,,Šilutės šeimų klubo“ gimtadienis

Asociacija Šilutės šeimų klubas liepos 14 d. šventė vienerių metų veiklos sukaktį. Ta proga Šilutės Hugo Šojaus muziejaus kiemelyje rinkosi klubo nariai, atlikėjai, svečiai.

klube.53.gyv

17.00 val. Šilutės šeimų klubo pirmajam gimtadieniui buvo pasiruošta. Palapinės pastatytos, prekyvietės įrengtos, muzika įjungta, atlikėjai susikaupę laukė savo eilės koncertuoti.
Tik gamta nebuvo nusiteikusi pradžiuginti šventės dalyvių ir svečių – visą laiką lynojo įkyrus lietus. Užtat Hugo Šojaus muziejaus kiemelyje plytėjo spalvinga skėčių jūra, teikusi džiaugsmo vaikams.
Į improvizuotą sceną pakilus aktyviausioms šeimų klubo mamytėms, buvo pakviesta klubo įkūrėja ir prezidentė Vilija Liatukienė. Sonata Sabaitienė, sveikindama klubo vadovę, pasakė, kad Vilijai visos yra dėkingos už tai, kad sugebėjo suburti tokį didelį būrį bendraminčių, kad galima būti kartu ir gretos toliau plečiasi.
Koncerto pradžioje pasirodė „Santarvės“ modelių mokyklos auklėtinės, vadovaujamos Rūtos Andrijauskaitės. Scenoje grakščiai vaikščiojo ir sukosi mergaitės, išmokusios taisyklingos laikysenos ir elgesio prieš objektyvą.
Šoko Vakarė ir Domantas Lacko, sportinių šokių klubo „Kubana“ atstovai. Dainavo Liepa Liatukaitė, švenčianti savo 8-ąjį gimtadienį. Dainas traukė Vita Vaišnorienė su dukryte Ugne, Vainora Lacko ir jos dukra Rūta. Žiūrovų dėmesį prikaustė Augustė Limbaitė ir Greta Konaverskytė bei Vygailė Vilčiauskaitė, kurios scenoje nebėra naujokės. POP choro ,,Spindulys“ solistas Martynas Šerpytis susirinkusiems žiūrovams padainavo dvi dainas. Dainavo tėčiai su dukromis – tai Nidas Pečkys su dukrele Nida ir Artūras Džalagonija su dukra Goda. Akordeonu grojo Artūras Dapševičius.
Nors lijo nesibaigiantis lietus, geros nuotaikos netrūko. Didžiulėje palapinėje veikė kirpyklėlė. Joje mažąsias ilgakases šukavo kirpėja Giedrė. Ji sakė, kad mėgsta šukuoti įvairaus ilgio plaukus, patinka eksperimentuoti. Norinčių užsukti į kirpyklėlę mergaičių netrūko. Palapinėje veikusi biblioteka pasipildė knygomis, kurios bus padovanotos mokyklų bibliotekoms.

lauke.53.gyv
Renginio organizatoriai apgailestavo, kad dėl netinkamų oro sąlygų žiūrovai negalėjo pamatyti įspūdingo Šilutės kamerinio teatro spektaklio ,,Piemenaitė ir kaminkrėtys“.
O skambios dainos ir linksmybės tęsėsi. Kai scenoje pasirodė Vainora ir Valdas Lacko, žiūrovai juos pasveikino džiugiais plojimais. Skambant naujoms ir žiūrovų jau pamėgtoms dainoms, nors ir lynojant, rateliu sukosi šventės dalyviai ir svečiai, skaniais keksiukais vaišino mamos, vaikai pūtė burbulus ir bėgiojo lietuje.
Dėkodama ,Šilutės šeimų klubo nariams ir rėmėjams Vilija Liatukienė padėkoje parašė: ,,Šeima – didžiausias turtas. Šiame žodyje telpa viskas: gėris, meilė, nuoširdumas, palaikymas ir draugystė. Šeima – tai saulė, kuri džiovina ašaras, tai – gėlės, kurios džiugina širdį. Šeima lyg medžio šakos – auga skirtingomis kryptimis, bet šaknys lieka tos pačios“.
Padėkota renginio rėmėjams, šventės organizatoriams ir vedėjams, koncerto atlikėjams, Šilutės seniūnijai. Pasigesta Švietimo skyriaus atstovų, kurie tikrai būtų pajutę tėvų ir vaikų bendrą ir nuoširdų alsavimą. Scenoje pasirodė jaunieji talentai, kurie garsina ne tik savo šeimas, bet ir Šilutės miestą bei rajoną.
Skambėjo muzika, sukosi rateliai, niekas neskubėjo skirstytis, nors įkyriai krapnojo lietutis.

Birutė Morkevičienė
Autorės nuotr.visi.53.gyv

Hits: 212

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Siūlymas skiepytis nuo COVID-19 tarsi išmaldos prašymas?

Šiandien, balandžio 14 d., Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje duris atvėrė vakcinavimo centras. Šilutės r. savivaldybės vyr. specialistė-savivaldybės gydytoja Gintarė Tamašauskienė nuo pat ryto buvo su 8 darbuotojų komanda. Dirba Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai. Per pirmąją dieną suplanuota paskiepyti 216 rajono ugdymo įstaigų darbuotojų, kurie dirba kontaktiniu būdu mokyklose, vaikų darželiuose ir kt. panašiose įstaigose. Didžiulis krūvis medikams ir slaugytojams Kam teko lankytis Šilutės šeimos gydytojų centruose, ko gero, pastebėjo, kiek darbo dabar turi

Taip pat skaitykite