Šilutėje – daugiausia pažeidėjų

Tauragės apskrities VPK informuoja apie vykusius policijos reidus, kurių metu daugiausia dėmesio teko vairuotojų blaivumo kontrolei. Šilutėje užfiksuota daugiausia pažeidimų.

Policijos pareigūnai kovo 10-11 d. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas vairuotojų blaivumo kontrolei.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje buvo stabdomos visos transporto priemonės ir tikrinamas vairuotojų blaivumas. Patikrintos 1179 transporto priemonės, nustatyta 13 Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Kovo 11 d. naktį Dariaus ir Girėno g., Tauragėje, sustabdytas automobilis „Volkswagen Passat“, kurį vairavo neblaivus (0,27 prom.) ir 2 metų vairavimo patirties neturintis vairuotojas, gim. 2004 m. Taip pat pareigūnams įkliuvo vyras, gim. 1991 m., kuris vairavo transporto priemonę neturėdamas tam teisės.

Šilutėje fiksuota daugiausia Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Nustatyti 3 vairuotojai, kurie nesegėjo saugos diržų, 2 vairuotojai, kurie vairavo transporto priemones, kurios nustatyta tvarka neįregistruotos, nustatytas vairuotojas, kuris neatsakingai ir neleistinoje vietoje lenkė kitą transporto priemonę, taip sukeldamas pavojų ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams.

Kovo 10 d. vakare Ramučiuose buvo sustabdytas automobilis „Audi A6“, kurį vairavo teisės vairuoti neturintis vyras, gim. 1987 m. Taip pat policijos pareigūnams įkliuvo dar 3 vairuotojai, kuriems nustatytas lengvas neblaivumo laipsnis (nuo 0,41 promilės iki 1,5 promilės).

Visiems minėtiems pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai.

Vienam vairuotojui, gim. 1987 m., dėl vairavimo išgėrus pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kovo 11 d. naktį Pagėgiuose jis, būdamas neblaivus, vairavo automobilį „VW Sharan“. Patikrinimo metu jam nustatytas 2,09 prom. girtumas.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką svarbu žinoti prieš perkant elektrinius traktorius vaikams?

Elektriniai traktoriai yra populiariausia pramoginė priemonė vaikams, kuri gali suteikti jiems daug linksmybių ir pramogų. Tačiau, prieš perkant elektrinį traktorių vaikams, svarbu žinoti keletą dalykų, kad užtikrintumėte vaiko saugumą ir jis su juo smagiai jaustųsi. Čia jums pateiksime keletą patarimų, kaip juos išsirinkti, kad vaikiški traktoriai būtų šauni pramoga visai šeimai. Pirma, svarbu žinoti, kad visi elektriniai traktoriai yra skirti įvairių amžiaus grupių vaikams. Prieš perkant traktorių, reikia susipažinti su gamintojo teikiamomis rekomendacijomis, koks traktorius jam tinkamas. Taip nesukelsite pavojingos

Kodėl verta investuoti į kokybiškas plaukų kirpimo mašinėles?

Jei turite noro ir poreikio įsigyti profesionalią kirpimo mašinėlę, tačiau neturite pakankamai žinių pasirinkti ir suprasti, kuo šiuolaikinės mašinos skiriasi viena nuo kitos, mes padėsime rasti techninius skirtumus ir pasirinkti paprastą, ir pelningą pirkinį. Šiandien pasitelkus tinklaraščius ir internetą madinga rūpintis savimi namuose. Štai kodėl matome, kaip įvairūs profesionalūs prietaisai migruoja iš grožio salonų naudojimui į namus. Kirpimo mašinėlės jau nustojo būti prietaisu vien profesionalams. Pasaulio inžinieriai ir dizaineriai kasmet tobulina įrenginį, kad šis populiarus prietaisas būtų patogesnis ir saugesnis

Lietuvos bankas siūlo atsisakyti 1 ir 2 euro centų monetų. Kaip apvalintų kainas?

Lietuvos bankas (LB) siūlo atsisakyti 1 euro cento ir 2 euro centų monetų. Anot banko duomenų, nuo euro įvedimo Lietuvos gyventojai kas metus pameta apie trečdalį milijono tokių monetų. Pamestų cento monetų bendra vertė nuo euro įvedimo siekia 2,4 mln. eurų. Pasak Lietuvos banko Politikos, emisijos ir kontrolės skyriaus vyriausiosios specialistės Editos Lisinskaitės, šioms monetoms pakeisti ir tvarkyti Lietuvos valstybė kasmet išleidžia pusę milijono eurų. „Valstybė kasmet išleidžia po pusę milijono eurų šių monetų (kurių didžiąją dalį pametame) kaldinimui ir

Kaip sekėsi rinkimuose Klaipėdos regiono merams?

Klaipėdos regiono plėtros taryboje bus permainų. Joje dirbs ir buvusių, ir naujų merų, tarybų narių, o veikla prasidės patvirtinus galutinius rinkimų rezultatus. Žinoma, ir naujosioms politikų taryboms apsisprendus, ką jos deleguos į Regiono plėtros tarybą. Klaipėdos regiono plėtros taryboje svarstomi šių savivaldybių reikalai: Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Skuodo r., Neringos savivaldybių. Ilgas kelias per kopas Šis meras eina 50-uosius metus. Jis – iš anapus marių. Buvo žvejys-motoristas, kasininkas-inspektorius, miško darbininkas. Nuo 2013 metų – meras. Baigęs Klaipėdos

Taip pat skaitykite