Šilutė: pirmąją balsavimo dieną savo valią pareiškė 366 rinkėjai

Vyksta išankstinis balsavimas kovo 5 d., sekmadienį, rengiamuose savivaldybių tarybų ir tiesioginiuose merų rinkimuose. Vasario 28 d., kai jau buvo galima iš anksto balsuoti Šilutės rajono savivaldybės pastate, sulaukta 366 rinkėjų.

Šilutės rajono savivaldybės rinkimų komisijos Nr. 47 pirmininkė Loreta Pakalniškienė informavo, kad pirmoji išankstinio balsavimo diena buvo rami: rinkėjai priekaištų neturėjo, skundų negauta, darbas vyko sklandžiai.

Kovo 1 d., antrąją išankstinio balsavimo dieną, Šilutėje laukiama atvykstant stebėtojų iš Vilniaus.

L. Pakalniškienė informavo, kad rinkėjai, kurie dėl įvairių priežasčių negalės atvykti į balsavimo apylinkes kovo 5 d., sekmadienį, dar turi laiko dalyvauti išankstiniame balsavime. Šilutės savivaldybės pastate galima balsuoti kovo 1-2 dienomis nuo 7 iki 20 val.

Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, Šilutės rajone yra 33 673 rinkėjai.

Ką turėtų žinoti rinkėjas?

L. Pakalniškienė priminė, kad rinkėjas, atvykęs balsuoti, privalo pateikti asmens dokumentą. Kiekvienas rinkėjas šįkart negavo asmeninio kvietimo į rinkimus – juos pakeitė vienas pranešimas visai šeimai, vienam namų ūkiui.

Šilutės rajono rinkėjai, atvykę balsuoti, gauna du biuletenius. Viename surašyti 9 kandidatai į Šilutės rajono merus: reikia pažymėti tik vieną, už kurį balsuojama.

Kitame biuletenyje yra 9 politinių partijų ar sąjungų pavadinimai, galima pasirinkti tik vieną ir jį pažymėti. Iš šios politinės jėgos kandidatų sąrašo rinkėjas gali pasirinkti kandidatų, už kuriuos nori balsuoti, numerius ir juos įrašyti biuletenio apačioje esančiuose penkiuose langeliuose. Galima įrašyti vieną numerį ar kelis, tačiau tik tų kandidatų, kurie yra tos partijos ar sąjungos, už kurį rinkėjas balsavo, sąraše. Tai galimybė rinkėjams keisti kandidatų vietą sąraše.

Iškilus klausimų kreiptis galima: į komisijos pirmininkę  Loretą Pakalniškienę  tel. 8 668 59 642; į pirmininko pavaduotoją Editą Serovienę tel. 8 699 32 916; į komisijos sekretorę Vaidą Grigaitienę tel. 8 656 84 905.

Stasė SKUTULIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Fanfarinis pučiamųjų instrumentų orkestras ,,Pamarys“ Palangoje laimėjo antrą vietą

Šilutės meno mokyklos fanfarinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Pamarys“ Palangoje įvykusiame XXIII Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionate B kategorijoje laimėjo antrą vietą. Šioje kategorijoje varžėsi Vilniaus Karoliniškių, Kauno 1-os, Šiaulių „Dainavos“, Jurbarko „Šventės“, Tauragės „Tauro“ Pasvalio rajono „T Brass“, Grigiškių, Platelių meno ir muzikos mokyklų orkestrai. Daugelis „Pamario“ orkestrų jaunųjų muzikantų pirmą kartą turėjo galimybę koncertuoti Palangos koncertų salėje. Visą dieną vykęs renginys, sukvietęs į vieną vietą 26  geriausius Lietuvos orkestrus, jauniesiems „Pamario“ pūtikams buvo neįkainuojama galimybė pasiklausyti kitų orkestrų, pasidalinti

Sukčiai vis išradingesni, sukčiavimas vis tobulesnis. Kaip saugotis?

Tauragės apskrities VPK praneša, kad į Šilutės rajono policiją kovo 19 d. pagalbos kreipėsi nuo sukčių nukentėjęs vyras, gim. 1997 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamą žemės ūkio techniką – sėjamąją, į pardavėjo sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekės negavo. Nuostolis 450 eurų.   Pateikiame Lietuvos policijos informaciją apie vis tobulėjantį sukčiavimą ir patarimus gyventojams. Prieš keletą metų populiarus buvo telefoninis sukčiavimas, kurio pagrindinis instrumentas buvo įtaigus telefoninis pokalbis, dabar sukčiai uzurpavo elektroninę erdvę. Būtent dėl jų daugėjimo, didėja ir

Ramučiuose degė gyvenamasis namas

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad kovo 27 d., pirmadienį, liepsnojo namas Tvenkinio g., Ramučių k. Pranešimas gautas ryte, pusę devynių. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė namo stogas. Pastatas – mūrinis, dviejų aukštų, antro aukšto  perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Tai – individualus gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė 80 kvadratinių metrų stogo. Išdegė antras aukštas, nuo karščio sutrūkinėjo langų stiklai, sudegė didelė dalis medinės perdangos. Name buvo įrengtas dūmų detektorius. Pareigūnai įspėja gyventojus saugotis priešgaisrinės tarnybos darbuotojais apsimetusių

Savivalda skęsta klaustukų verpetuose

Balandžio 27 d. į pirmąjį posėdį turėtų rinktis naujos sudėties Šilutės rajono savivaldybės taryba. Kovo 19 d. antrajame rinkimų ture tiesiogiai išrinkto mero Vytauto Laurinaičio pasiteiravome, kokių permainų tikėtis Šilutės rajono valdžioje? Pavardžių neišgirdome. Kiek bus mero pavaduotojų? V. Laurinaitis atsakė, kad Šilutės r. savivaldybėje priklausytų dvi vicemerų pareigybės, gal tiek ir bus, gal nebus… „Dar labai neaiškios funkcijos, Vidaus reikalų ministerija iki balandžio pabaigos žada pateikti paaiškinimus. Iki spalio 1 d. ši ministerija turėjo parengi kelias dešimtis teisės aktų

Taip pat skaitykite