,,Šilutės šeimų klubo“ gimtadienis

Asociacija Šilutės šeimų klubas liepos 14 d. šventė vienerių metų veiklos sukaktį. Ta proga Šilutės Hugo Šojaus muziejaus kiemelyje rinkosi klubo nariai, atlikėjai, svečiai.

klube.53.gyv

17.00 val. Šilutės šeimų klubo pirmajam gimtadieniui buvo pasiruošta. Palapinės pastatytos, prekyvietės įrengtos, muzika įjungta, atlikėjai susikaupę laukė savo eilės koncertuoti.
Tik gamta nebuvo nusiteikusi pradžiuginti šventės dalyvių ir svečių – visą laiką lynojo įkyrus lietus. Užtat Hugo Šojaus muziejaus kiemelyje plytėjo spalvinga skėčių jūra, teikusi džiaugsmo vaikams.
Į improvizuotą sceną pakilus aktyviausioms šeimų klubo mamytėms, buvo pakviesta klubo įkūrėja ir prezidentė Vilija Liatukienė. Sonata Sabaitienė, sveikindama klubo vadovę, pasakė, kad Vilijai visos yra dėkingos už tai, kad sugebėjo suburti tokį didelį būrį bendraminčių, kad galima būti kartu ir gretos toliau plečiasi.
Koncerto pradžioje pasirodė „Santarvės“ modelių mokyklos auklėtinės, vadovaujamos Rūtos Andrijauskaitės. Scenoje grakščiai vaikščiojo ir sukosi mergaitės, išmokusios taisyklingos laikysenos ir elgesio prieš objektyvą.
Šoko Vakarė ir Domantas Lacko, sportinių šokių klubo „Kubana“ atstovai. Dainavo Liepa Liatukaitė, švenčianti savo 8-ąjį gimtadienį. Dainas traukė Vita Vaišnorienė su dukryte Ugne, Vainora Lacko ir jos dukra Rūta. Žiūrovų dėmesį prikaustė Augustė Limbaitė ir Greta Konaverskytė bei Vygailė Vilčiauskaitė, kurios scenoje nebėra naujokės. POP choro ,,Spindulys“ solistas Martynas Šerpytis susirinkusiems žiūrovams padainavo dvi dainas. Dainavo tėčiai su dukromis – tai Nidas Pečkys su dukrele Nida ir Artūras Džalagonija su dukra Goda. Akordeonu grojo Artūras Dapševičius.
Nors lijo nesibaigiantis lietus, geros nuotaikos netrūko. Didžiulėje palapinėje veikė kirpyklėlė. Joje mažąsias ilgakases šukavo kirpėja Giedrė. Ji sakė, kad mėgsta šukuoti įvairaus ilgio plaukus, patinka eksperimentuoti. Norinčių užsukti į kirpyklėlę mergaičių netrūko. Palapinėje veikusi biblioteka pasipildė knygomis, kurios bus padovanotos mokyklų bibliotekoms.

lauke.53.gyv
Renginio organizatoriai apgailestavo, kad dėl netinkamų oro sąlygų žiūrovai negalėjo pamatyti įspūdingo Šilutės kamerinio teatro spektaklio ,,Piemenaitė ir kaminkrėtys“.
O skambios dainos ir linksmybės tęsėsi. Kai scenoje pasirodė Vainora ir Valdas Lacko, žiūrovai juos pasveikino džiugiais plojimais. Skambant naujoms ir žiūrovų jau pamėgtoms dainoms, nors ir lynojant, rateliu sukosi šventės dalyviai ir svečiai, skaniais keksiukais vaišino mamos, vaikai pūtė burbulus ir bėgiojo lietuje.
Dėkodama ,Šilutės šeimų klubo nariams ir rėmėjams Vilija Liatukienė padėkoje parašė: ,,Šeima – didžiausias turtas. Šiame žodyje telpa viskas: gėris, meilė, nuoširdumas, palaikymas ir draugystė. Šeima – tai saulė, kuri džiovina ašaras, tai – gėlės, kurios džiugina širdį. Šeima lyg medžio šakos – auga skirtingomis kryptimis, bet šaknys lieka tos pačios“.
Padėkota renginio rėmėjams, šventės organizatoriams ir vedėjams, koncerto atlikėjams, Šilutės seniūnijai. Pasigesta Švietimo skyriaus atstovų, kurie tikrai būtų pajutę tėvų ir vaikų bendrą ir nuoširdų alsavimą. Scenoje pasirodė jaunieji talentai, kurie garsina ne tik savo šeimas, bet ir Šilutės miestą bei rajoną.
Skambėjo muzika, sukosi rateliai, niekas neskubėjo skirstytis, nors įkyriai krapnojo lietutis.

