Šilutėje bus Olimpiečių gatvė

Šilutės rajono Sporto tarybos posėdyje pokalbis pasisuko netikėta vaga, kai VšĮ „Šilutės sportas“ vadovas Dainius Gricevičius pasiūlė ieškoti galimybių pagerbti sportininkus bei jų nuopelnus Lietuvai ir Šilutės rajonui.

VšĮ „Šilutės sporto“ vadovas Dainius Gricevičius pasiūlė Sporto tarybos nariams įamžinti Šilutės sportininkų laimėjimus, įrengiant atskirą stendą su per laiką susikaupusiais trofėjais ir eksponatais.

 

Privertė susimąstyti
VšĮ „Šilutės sportas“ vadovas Dainius Gricevičius Sporto tarybos posėdyje užsiminė, kad per laiką susikaupė nemaža sportinių trofėjų ir informacijos apie geriausius rajono sportininkus kolekcija. Jis siūlė ieškoti galimybių viešai eksponuoti tai, kas pasakoja apie geriausius sportininkus, trenerius ir jų pergales.
Anot D. Gricevičiaus, būtų galima įrengti stendą Sporto mokyklos patalpose, kur dabar veikia VšĮ „Šilutės sportas“, tačiau nelabai aišku, kur jį pastatyti. Be to, šį stendą vargu ar matys žmonės, mažiau susiję su sportu ir sporto mokyklos veikla. Jo nuomone, geriausia išeitis būtų medalius, taures ir prizus eksponuoti Šilutės muziejuje.
Tokiai minčiai pritarė visi Sporto tarybos nariai, tačiau nuspręsta pirmiausia šią idėją aptarti su muziejininkais.
Taip pat pritarta siūlymui pagerbti mūsų olimpiečius, jų vardais pavadinant Šilutės gatves. Iš pradžių taip derėtų įamžinti olimpinių prizininkų Laimutės Baikauskaitės, Romo Ubarto, Mindaugo Timinsko, Remigijaus Valiulio ir Evaldo Petrausko vardus ir pavardes.
Kilus diskusijai, nuspręsta bendru Olimpiečių vardu pavadinti vieną gatvę, kurioje laikui bėgant atsirastų kiekvienam olimpiečiui skirtų akcentų. Kartu būtų pagerbti ir olimpinių prizininkų treneriai. Pasitarus su architektais, politikais, visuomene, belieka sutarti, kokiai iš naujų gatvių suteikti Olimpiečių pavadinimą.
Prireikė pinigų
Sporto tarybos narė Asta Maigienė paprašė iš šios tarybos rezervo skirti lėšų gegužės 3 d. vyksiančiam tradiciniam sportinių šokių konkursui „Pamario pora“ organizuoti. Šios varžybos įtrauktos į strateginių renginių programą, klubo veiklai jau skirta 2000 Lt, tačiau reikia papildomų lėšų, kad į jas būtų galima pakviesti daugiau teisėjų. Pasak A. Maigienės, kuo daugiau teisėjų, tuo objektyvesnis bus teisėjavimas. Pagal Sportinių šokių federacijos nuostatus, teisėjams reikia padengti kelionės išlaidas. Sporto tarybos nariai pasitarę nusprendė šioms reikmėms iš rezervo skirti 1000 litų.
Taip pat 3265 Lt skirta VšĮ „Šilutės sportas“ naujai krepšinio lentai įsigyti. Vienų varžybų metu lenta buvo sulaužyta, todėl ją teko pakeisti. Pasak VšĮ „Šilutės sportas“ vadovo D. Gricevičiaus, lėšų inventoriui įsigyti nėra numatyta, todėl tenka prašyti iš Sporto tarybos rezervo. Po šio posėdžio Sporto tarybos rezerve iš maždaug 23 tūkst. liko apie 18 tūkst. Lt.
Pasikeitė Sporto tarybos sudėtis
Prijungus VšĮ „Šilutės krepšinis“ prie „Šilutės sporto“, buvo atleistas „Šilutės krepšiniui“ vadovavęs Arūnas Pupšys, kuris dalyvavo Sporto taryboje. Spręsta, ar sumažinti šios tarybos narių skaičių nuo 11 iki 10, ar keisti nuostatus ir įtraukti į tarybos narių sąrašą naują žmogų.
Nuspręsta, kad taryboje liks 10 narių, o jeigu balsuojant balsai pasiskirstys po lygiai, sprendžiamuoju taps Sporto tarybos pirmininko vicemero Virgilijaus Pozingio balsas.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką verta žinoti apie betoninius gyvenamųjų namų elementus?

Betoninių namų statyba suteikia namų savininkams daug privalumų, įskaitant energijos vartojimo efektyvumą, ilgaamžiškumą ir neprideda nereikalingos priežiūros. Be to, betoniniai namai sukuria saugią, patogią ir sveiką aplinką, taip pat teigiamai prisideda prie aplinkos. Daugelis šių privalumų suteikia namų savininkams ilgalaikių finansinių santaupų. Betoniniai blokai prieš izoliuotas betonines formas Dvi sienų sistemos, dažniausiai naudojamos betoniniams namams statyti, yra betoniniai blokai ir izoliuotos betoninės formos (ICF). Abu metodai suteikia daug betoninio namo statybos pranašumų. Tačiau, skirtingai nei ICF sienos, betono blokeliai turi

Lietuvos banko sukauptas meno kūrinių lobynas – viename albume

LB-menas

Lietuvos bankas, pernai paminėjęs 100 metų sukaktį, šia proga parengė ir išleido albumą „Lietuvos banko dailės rinkinys“. Jame pirmą kartą koncentruotai pristatomi centriniame banke tarpukariu ir po 1990 m. sukaupti dailės kūriniai – paveikslai, keramikos dirbiniai, skulptūros, vitražai. Dailės kūrinių rinkinys – ne tik puošybai „Visuomenei pristatome šiek tiek mažiau žinomą, bet vieną įdomiausių Lietuvos banko veiklos sričių, kurios pradžia siejama su Lietuvos banko rūmų, esančių K. Donelaičio ir Maironio gatvių sankirtoje, Kaune, atsiradimu. Pirmojo Lietuvos banko valdytojo Vlado Jurgučio

Policija: išpjovė 1000 eurų vertės medžių

Tauragės apskrities VPK informuoja apie savaitgalio įvykius Šilutės rajone ir skelbia kitas žinias, į kurias gyventojai turėtų atkreipti dėmesį. Sausio 28 d. rytą vyras, gim. 1986 m., pastebėjo, kad sklype Labatmedžio k., Švėkšnos sen., išpjauti medžiai. Nuostolis 1000 eurų. Sausio 29 d.  Žemaitkiemio k. neblaivus (1,57 prom.) vyras, gim. 1999 m., vairavo automobilį „VW Passat“. Sausio 28 d. naktį Lietuvininkų gatvėje, Šilutėje,  nenustatyti asmenys užpuolė neblaivius vyrus (gim. 1981 m. ir gim. 1990 m.) ir vieną iš jų sužalojo. Sausio

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Taip pat skaitykite