Šilutės rajono meno mėgėjų kolektyvams – 77 420 eurų

Tokią pinigų sumą Šilutės r. savivaldybės taryba planuoja paskirstyti rajono meno mėgėjų kolektyvams šių metų programoms parengti. Iš viso siūloma finansuoti 33 kolektyvus.

Asociacijų, draugijų, bendrijų, viešųjų įstaigų grupėje – Šilutės mišrus choras ,,Pamario aidas“ – 2200 Eur; Šilutės r. vokiečių bendrijos „Heide“ choras – 2200 Eur; Neįgaliųjų draugijos moterų vokalinis ansamblis „Šilainė“ – 700 Eur; Šilutės „Bočių“ mišrus vokalinis ansamblis ir „Bočių“ kaimo kapela – po 850 Eur.

Nuotrauka iš „Pamario“ archyvo.

Šilutės turizmo ir informacijos centras: Inkaklių folkloro ansamblis ,,Dainoriai“ – 2400 Eur; Švėkšnos vyresniojo amžiaus žmonių šokių kolektyvas ,,Šalna“ – 3000 Eur; Inkaklių kaimo kapela ,,Ašvelė“ – 1000 Eur.

Šilutės Hugo Šojaus muziejaus folkloro kolektyvas ,,Ramytė“ – 3300 Eur.

Šilutės kultūros ir pramogų centro folkloro ansamblis ,,Verdainė“ – 3700 Eur, mišrus vokalinis ansamblis ,,Mingė“ – 3300 Eur, varinių pučiamųjų instrumentų ansamblis „Pamario Brass“ – 3370 Eur, vokalinis moterų ansamblis ,,Vaivora“ – 3550 Eur, liaudiškos muzikos kapela „Karčema“ – 3550 Eur, choras „Laudamus“ – 3300 Eur, vokalinis ansamblis „Vox Libris“ – 3100 Eur.

Senųjų kaimo tradicijų kultūros centro folkloro kolektyvas „Vainuta“ – 2200 Eur.

Kintų Vydūno kultūros centro moterų vokalinis ansamblis ,,Vakarė“ – 3400 Eur, Kintų moterų vokalinis ansamblis „Nendra“, merginų šokių grupė „Kaitra“ ir suaugusiųjų šokių grupė „Kintai“ –  po 2200 Eur, Kintų moterų šokių grupė „Kanarėlės” – 1000 Eur.

Žemaičių krašto etnokultūros centro Degučių kaimo folkloro kolektyvas ,,Pilutė“ – 2400 Eur, moterų vokalinis ansamblis ,,Raskila“ –  1900 Eur, kaimiškos muzikos kapela „Žaliakalnis“ – 1700 Eur, Gardamo moterų vokalinis ansamblis „Aušrinė“ – 950 Eur.

Salos etnokultūros ir informacijos centro Juknaičių seniūnijos vyresniųjų šokių grupė ,,Juknaičiai“ – 3550 Eur, Rusnės moterų vokalinis ansamblis ,,Luotužė“ – 3400 Eur, Usėnų seniūnijos etnografinis mėgėjų teatras „Negelys“ – 2600 Eur, Juknaičių moterų vokalinis ansamblis „Vėjūnė“ – 3300 Eur,

Usėnų moterų vokalinis ansamblis „Smiltė“ – 2200 Eur, Usėnų Kiemo teatras – 850 Eur,

Salos etnokultūros folkloro ansamblis „Sklada“ – 1000 Eur.

Verta priminti, kad Salos etnokultūros ir informacijos centras veikia Rusnėje, jam priskirta rūpintis kultūrine veikla ir Juknaičių bei Usėnų seniūnijose, o Kintų Vydūno kultūros centras globoja ir Saugų seniūniją, Bikavėnuose esantis Senųjų kaimo tradicijų kultūros centras aptarnauja Vainuto ir Katyčių seniūnijas, Žemaičių Naumiestyje veikiantis Žemaičių krašto etnokultūros centras rūpinasi ir Gardamo seniūnija. Išimtis – Švėkšnai: čia veikia Šilutės turizmo ir informacijos centro skyrius, yra Tradicinių amatų centras, rūpinamasi ir kultūros veikla.

Jeigu Savivaldybės taryba pritars, šiemet programoms parengti mėgėjų meno kolektyvai gaus 77 420 Eur.

Pavasario ir praėjusių metų gale paskelbti karantinai sutrukdė kolektyvams rinktis į repeticijas, nebuvo progų pasirodyti suplanuotose švenčių programose, nes praėjusią vasarą rajone seniūnijų šventės nevyko, o kas laukia šiais metais, kol kas niekas nežino.

pamarys.eu inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite