, kad pilnai atsiskleistų visa vitamino D

Minime Ievos Simonaitytės 125-ąsias gimimo metines

Sausio 23 d. minimos Ievos Simonaitytės 125-osios gimimo metinės. Šiuos metus Seimas paskelbė I. Simonaitytės metais. Šia proga pateikiame ištraukų iš Domo Kauno parengtos knygos „Aš esu Etmės Evė: Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose“. Leidinyje, skirtame įprasminti šios Mažosios Lietuvos metraštininkės atmintį, publikuojami penkiasdešimt septynių žmonių, pažinojusių arba artimai besibičiuliavusių su rašytoja, sakytiniai liudijimai. Jie užrašyti 1978–1983 metais. Tikrasis vardas Evė Ieva Simonaitytė (1897–1978) – išskirtinio likimo asmenybė. Pavainikė, benamės duktė. Būdama penkerių, jau žinojo lemtį: aš esu Etmės Evė. Nuo

Taip pat skaitykite