„Šilutės būstas“ keičiasi

UAB „Šilutės būstas“ naujuosius 2017 metus pradėjo pokyčiais. Keitėsi įmonės vadovai, aptarnaujama teritorija, modernizuojama paslaugų teikimo tvarka.

UAB „Šilutės būstas“ Šilutės, Šilalės ir Pagėgių regiono vadovas Aleksas Kvederis (kairėje) ir Šilutės padalinio direktorius Marius Stankus.

UAB „Šilutės būstas“ Šilutės, Šilalės ir Pagėgių regiono vadovas Aleksas Kvederis (kairėje) ir Šilutės padalinio direktorius Marius Stankus.

Šilutiškiai teikia paslaugas Šilalėje
Nuo sausio 2 dienos pasikeitė UAB „Šilutės būstas“ vadovai. Direktorius Aleksas Kvederis nuo šiol vadovauja visam Šilutės, Šilalės ir Pagėgių regionui, o buvęs pastatų administravimo vadybininkas Marius Stankus, pakeitęs Aleksą Kvederį, nuo šiol rūpinasi visu Šilutės padaliniu. Vietoj M. Stankaus pastatų administravimo vadybininke dirbs Giedra Beinorienė, iki tol buvusi pastatų administravimo vadybininko asistentė. Pagrindinė bendrovės būstinė liko įprastoj vietoje, Lietuvininkų g. 60.
Pagėgių teritoriją UAB „Šilutės būstas“ aptarnauja jau seniai, o štai šilališkiams šios bendrovės atėjimas – naujiena. A. Kvederis sakė, kad gyventojų problemos visose trijose savivaldybėse vienodos, tačiau kol kas skiriasi paslaugų teikimo lygis. Siekiama, kad paslaugų kokybė visur būtų kaip Šilutėje, kur jau senokai veikia centralizuotas skambučių centras, aptarnaujantis visos Lietuvos gyventojus.
Pradėdamas dirbti Šilalėje, A. Kvederis susitiko su rajono vadovais, dalyvavo Šilalės r. savivaldybės tarybos posėdyje, kur pasakojo apie „Šilutės būsto“ veiklą, teikiamas paslaugas. „Klausimų sulaukėme, tačiau priešiškumo nebuvo. Kai gyventojai už paslaugas gavo pirmąsias mūsų sąskaitas, gal ir visaip atrodė, tačiau kainos nepasikeitė, o pačios sąskaitos pateikiamos moderniau – išdėstoma, kiek ir už ką mokama. Manau, žmonės greitai prie tų naujovių pripras, nes iš esmės viskas tik pagerėjo“, – sakė Aleksas Kvederis.
UAB „Šilutės būstas“ savo aptarnaujamose teritorijos dalyvauja kalėdiniuose renginiuose. Šilutėje įmonė savo lėšomis papuošia elektrinėmis girliandomis geltonąjį tiltą per Šyšą. Pagėgiuose remia Kalėdų eglutės įžiebimo šventę. Kol kas dar nesutarta kaip, tačiau bus remiami ir kalėdiniai renginiai Šilalėje.
Nauji aptarnavimo standartai
Šiais metais toliau tobulinama gyventojų aptarnavimo tvarka, stiprinamas atgalinis ryšys. Jei bet kokiu klausimu gyventojas kreipiasi į UAB „Šilutės būstas“, per 8 valandas jis turi sulaukti vadybininko atsakymo. Su vadybininku galima bendrauti per skambučių centrą, elektroniniu paštu. Siekiama, kad žmogus žinotų, jog jo klausimas neliko be dėmesio, rūpinamasi, kaip geriau suteikti reikiamą paslaugą. Avarijos atveju, paslauga turi būti suteikiama per 2 valandas. Po jos suteikimo pasiteiraujama apie atliktų darbų kokybę ir kultūrą. Taip pat gyventojai trumposiomis mobiliomis žinutėmis arba elektroniniu paštu bus informuojami apie atliekamus darbus, jų eigą ir pabaigą. „Norėjome išbandyti naują paslaugą – SMS sveikinome gyventojus su Naujaisiais metais. Bet sistema dar nebuvo galutinai suderinta, tad kai kurie gyventojai gavo po kelis sveikinimus. Teko atsiprašyti…“ – juokėsi A. Kvederis.
Vamzdžiai nebeužšąla
Pasak UAB „Šilutės būstas“ direktoriaus Mariaus Stankaus, užšąlantys vandentiekio vamzdžiai būdavo amžina bėda, kai lauke paspausdavo šaltukas. Tačiau dabar beliko pora namų, kur vamzdžius vis dar užtraukia speigas. Greitai tokių bėdų turėtų nebelikti ir ten.
Nuolat užšąlančius vamzdžius pradėta šildyti elektra. Izoliuojant vamzdį, jis apvyniojamas specialiu juos šildančiu elektriniu laidu. Paspaudus šaltukui, užtenka įjungti šildymą ir vamzdis nebeužšąla. Tiesa, kilo klausimas, kam teks mokėti už šildymui sunaudojamą elektros energiją. Ten, kur yra elektros energijos sunaudojimo bendroms reikmėms skaitiklis, problemų neiškyla. Kur tokio prietaiso nėra, sutarta, kad mokės tas gyventojas, kurio vamzdis užšąla.
Vaidotas VILKAS

Vienas komentaras

  • Rotary brolis

    Manau šie žmonės nuotraukoje degs pragare. Galėtų žmonės pasidomėti kaip Šilutės būstas gazdina, terorizuoja žmones, naudoja spaudimą. Gali pasidomėti kaip prieš kelis mėnesius Dariaus ir girėno g. 22 namas kūrė bendriją, kaip puolė į susirinkimą, terorizavo gyventojus su kamerom ir policijos gazdinimais. O kodėl žmonės įkūrė? O todėl kad Kvederis vogė. Pvz, vienam butui pakeitė vamzdyną ir įrašė sąskaitą namui, nors to buto gyventojai pirmą kartą girdi. Pakabino 6 laiptinėse septynias pašto dėžues. Sąskaita namui. viena dėžutė nerasta. paskardino laiptinių stogelius. po 10 metrų, o įrašęė po 14. 6x4m=24 metrai pavogti, taip toliau ir taip toliau. Esh, kad Šilutėje būtų principingų žurnalistų 🙁

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite