„Šilutės būstas“ keičiasi

UAB „Šilutės būstas“ naujuosius 2017 metus pradėjo pokyčiais. Keitėsi įmonės vadovai, aptarnaujama teritorija, modernizuojama paslaugų teikimo tvarka.

UAB „Šilutės būstas“ Šilutės, Šilalės ir Pagėgių regiono vadovas Aleksas Kvederis (kairėje) ir Šilutės padalinio direktorius Marius Stankus.

UAB „Šilutės būstas“ Šilutės, Šilalės ir Pagėgių regiono vadovas Aleksas Kvederis (kairėje) ir Šilutės padalinio direktorius Marius Stankus.

Šilutiškiai teikia paslaugas Šilalėje
Nuo sausio 2 dienos pasikeitė UAB „Šilutės būstas“ vadovai. Direktorius Aleksas Kvederis nuo šiol vadovauja visam Šilutės, Šilalės ir Pagėgių regionui, o buvęs pastatų administravimo vadybininkas Marius Stankus, pakeitęs Aleksą Kvederį, nuo šiol rūpinasi visu Šilutės padaliniu. Vietoj M. Stankaus pastatų administravimo vadybininke dirbs Giedra Beinorienė, iki tol buvusi pastatų administravimo vadybininko asistentė. Pagrindinė bendrovės būstinė liko įprastoj vietoje, Lietuvininkų g. 60.
Pagėgių teritoriją UAB „Šilutės būstas“ aptarnauja jau seniai, o štai šilališkiams šios bendrovės atėjimas – naujiena. A. Kvederis sakė, kad gyventojų problemos visose trijose savivaldybėse vienodos, tačiau kol kas skiriasi paslaugų teikimo lygis. Siekiama, kad paslaugų kokybė visur būtų kaip Šilutėje, kur jau senokai veikia centralizuotas skambučių centras, aptarnaujantis visos Lietuvos gyventojus.
Pradėdamas dirbti Šilalėje, A. Kvederis susitiko su rajono vadovais, dalyvavo Šilalės r. savivaldybės tarybos posėdyje, kur pasakojo apie „Šilutės būsto“ veiklą, teikiamas paslaugas. „Klausimų sulaukėme, tačiau priešiškumo nebuvo. Kai gyventojai už paslaugas gavo pirmąsias mūsų sąskaitas, gal ir visaip atrodė, tačiau kainos nepasikeitė, o pačios sąskaitos pateikiamos moderniau – išdėstoma, kiek ir už ką mokama. Manau, žmonės greitai prie tų naujovių pripras, nes iš esmės viskas tik pagerėjo“, – sakė Aleksas Kvederis.
UAB „Šilutės būstas“ savo aptarnaujamose teritorijos dalyvauja kalėdiniuose renginiuose. Šilutėje įmonė savo lėšomis papuošia elektrinėmis girliandomis geltonąjį tiltą per Šyšą. Pagėgiuose remia Kalėdų eglutės įžiebimo šventę. Kol kas dar nesutarta kaip, tačiau bus remiami ir kalėdiniai renginiai Šilalėje.
Nauji aptarnavimo standartai
Šiais metais toliau tobulinama gyventojų aptarnavimo tvarka, stiprinamas atgalinis ryšys. Jei bet kokiu klausimu gyventojas kreipiasi į UAB „Šilutės būstas“, per 8 valandas jis turi sulaukti vadybininko atsakymo. Su vadybininku galima bendrauti per skambučių centrą, elektroniniu paštu. Siekiama, kad žmogus žinotų, jog jo klausimas neliko be dėmesio, rūpinamasi, kaip geriau suteikti reikiamą paslaugą. Avarijos atveju, paslauga turi būti suteikiama per 2 valandas. Po jos suteikimo pasiteiraujama apie atliktų darbų kokybę ir kultūrą. Taip pat gyventojai trumposiomis mobiliomis žinutėmis arba elektroniniu paštu bus informuojami apie atliekamus darbus, jų eigą ir pabaigą. „Norėjome išbandyti naują paslaugą – SMS sveikinome gyventojus su Naujaisiais metais. Bet sistema dar nebuvo galutinai suderinta, tad kai kurie gyventojai gavo po kelis sveikinimus. Teko atsiprašyti…“ – juokėsi A. Kvederis.
Vamzdžiai nebeužšąla
Pasak UAB „Šilutės būstas“ direktoriaus Mariaus Stankaus, užšąlantys vandentiekio vamzdžiai būdavo amžina bėda, kai lauke paspausdavo šaltukas. Tačiau dabar beliko pora namų, kur vamzdžius vis dar užtraukia speigas. Greitai tokių bėdų turėtų nebelikti ir ten.
Nuolat užšąlančius vamzdžius pradėta šildyti elektra. Izoliuojant vamzdį, jis apvyniojamas specialiu juos šildančiu elektriniu laidu. Paspaudus šaltukui, užtenka įjungti šildymą ir vamzdis nebeužšąla. Tiesa, kilo klausimas, kam teks mokėti už šildymui sunaudojamą elektros energiją. Ten, kur yra elektros energijos sunaudojimo bendroms reikmėms skaitiklis, problemų neiškyla. Kur tokio prietaiso nėra, sutarta, kad mokės tas gyventojas, kurio vamzdis užšąla.
Vaidotas VILKAS

