Šeštadienį – „Šilutės diena” (programa)

Gegužės 29-ąją, šeštadienį, Šilutės miesto gimtadienį ir vasaros sezono pradžią pažymėsime švęsdami „Šilutės dieną”. 

Miesto erdves puoš šventiniai akcentai, pagaminti Šilutės mokyklų ir darželių bendruomenių. Nuo pat ankstaus ryto ir visą dieną vyks įvairios akcijos, edukacijos, parodos. Bus galima dviračiu keliauti aplink Šilutę, susipažinti su garsiomis krašto asmenybėmis, dalyvaujant orientaciniame žaidime „Šilutės gatvės mena didžius žmones“. Vakare kraštiečiai ir miesto svečiai galės stebėti Šilutės kamerinio dramos teatro spektaklį visai šeimai, klausysis poezijos, chorinės-vokalinės muzikos ir grupės „Sirupas” koncerto. Sekmadienį gyventojai bus kviečiami į Šv. Mišias.

P R O G R A M A

8.00–9.00 VAL. AKCIJA „ŠEŠTADIENIS SU ŠVENTINIU LAIKRAŠČIU“.

Prie įvažiavimų į Šilutės miestą

9.00–15.00 VAL. VEIKIA ŠILUTĖS KRAŠTIEČIŲ PARODOS: pedagogės, tautodailininkės Virginijos Kazlauskienės tapybos darbai „Šviesos ir spalvų žaismas“ ir tautodailininko Petro Balsio medžio drožiniai „Praeities stiprybė“. Lankytojų registracija vyks prieš renginį.
Bajoraičio viešosios bibliotekos Parodų salėje

NUO 10.00  VAL. DVIRAČIAIS „VĖTRUNGIŲ KELIU” APLINK ŠILUTĘ”.

Nuotaikinga kelionė dviračiais aplink Šilutę, aplankant kultūros kelio „Vėtrungių keliu“ objektus, dalyviai atliks užduotis, laimės prizus. Dalyvių skaičius ribotas. Būtina išankstinė dalyvių registracija www.silutekpc.lt.

Pradžia nuo Šilutės H. Šojaus dvaro

NUO 11.00 VAL. ORIENTACINIS ŽAIDIMAS „ŠILUTĖS GATVĖS MENA DIDŽIUS ŽMONES“. Daug gatvių Šilutėje pavadinta kultūrai ir visuomenei nusipelniusių žmonių vardais. Pagal užuominas atspėkite asmenybę, tada nueikite į jo vardu pavadintą gatvę ir nufotografuokite gatvės pavadinimą.

Daugiau apie žaidimą www.silutesmuziejus.lt.

11.00–13.00 VAL.EDUKACIJA ŠEIMOMS „SENASIS KNYGRIŠIŲ AMATAS – ĮRIŠK KNYGĄ PATS“.

Užsiėmimą ves profesionalus knygrišys, Vilniaus knygrišių gildijos pirmininkas, Rimas Supranavičius.

Išankstinė dalyvių registracija el. p. vita.geruliene@silutevb.lt, tel. 45965 ir prieš renginį.
Bajoraičio viešosios bibliotekos kiemelyje

12.00–14.00 VAL. LAUKO PARODA „510 METŲ ISTORIJOS“.

Parodos lankytojų lauks ir lauko žaidimai, kartu pasibūti kvies folkloro ansamblis „Ramytė“.

Prie Šilutės Hugo Šojaus muziejaus

14.00 VAL. SPEKTAKLIS VAIKAMS „BEŽDŽIONIŲ KARALIUS“.

Šilutės kamerinio dramos teatro spektaklis visai šeimai pagal kinų autoriaus U-CEN-EN kūrinį „Beždžionių karalius“. Po spektaklio mažųjų žiūrovų lauks maloni staigmenėlė. Spektaklis nemokamas. Išankstinė žiūrovų registracija el. p. silute@teatras.info arba tel. +37068211371.

Šilutės Vydūno gimnazijoje

15.00–16.00 VAL.„VAKARAS P“. Intensyvios poezijos, muzikos ir šokio interpretacijos su jaunosios kartos aktoriais Baliu Ivanausku, Artūru Dubaka. Išankstinė žiūrovų registracija tel. 78216 ir prieš renginį.
Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

17.00–18.00VAL. CHORINĖS-VOKALINĖS MUZIKOS KONCERTAS.

Tradicinis Šilutės rajono mėgėjų meno vokalinių ansamblių ir chorų koncertas.

Išankstinė žiūrovų registracija www.silutekpc.lt.

Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje

20.00–21.30 VAL. GRUPĖS „SIRUPAS“ KONCERTAS. Koncerto organizatorius – asociacija „Pamario vakarai“. Lankytojų registracija vyks prieš renginį.

Parke prie Šilutės kultūros centro

GEGUŽĖS 30 D. (SEKMADIENĮ)

MIESTO BAŽNYČIOSE MALDA „UŽ AUGANTĮ MIESTĄ IR BENDRUOMENĘ“.

