Šilutė: paskelbti nominacijų „Metų socialinis darbuotojas“ ir „Metų socialinis partneris“ nugalėtojai

Šilutės rajono savivaldybė praneša, kad turime gražią tradiciją – kasmet Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga paskelbti nominacijų „Metų socialinis partneris“ ir „Metų socialinis darbuotojas“ nugalėtojus.

Nominacijų laimėtojus rugsėjo 29 d. pasveikino Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir vicemerė Daiva Žebelienė. Savivaldybės vadovai pasidžiaugė, jog Šilutės krašte dirbantys socialinių įstaigų darbuotojai itin atsakingai vykdo savo pareigas, yra atsidavę savo darbui. „Visuomet su pagarba, didžiuliu pasididžiavimo jausmu žiūrime į socialinius darbuotojus. Mūsų savivaldybėje šios srities atstovų visada trūksta, o tai tik parodo, koks sudėtingas yra socialinio darbuotojo darbas. Tegul jus lydi sėkmė ir darbe, ir namuose“, – kalbėjo meras V. Laurinaitis.

Pasak vicemerės Daivos Žebelienės, Socialinių darbuotojų profesinė šventė – tai puiki proga padėkoti Pamario krašto socialiniams darbuotojams už jų sunkų kasdienį darbą. „Tegul jus kasdien lydi kuo daugiau atjautos ir nuoširdumo“, – renginio metu sveikinimo žodžius tarė vicemerė D. Žebelienė.

Visus surinkusius socialinius darbuotojus pasveikino ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Audra Barauskienė: „Man socialinis darbuotojas – tai kaip švyturys, kuris rodo kelią pasiklydusiam ir pavargusiam. Šis darbas – tai didžiulė atsakomybė. Jūs turite gebėti įvertinti situaciją žmogaus, kuriam reikalinga pagalba, ir išspręsti problemą. Tad šiandien linkiu jums kuo daugiau laimingų akimirkų ir meilės žmogui. Esate ypatingi, nes šį darbą gali dirbti ne kiekvienas“.

Jau tapo tradicija šios šventės proga paskelbti „Metų socialinio partnerio“ nominacijos nugalėtoją. Tai savo veikla, dalyvavimu projektuose ar iniciatyvose išsiskirianti įstaiga. Nominacija „Metų socialinis partneris“ šiais metais apdovanota Saugų seniūnija. Apdovanojimas įteiktas Saugų seniūnui Arvydui Stoniui.

Nuo 2010 metų Šilutės rajono savivaldybė renka metų socialinį darbuotoją, žmogų, ne tik gerai atliekantį savo darbines funkcijas, bet ir įgyvendinantį įvairius projektus, siekiantį aukščiausių savo veiklos rezultatų. Šiemet nominacijos „Metų socialinis darbuotojas“ nugalėtoja paskelbta Šilutės socialinių paslaugų centro direktorė Reda Urbaitytė.

Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga už socialinės veiklos brandumą, pasišventimą savo profesijai savivaldybės vadovai padėkas įteikė:

 • Virgilijai Pužaitei, Vaiko gerovės ir globos centro socialinei darbuotojai-globos koordinatorei;
 • Laimutei Indriūnienei, Vaiko gerovės ir globos centro socialinei darbuotojai;
 • Birutei Pilipavičienei, Vaiko gerovės ir globos centro socialinei darbuotojai;
 • Eglei Vermontienei, Vaiko gerovės ir globos centro socialinei darbuotojai;
 • Yevhenia’i Lazarenko, Šilutės socialinių paslaugų centro individualios priežiūros darbuotojai;
 • Silvai Simutienei, Šilutės socialinių paslaugų centro socialinei darbuotojai;
 • Giedrei Ališauskienei, Šilutės socialinių paslaugų centro socialinei darbuotojai;
 • Jovitai Andrijauskienei, Šilutės socialinės globos namų direktoriaus pavaduotojai  socialiniams reikalams;
 • Jūratei Šedienei, Šilutės socialinės globos namų individualios priežiūros darbuotojai;
 • Jurgitai Virbickienei, Šilutės socialinės globos namų individualios priežiūros darbuotojai;
 • Danutei Medingienei, Socialinės paramos skyriaus socialinių išmokų specialistei;
 • Loretai Valienei, Socialinės paramos skyriaus vyriausiajai specialistei;
 • Jolitai Macko, Socialinės paramos skyriaus socialinių išmokų specialistei;
 • Neringai Petrovienei, Katyčių seniūnijos socialinio darbo organizatorei;
 • Gretai Zairytei, Usėnų seniūnijos socialinio darbo organizatorei.
 • Renginio metu koncertinę programą padovanojo Šilutės meno mokyklos mokiniai Ąžuolas Lukošius ir Žemyna Grigalytė.
Komunikacijos skyriaus inf.

