Senolis šilutiškis neteko piniginės su 457 eurais

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pateikia pirminę informaciją apie užfiksuotus įvykius.

Šilutės r. savivaldybė

Vakar (2022-09-27) apie 10 val. nepažįstama moteris iš 84 metų senolio buto Laisvės al., Šilutėje, pavogė piniginę su 457 eurais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Istorija tokia: policija gavo pranešimą, kad vyras į namus įsileido užsukusią nepažįstamą moterį. Moteriai išėjus, vyras namuose pasigedo piniginės su pnigais. Pareigūnai tiria ir aiškinasi šio įvykio aplinkybes.

Policijos komentaras:  Atvykę nekviesti „svečiai“ įkyriai braunasi į senyvų žmonių namus. Dažniausiai po tokių netikėtų apsilankymų žmonės pasigenda pinigų ar kitų vertingų daiktų. Pareigūnai įspėja gyventojus būti atsargiems ir neįsileisti romų tautybės ar kitų įtartinų asmenų į savo namus. Nesusiviliokite jų siūlomomis paslaugomis ar pigiomis prekėmis, nepasiduokite jų įkalbinėjimams, nepalikite jų vienų savo namuose, neteikite savo asmens duomenų, būkite dėmesingi ir įsidėmėkite atvykėlių automobilio markę, spalvą ir valstybinius numerius. Apie tokius apsilankymus kuo skubiau informuokite pareigūnus skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112.

Nuo rugsėjo 25. iki rugsėjo 27 buvo įsibrauta į transformatorinę, Lentpjūvės g. Pavogti kabelių antgaliai bei kitos buvusios metalinės detalės. Nuostolis tikslinamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Pagėgių savivaldybė

Antradienį apie 20 val. Pagėgių sen., Vydutaičių k., neblaivus (3,30 prom.) vyras, gim. 1987 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,32 prom.) moteriai, gim. 1979 m. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Tauragės r. savivaldybė

2022-09-27 apie 15.20 val. Tauragės r., Staiginės k., automobilių stovėjimo aikštelėje tikrinant automobilį BMW 530 buvo rasta galimai augalinės kilmės narkotinių medžiagų – kanapių, kurios priklausė 21-erių metų vaikinui. Jis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 1 d.

2022-09-28 vidurnaktį namuose, Jūros g., Tauragėje,  vyras, gim. 1972 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1974 m. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Šilalės r. savivaldybė

2022-09-28 apie 00.30 val. Šilalės r., Šiauduvos k., neblaivus vyras, gim. 1957 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1959 m. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kodėl verta dirbti suvirintoju užsienyje?

Suvirintojo specialybė yra paklausi visame pasaulyje. Todėl neatsitiktinai vis daugiau suvirintojų ieško darbo užsienyje, mat ten galima uždirbti kur kas daugiau, nei mūsų šalyje. Užsienio šalyse suvirintojo darbas – vienas iš paklausiausių darbų, todėl užsienio kompanijos linkusios mokėti didelį darbo užmokestį, kad tik galėtų prisikviesti pas save licencijuotą darbuotoją, kuris išmanytų savo darbą. Daugelis užsienio šalių stipriai augo išvystę pramonę ir gamybą, todėl iš to kyla didesnis poreikis suvirintojų paieškoms. Kai kuriose šalyse suvirintojai uždirba reikšmingai daugiau nei vidutinė tos

Kaip sumažinti gartraukio skleidžiamą triukšmą?

gartraukis

Gartraukis virtuvėje yra svarbus ne tik dėl patogumo, bet ir dėl daugelio kitų priežasčių. Jis padeda efektyviai pašalinti maisto gaminimo metu atsiradusius kvapus, garus, riebalų daleles. Šis įrenginys ne tik sumažina nemalonių kvapų pasklidimą po visus namus, bet ir užtikrina švaresnę ir geresnę oro kokybę namuose. Tačiau daugeliui žmonių nepatinka garsus gartraukio veikimas, ypač jeigu virtuvė yra sujungta su bendra namų erdve. Kaip išvengti didelio triukšmo? Visų pirma reikėtų žinoti tai, jog absoliučiai tylaus gartraukio nėra, tačiau yra keletas sprendimo

Alternatyvios finansavimo galimybės Lietuvos įmonėms – daugiau nei tradicinės paskolos

Globalizacijos ir skaitmeninių technologijų inovacijų laikais tokių šalių kaip Lietuva finansinis kraštovaizdis sparčiai keičiasi. Tradiciniai bankai ir jų ilgai taikomos paskolų suteikimo procedūros dažnai laikomi nepatogiais ar ribojančiais, todėl Lietuvos įmonės aktyviai ieško alternatyvių finansavimo sprendimų. Siekdami įvairinti veiklą ir rasti tinkamų finansavimo galimybių, daugelis verslininkų lengviau atsikvėpė radę alternatyvias finansines paslaugas. Jos atitinka specifinius šiuolaikinių įmonių poreikius. Fintech ir jų vaidmuo verslo finansavimui Vienas iš svarbiausių šių pokyčių Lietuvoje variklių yra fintech sektorius. Šios technologijomis paremtos finansinės platformos, teikiančios

Registrų centras: jaunavedžiai tuoktuvėms rinkosi rugpjūčio savaitgalius

Pasibaigusi kalendorinė vasara jau leidžia suskaičiuoti ir apibendrinti, koks buvo šių metų vestuvių sezonas. Kaip ir kiekvienais metais populiariausios tuoktuvių datos buvo rugpjūčio ir liepos savaitgaliai. Tačiau ilgiau nei įprastai išsilaikiusi šiluma nemažą dalį jaunavedžių paskatino savo šventei pasirinkti ir rugsėjo savaitgalius, pastebi visos šalies metrikacijos duomenis išanalizavęs Registrų centras. Registrų centro administruojamos Metrikacijos paslaugų informacinės sistemos (MEPIS) duomenimis, populiariausia santuokos sudarymo data šiais metais buvo rugpjūčio 19-oji, šeštadienis – šią dieną amžinos meilės įžadais apsikeitė net 352 poros. Nedaug

Taip pat skaitykite