„Šilutės būstas“ keičiasi

UAB „Šilutės būstas“ naujuosius 2017 metus pradėjo pokyčiais. Keitėsi įmonės vadovai, aptarnaujama teritorija, modernizuojama paslaugų teikimo tvarka.

UAB „Šilutės būstas“ Šilutės, Šilalės ir Pagėgių regiono vadovas Aleksas Kvederis (kairėje) ir Šilutės padalinio direktorius Marius Stankus.

UAB „Šilutės būstas“ Šilutės, Šilalės ir Pagėgių regiono vadovas Aleksas Kvederis (kairėje) ir Šilutės padalinio direktorius Marius Stankus.

Šilutiškiai teikia paslaugas Šilalėje
Nuo sausio 2 dienos pasikeitė UAB „Šilutės būstas“ vadovai. Direktorius Aleksas Kvederis nuo šiol vadovauja visam Šilutės, Šilalės ir Pagėgių regionui, o buvęs pastatų administravimo vadybininkas Marius Stankus, pakeitęs Aleksą Kvederį, nuo šiol rūpinasi visu Šilutės padaliniu. Vietoj M. Stankaus pastatų administravimo vadybininke dirbs Giedra Beinorienė, iki tol buvusi pastatų administravimo vadybininko asistentė. Pagrindinė bendrovės būstinė liko įprastoj vietoje, Lietuvininkų g. 60.
Pagėgių teritoriją UAB „Šilutės būstas“ aptarnauja jau seniai, o štai šilališkiams šios bendrovės atėjimas – naujiena. A. Kvederis sakė, kad gyventojų problemos visose trijose savivaldybėse vienodos, tačiau kol kas skiriasi paslaugų teikimo lygis. Siekiama, kad paslaugų kokybė visur būtų kaip Šilutėje, kur jau senokai veikia centralizuotas skambučių centras, aptarnaujantis visos Lietuvos gyventojus.
Pradėdamas dirbti Šilalėje, A. Kvederis susitiko su rajono vadovais, dalyvavo Šilalės r. savivaldybės tarybos posėdyje, kur pasakojo apie „Šilutės būsto“ veiklą, teikiamas paslaugas. „Klausimų sulaukėme, tačiau priešiškumo nebuvo. Kai gyventojai už paslaugas gavo pirmąsias mūsų sąskaitas, gal ir visaip atrodė, tačiau kainos nepasikeitė, o pačios sąskaitos pateikiamos moderniau – išdėstoma, kiek ir už ką mokama. Manau, žmonės greitai prie tų naujovių pripras, nes iš esmės viskas tik pagerėjo“, – sakė Aleksas Kvederis.
UAB „Šilutės būstas“ savo aptarnaujamose teritorijos dalyvauja kalėdiniuose renginiuose. Šilutėje įmonė savo lėšomis papuošia elektrinėmis girliandomis geltonąjį tiltą per Šyšą. Pagėgiuose remia Kalėdų eglutės įžiebimo šventę. Kol kas dar nesutarta kaip, tačiau bus remiami ir kalėdiniai renginiai Šilalėje.
Nauji aptarnavimo standartai
Šiais metais toliau tobulinama gyventojų aptarnavimo tvarka, stiprinamas atgalinis ryšys. Jei bet kokiu klausimu gyventojas kreipiasi į UAB „Šilutės būstas“, per 8 valandas jis turi sulaukti vadybininko atsakymo. Su vadybininku galima bendrauti per skambučių centrą, elektroniniu paštu. Siekiama, kad žmogus žinotų, jog jo klausimas neliko be dėmesio, rūpinamasi, kaip geriau suteikti reikiamą paslaugą. Avarijos atveju, paslauga turi būti suteikiama per 2 valandas. Po jos suteikimo pasiteiraujama apie atliktų darbų kokybę ir kultūrą. Taip pat gyventojai trumposiomis mobiliomis žinutėmis arba elektroniniu paštu bus informuojami apie atliekamus darbus, jų eigą ir pabaigą. „Norėjome išbandyti naują paslaugą – SMS sveikinome gyventojus su Naujaisiais metais. Bet sistema dar nebuvo galutinai suderinta, tad kai kurie gyventojai gavo po kelis sveikinimus. Teko atsiprašyti…“ – juokėsi A. Kvederis.
Vamzdžiai nebeužšąla
Pasak UAB „Šilutės būstas“ direktoriaus Mariaus Stankaus, užšąlantys vandentiekio vamzdžiai būdavo amžina bėda, kai lauke paspausdavo šaltukas. Tačiau dabar beliko pora namų, kur vamzdžius vis dar užtraukia speigas. Greitai tokių bėdų turėtų nebelikti ir ten.
Nuolat užšąlančius vamzdžius pradėta šildyti elektra. Izoliuojant vamzdį, jis apvyniojamas specialiu juos šildančiu elektriniu laidu. Paspaudus šaltukui, užtenka įjungti šildymą ir vamzdis nebeužšąla. Tiesa, kilo klausimas, kam teks mokėti už šildymui sunaudojamą elektros energiją. Ten, kur yra elektros energijos sunaudojimo bendroms reikmėms skaitiklis, problemų neiškyla. Kur tokio prietaiso nėra, sutarta, kad mokės tas gyventojas, kurio vamzdis užšąla.
Vaidotas VILKAS

Vienas komentaras

  • Rotary brolis

    Manau šie žmonės nuotraukoje degs pragare. Galėtų žmonės pasidomėti kaip Šilutės būstas gazdina, terorizuoja žmones, naudoja spaudimą. Gali pasidomėti kaip prieš kelis mėnesius Dariaus ir girėno g. 22 namas kūrė bendriją, kaip puolė į susirinkimą, terorizavo gyventojus su kamerom ir policijos gazdinimais. O kodėl žmonės įkūrė? O todėl kad Kvederis vogė. Pvz, vienam butui pakeitė vamzdyną ir įrašė sąskaitą namui, nors to buto gyventojai pirmą kartą girdi. Pakabino 6 laiptinėse septynias pašto dėžues. Sąskaita namui. viena dėžutė nerasta. paskardino laiptinių stogelius. po 10 metrų, o įrašęė po 14. 6x4m=24 metrai pavogti, taip toliau ir taip toliau. Esh, kad Šilutėje būtų principingų žurnalistų 🙁

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Natkiškietės prakalbino moliūgus

Natkiškių kultūros namuose, meno mėgėjų kolektyvų atstovai kartu su „Moterų seklyčia“, bandė prakalbinti moliūgus. Edukaciją ir pavadinome „Prakalbink moliūgą“. Atmosfera buvo draugiška, šilta, o dirbančiųjų nuotaika puiki ir pakili. Atlikus gana sunkų, bet gerą darbą, smagu pasigrožėti ne tik patiems, bet akis paganyti ir kitiems. Ačiū meno mėgėjų kolektyvų atstovams ir darbščiųjų rankų būrelio moterims už edukacinę veiklą. Po trijų valandų darbo, sėdome prie pabaigtuvių stalo. Vaišinomės meno vadovo Valdo iškeptu pyragu, žolelių arbata. Dėkojame už moliūgus Sonatai ir Rimui

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Taip pat skaitykite