Šilutėje bus Olimpiečių gatvė

Šilutės rajono Sporto tarybos posėdyje pokalbis pasisuko netikėta vaga, kai VšĮ „Šilutės sportas“ vadovas Dainius Gricevičius pasiūlė ieškoti galimybių pagerbti sportininkus bei jų nuopelnus Lietuvai ir Šilutės rajonui.

VšĮ „Šilutės sporto“ vadovas Dainius Gricevičius pasiūlė Sporto tarybos nariams įamžinti Šilutės sportininkų laimėjimus, įrengiant atskirą stendą su per laiką susikaupusiais trofėjais ir eksponatais.

 

Privertė susimąstyti
VšĮ „Šilutės sportas“ vadovas Dainius Gricevičius Sporto tarybos posėdyje užsiminė, kad per laiką susikaupė nemaža sportinių trofėjų ir informacijos apie geriausius rajono sportininkus kolekcija. Jis siūlė ieškoti galimybių viešai eksponuoti tai, kas pasakoja apie geriausius sportininkus, trenerius ir jų pergales.
Anot D. Gricevičiaus, būtų galima įrengti stendą Sporto mokyklos patalpose, kur dabar veikia VšĮ „Šilutės sportas“, tačiau nelabai aišku, kur jį pastatyti. Be to, šį stendą vargu ar matys žmonės, mažiau susiję su sportu ir sporto mokyklos veikla. Jo nuomone, geriausia išeitis būtų medalius, taures ir prizus eksponuoti Šilutės muziejuje.
Tokiai minčiai pritarė visi Sporto tarybos nariai, tačiau nuspręsta pirmiausia šią idėją aptarti su muziejininkais.
Taip pat pritarta siūlymui pagerbti mūsų olimpiečius, jų vardais pavadinant Šilutės gatves. Iš pradžių taip derėtų įamžinti olimpinių prizininkų Laimutės Baikauskaitės, Romo Ubarto, Mindaugo Timinsko, Remigijaus Valiulio ir Evaldo Petrausko vardus ir pavardes.
Kilus diskusijai, nuspręsta bendru Olimpiečių vardu pavadinti vieną gatvę, kurioje laikui bėgant atsirastų kiekvienam olimpiečiui skirtų akcentų. Kartu būtų pagerbti ir olimpinių prizininkų treneriai. Pasitarus su architektais, politikais, visuomene, belieka sutarti, kokiai iš naujų gatvių suteikti Olimpiečių pavadinimą.
Prireikė pinigų
Sporto tarybos narė Asta Maigienė paprašė iš šios tarybos rezervo skirti lėšų gegužės 3 d. vyksiančiam tradiciniam sportinių šokių konkursui „Pamario pora“ organizuoti. Šios varžybos įtrauktos į strateginių renginių programą, klubo veiklai jau skirta 2000 Lt, tačiau reikia papildomų lėšų, kad į jas būtų galima pakviesti daugiau teisėjų. Pasak A. Maigienės, kuo daugiau teisėjų, tuo objektyvesnis bus teisėjavimas. Pagal Sportinių šokių federacijos nuostatus, teisėjams reikia padengti kelionės išlaidas. Sporto tarybos nariai pasitarę nusprendė šioms reikmėms iš rezervo skirti 1000 litų.
Taip pat 3265 Lt skirta VšĮ „Šilutės sportas“ naujai krepšinio lentai įsigyti. Vienų varžybų metu lenta buvo sulaužyta, todėl ją teko pakeisti. Pasak VšĮ „Šilutės sportas“ vadovo D. Gricevičiaus, lėšų inventoriui įsigyti nėra numatyta, todėl tenka prašyti iš Sporto tarybos rezervo. Po šio posėdžio Sporto tarybos rezerve iš maždaug 23 tūkst. liko apie 18 tūkst. Lt.
Pasikeitė Sporto tarybos sudėtis
Prijungus VšĮ „Šilutės krepšinis“ prie „Šilutės sporto“, buvo atleistas „Šilutės krepšiniui“ vadovavęs Arūnas Pupšys, kuris dalyvavo Sporto taryboje. Spręsta, ar sumažinti šios tarybos narių skaičių nuo 11 iki 10, ar keisti nuostatus ir įtraukti į tarybos narių sąrašą naują žmogų.
Nuspręsta, kad taryboje liks 10 narių, o jeigu balsuojant balsai pasiskirstys po lygiai, sprendžiamuoju taps Sporto tarybos pirmininko vicemero Virgilijaus Pozingio balsas.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kartono vartojimo nauda ir picų dėžės

