Šilutėje įsteigtas Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyrius

Didžiausias Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyrius suformuotas Šilutėje. Jis šiuo metu vienija daugiau kaip 300 narių!

Pirmininku vienerių metų kadencijai išrinktas Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, pavaduotojais – Arūnas Pupšys, Asta Lileikienė, Edita Šukytė, Andrius Jurkus ir Vygantas Stoškus. Šilutės skyriaus valdybą sudaro 21 narys.

Šią informaciją paskelbė Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“. Tai Lietuvoje nauja sąjunga, kurią su bendraminčiais subūrė Saulius Skvernelis, kuris ir yra šios sąjungos pirmininkas.

Šilutės rajone į Seimą tiesiogiai išrinktas Zigmantas Balčytis irgi yra šios sąjungos narys, dalyvavo Šilutėje vykusiame Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyriaus steigiamajame susirinkime.

Meras Vytautas Laurinaitis ir jo bendraminčiai į šios kadencijos savivaldos rinkimus ėjo su partija „Tvarka ir teisingumas“, lydėjo sėkmė: 25 narių Savivaldybės taryboje teko 6 mandatai, įskaitant tiesiogiai meru išrinktą V. Laurinaitį, kuris yra ir Savivaldybės tarybos narys. Vėliau šios frakcijos pavadinimas keitėsi į „Laisvė ir teisingumas“. O dabar? Kai  Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ nariais tapo ir Arūnas Pupšys bei Ričardas Stonkus, tikėtina, jie bus bendroje komandoje. Didžiausia frakcija gausėja iki 8?

Įdomu tai, kad R. Stonkus prieš rinkimus paliko partiją „Tvarka ir teisingumas“, vis rinkosi kelią su kitais,  rinkimuose dalyvavo Socialdemokratų darbo partijos sąraše, į Savivaldybės tarybą buvo išrinkti su A. Pupšiu.

2023 m. pavasarį vyks savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai. Kol kas Šilutės rajone viešai paskelbta, kad į merus kandidatuos Valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Robertas Kuncaitis. Šią žinią paskelbė Seimo narys Aurelijus Veryga, pamaloninęs Šilutės žmones Šilutę pavadindamas Mažosios Lietuvos regiono sostine…

Daugiau žinių, kas dalyvaus tiesioginiuose Šilutės rajono savivaldybės mero rinkimuose, kol kas negirdėti. Tačiau iki rinkimų dar metai. Sujudimas bus artėjant kitam pavasariui.

pamarys.eu inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nuvilnijo 18-oji Pagėgių literatūrinio pavasario šventė

Iškeliaujant kalendoriniam pavasariui, 2022 m. gegužės 25 d., Vydūno viešoji biblioteka kvietė į 18-ąją Pagėgių literatūrinio pavasario šventę „Atidengsiu Tau žodį it širdį…“. Paliesti meno Sveikindama gausiai Vydūno viešojoje bibliotekoje susirinkusius svečius bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė kalbėjo, jog „tiems, kurie į save neįsileidžia poezijos, muzikos, meno patirčių, labai sunku nusakyti, ką reiškia būti paliestam meno, būti įkvėptam, kaip kažkokia nematoma jėga užpildo sielą iki pat kraštų ir po to būna taip lengva matyti tik grožį… aplink save skleisti tik gėrį…

Pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas

Šilutės šventė šiemet prasidėjo gražiu veiksmu – miesto širdyje pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas. Naujajame gėlyne prie Šilutės kultūros ir pramogų centro (Lietuvininkų g. 6) vasarą galėsime gėrėtis žalia, balta, raudona spalvomis   (Mažosios Lietuvos istorinės vėliavos spalvos).  Akcijos dalyviai atstovavo skirtingiems laiko tarpams: praeičiai, dabarčiai ir ateičiai. Visi kartu, nuotaikingai,  dalyvaujant Savivaldybės administracijos direktoriui, direktoriaus pavaduotojai, miesto mokyklų atstovams, Šilutės kultūros ir pramogų centro ir Šilutės kamerinio dramos teatro vadovėms, Šilutės seniūnui, istorinėms asmenybėms – lietuvininkei ir  dvarininkui Hugo Šojui – 

Kodėl verta naudoti ketaus keptuves maisto gamybai?

Ketus kaip gamybos medžiaga turi daug privalumų. Pavyzdžiui, ilgas tarnavimo laikas, atsparumas deformacijai ir korozijai, taip pat šiluminė talpa. Vienintelis ketaus indų trūkumas gali būti didelis svoris. Tačiau ketaus virtuvės reikmenys turi daugybę privalumų, paaiškinančių šio tipo virtuvės reikmenų populiarumą tarp šiuolaikinių namų šeimininkių, daugiau informacijos ir platų pasirinkimą rasite pardavėjo puslapyje. Ketaus keptuvę verta naudoti maisto gamybai dėl kelių priežasčių: Pirmoji priežastis – ketaus keptuvė itin patikima. Ji tikrai patvari, savo savininkams tarnauja ne tik metus, bet ir dešimtmečius.

Saulės poveikis plaukams. Patarimai, kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo

Kone kiekvienas žino, kad vasarą būtina pasirūpinti odos apsauga nuo saulės. Tačiau kur kas rečiau susirūpinama savo plaukais. Jų priežiūra vasarą yra ypatingai svarbi, todėl šiandien žeriame patarimus kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo ir kitų bėdų. Saugus dažymas Saulė – tai laimės šaltinis. Jos dėka žmogaus organizme gaminasi vitaminas D, gerėja nuotaika ir bendra savijauta. Nors grožio specialistai gali nepagailėti karčių žodžių saulei dėl jos žalos odai ir plaukams, visgi svarbiausia čia – ne vengti saulės, o išmokti saugiai ja

Taip pat skaitykite