Seimo narys Artūras Skardžius padovanojo kelionę

Seimo narys socialdemokratas Artūras Skardžius rugsėjo 1 d. lankėsi Šilutės rajono švietimo pagalbos tarnyboje, kur šventės proga kasmet susirenka pedagogai senjorai. Dalykiškas pokalbis apie politiką, gyvenimą baigėsi Seimo nario pažadu padovanoti senjorams ekskursiją į Seimą. Gruodžio 1 d. grupė Šilutės pedagogų senjorų vyko į Vilnių: apžiūrėjo Seimą ir pabuvojo Valdovų rūmuose.

 

Mokytojams senjorams Seime buvo surengta ekskursija: šilutiškiai apžiūrėjo eksponuojamas dokumentų kopijas, nuotraukas, interjero dalimi tapusius simbolius, kurie iliustruoja Lietuvos parlamentarizmo istoriją, taip pat tuo metu Seime veikusias parodas. Ilgus savo gyvenimo metus mokyklai atidavę pedagogai supažindinti su Lietuvos valstybės valdymo sistema, parlamento veikla, įstatymo leidybos procedūromis, institucine Seimo struktūra, piliečių galimybėmis dalyvauti teisės aktų leidyboje. Daugeliui šilutiškių tai buvo pirmas apsilankymas Seime. Seimo narys Artūras Skardžius prie kavos puodelio ilgokai kalbėjosi su senjorais, kaip ir rugsėjo 1-osios proga vykusiame susitikime Šilutėje, vėl aptarė svarbiausius valstybės, politikos reikalus, išgirdo patarimų ir pamokymų.
Anot A. Skardžiaus, mokytojai, nepaisant jo amžiaus, mielai dalijasi savo turtinga gyvenimiška patirtim, turi pasiūlymų, kurie labai svarbūs ir Seimo nariui, ir turėtų būti svarbūs Šilutės rajono vadovams.
Mero pavaduotojas socialdemokratas Algirdas Balčytis kasmet rugsėjo 1 d. užsuka į Švietimo pagalbos tarnybą pabendrauti su pedagogais senjorais, šįkart jis organizavo ekskursiją ir rūpinosi, kad bent grupė žinomų pedagogų nuvyktų į sostinę. Anot A. Balčyčio, pedagogų senjorų gyvenimo patirtis yra tikras lobynas, tik gaila, kad vis skubėdami, turėdami kitų reikalų, stokojame laiko su jais susitikti, pasikalbėti, padiskutuoti.
Seimo narys A. Skardžius dėkingas Šilutės rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorei Juditai Blinkevičienei ir kolektyvui už nuolatinį dėmesį mokytojams senjorams ir pagalbą organizuojant šią išvyką į Vilnių. J. Blinkevičienė lydėjo senjorus į Seimą, taip pat ir į Valdovų rūmus.
„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite