Šilutės mieste prasideda pavasarinė „Maisto banko“ akcija

Gegužės 7, 8 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ pradeda  maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją. Tai jau 30-oji „Maisto banko“ akcija.

Prie „Maisto banko” akcijos šiandien prisidėjo Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis ir jo pavaduotoja Dalia Rudienė. Jie nupirko ir paaukojo miltų, makaronų, aliejaus, avižinių dribsnių, sausainių ir kitų ilgo galiojimo maisto produktų mažas pajamas turintiems žmonėms.

 

Akcijos metu surinktas maistas atiteks socialinių organizacijų globojamiems žmonėms – neįgaliesiems, daugiavaikėms šeimoms, pensinio amžiaus asmenims, bedarbiams, vienišoms vaikus auginančioms motinoms, socialinėje krizėje atsidūrusiems asmenims ir kitiems.

„Maisto banko“ organizuojamos akcijos yra labai reikalingos, kadangi paaukoti maisto produktai atitenka labiausiai nepasiturinčioms šeimoms, asmenims. Surinktas maistas yra išdalijamas paketais šeimoms, asmenims, kuriems ši parama yra reikalinga. Be to, bus paliktas rezervas padėti krizės ištiktoms gyvenančioms šeimoms.

Šilutės rajono savivaldybės administracija siekdama, kad maisto produktai pasiektų mažas pajamas gaunančius asmenis visose seniūnijose, į „Maisto banko“ organizuojamas akcijas įtraukia vis naujas seniūnijų bendruomenes.

Šių metų pavasarinėje „Maisto banko“ akcijoje dalyvauja Šilutės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius ir Katyčių seniūnijos organizacijos: Šilutės socialinių paslaugų centras, Šilutės krizių, pagalbos ir informacijos centras, VšĮ „Gabrielius”, „VšĮ „Taikos kelias“.

Praėjusių metų rudeninėje „Maisto banko“ akcijoje, kuri vyko spalio 23, 24 d., dalyvavo Saugų seniūnija, parduotuvėje „LIDL“, esančioje, Tilžės g. 22A, Šilutėje, kurioje buvo surinkta 1212 vnt. įvairių maisto produktų ir higienos prekių.

Akcijoje dalyvavo ir 10 savanorių iš Vilkyčių pagrindinės mokyklos. Surinkti produktai buvo išdalinti Saugų seniūnijos nepasiturintiems gyventojams.

Planuojama, jog akcija vyks 71 Lietuvos mieste ir miestelyje, 363 parduotuvėse, jos metu paramą savo globojamiems žmonėms rinks 319 skirtingų organizacijų atstovai.

Penktadienį akcija vyks nuo 15 iki 20 val. ir šeštadienį nuo 10 iki 20 val. Negalintys atvykti į fizines parduotuves, nupirkti ilgo galiojimo maisto produktų gali internetinėje parduotuvėje „Barbora“ ar prisidėti aukodami lėšų internetu www.maistobankas.lt/paremk

Maisto banko akcija vykdoma Šilutės mieste:

  • „Maxima XX“, Miško g. 7 – gegužės 7 d. 15.00 – 20.00 val., gegužės 8 d. – 10.00 – 20.00 val.
  • „Maxima XX“, Lietuvininkų g. 58, gegužės 7 d. 15.00 – 20.00 val., gegužės 8 d. – 10.00 – 20.00 val.
  • „IKI ECO – Guboja“, H. Šojaus g. 4 – gegužės 7 d. 15.00 – 20.00 val., gegužės 8 d. – 10.00 – 20.00 val.
  • „LIDL“, Tilžės g. 22A – gegužės 7 d. 15.00 – 20.00 val., gegužės 8 d. – 10.00 – 20.00 val.
  •  „IKI – ŠILUTĖ“, Dariaus ir Girėno g. 11 – gegužės 7 d. 15.00 – 20.00 val., gegužės 8 d. – 10.00 – 20.00 val.

Socialinės paramos skyriaus inf. Pamarys.eu nuotr. 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nagų grybelis ir pedikiūras – suderinama?

Deja, bet dauguma žmonių mano, kad nagų grybelio infekcija nėra didelė problema, kurią reikėtų iš karto spręsti. Tiesa, pradžioje problema yra maža, tačiau palaipsniui ji gali itin smarkiai progresuoti: vietoj vieno užkrėsto nago, turėsite – penkis. Manoma, kad pedikiūras esant nagų grybeliui viską išspręs, tačiau taip manyti nereikėtų.  Ko vertėtų vengti? Dažnai atsiradusias bėdas stengiamės užmaskuoti, o ne išspręsti. Ne išimtis ir nagų grybelinė infekcija. Atsiradus šiai problemai pirmiausiai stengiamės ją nuslėpti, o vėliau pastebėję, kad nieko iš to gero

Aromaterapiniai difuzoriai. Kaip išsirinkti?

Drąsiai galima sakyti, kad aromaterapiniai difuzoriai yra vienas geriausių pirkinių, kokį tik galite padovanoti savo namams. Jei jūsų namuose nuolat veiks toks prietaisas, tokiu atveju, jūs ne tik galėsite mėgautis mėgstamu aromatu, bet ir jausti teigiamą jų poveikį savo sveikatai. Tiesa, aromaterapinių difuzorių asortimentas šiandien labai didelis, todėl nieko keista, kad daugelis norinčių turėtų tokį gaminį savo namuose, nežino, kaip išsirinkti. Išsirinkti bus kur kas lengviau, jei atkreipsite dėmesį į tam tikras detales Tik skleidžia aromatą? Visus aromaterapinius difuzorius galima

Mokausi ne klasėje…

Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje praūžė praktinių studijų savaitės. Pradinukai tapo gamtininkais-tyrinėtojais ir iššmirinėjo artimas ir tolimas pievas sekiodami įvairiausių rūšių vabalėlius, tyrinėdami juos stebinančią augmeniją. 5 ir 8 klasių mokiniai, dirbę savarankiškai nuotoliniu būdu, kūrybiškai atliko pateiktas užduotis ir pristatė savo veiklų rezultatus  konferencijoje „Mokausi pats!“. Šeštokams  priskirta menų programa „M. K.  Čiurlionis – paslaptys kasdienybėje “. Jiems teko pasinerti į šio menininko kūrybą – paieškoti savyje dailininko ir muzikanto gyslelės. Septintokai  tobulino gimtosios ir užsienio kalbų įgūdžius programoje

Šiukšles rūšiuoja trys iš keturių, daugkartinius maišelius naudoja pusė gyventojų

Vos keli procentai šalies gyventojų numoja ranka į ekologiją ir nesiima jokių veiksmų aplinkai saugoti. tai rodo reprezentatyvi bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta visuomenės nuomonės apklausa. Jos duomenimis, trys iš keturių Lietuvos gyventojų rūšiuoja šiukšles, pusė naudoja daugkartinius maišelius, dar tiek pat perka tik tiek maisto, kiek jo suvartoja.   Dauguma (75 proc.) apklaustųjų asmeniškai prisideda prie tvarios aplinkos saugojimo rūšiuodami šiukšles, 48 proc. – pirkiniams naudodami savo daugkartinį maišelį, tiek pat – pirkdami maisto tik tiek, kiek suvartoja. 37 proc.

Taip pat skaitykite