Birutė Morkevičienė
Autorės nuotr.visi.53.gyv

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Didžiausias Šilutės darbdavys lėtina gamybos tempą

Šilutėje sklando kalbos apie atleidžiamus „Šilutės baldų“ darbuotojus. Ar tai tiesa? Pasakoja Eimuntas Jankauskas, „Šilutės baldų“ vadovas: „Šiuo metu mūsų veiklą neigiamai veikia tiek geopolitinė padėtis, tiek ekonominė situacija pasaulinėse rinkose. Jau nekalbant apie beprecedentį elektros kainų šuolį, kuris skaudžiai kerta visai šalies pramonei. Ėmėmės maksimalaus taupymo režimo, todėl atidžiai vertiname ir darbuotojų poreikį. Visuma minėtų veiksnių verčia sulėtinti anksčiau planuotus įdarbinimo tempus. Kadangi negatyvios tendencijos užsitęsė ir taupymo priemonės norimo efekto nebeduoda, todėl šalies pramonė priversta peržiūrėti darbuotojų skaičių

Savaitgalį bus šilta, gali palyti

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba paskelbė, kad spalio 7 d., penktadienį, orai leis saulei išryškinti auksaspalvius medžių lapus. Vėjas dieną pradės rimti iki vidutinio. Įdienojus džiugins maloni rudeniška 14-18 laipsnių šiluma. Savaitgalis taip pat turėtų būti šiltas, tačiau sulauksime lietaus. Spalio 9 d., sekmadienį, naktį dar daug kur trumpi lietūs, dieną palis tik vietomis. Vėjas vakarinių krypčių, apysmarkis. Temperatūra pažemės iki 6-11, dieną sulauksime 12-16 laipsnių šilumos. Spalio 10 d., pirmadienį, lietaus neprognozuojama. Naktį ir rytą kai kur suboluos rūkas. Naktį pūs

Metų mokytoja – Tatjana Balvočienė. Apdovanoti geriausi rajono pedagogai

Tarptautinei mokytojų dienai skirtas renginys Šilutėje šiemet ypatingas. Pedagogai pirmieji įžengė į renovuotą Šilutės kultūros ir pramogų centrą. Čia įvyko iškilminga Mokytojų dienai skirta šventė bei pedagogų apdovanojimų ceremonija, kurioje dalyvavo Šilutės r. savivaldybės vadovai. „Nuostabu tokią šventinę dieną matyti, kad salėje beveik nėra laisvų vietų. Džiaugiuosi, kad šiandien kartu su mumis yra ir mokytojai senjorai. Minėdami Jūsų profesinę šventę tariame nuoširdžiausią ačiū už kantrybę, siekius ir įdėtas didžiules pastangas auklėjant Šilutės krašto jaunąją kartą. Būkite pavyzdžiu savo mokiniams, nepailskite

Šilutės rajone pastatyti tekstilės konteineriai. Kur jie?

Šilutės rajono savivaldybė gyventojus informuoja, kad ir Šilutės rajone pagaliau bus tekstilės konteineriai, į kuriuos galima išmesti nenaudojamus ir nereikalingus tekstilės gaminius. Tekstilės konteinerių statymo vietos: Šilutės seniūnija, Lietuvininkų g. 17; PC „IKI“, Dariaus ir Girėno g. 11, Šilutė; Autobusų stotis, Tilžės g. 22, Šilutė; Geležinkelio g. 4, Šilutė; Dzūkų g. 24, Šilutė; Tilžės g. 59, Verdainės k. (VIADA degalinėje); Mokyklos g. 6, Laučių k.; Beržų g., Macikų k. (prie autobusų stotelės); Santakos g. 2, Pagrynių k.; Miško g. 22,

Taip pat skaitykite