Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos ir filialų renginiai

Viešojoje bibliotekoje veikia parodos:

dailininko Gvido Latako (Kaunas) kūrybos paroda „Riterio sapnas“ (tapyba) ir mažosios plastikos darbai (žiūr. foto);

fotomenininko Petro Vaičiulio (Kaunas) personalinė paroda „Šviesos link“;

tautodailininkės Birutės Baltutienės darbų paroda „Pavasario šaukliai: velykiniai margučiai ir verbos“;

Kintų pagrindinės mokyklos 6 klasės moksleivių skulptūros darbų paroda „Improvizuoju lietuvių tautodailę…“ (mokytojas Aurimas Liekis).


Balandžio 11-12 d. 11.00 val. – „Multimedijos kodas“: interaktyvios pamokos Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniams. Projektas „Bendruomenės „HUB‘as“ bibliotekoje „Atrask savo saviraiškos kodą“.


Balandžio 11 d. 17.00 val. – kūrybinių užsiėmimų ciklas „Spalviniai ieškojimai“: mokymasis tradicinių ir mišrių tapybos technikų. Užsiėmimus veda dailininkas Aurimas Liekis. Projektas „Bendruomenės „HUB‘as“ bibliotekoje „Atrask savo saviraiškos kodą“.


Balandžio 12, 14 d. 10.00 val. – „Kūrybiškumo kodas“: naujų vaikams skirtų knygų pristatymas vaikų lopšelių-darželių auklėtiniams, piešimas, tapymas, lipdymas iš molio, modelino, koliažų kūrimas ir kt. Projektas „Bendruomenės „HUB‘as“ bibliotekoje „Atrask savo saviraiškos kodą“.


Balandžio 12–15 d. 10.00 val. – interaktyvių pamokų ciklas „E-paslaugos“.


Balandžio 12 d. 13.00 val. – interaktyvi žaidimų popietė, dalyvaujant klubo „Sielos paguoda“ nariams. Projektas „Inovatyvūs pramogadieniai kartu su biblioteka“; 15.00 val. – „Multimedijos kodas“: integruotos pamokos vaikų lopšelių-darželių auklėtiniams, pradinių klasių mokiniams bei jaunųjų knygos bičiulių būrelio „Galvočiukai“ nariams; 15.00 val. – „Elektronikos kodo“ užsiėmimai. Projektas „Bendruomenės „HUB‘as“ bibliotekoje „Atrask savo saviraiškos kodą“.


Balandžio 14 d. 15.00 val. – „Modeliavimo kodo“ užsiėmimai. Projektas „Bendruomenės „HUB‘as“ bibliotekoje „Atrask savo saviraiškos kodą“.


Balandžio mėn. viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose – atvirų durų mėnuo: gyventojai bibliotekose gali prisijungti prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) ir pildyti elektronines deklaracijas.


VB filialuose:

Balandžio 13 d. 14.00 val. Kintų fil. – susitikimas-diskusija jaunimui „Pažink save“. Susitikimą veda Baltijos koučingo centro specialistas Bronius Kaknevičius. Jaunimo informavimo taško veikla, skirta Jaunimo solidarumo dienai; 14.00 val. Žemaičių Naumiesčio fil. – gyvoji viktorina „Žemaičių Naumiestis ir jo istorija“, dalyvaujant Žemaičių Naumiesčio gimnazijos gimnazistams.


Balandžio 15 d. 10.00 val. Grabupių fil., 12.00 val. Žemaičių Naumiesčio fil. – antrojo nacionalinio literatūros konkurso, inicijuoto ir organizuoto Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“, geriausio debiuto premijos laimėtojos Ignės Zarambaitės literatūrinės pasakos „Emilio laiškas“ sutiktuvės, dalyvaujant autorei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Žvejokime atsakingai: nespėjusias išneršti žuvis reikėtų paleisti

Pavasaris yra žuvų neršto metas, todėl žvejus mėgėjus raginame būti ypač atidžius – šiuo metu galioja nemažai konkrečių žuvų rūšių žvejybos draudimų, taikomų tam tikrą laikotarpį. Kartu atkreipiame dėmesį, kad neršto laikas gali šiek tiek pasislinkti priklausomai nuo klimato sąlygų. Todėl draudimui vos pasibaigus dar ne visos žuvys gali būti išneršusios. Jas sugavus reikėtų paleisti. Siekiant sudaryti palankesnes žvejybos sąlygas, Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklėse yra išimtis, numatanti, kad kai pirmoji draudimo diena yra savaitgalis ar valstybinė šventė, draudimas įsigalioja

Pasirinktą verslą plėtoti bus kur kas paprasčiau, jei…

Drąsiai galima sakyti, kad sprendimas pradėti verslą, yra vienas geriausių. Tai atveria labai daug nuostabių galimybių: realizuoti sumanymus bei siekti svajonių; savo darbais keisti pasaulį; kurti darbo vietas. Žinoma, ir pelnas nėra išimtis – būtent verslas atveria galimybę siekti  finansinės nepriklausomybės. Visgi, svarbu pabrėžti, kad ir verslo plėtojimas neretai kelia tam tikrų iššūkių. Taip pat labai dažnai tenka susidurti su ypač didelėmis laiko, energijos ar finansų sąnaudomis. Gera žinia yra ta, kad jei tik bus priimami tinkami sprendimai, tai pasirinktą

Šiemet automobilių stovėjimas Palangoje kainuoja brangiau

Rinkliava už automobilių stovėjimą dalyje Palangos gatvių renkama nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. imtinai. Tad sekmadienį, gegužės 15 d., įsigaliojo gerokai padidinti mokesčiai, kuriuos nustatė Palangos miesto savivaldybės taryba. Praėjusiais metais rinkliavos sezono metu už vieno automobilio stovėjimą pusvalandį raudonojoje zonoje reikėjo mokėti 0,6 euro, viena valanda buvo įkainota 1,2 euro. Pusvalandį palikti geltonojoje zonoje kainavo 0,3 euro, o valandą – 0,6 euro. Žaliojoje zonoje už vieno automobilio stovėjimą pusę valandos tekdavo atseikėti 1 eurą, o už

Ką madingo ir patogaus turėtų dėvėti vyras šią vasarą?

Vasara jau visai čia pat! O tai reiškia, kad daugelis vyrų, kurie domisi vyriška mada ir nori išlikti stilingais, suka galvą dėl to, kuo reikėtų papildyti savo garderobą. Greitai sužinosite karščiausias vyrų vasaros mados tendencijas. Juk nėra nieko geriau, nei prieš atsinaujinant spintos turinį, žinoti, kokie drabužiai, batai ir aksesuarai yra madingi šią vasarą. Papasakosime, kokie marškinėliai, šortai, aksesuarai, sportbačiai ar kiti dalykai turėtų papildyti Jūsų garderobą, jei norite madingos ir patogios aprangos. Madingi ir patogūs drabužiai – ką dėvėti

Taip pat skaitykite