9.00 VAL. Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje.

10.00 VAL. Šilutės Šv. Kryžiaus bažnyčioje, Šilutės Naujojoje apaštalų bažnyčioje.

11.00 VAL. Šilutės evangelikų baptistų bažnyčioje, Šilutės Evangelijos bažnyčioje, Šilutės laisvųjų krikščionių bažnyčioje.

Renginys gali būti fotografuojamas ir filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdinė medžiaga viešinama reprezentaciniais tikslais.

Organizatoriai: Šilutės kultūros ir pramogų centras, Šilutės Hugo Šojaus muziejus, Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka, Šilutės kamerinis dramos teatras, asociacija „Pamario vakarai“.

Partneriai: Šilutės seniūnija, Šilutės policijos komisariatas, Šilutės turizmo informacijos centras, Šilutės Vydūno gimnazija, Šilutės rajono ugdymo įstaigos,

Dalinį finansavimą skiria: Šilutės rajono savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba.

Informaciniai rėmėjai: laikraščiai „Šilutės naujienos“, „Šilokarčema“; el.laikraščiai „Pamarys“, Šilutės ETA Žinios, Šilutės žinios, „Šilainės kraštas“.

Šilutės miesto televizija „Šilutės TV“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuva pereina prie konkurencingos elektros tiekimo rinkos

Laisva elektros energijos rinka Lietuvoje tai – valstybės sprendimas nuosekliai atsisakyti monopolinių sąlygų, nebereguliuoti elektros energijos kainos ir pereiti prie konkurencingos elektros tiekimo rinkos. Patirtis rodo, kad tai užtikrins aukštą paslaugų kokybę už geriausią kainą – Lietuvoje anksčiau atvertos kitos rinkos šakos, pavyzdžiui, mobilaus ryšio sektorius, kuris dabar yra vienas iš efektyviausių Europoje. „Kalbant apie patį procesą, svarbu suprasti, kad parduodama yra tik prekė, kaip, pavyzdžiui, yra su telekomunikacijų paslaugomis. Elektros energijos gamyba, perdavimas, skirstymas ir tiekimas yra atskirtas. Kas

Vizija, o gal vis dėlto realybė,  arba Nuo geltonojo tilto – iki šviesoforo

Mintis parašyti rašinį kilo besižvalgant į senojo turgaus aikštėje vykstančius darbus. Ir smagu, ir neramu, kas bus, kaip atrodys miesto aikštė baigus darbus. Taip norėtųsi, kad galėtume ja didžiuotis, kaip tai daro kitų miestų gyventojai. Pasidairius svetur Kadangi beveik visi Lietuvoje esantys apžvalgos bokštai aplankyti, tad vasarą keliaudami po Aukštaitijos miestus – Ukmergę, Anykščius, Kupiškį, Pasvalį – domėjomės jų aikštėmis (žinoma, ir kitais objektais). Grįždami pasivaikščiojome Kuršėnų pėsčiųjų tiltu – vienu ilgiausių, 262 metrų, gražiausių ir moderniausių Lietuvoje, per Ventos

VĖTRUNGIŲ KELIAS kviečia kartu švęsti Pasaulinę turizmo dieną

VĖTRUNGIŲ KELIAS kviečia kartu švęsti Pasaulinę turizmo dieną. Rugsėjo 27 d. būtina keliauti ir patirti naujų įspūdžių!   Nuo 12 val. SKONIŲ KELIONĖ ŠILUTĖJE! Atrask Pasaulio skonius savo pietų lėkštėje Paragauk ITALIJOS – restoranas KITCHEN INN (Saulės akl.10, Šilutė) Paragauk JAPONIJOS – kavinė KULINARAI (Tilžės g. 6) Paragauk GRUZIJOS – kavinė MAGNOLIJA (Lietuvininkų g. 29) Paragauk LIETUVOS – kavinė KLUMPĖ (Gluosnių g. 13) Paragauk VOKIETIJOS – kepyklėlė HEYDEKRUG (Saulės akl.3) Paragauk AUSTRIJOS – restoranas GILJA (Vytauto g. 17) Paragauk KINIJOS

Pusė ministrų į darbą vyksta ne automobiliais. O kuo prastesni mes? 

Rugsėjo 22-oji – Diena be automobilio, baigiamasis Europos judumo savaitės akordas. Kai kuriems Vyriausybės nariams diena be automobilio yra kasdienybė. Du ministrai dažnai keliauja dviračiu, du – traukiniu, dar dviem patogiausias būdas – pėstute. Kiti, gyvenantys toli nuo miesto centro ar turintys nuvežti vaikus į ugdymo įstaigas, dažniau renkasi automobilį. Susisiekimo ministras Marius Skuodis ir energetikos ministras Dainius Kreivys kas dieną į darbą eina pėsčiomis. Ir ne tik į darbą – jiedu visur, kur tik įmanoma, vaikšto. Švietimo, mokslo ir

Taip pat skaitykite