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kaip atgauti pinigus iš bankrutuojančios bendrovės? Praktiniai patarimai kreditoriams

Komentuoja teisės firmos „Sorainen“ teisininkas Erikas Linkevičius Bendrovei pradėjus bankroto procesą, kitos įmonės tikisi atgauti bent dalį susidariusių skolų. Tačiau ar kreditoriams verta imtis aktyvių veiksmų siekiant atgauti skolą iš jau bankrutuojančio skolininko? Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra. Dalijamės praktiniais patarimais kreditoriams, norintiems pamėginti atgauti neapmokėtas skolas. Skolos faktą patvirtinantys dokumentai – būtini Bankrutuojančios bendrovės vadovas, pradėdamas bankroto procesą, išsiunčia informacinį pranešimą savo kreditoriams. Pranešime turi būti nurodytas skolos dydis, ketinimas skelbti bankrotą, siūlymas sudaryti pagalbos susitarimą. Ir nors,

Pagalba medicinos priemonėmis: kas kompensuojama onkologiniams pacientams?

Dėl onkologinių ligų gydomi ir slaugomi pacientai dažnai nežino apie galimybę jiems reikalingas medicinos pagalbos priemones gauti nemokamai, rodo naujausia Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) apklausa. Ligonių kasų specialistai primena, kokios priemonės šiems pacientams gali būti kompensuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis. POLA šių metų vasarą atliko beveik 1000 pacientų apklausą dėl inkontinencijos ir žaizdų priežiūros. Tyrimo duomenys parodė, jog net 56 proc. apklaustųjų susiduria su šlapimo ir (ar) išmatų nelaikymo problemomis, o 25 proc. reikalinga žaizdų priežiūra. Didelė

Darbas nuotoliniu būdu: kaip jį organizuoti tinkamai?

Darbo kodekso 52 str. nuotolinis darbas apibrėžiamas kaip darbo organizavimo forma arba darbo atlikimo būdas, kai darbuotojas jam priskirtas darbo funkcijas arba jų dalį visą arba dalį darbo laiko su darbdaviu suderinta tvarka reguliariai atlieka nuotoliniu būdu, tai yra sulygtoje darbo sutarties šalims priimtinoje kitoje, negu yra darbovietė, vietoje, taip pat naudodamas informacines ir elektroninių ryšių technologijas (teledarbas). Dirbti nuotoliniu būdu skiriama darbuotojo prašymu arba šalių susitarimu. Kancleris Šarūnas Orlavičius pabrėžia, kad prašymą dirbti nuotoliniu būdu gali teikti kiekvienas darbuotojas,

Žinios iš policijos

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Lapkričio 29 d. pradėtas tyrimas, dėl įvykio Uostadvaryje, Rusnės sen., kur lapkričio 11 d. pavakare gyvenamojo kambario patalpoje pas vyrą, gim. 1969 m., rastas savadarbis kastetas. Lapkričio 29 d. gautas moters, gim. 1972 m., pareiškimas, kad lapkričio 26 d. naktį namuose Taikos g., Šilutėje, vyras, gim. 1983 m., sukėlė jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Lapkričio 30 d. naktį namuose M. Jankaus g., Šilutėje, vyras, gim. 1985 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai

Taip pat skaitykite