Šeštadienį – „Šilutės diena“ (programa)

Gegužės 29-ąją, šeštadienį, Šilutės miesto gimtadienį ir vasaros sezono pradžią pažymėsime švęsdami „Šilutės dieną“. 

Miesto erdves puoš šventiniai akcentai, pagaminti Šilutės mokyklų ir darželių bendruomenių. Nuo pat ankstaus ryto ir visą dieną vyks įvairios akcijos, edukacijos, parodos. Bus galima dviračiu keliauti aplink Šilutę, susipažinti su garsiomis krašto asmenybėmis, dalyvaujant orientaciniame žaidime „Šilutės gatvės mena didžius žmones“. Vakare kraštiečiai ir miesto svečiai galės stebėti Šilutės kamerinio dramos teatro spektaklį visai šeimai, klausysis poezijos, chorinės-vokalinės muzikos ir grupės „Sirupas“ koncerto. Sekmadienį gyventojai bus kviečiami į Šv. Mišias.

P R O G R A M A

8.00–9.00 VAL. AKCIJA „ŠEŠTADIENIS SU ŠVENTINIU LAIKRAŠČIU“.

Prie įvažiavimų į Šilutės miestą

9.00–15.00 VAL. VEIKIA ŠILUTĖS KRAŠTIEČIŲ PARODOS: pedagogės, tautodailininkės Virginijos Kazlauskienės tapybos darbai „Šviesos ir spalvų žaismas“ ir tautodailininko Petro Balsio medžio drožiniai „Praeities stiprybė“. Lankytojų registracija vyks prieš renginį.
Bajoraičio viešosios bibliotekos Parodų salėje

NUO 10.00  VAL. DVIRAČIAIS „VĖTRUNGIŲ KELIU” APLINK ŠILUTĘ”.

Nuotaikinga kelionė dviračiais aplink Šilutę, aplankant kultūros kelio „Vėtrungių keliu“ objektus, dalyviai atliks užduotis, laimės prizus. Dalyvių skaičius ribotas. Būtina išankstinė dalyvių registracija www.silutekpc.lt.

Pradžia nuo Šilutės H. Šojaus dvaro

NUO 11.00 VAL. ORIENTACINIS ŽAIDIMAS „ŠILUTĖS GATVĖS MENA DIDŽIUS ŽMONES“. Daug gatvių Šilutėje pavadinta kultūrai ir visuomenei nusipelniusių žmonių vardais. Pagal užuominas atspėkite asmenybę, tada nueikite į jo vardu pavadintą gatvę ir nufotografuokite gatvės pavadinimą.

Daugiau apie žaidimą www.silutesmuziejus.lt.

11.00–13.00 VAL.EDUKACIJA ŠEIMOMS „SENASIS KNYGRIŠIŲ AMATAS – ĮRIŠK KNYGĄ PATS“.

Užsiėmimą ves profesionalus knygrišys, Vilniaus knygrišių gildijos pirmininkas, Rimas Supranavičius.

Išankstinė dalyvių registracija el. p. vita.geruliene@silutevb.lt, tel. 45965 ir prieš renginį.
Bajoraičio viešosios bibliotekos kiemelyje

12.00–14.00 VAL. LAUKO PARODA „510 METŲ ISTORIJOS“.

Parodos lankytojų lauks ir lauko žaidimai, kartu pasibūti kvies folkloro ansamblis „Ramytė“.

Prie Šilutės Hugo Šojaus muziejaus

14.00 VAL. SPEKTAKLIS VAIKAMS „BEŽDŽIONIŲ KARALIUS“.

Šilutės kamerinio dramos teatro spektaklis visai šeimai pagal kinų autoriaus U-CEN-EN kūrinį „Beždžionių karalius“. Po spektaklio mažųjų žiūrovų lauks maloni staigmenėlė. Spektaklis nemokamas. Išankstinė žiūrovų registracija el. p. silute@teatras.info arba tel. +37068211371.

Šilutės Vydūno gimnazijoje

15.00–16.00 VAL.„VAKARAS P“. Intensyvios poezijos, muzikos ir šokio interpretacijos su jaunosios kartos aktoriais Baliu Ivanausku, Artūru Dubaka. Išankstinė žiūrovų registracija tel. 78216 ir prieš renginį.
Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

17.00–18.00VAL. CHORINĖS-VOKALINĖS MUZIKOS KONCERTAS.

Tradicinis Šilutės rajono mėgėjų meno vokalinių ansamblių ir chorų koncertas.

Išankstinė žiūrovų registracija www.silutekpc.lt.

Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje

20.00–21.30 VAL. GRUPĖS „SIRUPAS“ KONCERTAS. Koncerto organizatorius – asociacija „Pamario vakarai“. Lankytojų registracija vyks prieš renginį.

