Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai savaitgalį nestokojo įvykių

Rugsėjo 12-os popietę žiedinėje sankryžoje Žemaičių Naumiesčio g., Verdainės k., Šilutėje, neblaivus (1,83 prom.)  automobilį „Opel Zafira“ vairavęs vyras nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į kelio ženklą bei jį apgadino. Tą pačią dieną namuose Laučių k., Šilutės sen., vyras sukėlė fizinį skausmą moteriai. Vakare namuose Sugintų k., Žemaičių Naumiesčio sen., neblaivus (2,31 prom.) vyras smurtavo prieš  neblaivią (2,06 prom.) moterį, vyras buvo sulaikytas.
Rugsėjo 11-os naktį Pagryniuose vyras kirviu grasino moteriai.

Tiriamas rugpjūčio 31 d. gautas moters pranešimas, kad neįmanoma susisiekti su moterimi, gim. 1988 m., kuri yra išvykusi į Angliją. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dingusiam be žinios asmeniui surasti.

Rugsėjo 10 d. popietę  Pagrynių k. (Šilutės sen.) nepažįstama moteris sukėlė fizinį skausmą kitai moteriai. Tos pačios dienos vakare  Macikuose apžiūrint automobilį „Audi A4“ šalia automobilio rastas cigarečių pakelis, kuriame galėjo būti  augalinės kilmės narkotinės medžiagos, priklausančios vyrui, gim. 2000 m. Kito vaikino sportiniame krepšyje rasta popieriuje suvyniotos galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos.

Tą patį rugsėjo 10-os vakarą kelyje Šilutė – Šilalė blaivaus vaikino vairuojamas vilkikas „Daf“ kliudė dviračiu važiuojantį nepilnametį, gim. 2006 m., ir pasišalino iš eismo įvykio vietos. Nepilnametis buvo pristatytas į gydymo įstaigą. Vairuotojas sulaikytas. Vėlų rugsėjo 10 d. vakarą bare, Lietuvininkų g., Šilutėje, susimušė neblaivūs vyrai (gim. 1986 m. ir gim. 1989 m.).

Rugsėjo 9-os rytą viešoje vietoje Vilkėno k., Švėkšnos sen., nepilnametis, demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams, panaudojo fizinę jėgą prieš nepilnametį, gim. 2007 m. Vidurdienį Cintjoniškių g., Šilutėje, nenustatyti asmenys pavogė moteriai priklausantį dviratį. Nuostolis 200 eurų.

Tiriama rugsėjo 1-4 dienomis įvykdyta vagystė, kai iš negyvenamos sodybos kiemo Gardame buvo pavogta metalo laužo. Nuostolis 1000 eurų.

Rugsėjo 9-os vakare  iš moters banko sąskaitos apgaulės būdu buvo išvilioti pinigai. Nuostolis 1750 eurų. Vėlų vakarą Traksėdžių k., Šilutės sen., apžiūros metu vyro, gim. 1990 m., kuprinėje rastas smulkintuvas su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Atnaujintoje Vainuto bažnyčioje šv. Mišias aukojo Telšių vyskupas

Vakar, sausio 16 d., Vainuto parapijos tikintiesiems sekmadienio šv. Mišios buvo ne eilinės. Jas aukojo Telšių vyskupas ordinaras Algirdas Jurevičius ir gausus būrys kunigų.  Kartu atvyko vyskupijos generalvikaras kanauninkas Vilius Viktoravičius. Dalyvavo Šilutės dekanato dekanas kanauninkas Remigijus Saunorius, vicedekanas Julius Meškauskas, Vainuto parapijos klebonas Vidmantas Šidlauskas, iš Vainuto kilęs diakonas Egidijus Cibauskas. Dalyvavo visi Šilutės rajono savivaldybės vadovai, tarp jų – ir meras Vytautas Laurinaitis, beje, pats iš šios parapijos. Susirinko tikintieji vainutiškiai, seniūnas Vitalijus Mockus, Vainuto gimnazijos direktorė Laima

Kiek vandens yra Žemės atmosferoje ir kas nutiktų, jei staiga jis visas iškristų?

Remiantis JAV geologijos tarnybos duomenimis, apie 71 proc. Žemės paviršiaus yra padengta vandeniu, o vandenynuose randama milžiniška dalis — net 96,5 proc. – planetos vandens atsargų.   Tačiau vanduo nelieka tik apačioje — kaip vandens ciklo (taip pat vadinamo hidrologiniu ciklu) dalis jis keliauja ir į atmosferą. Kiek vandens yra atmosferoje bet kuriuo duotuoju momentu? Kiek jo šiuo metu yra virš mūsų galvų ir, jei visa tai iškristų vienu metu, kokį poveikį tai sukeltų? Šiuo metu danguje yra milijardai galonų

Orai: šią savaitę šėls vėjas, bus kritulių

Pirmadienis Šilutės krašte tebėra vėjuotas, sniego nebesimato, nors savaitgalį kai kur buvo menkai pasnigę. Vėjo genami debesys pabarsto sniego žirniukų. Vėjas nerimsta. Kokių orų tikėtis šią savaitę? Sausio 17 d., pirmadienį, šalyje siautės vėjas, vyraus tikras kritulių kokteilis – nuo lietaus iki sniego. Eismo sąlygos bus sudėtingos. Šiaurės vakarų krypties vėjo gūsiai įsismarkaus iki 18-23, vietomis iki 24-26, pajūryje iki 28 metrų per sekundę. Vilniuje įdienojus oras šils iki 1, Kaune ir Klaipėdoje iki 2 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus

Daugelis vairuotojų pamiršta savo pareigas pėstiesiems

Vis dar pasitaiko vairuotojų, kurie pėsčiąjį yra linkę praleisti tik tada, kai jis jau žengia ar yra įžengęs į perėją. Tačiau Kelių eismo taisyklės aiškiai sako, kad privaloma sustoti prie perėjos ir tuo atveju, kai pėsčiasis dar tik laukia galimybės žengti į ją.   Tauragės aps. VPK pareigūnai 2022 m. sausio 10-13 d. stebėjo, ar vairuotojai sustoja prieš pėsčiųjų perėjas, kaip to reikalaujama pagal taisykles. Rezultatai nedžiugina. Reido metu nustatyti 54 pažeidimai. Šilutės rajone 23 vairuotojams buvo surašyti administracinio nusižengimo

Taip pat skaitykite