Hits: 1535

Vienas komentaras

  • Rotary brolis

    Manau šie žmonės nuotraukoje degs pragare. Galėtų žmonės pasidomėti kaip Šilutės būstas gazdina, terorizuoja žmones, naudoja spaudimą. Gali pasidomėti kaip prieš kelis mėnesius Dariaus ir girėno g. 22 namas kūrė bendriją, kaip puolė į susirinkimą, terorizavo gyventojus su kamerom ir policijos gazdinimais. O kodėl žmonės įkūrė? O todėl kad Kvederis vogė. Pvz, vienam butui pakeitė vamzdyną ir įrašė sąskaitą namui, nors to buto gyventojai pirmą kartą girdi. Pakabino 6 laiptinėse septynias pašto dėžues. Sąskaita namui. viena dėžutė nerasta. paskardino laiptinių stogelius. po 10 metrų, o įrašęė po 14. 6x4m=24 metrai pavogti, taip toliau ir taip toliau. Esh, kad Šilutėje būtų principingų žurnalistų 🙁

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pandemija – ne kliūtis vestuvėms, bet nuotaika – lyg per karą 

Pasaulyje siaučianti pandemija ir dėl jos gruodžio viduryje sugriežtintas karantinas sujaukė įsimylėjėlių planus, bet noras tuoktis niekur nedingo. Tai rodo ir naujausi Statistikos departamento duomenys apie įvykusias santuokas. Karantino režimu dirbantys civilinės metrikacijos skyriai jų praėjusį kovą įregistravo 541. Santuokų skaičius, palyginti su 2020 m. kovu, Lietuvoje beveik nesumažėjo. Tuomet jų buvo įregistruota panašiai – 520. Tiesa, pernai kovą jau irgi siautė pandemija ir galiojo karantinas. Per antrosios koronaviruso infekcijos bangos piką – sausio mėnesį – Lietuvoje susituokė 329 poros. Tačiau

Dvi Savivaldybės įmonės pernai dirbo nuostolingai, viena – pelningai

Šilutės r. savivaldybės tarybos nariai komitetuose svarsto trijų Savivaldybės uždarųjų akcinių bendrovių praėjusių metų veiklos ataskaitas. Savivaldybei pavaldžios šios įmonės: Šilutės šilumos tinklų, „Šilutės vandenų“ ir Šilutės autobusų parko. UAB „Šilutės vandenys“, direktorius – Alfredas Markvaldas, pernai dirbo pelningai: gauta 79,9 tūkst. Eur pelno. Dėl karantino nuotoliniu būdu dirbo daug švietimo, kultūros, kitų įstaigų, buvo uždarytų viešbučių, kavinių, restoranų ir kt., tad lyg ir normalu būtų manyti, kad vandens reikėjo mažiau. Kita vertus, gyventojai dirbo nuotoliniu būdu iš namų, iš

Geriausia dovana mokyklai – knygos

Šilutės rajone mokyklas baigusieji, pasirinkusieji savo gyvenimo ir jau nemažai juo nuėjusieji, pasiekusieji ne tik mintyse saugo šviesų savosios mokyklos paveikslą. Jie ir jų sutuoktiniai kartais į savo mokyklą sugrįžta su dovanomis. Štai į Vainuto gimnazijos istoriją su dėkingumu įrašyti Nijolė ir Valdas Petrauskai. Nijolė 1961 m. baigė tuometinę Vainuto vidurinę mokyklą, ji dirba redaktore. Jos vyras Valdas – vertėjas, verčia knygas iš anglų, prancūzų, italų, lenkų, ispanų, švedų, portugalų kalbų. V. Petrausko vertimo žanrai: proza, drama, poezija. Vertėjas gimė

Naujausiuose pašto ženkluose – nykstantys pilkasis ruonis ir lūšis

Lietuvos paštas penktadienį Išleidžia Lauros Aleknavičiūtės kurtų pašto ženklų seriją „Europa. Nykstanti nacionalinė laukinė gamta“. Serija sudaryta iš dviejų pašto ženklų. Abiejų ženklų nominalas – po 0,75 Eur, tiražas – po 22 000 vnt. Kartu su pašto ženklais bus išleistas ir pirmos dienos vokas. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu vyksta Vilniaus pašte, adresu Totorių g. 8. Viename iš pašto ženklų pavaizduotas pilkasis arba kitaip dar žinomas kaip ilgasnukis ruonis. Lotyniškasis ilgasnukio ruonio pavadinimas kildinamas iš graikų kalbos žodžio, reiškiančio „maža

Taip pat skaitykite