Parke prie Šilutės kultūros centro

GEGUŽĖS 30 D. (SEKMADIENĮ)

MIESTO BAŽNYČIOSE MALDA „UŽ AUGANTĮ MIESTĄ IR BENDRUOMENĘ“.

9.00 VAL. Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje.

10.00 VAL. Šilutės Šv. Kryžiaus bažnyčioje, Šilutės Naujojoje apaštalų bažnyčioje.

11.00 VAL. Šilutės evangelikų baptistų bažnyčioje, Šilutės Evangelijos bažnyčioje, Šilutės laisvųjų krikščionių bažnyčioje.

Renginys gali būti fotografuojamas ir filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdinė medžiaga viešinama reprezentaciniais tikslais.

Organizatoriai: Šilutės kultūros ir pramogų centras, Šilutės Hugo Šojaus muziejus, Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka, Šilutės kamerinis dramos teatras, asociacija „Pamario vakarai“.

Partneriai: Šilutės seniūnija, Šilutės policijos komisariatas, Šilutės turizmo informacijos centras, Šilutės Vydūno gimnazija, Šilutės rajono ugdymo įstaigos,

Dalinį finansavimą skiria: Šilutės rajono savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba.

Informaciniai rėmėjai: laikraščiai „Šilutės naujienos“, „Šilokarčema“; el.laikraščiai „Pamarys“, Šilutės ETA Žinios, Šilutės žinios, „Šilainės kraštas“.

Šilutės miesto televizija „Šilutės TV“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Gydytojai rekomenduoja hidrolizuotą kolageną. Kas tai?

Apie kolageno papildus ir jų naudą girdėjo daugelis. Tačiau ne visiems pažįstamas hidrolizuotas kolagenas, kurio sudėtyje gausu aukščiausios kokybės I, II ir III tipo kolageno peptidų. Kuo ypatingas šis papildas ir ką žinoti apie jo vartojimą? Atsakome! Kokybiškas maisto papildas Hidrolizuotas kolagenas, paprastai išgaunamas iš galvijų, yra populiarus miltelių formos papildas, kuris nuo kitų kolageno papildų skiriasi savo forma, bet ne veiksmingumu. Šios rūšies kolagenas suskaidomas į mažesnius peptidus, kad būtų lengviau įsisavinamas, todėl jis labai efektyviai veikia odos sveikatą,

Geriausios antklodės visiems metų laikams. Kaip išsirinkti?

Antklodės yra svarbi miego dalis, daranti įtaką ne tik komfortiškam miegui, bet ir bendrai gyvenimo gerovei. Pasirinkus tinkamą antklodę, ypač vilnonę, galima pagerinti miego kokybę ir savijautą visais metų laikais. Vilnonės antklodės yra ypač vertinamos dėl jų natūralių savybių, kurios suteikia šilumą, reguliuoja drėgmės lygį ir leidžia odai kvėpuoti. Vilna yra gamtos duota medžiaga, turinti  puikias izoliacines savybes. Tai reiškia, kad vilnonė antklodė gali suteikti šilumos, kai reikia, tačiau tuo pat metu gali būti naudojama visais metų laikais, reguliuojant kūno

Patarimai, į ką atkreipti dėmesį renkant rankinę vyrui?

Laikai, kai vyrai buvo santūrūs dėl aksesuarų, seniai praėjo. Vis labiau populiarėja tokie vyriški aksesuarai kaip elegantiškas laikrodis, sąsagos, krepšys ar rankinė. Tinkamai priderinti prie stiliaus ir progos suteikia vyriško charakterio ir elegancijos.   Vyriška odinė rankinė per petį yra praktiškas ir stilingas aksesuaras, galintis papildyti bet kurio vyro garderobą. Renkantis tokią rankinę, svarbu atkreipti dėmesį į keletą svarbių aspektų, kurie padės išsirinkti kokybišką ir ilgalaikį gaminį. Atkreipkite dėmesį į odos kokybę. Aukštos kokybės oda yra patvari, atspari dėvėjimuisi ir

Šilutės ligoninėje atnaujinta įranga akių ligų diagnostikai

Konsultacinės poliklinikos akių ligų kabinetas pasipildė šiuolaikišku, išskirtines diagnostines galimybes turinčiu optiniu koherentiniu tomografu. Akių vidines struktūras (visus tinklainės sluoksnius) leidžiantis pamatyti prietaisas gerokai pagerina ankstyvąją akių ligų diagnostiką ir gydymą. Neskausmingas prietaisas Nuo šiol pacientams, sergantiems glaukoma, geltonosios dėmės degeneracija, diabetine retinopatija ir kitomis akių ligomis, nereikės vykti į kitus miestus, norint patikslinti diagnozę ir atlikti tyrimą. Šis neinvazinis, šviesos metodu pagrįstas tyrimas neturi jokių skausmingų pojūčių, yra saugus, patogus ir atliekamas per trumpą laiką (nuo 5 iki 10

Taip pat skaitykite