Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos ir filialų renginiai

Viešojoje bibliotekoje veikia parodos:

dailininko Gvido Latako (Kaunas) kūrybos paroda „Riterio sapnas“ (tapyba) ir mažosios plastikos darbai (žiūr. foto);

fotomenininko Petro Vaičiulio (Kaunas) personalinė paroda „Šviesos link“;

tautodailininkės Birutės Baltutienės darbų paroda „Pavasario šaukliai: velykiniai margučiai ir verbos“;

Kintų pagrindinės mokyklos 6 klasės moksleivių skulptūros darbų paroda „Improvizuoju lietuvių tautodailę…“ (mokytojas Aurimas Liekis).


Balandžio 11-12 d. 11.00 val. – „Multimedijos kodas“: interaktyvios pamokos Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniams. Projektas „Bendruomenės „HUB‘as“ bibliotekoje „Atrask savo saviraiškos kodą“.


Balandžio 11 d. 17.00 val. – kūrybinių užsiėmimų ciklas „Spalviniai ieškojimai“: mokymasis tradicinių ir mišrių tapybos technikų. Užsiėmimus veda dailininkas Aurimas Liekis. Projektas „Bendruomenės „HUB‘as“ bibliotekoje „Atrask savo saviraiškos kodą“.


Balandžio 12, 14 d. 10.00 val. – „Kūrybiškumo kodas“: naujų vaikams skirtų knygų pristatymas vaikų lopšelių-darželių auklėtiniams, piešimas, tapymas, lipdymas iš molio, modelino, koliažų kūrimas ir kt. Projektas „Bendruomenės „HUB‘as“ bibliotekoje „Atrask savo saviraiškos kodą“.


Balandžio 12–15 d. 10.00 val. – interaktyvių pamokų ciklas „E-paslaugos“.


Balandžio 12 d. 13.00 val. – interaktyvi žaidimų popietė, dalyvaujant klubo „Sielos paguoda“ nariams. Projektas „Inovatyvūs pramogadieniai kartu su biblioteka“; 15.00 val. – „Multimedijos kodas“: integruotos pamokos vaikų lopšelių-darželių auklėtiniams, pradinių klasių mokiniams bei jaunųjų knygos bičiulių būrelio „Galvočiukai“ nariams; 15.00 val. – „Elektronikos kodo“ užsiėmimai. Projektas „Bendruomenės „HUB‘as“ bibliotekoje „Atrask savo saviraiškos kodą“.


Balandžio 14 d. 15.00 val. – „Modeliavimo kodo“ užsiėmimai. Projektas „Bendruomenės „HUB‘as“ bibliotekoje „Atrask savo saviraiškos kodą“.


Balandžio mėn. viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose – atvirų durų mėnuo: gyventojai bibliotekose gali prisijungti prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) ir pildyti elektronines deklaracijas.


VB filialuose:

Balandžio 13 d. 14.00 val. Kintų fil. – susitikimas-diskusija jaunimui „Pažink save“. Susitikimą veda Baltijos koučingo centro specialistas Bronius Kaknevičius. Jaunimo informavimo taško veikla, skirta Jaunimo solidarumo dienai; 14.00 val. Žemaičių Naumiesčio fil. – gyvoji viktorina „Žemaičių Naumiestis ir jo istorija“, dalyvaujant Žemaičių Naumiesčio gimnazijos gimnazistams.


Balandžio 15 d. 10.00 val. Grabupių fil., 12.00 val. Žemaičių Naumiesčio fil. – antrojo nacionalinio literatūros konkurso, inicijuoto ir organizuoto Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“, geriausio debiuto premijos laimėtojos Ignės Zarambaitės literatūrinės pasakos „Emilio laiškas“ sutiktuvės, dalyvaujant autorei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite