Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai savaitgalį nestokojo įvykių

Rugsėjo 12-os popietę žiedinėje sankryžoje Žemaičių Naumiesčio g., Verdainės k., Šilutėje, neblaivus (1,83 prom.)  automobilį „Opel Zafira“ vairavęs vyras nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į kelio ženklą bei jį apgadino. Tą pačią dieną namuose Laučių k., Šilutės sen., vyras sukėlė fizinį skausmą moteriai. Vakare namuose Sugintų k., Žemaičių Naumiesčio sen., neblaivus (2,31 prom.) vyras smurtavo prieš  neblaivią (2,06 prom.) moterį, vyras buvo sulaikytas.
Rugsėjo 11-os naktį Pagryniuose vyras kirviu grasino moteriai.

Tiriamas rugpjūčio 31 d. gautas moters pranešimas, kad neįmanoma susisiekti su moterimi, gim. 1988 m., kuri yra išvykusi į Angliją. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dingusiam be žinios asmeniui surasti.

Rugsėjo 10 d. popietę  Pagrynių k. (Šilutės sen.) nepažįstama moteris sukėlė fizinį skausmą kitai moteriai. Tos pačios dienos vakare  Macikuose apžiūrint automobilį „Audi A4“ šalia automobilio rastas cigarečių pakelis, kuriame galėjo būti  augalinės kilmės narkotinės medžiagos, priklausančios vyrui, gim. 2000 m. Kito vaikino sportiniame krepšyje rasta popieriuje suvyniotos galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos.

Tą patį rugsėjo 10-os vakarą kelyje Šilutė – Šilalė blaivaus vaikino vairuojamas vilkikas „Daf“ kliudė dviračiu važiuojantį nepilnametį, gim. 2006 m., ir pasišalino iš eismo įvykio vietos. Nepilnametis buvo pristatytas į gydymo įstaigą. Vairuotojas sulaikytas. Vėlų rugsėjo 10 d. vakarą bare, Lietuvininkų g., Šilutėje, susimušė neblaivūs vyrai (gim. 1986 m. ir gim. 1989 m.).

Rugsėjo 9-os rytą viešoje vietoje Vilkėno k., Švėkšnos sen., nepilnametis, demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams, panaudojo fizinę jėgą prieš nepilnametį, gim. 2007 m. Vidurdienį Cintjoniškių g., Šilutėje, nenustatyti asmenys pavogė moteriai priklausantį dviratį. Nuostolis 200 eurų.

Tiriama rugsėjo 1-4 dienomis įvykdyta vagystė, kai iš negyvenamos sodybos kiemo Gardame buvo pavogta metalo laužo. Nuostolis 1000 eurų.

Rugsėjo 9-os vakare  iš moters banko sąskaitos apgaulės būdu buvo išvilioti pinigai. Nuostolis 1750 eurų. Vėlų vakarą Traksėdžių k., Šilutės sen., apžiūros metu vyro, gim. 1990 m., kuprinėje rastas smulkintuvas su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

VOKIEČIŲ KULTŪROS DIENOS ŠILUTĖJE  Renginiai, rašytojui Hermanui Zudermanui prisiminti PROGRAMA 2021 m. rugsėjo 30 d. – spalio 1 d.   Rugsėjo 30 d. (ketvirtadienis) Vokiečių kalbos diena Šilutės rajono mokyklose  Ö KAIP VOKIŠKAI? Akcijos iniciatoriai: Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe’s institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba, Vokietijos akademinių mainų tarnyba, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai. Dalyvauja Šilutės rajono mokyklos: Šilutės pirmoji gimnazija, Vydūno gimnazija, Martyno Jankaus pagrindinė mokykla, Pamario pagrindinė mokykla. Šilutės  rajono mokyklose   11 val. Atvira

Kodėl alergologo konsultacija reikalinga kiekvienam profilaktiškai?

Gera gyventi sveikai ir laimingai, tačiau toli ne kiekvienas gali džiaugtis tokia prabanga. Žinoma, skyrus užtekinai dėmesio savo sveikatai dažniausiai gero gyvenimo kokybė pasiekiama gana greitai, tačiau siūlome nepamiršti, kad skirti dėmesio reikia ne tik internetu skaitant straipsnius, tačiau taip pat ir reguliariai lankantis pas medikus.   Šiuo metu labai dažnas skundžiasi įvairiomis alergijomis, kurias dažniausiai sukelia maistas. Affidea imunologai tikina, kad reguliariai lankytis pas medikus apžiūrai dėl alergijų – verta. Apie tai kalbamės su alergologu-imunologu. Bet kokia alergija –

Viskas, ką reikia žinoti apie čiužinius

Čiužinys yra bene vienas iš dažniausiai naudojamų daiktų namuose. Nuo jo priklauso ir mūsų laimė bei gyvenimo kokybė. Tačiau kai pradedi ieškoti sau tinkamo miego palydovo, paaiškėja, kad ne viskas taip paprasta. Ką reikia žinoti apie čiužinio medžiagas? Renkantis čiužinį, rekomenduojama atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių susideda čiužinio šerdis, nes jos lemia čiužinio kietumą, jo pritaikomumą prie kūno ir kitas savybes. Šiuo metu yra šiūlomas platus čiužinių asortimentas, įskaitant viskoelastinius, poliuretano putos ir spyruoklinius čiužinius su lateksu, kokosų, arklių

Arkivyskupas G. Grušas išrinktas Europos vyskupų konferencijų tarybos pirmininku

2021 m. rugsėjo 26 d. Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas, Vilniaus arkivyskupas Gintaras Linas Grušas išrinktas naujuoju Europos vyskupų konferencijų tarybos (CCEE) pirmininku. Jį išrinko Europos vyskupų konferencijų pirmininkai, susirinkę į plenarinę asamblėją Romoje. Arkivyskupas Gintaras Linas Grušas, kuriam rugsėjo 23 d. sukako 60 metų, CCEE pirmininko poste pakeičia italų kardinolą Angelo Bagnasco, vadovavusį šiai organizacijai nuo 2016 iki 2021 metų. Plenarinės asamblėjos Romoje metu išrinkti ir du nauji CCEE vicepirmininkai: Liuksemburgo arkivyskupas Jean-Claude Hollerich ir Tarptautinės šventųjų Kirilo ir Metodijaus vyskupų konferencijos Belgrade pirmininkas vyskupas Ladislav

Taip pat skaitykite