,,Šilutės šeimų klubo“ gimtadienis

Asociacija Šilutės šeimų klubas liepos 14 d. šventė vienerių metų veiklos sukaktį. Ta proga Šilutės Hugo Šojaus muziejaus kiemelyje rinkosi klubo nariai, atlikėjai, svečiai.

klube.53.gyv

17.00 val. Šilutės šeimų klubo pirmajam gimtadieniui buvo pasiruošta. Palapinės pastatytos, prekyvietės įrengtos, muzika įjungta, atlikėjai susikaupę laukė savo eilės koncertuoti.
Tik gamta nebuvo nusiteikusi pradžiuginti šventės dalyvių ir svečių – visą laiką lynojo įkyrus lietus. Užtat Hugo Šojaus muziejaus kiemelyje plytėjo spalvinga skėčių jūra, teikusi džiaugsmo vaikams.
Į improvizuotą sceną pakilus aktyviausioms šeimų klubo mamytėms, buvo pakviesta klubo įkūrėja ir prezidentė Vilija Liatukienė. Sonata Sabaitienė, sveikindama klubo vadovę, pasakė, kad Vilijai visos yra dėkingos už tai, kad sugebėjo suburti tokį didelį būrį bendraminčių, kad galima būti kartu ir gretos toliau plečiasi.
Koncerto pradžioje pasirodė „Santarvės“ modelių mokyklos auklėtinės, vadovaujamos Rūtos Andrijauskaitės. Scenoje grakščiai vaikščiojo ir sukosi mergaitės, išmokusios taisyklingos laikysenos ir elgesio prieš objektyvą.
Šoko Vakarė ir Domantas Lacko, sportinių šokių klubo „Kubana“ atstovai. Dainavo Liepa Liatukaitė, švenčianti savo 8-ąjį gimtadienį. Dainas traukė Vita Vaišnorienė su dukryte Ugne, Vainora Lacko ir jos dukra Rūta. Žiūrovų dėmesį prikaustė Augustė Limbaitė ir Greta Konaverskytė bei Vygailė Vilčiauskaitė, kurios scenoje nebėra naujokės. POP choro ,,Spindulys“ solistas Martynas Šerpytis susirinkusiems žiūrovams padainavo dvi dainas. Dainavo tėčiai su dukromis – tai Nidas Pečkys su dukrele Nida ir Artūras Džalagonija su dukra Goda. Akordeonu grojo Artūras Dapševičius.
Nors lijo nesibaigiantis lietus, geros nuotaikos netrūko. Didžiulėje palapinėje veikė kirpyklėlė. Joje mažąsias ilgakases šukavo kirpėja Giedrė. Ji sakė, kad mėgsta šukuoti įvairaus ilgio plaukus, patinka eksperimentuoti. Norinčių užsukti į kirpyklėlę mergaičių netrūko. Palapinėje veikusi biblioteka pasipildė knygomis, kurios bus padovanotos mokyklų bibliotekoms.

lauke.53.gyv
Renginio organizatoriai apgailestavo, kad dėl netinkamų oro sąlygų žiūrovai negalėjo pamatyti įspūdingo Šilutės kamerinio teatro spektaklio ,,Piemenaitė ir kaminkrėtys“.
O skambios dainos ir linksmybės tęsėsi. Kai scenoje pasirodė Vainora ir Valdas Lacko, žiūrovai juos pasveikino džiugiais plojimais. Skambant naujoms ir žiūrovų jau pamėgtoms dainoms, nors ir lynojant, rateliu sukosi šventės dalyviai ir svečiai, skaniais keksiukais vaišino mamos, vaikai pūtė burbulus ir bėgiojo lietuje.
Dėkodama ,Šilutės šeimų klubo nariams ir rėmėjams Vilija Liatukienė padėkoje parašė: ,,Šeima – didžiausias turtas. Šiame žodyje telpa viskas: gėris, meilė, nuoširdumas, palaikymas ir draugystė. Šeima – tai saulė, kuri džiovina ašaras, tai – gėlės, kurios džiugina širdį. Šeima lyg medžio šakos – auga skirtingomis kryptimis, bet šaknys lieka tos pačios“.
Padėkota renginio rėmėjams, šventės organizatoriams ir vedėjams, koncerto atlikėjams, Šilutės seniūnijai. Pasigesta Švietimo skyriaus atstovų, kurie tikrai būtų pajutę tėvų ir vaikų bendrą ir nuoširdų alsavimą. Scenoje pasirodė jaunieji talentai, kurie garsina ne tik savo šeimas, bet ir Šilutės miestą bei rajoną.
Skambėjo muzika, sukosi rateliai, niekas neskubėjo skirstytis, nors įkyriai krapnojo lietutis.

Birutė Morkevičienė
Autorės nuotr.visi.53.gyv

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite