Šilutėje bus Olimpiečių gatvė

Šilutės rajono Sporto tarybos posėdyje pokalbis pasisuko netikėta vaga, kai VšĮ „Šilutės sportas“ vadovas Dainius Gricevičius pasiūlė ieškoti galimybių pagerbti sportininkus bei jų nuopelnus Lietuvai ir Šilutės rajonui.

VšĮ „Šilutės sporto“ vadovas Dainius Gricevičius pasiūlė Sporto tarybos nariams įamžinti Šilutės sportininkų laimėjimus, įrengiant atskirą stendą su per laiką susikaupusiais trofėjais ir eksponatais.

 

Privertė susimąstyti
VšĮ „Šilutės sportas“ vadovas Dainius Gricevičius Sporto tarybos posėdyje užsiminė, kad per laiką susikaupė nemaža sportinių trofėjų ir informacijos apie geriausius rajono sportininkus kolekcija. Jis siūlė ieškoti galimybių viešai eksponuoti tai, kas pasakoja apie geriausius sportininkus, trenerius ir jų pergales.
Anot D. Gricevičiaus, būtų galima įrengti stendą Sporto mokyklos patalpose, kur dabar veikia VšĮ „Šilutės sportas“, tačiau nelabai aišku, kur jį pastatyti. Be to, šį stendą vargu ar matys žmonės, mažiau susiję su sportu ir sporto mokyklos veikla. Jo nuomone, geriausia išeitis būtų medalius, taures ir prizus eksponuoti Šilutės muziejuje.
Tokiai minčiai pritarė visi Sporto tarybos nariai, tačiau nuspręsta pirmiausia šią idėją aptarti su muziejininkais.
Taip pat pritarta siūlymui pagerbti mūsų olimpiečius, jų vardais pavadinant Šilutės gatves. Iš pradžių taip derėtų įamžinti olimpinių prizininkų Laimutės Baikauskaitės, Romo Ubarto, Mindaugo Timinsko, Remigijaus Valiulio ir Evaldo Petrausko vardus ir pavardes.
Kilus diskusijai, nuspręsta bendru Olimpiečių vardu pavadinti vieną gatvę, kurioje laikui bėgant atsirastų kiekvienam olimpiečiui skirtų akcentų. Kartu būtų pagerbti ir olimpinių prizininkų treneriai. Pasitarus su architektais, politikais, visuomene, belieka sutarti, kokiai iš naujų gatvių suteikti Olimpiečių pavadinimą.
Prireikė pinigų
Sporto tarybos narė Asta Maigienė paprašė iš šios tarybos rezervo skirti lėšų gegužės 3 d. vyksiančiam tradiciniam sportinių šokių konkursui „Pamario pora“ organizuoti. Šios varžybos įtrauktos į strateginių renginių programą, klubo veiklai jau skirta 2000 Lt, tačiau reikia papildomų lėšų, kad į jas būtų galima pakviesti daugiau teisėjų. Pasak A. Maigienės, kuo daugiau teisėjų, tuo objektyvesnis bus teisėjavimas. Pagal Sportinių šokių federacijos nuostatus, teisėjams reikia padengti kelionės išlaidas. Sporto tarybos nariai pasitarę nusprendė šioms reikmėms iš rezervo skirti 1000 litų.
Taip pat 3265 Lt skirta VšĮ „Šilutės sportas“ naujai krepšinio lentai įsigyti. Vienų varžybų metu lenta buvo sulaužyta, todėl ją teko pakeisti. Pasak VšĮ „Šilutės sportas“ vadovo D. Gricevičiaus, lėšų inventoriui įsigyti nėra numatyta, todėl tenka prašyti iš Sporto tarybos rezervo. Po šio posėdžio Sporto tarybos rezerve iš maždaug 23 tūkst. liko apie 18 tūkst. Lt.
Pasikeitė Sporto tarybos sudėtis
Prijungus VšĮ „Šilutės krepšinis“ prie „Šilutės sporto“, buvo atleistas „Šilutės krepšiniui“ vadovavęs Arūnas Pupšys, kuris dalyvavo Sporto taryboje. Spręsta, ar sumažinti šios tarybos narių skaičių nuo 11 iki 10, ar keisti nuostatus ir įtraukti į tarybos narių sąrašą naują žmogų.
Nuspręsta, kad taryboje liks 10 narių, o jeigu balsuojant balsai pasiskirstys po lygiai, sprendžiamuoju taps Sporto tarybos pirmininko vicemero Virgilijaus Pozingio balsas.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite