„Šilutės būsto“ dovanos

„Šilutės būsto“ uždaroji akcinė bendrovė, vadovaujama direktoriaus Alekso Kvederio, Pagėgiuose įrengė vaikiams skirtą lauko žaidimų aikštelę su tam skirta įranga. Ši daugiabučius gyvenamuosius namus Pagėgių krašte administruojanti bendrovė remia Pagėgių miesto, Kalėdinės eglės su prakartėle įžiebimo šventes, padeda nuo gaisro nukentėjusiai šeimai.

Pagėgiuose vaikams padovanota lauko žaidimo aikštelė kainavo per 1100 eurų, analogišką dovaną iš „Šilutės būsto“ jau gavo ir Šilutės miesto vaikai. UAB „Šilutės būstas“ direktorius Aleksas Kvederis „Pamariui“ telefonu pasakojo, kad finansiškai paremti šventes, nukentėjusius gyventojus – šiai bendrovei ne naujiena. Pernai „Šilutės būstas“, administruojantis Pagėgių daugiabučius gyvenamuosius namus, padovanojo fejerverkus Kalėdų eglės ir prakartėlės įžebimo šventės proga, tokią dovaną žada ir šį gruodį, yra rėmę ir Pagėgių miesto šventę. Kai vasarą Stoniškiuose nudegė namas, ši bendrovė pagelbėjo ir savo technika, ir net perkant remontui būtinų medžiagų. Galbūt tai viršys 2000 eurų.
„Buvome pažadėję Pagėgių vaikams padovanoti lauko žaidimų aikštrelę – pažadą ištesėjome ir tuo džiaugiamės,“ – sakė A. Kvederis.
Lauko žaidimų aikštelė yra turtas, kurį paprastai perima savivaldybė. Tokį sprendimą turės priimti ir Pagėgių savivaldybės taryba. Šilutės r. taryba tą jau padarė.
„Pamario“ inf.

Hits: 27

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Siūlymas skiepytis nuo COVID-19 tarsi išmaldos prašymas?

Šiandien, balandžio 14 d., Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje duris atvėrė vakcinavimo centras. Šilutės r. savivaldybės vyr. specialistė-savivaldybės gydytoja Gintarė Tamašauskienė nuo pat ryto buvo su 8 darbuotojų komanda. Dirba Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai. Per pirmąją dieną suplanuota paskiepyti 216 rajono ugdymo įstaigų darbuotojų, kurie dirba kontaktiniu būdu mokyklose, vaikų darželiuose ir kt. panašiose įstaigose. Didžiulis krūvis medikams ir slaugytojams Kam teko lankytis Šilutės šeimos gydytojų centruose, ko gero, pastebėjo, kiek darbo dabar turi

Taip pat skaitykite