Pakavimo priemonės reikalingos daugeliu gyvenimo atvejų: kai norima į dėžes sandariai sudėti daiktus, nes tenka kraustytis; dėžės reikalingos konditerijos gaminiams laikyti ir t. t. Dėžės kainuoja nebrangiai, todėl jas naudoja daugelis, kadangi jos tikrai palengvina gyvenimą, kuomet reikia produktus ar daiktus saugiai ir gražiai perkelti iš vienos vietos į kitą. Kartonas yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, mat tai švari ir ekologiška medžiaga, kurią galima perdirbti, kainuoja nebrangiai. Kartonas yra paveikus klimatiniams veiksniams, todėl greitai suyra, tinka antriniam naudojimui. Dėžės pagal

Kodėl verta rinktis kačių maistą „Ontario“?

Katės – vienos iš mylimiausių naminių gyvūnų, kurioms patinka šiluma ir dėmesys. Dauguma kačių gyvena namuose ir į lauką eina tik kartu su šeimininkais, todėl derėtų užtikrinti visas sąlygas, kad augintinis namuose jaustųsi gerai ir jam tikrai nieko netrūktų. Tai padaryti nėra sunku, nes dauguma gyvūnų mėgsta tai, ką išrenka šeimininkas. Išsirinkti geriausius daiktus ir maisto produktus gali padėti konsultantas, kuris yra gyvūnų parduotuvėje, taip pat veterinaras ar internetinėse parduotuvėse esantys aprašai, skirti apibūdinti kačių daiktams ar maisto produktams. Šie

Maisto produktų tausojimo gudrybės: nuo šaldytuvo lentynėlių paslapčių iki šaldytų avokadų ir acte mirkytų uogų

Tausoti, saugoti ir veltui nešvaistyti maisto. Tokios tvarumo idėjos šiuo metu yra ne tik labai populiarios: jos taip pat leidžia gyventi taupiau, sąmoningiau ir kuo ilgiau mėgautis maisto produktų šviežumu. Visgi neretai tenka susidurti su galvosūkiu, kaip to pasiekti savo virtuvėje. Gudrybės šaldytuve Didelę dalį pasaulio užkariavusi sąmoningo maisto vartojimo filosofija sėkmingai kelią skinasi ir į lietuvių virtuves. Todėl šį, vis dažnesnį šalies gyventojų pasirinkimą sveikinanti „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė tikina – švaistyti mažiau reiškia gyventi

Įspūdžiai po savanorystės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

Kiekvienas žmogus savanorystės reikšmę suvokia savaip. Standartinis apibrėžimas skamba taip: įvairaus amžiaus žmonių, kurie laisva valia skiria savo laiką, žinias, patirtį ir energiją visuomenės naudai, atliekama veikla, už kurią nėra gaunama piniginio atlygio.   O kas mums yra savanorystė? Iš pradžių ši veikla mums reiškė papildomą 0,25 balą, kuris būtų priskaičiuojamas stojant į universitetą. Tačiau laikui bėgant supratome, jog savanorystė yra kur kas daugiau. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje praleistos valandos virto ne tik malonumo, džiaugsmo, bet ir pažinimo šaltiniu.

Taip pat skaitykite