Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai savaitgalį nestokojo įvykių

Rugsėjo 12-os popietę žiedinėje sankryžoje Žemaičių Naumiesčio g., Verdainės k., Šilutėje, neblaivus (1,83 prom.)  automobilį „Opel Zafira“ vairavęs vyras nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į kelio ženklą bei jį apgadino. Tą pačią dieną namuose Laučių k., Šilutės sen., vyras sukėlė fizinį skausmą moteriai. Vakare namuose Sugintų k., Žemaičių Naumiesčio sen., neblaivus (2,31 prom.) vyras smurtavo prieš  neblaivią (2,06 prom.) moterį, vyras buvo sulaikytas.
Rugsėjo 11-os naktį Pagryniuose vyras kirviu grasino moteriai.

Tiriamas rugpjūčio 31 d. gautas moters pranešimas, kad neįmanoma susisiekti su moterimi, gim. 1988 m., kuri yra išvykusi į Angliją. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dingusiam be žinios asmeniui surasti.

Rugsėjo 10 d. popietę  Pagrynių k. (Šilutės sen.) nepažįstama moteris sukėlė fizinį skausmą kitai moteriai. Tos pačios dienos vakare  Macikuose apžiūrint automobilį „Audi A4“ šalia automobilio rastas cigarečių pakelis, kuriame galėjo būti  augalinės kilmės narkotinės medžiagos, priklausančios vyrui, gim. 2000 m. Kito vaikino sportiniame krepšyje rasta popieriuje suvyniotos galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos.

Tą patį rugsėjo 10-os vakarą kelyje Šilutė – Šilalė blaivaus vaikino vairuojamas vilkikas „Daf“ kliudė dviračiu važiuojantį nepilnametį, gim. 2006 m., ir pasišalino iš eismo įvykio vietos. Nepilnametis buvo pristatytas į gydymo įstaigą. Vairuotojas sulaikytas. Vėlų rugsėjo 10 d. vakarą bare, Lietuvininkų g., Šilutėje, susimušė neblaivūs vyrai (gim. 1986 m. ir gim. 1989 m.).

Rugsėjo 9-os rytą viešoje vietoje Vilkėno k., Švėkšnos sen., nepilnametis, demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams, panaudojo fizinę jėgą prieš nepilnametį, gim. 2007 m. Vidurdienį Cintjoniškių g., Šilutėje, nenustatyti asmenys pavogė moteriai priklausantį dviratį. Nuostolis 200 eurų.

Tiriama rugsėjo 1-4 dienomis įvykdyta vagystė, kai iš negyvenamos sodybos kiemo Gardame buvo pavogta metalo laužo. Nuostolis 1000 eurų.

Rugsėjo 9-os vakare  iš moters banko sąskaitos apgaulės būdu buvo išvilioti pinigai. Nuostolis 1750 eurų. Vėlų vakarą Traksėdžių k., Šilutės sen., apžiūros metu vyro, gim. 1990 m., kuprinėje rastas smulkintuvas su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Joninių simbolis – papartis: ieškosime jo žiedo…

Jonìnės (šalutinis kirčiavimo normos variantas – Jõninės) – krikščioniška šventė, Jono Krikštytojo gimimo diena, švenčiama birželio 24 d. Joninių šventimas glaudžiai susijęs su vasaros saulėgrįža, kai Šiaurės pusrutulyje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Daugelyje šalių ši šventė ir tam tikros jos tradicijos siejasi su ikikrikščioniškomis vasaros saulėgrįžos šventėmis. Dėl to daugelyje šalių švenčiama šv. Jono išvakarėse, naktį iš 23 į 24 d. Lietuvoje tai Rasos arba Kupolės, Latvijoje – Lyguo. 2003 m. Rasos ir Joninių diena Lietuvoje paskelbta nedarbo

Ar šiemet lis per Jonines?   

Antradienį lijo beveiki visoje Lietuvoje, buvo vėsu. Jau suabejota, ar sinoptikų prognozės, jog ilgasis Joninių savaitgalis bus šiltas, yra tiesa. Tačiau sinoptikai ragina atostogauti, nes artėja karščiai ir gražios vasaros dienos. Tokios Joninės kaip bus šiemet Lietuvoje retai pasitaiko Liaudies išmintis byloja, kad per Jonines visada lyja. Ar tikrai šis faktas teisingas galima patikrinti naudojant lietingų dienų pasikartojimą 1991-2020 m. laikotarpiu, teigia Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos specialistai. Pasak jų, peržiūrėjus duomenis matyti, kad vidutiniškai Lietuvoje birželio 23 ir 24 dienomis dažniau

Birželio 23-ioji – ne tik Valstybės tarnautojo diena              

2002 m. gruodžio 20 d. Jungtinių Tautų Generalinė asamblėja birželio 23 dieną paskelbė Valstybės tarnautojo diena. Šią dieną siekiama paminėti valstybės tarnybos privalumus ir svarbą visuomenei, apdovanojant viešojo sektoriaus organizacijas už indėlį stiprinant valstybės tarnybos vaidmenį, prestižą ir matomumą. Taip norima pabrėžti valstybės tarnybos vaidmenį šalies plėtros procese, pripažinti valstybės tarnautojų darbą bei paskatinti jaunus žmones siekti karjeros viešajame sektoriuje.   Birželio 23-ioji – ir Birželio sukilimo diena, Tarptautinė olimpinė diena, Tarptautinė našlių diena. 1941 m. birželio 22–28 d. įvyko

Dažniausi klausimai apie miško pirkimo paslaugas

Turite mišką, kuris Jums neneša jokios naudos ir tuo pačiu neturite laiko, kurį galite skirti jo priežiūrai? Tokiu atveju siūlome pasinaudoti miško pardavimo paslaugomis, kurios leis Jums uždirbti daug. Miško pirkimas turėtų būti paliekamas tų rankose, kurie supirkimą atlieka kasdien. Kadangi jie dažniausiai pasiūlo didesnes sumas nei fiziniai asmenys, o natūralu, kad to daugelis ir siekia. Galiausiai, jie su tuo susiduria kasdien, tad ir dirba greičiau nei profesionaliau. Svarbiausia kuo daugiau žinoti apie supirkimą. Tai ramina dėl gaunamų paslaugų. Kiek

Taip pat skaitykite