Šilutėje pareigūnams įkliuvo asmenys, turėję narkotinių medžiagų

Narkotikai

Tauragės apskr. VPK pareigūnai birželio 28 d. popietę Rusnės gatvėje, Šilutėje, sustabdė automobilį „Peugeot“, kurį vairavo Tauragės miesto gyventojas, gim. 1969 m. Bagažinėje pareigūnai aptiko 10 receptinių pleistrų, kurių sudėtyje gali būti labai didelis kiekis narkotinės medžiagos fentanilio.

Patikrinus automobilio vairuotoją ir keleivius (gim. 1988 m. ir gim. 1974 m.), rasta, kaip įtariama, narkotinės medžiagos morfino.

Ikiteisminio tyrimo metu nedelsiant buvo atlikta krata šias narkotines medžiagas galėjusios platinti moters (gim. 1988 m.) namuose, Šilutės rajone. Kratos metu pareigūnai aptiko narkotinių medžiagų fentanilio ir morfino.

Minėti asmenys policijos pareigūnams žinomi už įvairius nusikaltimus. Jiems pareikšti įtarimai.

Tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė.

Pareigūnai prašo gyventojus informuoti policiją apie jiems žinomus neteisėtus disponavimo narkotinėmis medžiagomis atvejus ir taip padėti mažinti šią problemą.

Kiti įvykiai

Birželio 27 d. vakare blaivus vyras (gim. 1992 m.) automobiliu „VW Golf“ važiuodamas šalutiniu keliu Galzdonai-Usėnai-Degučiai, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Peugeot 607“, kurį vairavo blaivus vyras (gim. 1974 m.) ir su juo susidūrė. Įvykio metu apgadinti abu automobiliai. „Peugeot 607“ vairuotojas buvo pristatytas į gydymo įstaigą. Patikslinus aplinkybes, birželio 29 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Birželio 29 d. popietę Rusnėje buvo sustabdytas automobilis „Mazda“, kurį vairavo neblaivi (1,90 prom.) moteris, gim. 1958 m.

Birželio 29 d.  Barvų k., Saugų sen., vyras, gim. 1979 m., laikė neregistruotą šaunamąjį ginklą.

Birželio 29 d. po pietų iš namų Žalgirio g., Šilutėje, išėjo nepilnametis, gim. 2006 m., ir negrįžo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dingusiam be žinios asmeniui surasti. Birželio 30 d. ankstų rytą nepilnametis sugrįžo.

Birželio 28 d. po pietų vyras, gim. 1976 m., iš prekybos centro Tilžės g., Šilutėje,  pavogė įvairių prekių. Nuostolis 253 eurai.

Tiriamas įvykis, kai birželio 17 d. namuose, Švėkšnoje, pas vyrą (gim. 1974 m.) rastas pneumatinis šautuvas. Patikslinus aplinkybes, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Parengta pagal Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ramučiuose degė gyvenamasis namas

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad kovo 27 d., pirmadienį, liepsnojo namas Tvenkinio g., Ramučių k. Pranešimas gautas ryte, pusę devynių. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė namo stogas. Pastatas – mūrinis, dviejų aukštų, antro aukšto  perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Tai – individualus gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė 80 kvadratinių metrų stogo. Išdegė antras aukštas, nuo karščio sutrūkinėjo langų stiklai, sudegė didelė dalis medinės perdangos. Name buvo įrengtas dūmų detektorius. Pareigūnai įspėja gyventojus saugotis priešgaisrinės tarnybos darbuotojais apsimetusių

Savivalda skęsta klaustukų verpetuose

Balandžio 27 d. į pirmąjį posėdį turėtų rinktis naujos sudėties Šilutės rajono savivaldybės taryba. Kovo 19 d. antrajame rinkimų ture tiesiogiai išrinkto mero Vytauto Laurinaičio pasiteiravome, kokių permainų tikėtis Šilutės rajono valdžioje? Pavardžių neišgirdome. Kiek bus mero pavaduotojų? V. Laurinaitis atsakė, kad Šilutės r. savivaldybėje priklausytų dvi vicemerų pareigybės, gal tiek ir bus, gal nebus… „Dar labai neaiškios funkcijos, Vidaus reikalų ministerija iki balandžio pabaigos žada pateikti paaiškinimus. Iki spalio 1 d. ši ministerija turėjo parengi kelias dešimtis teisės aktų

Kaip sumažinti paskolos mėnesio įmoką?

Paskola geromis sąlygomis yra labai svarbi. Vienas iš būdų sumažinti paskolos išlaidas yra pereiti prie paskolos su pigesnėmis palūkanomis. Kaip aš galiu sumažinti savo paskolas? Yra dviejų tipų paskolos: su užstatu (kai skolinatės naudodami turtą, pavyzdžiui, namą kaip užstatą), neužtikrinta (kai tarp jūsų ir skolintojo yra sudaryta oficiali sutartis). Asmeninė paskola yra be užstato, o tai reiškia, kad jūsų namams negresia pavojus. Tai gana nebrangi paskola, kurią grąžinate per nustatytą terminą (paprastai nuo vienerių iki septynerių metų) reguliariai mokėdami mėnesinius

Kokios įmonės gali gauti ES paramą?

Visi Europos piliečiai ir daugelis kitų pasaulio šalių tiesiogiai arba netiesiogiai gauna naudos iš ES biudžeto. Ji padeda milijonams studentų, tūkstančiams mokslininkų ir daugeliui miestų, regionų ir ne pelno organizacijų. Visi ES piliečiai gali kreiptis dėl ES finansavimo, tai apima ir ES įsisteigusias įmones. ES parama turi keletą skirtingų finansavimo programų, dėl kurių galite kreiptis, atsižvelgdami į jūsų verslo ar projekto pobūdį. Finansavimo galimybių taip pat galima gauti per programas, kurias tiesiogiai įgyvendins valstybės narės, pavyzdžiui, atkūrimo ir atsparumo priemonė

Taip pat skaitykite