Šilutės mieste prasideda pavasarinė „Maisto banko“ akcija

Gegužės 7, 8 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ pradeda  maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją. Tai jau 30-oji „Maisto banko“ akcija.

Prie „Maisto banko” akcijos šiandien prisidėjo Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis ir jo pavaduotoja Dalia Rudienė. Jie nupirko ir paaukojo miltų, makaronų, aliejaus, avižinių dribsnių, sausainių ir kitų ilgo galiojimo maisto produktų mažas pajamas turintiems žmonėms.

 

Akcijos metu surinktas maistas atiteks socialinių organizacijų globojamiems žmonėms – neįgaliesiems, daugiavaikėms šeimoms, pensinio amžiaus asmenims, bedarbiams, vienišoms vaikus auginančioms motinoms, socialinėje krizėje atsidūrusiems asmenims ir kitiems.

„Maisto banko“ organizuojamos akcijos yra labai reikalingos, kadangi paaukoti maisto produktai atitenka labiausiai nepasiturinčioms šeimoms, asmenims. Surinktas maistas yra išdalijamas paketais šeimoms, asmenims, kuriems ši parama yra reikalinga. Be to, bus paliktas rezervas padėti krizės ištiktoms gyvenančioms šeimoms.

Šilutės rajono savivaldybės administracija siekdama, kad maisto produktai pasiektų mažas pajamas gaunančius asmenis visose seniūnijose, į „Maisto banko“ organizuojamas akcijas įtraukia vis naujas seniūnijų bendruomenes.

Šių metų pavasarinėje „Maisto banko“ akcijoje dalyvauja Šilutės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius ir Katyčių seniūnijos organizacijos: Šilutės socialinių paslaugų centras, Šilutės krizių, pagalbos ir informacijos centras, VšĮ „Gabrielius”, „VšĮ „Taikos kelias“.

Praėjusių metų rudeninėje „Maisto banko“ akcijoje, kuri vyko spalio 23, 24 d., dalyvavo Saugų seniūnija, parduotuvėje „LIDL“, esančioje, Tilžės g. 22A, Šilutėje, kurioje buvo surinkta 1212 vnt. įvairių maisto produktų ir higienos prekių.

Akcijoje dalyvavo ir 10 savanorių iš Vilkyčių pagrindinės mokyklos. Surinkti produktai buvo išdalinti Saugų seniūnijos nepasiturintiems gyventojams.

Planuojama, jog akcija vyks 71 Lietuvos mieste ir miestelyje, 363 parduotuvėse, jos metu paramą savo globojamiems žmonėms rinks 319 skirtingų organizacijų atstovai.

Penktadienį akcija vyks nuo 15 iki 20 val. ir šeštadienį nuo 10 iki 20 val. Negalintys atvykti į fizines parduotuves, nupirkti ilgo galiojimo maisto produktų gali internetinėje parduotuvėje „Barbora“ ar prisidėti aukodami lėšų internetu www.maistobankas.lt/paremk

Maisto banko akcija vykdoma Šilutės mieste:

  • „Maxima XX“, Miško g. 7 – gegužės 7 d. 15.00 – 20.00 val., gegužės 8 d. – 10.00 – 20.00 val.
  • „Maxima XX“, Lietuvininkų g. 58, gegužės 7 d. 15.00 – 20.00 val., gegužės 8 d. – 10.00 – 20.00 val.
  • „IKI ECO – Guboja“, H. Šojaus g. 4 – gegužės 7 d. 15.00 – 20.00 val., gegužės 8 d. – 10.00 – 20.00 val.
  • „LIDL“, Tilžės g. 22A – gegužės 7 d. 15.00 – 20.00 val., gegužės 8 d. – 10.00 – 20.00 val.
  •  „IKI – ŠILUTĖ“, Dariaus ir Girėno g. 11 – gegužės 7 d. 15.00 – 20.00 val., gegužės 8 d. – 10.00 – 20.00 val.

Socialinės paramos skyriaus inf. Pamarys.eu nuotr. 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Geliniai priauginimai privers jus visam laikui atsisakyti akrilo

Tik nedaugelis dalykų man teikia didesnį pasitenkinimą ir atpalaiduoja labiau nei kelionė į nagų saloną, kad galėčiau pasidaryti naujus akrilinius nagus. Tai smulkmenos, kurių laukiu su nekantrumu, ir kurios daro jį tokį mielą. Nuo nagų lako spalvos pasirinkimo iki nagų apdirbimo įrankių išlyginančio nagų nelygumus, burzgimo garso ir, žinoma, išėjimo su šviežiai dengtais nagais, kuriais galėsiu baksnoti, baksnoti, baksnoti į kiekvieną paviršių, pro kurį praeisiu. Paskui ateina ne tokia džiuginanti dalis, pavyzdžiui, nagas lūžta per pusę arba visiškai nulūžta; skausmingas

Rytoj į pamokas sugrįžta Usėnų mokyklos mokiniai

Dėl COVID-19 užkrato plitimo kurį laiką buvo uždaryta Usėnų pagrindinė mokykla. Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė informavo, kad ši mokykla atnaujina darbą, mokiniai rytoj sugrįžta į klases. „Blogai, nes daugelyje mokyklų izoliavosi ir mokinių, ir darbuotojų. Praėjusią savaitę rajono švietimo įstaigose nustatyti 53 nauji susirgimo atvejai. Nerimą kelia Šilutės Žibų pradinė mokykla, kur izoliavosi šeši klasių komplektai“, – situaciją švietimo įstaigose apibūdino vedėja. Yra ir gera žinia. Šiais mokslo metais į mokyklas atėjo 15 mokinių

Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia

Šią savaitę Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia į renginius: rugsėjo 23 d. (ketvirtadienį), 18 val. Šilutės Vydūno gimnazijoje prasidės reguliarūs kino seansai „KINO DEBESYS“, į kuriuos šilutiškius kviesime kiekvieną ketvirtadienį. Šią savaitę kviečiame žiūrėti daug gerų įvertinimų sulaukusį, pirmąjį vaidybinį režisieriaus Jurgio Matulevičiaus filmą „IZAOKAS“. Daugiau inf. https://www.facebook.com/KINOdebesysSilute rugsėjo 25 d. (šeštadienį), 16 val. Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje vyks baigiamasis klasikinės muzikos festivalio „MUZIKINĖ VERDENĖ” koncertas. Programoje: KAUNO VALSTYBINIS CHORAS kartu su soliste, LNOBT operos viltimi pripažinta AISTE PILIBAVIČIŪTE.

Ar tvarkys Švėkšnos sinagogą?

Šilutės rajono savivaldybės tarybos nariai renkasi į komitetų posėdžius. Po mėnesio atostogų rengiamasi rugsėjo gale vyksiančiam Tarybos posėdžiui. Vienas iš svarstomų sprendimo projektų yra dėl pritarimo projektui „Švėkšnos sinagogos sutvarkymas ir pritaikymas turizmui“. Pritarimas reikštų įsipareigojimą  prisidėti prie projekto finansavimo iš Savivaldybės biudžeto ne mažiau kaip 15 proc. visų tinkamų finansuoti išlaidų bei užtikrinti netinkamų finansuoti, tačiau šiam projektui įgyvendinti būtinų išlaidų padengimą ir tinkamų finansuoti išlaidų dalį, kurių nepadengia projektui skiriama parama. Pagal projektą numatyti Švėkšnos sinagogos kapitalinio remonto darbai bei

Taip pat skaitykite