Sezoninė variklių diagnostika: ką svarbu žinoti? 

Jeigu pastebėjote pasikeitusį, netolygų automobilio variklio darbą, neramina netikėtai atsiradęs metalinis, skardus garsas, padidėjusios tepalo sąnaudas ar perteklinis tepalo lašėjimas per riebokšlius, per didelis dūmingumas – gali būti, kad taip jūsų automobilio variklis signalizuoja apie problemas ir galimą rimtesnį gedimą. Ypač aktualu tai tampa keičiantis sezonams.

Kas yra variklio diagnostika?

Variklio diagnostika – sudėtinga, tačiau labai reikalinga procedūra norint apsaugoti automobilio mechanizmus nuo rimtų ar nepataisomų gedimų. Variklio diagnostikos metu nustatomos probleminės variklio vietos, randamos esamos ir netgi nuspėjamos būsimos variklio gedimo priežastys.

Daugiausiai gedimų pasitaiko būtent žiemos sezono metu: tinkamai nesureguliuotos variklio sistemos, variklis sunkiai užsiveda arba visai neužsiveda. Tačiau tai jau yra netinkamos variklio priežiūros pasekmė, o ne priežastis. Variklių remontas Kaune konkrečiu atveju padeda įvertinti jūsų variklio būklę, prireikus suteikia būtinąją pagalbą ir remontą. Kitaip tariant paruošia jūsų automobilį žiemai.

Automobilių variklių diagnostikos rūšys

Diagnostika pagal išorinius požymius yra pati elementariausia – dar nesikreipus pagalbos į automobilių servisus, ją galima atlikti pačiam turint bendrą supratimą apie automobilio veikimo mechanizmus. Kritiškai įvertinus variklio išorinius požymius galima spręsti apie galimus gedimus.

Kompiuterinės variklio (ar viso automobilio) diagnostikos metu prie automobilio prisijungiama per elektroninius valdymo blokus: iš to tampa aišku, kaip veikia elektroninė valdymo sistema. Šis diagnostikos būdas leidžia aptikti maitinimo, komforto, saugos sistemų arba kitus mechaninius gedimus. Šis būdas patikimas, padeda atrasti galimą gedimą, tačiau reikia prisiminti, kad pagrindinės priežasties jis vienkartiniu prisijungimu nepašalina.

Variklis – svarbiausia automobilio dalis. Todėl jis turi būti ypač prižiūrimas, tvarkingos, patikimos būklės. Sezoninė variklių diagnostika jums padės geriau sukontroliuoti tinkamą automobilio variklio priežiūrą.

pr2021/112

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Broniaus Bagdono knygos „Pagėgių krašto kaimai. II dalis“ sutiktuvės Stoniškiuose

Spalio 23 d., stoniškiečiai ir buvę gyventojai, šiuo metu gyvenantys Klaipėdoje, Kaune, rinkosi į jaukiai papuoštą Stoniškių seniūnijos kultūros namų salę. Įvykis neeilinis – pristatoma jau antroji stoniškiečio kultūrininko, pedagogo, literato Broniaus Bagdono surinktos kraštotyrinės medžiagos pagrindu išleista knyga ,,Pagėgių krašto kaimai“ 2 dalis. Pernai, Pagėgių savivaldybės kultūros centro pastangomis, buvo išleista pirmoji leidinio dalis, o šįmet suspėjome išleisti ir antrąją. Didžiausias dėmesys ir pagarba buvo skirta garbaus amžiaus knygos autoriui. Vilniaus folkloro ansamblis „Labingis“ (vad. Milda Ričkutė) savo dainomis,

Norite atrodyti jaunai ir visuomet pasitikėti savimi? Pradėkite nuo rankų… 

Darbo sauga yra labai svarbi, todėl turime darbe ir ne tik elgtis atsakingai. Renkantis darbo drabužius, reikia atkreipti dėmesį į patogumą, prigludimą prie kūno ir palaikymui skirtą temperatūrą. Svarbios drabužių medžiagos ir dizainas padės prisitaikyti prie visų reikalingų įrankių. Renkantis darbo batus, svarbu pasirinkti tinkamą batų dydį ir patogumo lygį, taip pat pasirinkti batus, tinkamus ilgalaikiam nešiojimui.  Turime atkreipti dėmesį ir į savo rankas darbe Svarbu nepamiršti pasirūpinti savo rankomis drėkinamuoju kremu. Jis gali apsaugoti nuo saulės, drėkinti ir apsaugoti

Produktyvumo priešai darbe

Darbo vieta turi skatinti produktyvumą, bet neįmanoma tikėtis, kad darbuotojas taip jausis visas 8 darbo valandas. Deja, tikrovėje darbuotojai išbūna tikrai darbingi vos kelias valandas. Užsitęsus darbui iš namų taip pat pastebėta, kad darbingumas krito. Kokie dalykai labiausiai trukdo susikaupti darbui? Asmeninės žinutės ir pokalbiai. Nebent tai rimtas atvejis, darbo metu telefonu geriau nesinaudoti. Net kelios minutės asmeninei žinutei ar pokalbiui atima iš jūsų produktyvumo. Darbo metu apsiribokite tik komunikacija, reikalinga darbui, o asmeninius reikalus stenkitės palikti iki darbo pabaigos.

Kokybiškos nerūdijančio plieno jungtys

Reikalingos nerūdijančio plieno jungtys, kitos metalo vamzdžių izoliacinės dalys? Pas specializuotus tiekėjus rasite labai daug ir įvairių sau tinkamų. Jungtys iš nerūdijančio plieno yra tvirtos ir patikimos, užtikrina  vamzdžių sandarumą ir gali būti pritaikytos pagal jūsų specifinius pramonės poreikius. Apie visa tai – toliau šiame straipsnyje.   Nerūdijančio plieno privalumai Nerūdijantis plienas yra vienas iš patvariausių ir aplinkos sąlygoms atspariausių metalų, kuriuo galima pasikliauti. Nerūdijančio plieno jungtys atsparios korozijai, jos užtikrina visokeriopą vamzdžių apsaugą ir sandarumą, todėl sistemos veikia sklandžiai,

Taip pat skaitykite