„Šilutė“ svečiuose įveikė autsaiderį

Praėjusį penktadienį „Šilutė“ (treneris Gintautas Vileita) žaidė Radviliškyje 26-ojo turo rungtynes su lygos autsaideriu – „Radviliškio-Juodelių“ komanda (treneris Algis Pipiras). Pergalę iškovojo šilutiškiai – 70:74.

E. Sosnovskis (su kamuoliu) rungtynėse su „Radviliškiu-Juodeliais“ pataikė 6 dvitaškius iš 9, 2 baudų metimus iš 2, blokavo vieną varžovų metimą ir ypač gerai kovojo dėl atšokusių kamuolių – 16 sugriebimų.
Vaidoto Vilko nuotr.

Kaip ir laukė „Šilutės“ aistruoliai, pamariškiai nugalėjo. 9-ą vietą užimanti „Šilutė“ (11 pergalių, 14 pralaimėjimų, 36 taškai) įveikė „Radviliškį-Juodelius“ (6 pergalės, 18 pralaimėjimų, 30 taškų, 15 vieta). Salės šeimininkus tepalaikė apie 80 fanų. Beje, autsaideriams žiūrovai dažniausiai niekur neskiria daug dėmesio.
„Šilutės“ starto penketas – Evaldas Šaulys (Nr.5), Eivydas Mološčiakas (Nr.13), Deividas Pukis (Nr.15), Edgaras Sosnovskis (Nr.23), Arnas Kazlauskas (Nr.30) – gerai pradėjo rungtynes. Tai jau irgi įprasta. Per pirmą dešimtminutę pamariškiai šluote nušluoja bet kokius varžovus – taip darniai žaidžia. Mūsiškiai kėlinuką laimėjo 12 taškų skirtumu – 14:26. Iš viso „Šilutės“ startinio penketo krepšininkai pelnė net 72 taškus, atsarginiai žaidėjai – 2. Tai jau daug ką sako. „Šilutės“ atsarginiai žaidėjai dar menki talkininkai, kai reikia duoti atsipūsti pavargusiems pagrindiniams žaidėjams. Dėl to, matyt, ir banguoja pamariškių žaidimas.
Antrąjį kėlinuką svečiai pralaimėjo – 24:17, trečiąjį baigė lygiosiomis – 17:17. Komandas beskyrė 5 taškai. „Radviliškis-Juodeliai“ neprarado vilties pasivyti ir pralenkti „Šilutę“. Jų gretose ypač pasižymėjo buvęs „Šilutės“ krepšininkas, įžaidėjas, snaiperis Vitalis Pancerevas, pelnęs 22 taškus. Bet tą vakarą „Šilutė“ turėjo daugiau lyderių. Rezultatyviai žaidė gynėjas E. Mološčiakas, pelnęs 18 taškų, E. Šaulys ir D. Pukis pridūrė po 15, centro puolėjas E. Sosnovskis – 14. Pastarasis atkovojo net 16 kamuolių. E. Sosnovskis buvo naudingiausias „Šilutės“ žaidėjas: efektingumo koeficientas – 26. Mūsiškių aukštaūgis A. Kazlauskas atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir pats pelnė 10 taškų, gynėjo V. Kamarūno kraitis – 2 taškai. „Šilutė“, iškovojusi 12-ą pergalę, pakilo į 8-ą vietą.
Jos kaimynai turnyrinėje lentelėje: „Vilnius-MRU“ (7 vieta, 39 taškai), Kauno „Žalgiris-2” (9 vieta, 37 taškai). „Šilutė“ turi 38 taškus. Pirmauja „Mažeikiai“ – 46 tšk. Iki atkrintamųjų varžybų komandoms liko dviejų turų rungtynės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Geliniai priauginimai privers jus visam laikui atsisakyti akrilo

Tik nedaugelis dalykų man teikia didesnį pasitenkinimą ir atpalaiduoja labiau nei kelionė į nagų saloną, kad galėčiau pasidaryti naujus akrilinius nagus. Tai smulkmenos, kurių laukiu su nekantrumu, ir kurios daro jį tokį mielą. Nuo nagų lako spalvos pasirinkimo iki nagų apdirbimo įrankių išlyginančio nagų nelygumus, burzgimo garso ir, žinoma, išėjimo su šviežiai dengtais nagais, kuriais galėsiu baksnoti, baksnoti, baksnoti į kiekvieną paviršių, pro kurį praeisiu. Paskui ateina ne tokia džiuginanti dalis, pavyzdžiui, nagas lūžta per pusę arba visiškai nulūžta; skausmingas

Rytoj į pamokas sugrįžta Usėnų mokyklos mokiniai

Dėl COVID-19 užkrato plitimo kurį laiką buvo uždaryta Usėnų pagrindinė mokykla. Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė informavo, kad ši mokykla atnaujina darbą, mokiniai rytoj sugrįžta į klases. „Blogai, nes daugelyje mokyklų izoliavosi ir mokinių, ir darbuotojų. Praėjusią savaitę rajono švietimo įstaigose nustatyti 53 nauji susirgimo atvejai. Nerimą kelia Šilutės Žibų pradinė mokykla, kur izoliavosi šeši klasių komplektai“, – situaciją švietimo įstaigose apibūdino vedėja. Yra ir gera žinia. Šiais mokslo metais į mokyklas atėjo 15 mokinių

Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia

Šią savaitę Šilutės kultūros ir pramogų centras kviečia į renginius: rugsėjo 23 d. (ketvirtadienį), 18 val. Šilutės Vydūno gimnazijoje prasidės reguliarūs kino seansai „KINO DEBESYS“, į kuriuos šilutiškius kviesime kiekvieną ketvirtadienį. Šią savaitę kviečiame žiūrėti daug gerų įvertinimų sulaukusį, pirmąjį vaidybinį režisieriaus Jurgio Matulevičiaus filmą „IZAOKAS“. Daugiau inf. https://www.facebook.com/KINOdebesysSilute rugsėjo 25 d. (šeštadienį), 16 val. Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje vyks baigiamasis klasikinės muzikos festivalio „MUZIKINĖ VERDENĖ” koncertas. Programoje: KAUNO VALSTYBINIS CHORAS kartu su soliste, LNOBT operos viltimi pripažinta AISTE PILIBAVIČIŪTE.

Ar tvarkys Švėkšnos sinagogą?

Šilutės rajono savivaldybės tarybos nariai renkasi į komitetų posėdžius. Po mėnesio atostogų rengiamasi rugsėjo gale vyksiančiam Tarybos posėdžiui. Vienas iš svarstomų sprendimo projektų yra dėl pritarimo projektui „Švėkšnos sinagogos sutvarkymas ir pritaikymas turizmui“. Pritarimas reikštų įsipareigojimą  prisidėti prie projekto finansavimo iš Savivaldybės biudžeto ne mažiau kaip 15 proc. visų tinkamų finansuoti išlaidų bei užtikrinti netinkamų finansuoti, tačiau šiam projektui įgyvendinti būtinų išlaidų padengimą ir tinkamų finansuoti išlaidų dalį, kurių nepadengia projektui skiriama parama. Pagal projektą numatyti Švėkšnos sinagogos kapitalinio remonto darbai bei

Taip pat skaitykite