„SBA baldų kompanijai“ vadovaus Raimonda Kižienė

Raimonda Kižienė (BNS nuotr.)

Prie SBA grupės jungiasi didelę vadovavimo tarptautiniams verslams patirtį sukaupusi Raimonda Kižienė. Nuo šiandien ji pradeda eiti šešias baldų gamybos įmones valdančios „SBA baldų kompanijos“ generalinės direktorės pareigas.

„SBA grupei įžengus į naują ir ambicingą plėtros etapą prie komandos jungiasi globalaus požiūrio ir didžiulės tarptautinės patirties profesionalė. Kartu sieksime dar labiau sustiprinti didžiausio Baltijos šalyse SBA baldų sektoriaus pozicijas pasaulinėse rinkose, kuriose konkurencija tik didės,“ – sako SBA viceprezidentas Egidijus Valentinavičius.

„SBA yra vertybiškai viena stipriausių grupių, vienijanti tūkstančius puikių profesionalų. Inovacijų ir tvarumo principai baldų ir kituose sektoriuose padėjo tvirtą pamatą globaliai plėtrai. Įkvepia tai, kad „SBA baldų kompanijai“ pradedu vadovauti intensyvios plėtros metu, todėl profesine prasme šis laikotarpis bus ypač įdomus. Laukia daug ambicingų, aukštą vertę kuriančių projektų, kurių sėkmei skirsiu savo energiją ir patirtį“, – teigia R. Kižienė.

Didžiąją karjeros dalį R. Kižienė ėjo įvairias strateginio lygmens vadovaujančias pareigas stambiose Lietuvos ir užsienio kompanijose. Ilgą laiką dirbo „VP grupėje“. Buvo Baltijos šalyse ir kitose Europos valstybėse vaistinių tinklus valdančios „Euroapotheca“ valdybos pirmininkė bei vadovavo vienam didžiausių Lietuvos verslo tarptautinių sandorių. Prieš trejus metus „Euroapotheca“ už 300 mln. eurų įsigijo vieną didžiausių Švedijos farmacijos tinklų „Apoteksgruppen“. Po įsigijimo R.Kižienė ėjo šios Švedijos kompanijos valdybos pirmininkės pareigas. Anksčiau ji yra vadovavusi „Swedbank“ iždo departamentui, o pastaraisiais metais vadovavo bendrovių „Aviator“ ir  „Civinity“ valdyboms.

SBA baldų gamybos sektoriui priklausanti „SBA baldų kompanija“ valdo 6 baldų gamybos įmones Lietuvoje
bei Baltarusijoje: „Klaipėdos baldus“, „Šilutės baldus“,„Germaniką“, „Visagino liniją“, „Mebelain“, „Laminn“. 
Taip pat SBA industrinių inovacijų slėnyje veikiantį logistikos centrą „Innovo logistika“. Šiose bendrovėse 
iš viso dirba 3800 žmonių. Iki R.Kižienės „SBA baldų kompanijai“ vadovavo E. Valentinavičius.

Petras Lingė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuviškos sraigės įtiko ir prancūzų gurmanams

Lemtingas lietuviško verslo sprendimas buvo sraiges ne auginti, o supirkti ir perdirbti. Šaldytus maisto produktus iš sraigių mėsos prieš aštuonerius metus gaminti pradėjusi bendrovė „Darvėja“ aktyviai tyrinėjo Lietuvos ir užsienio rinkas, dalyvavo tarptautinėse parodose. Verslas nusprendė investuoti į sraigių mėsos perdirbimo technologijas ir modernią įrangą. Apie šaldytų sraigių mėsos produktų gamybą, žiūrėkite reportaže: Ši įmonė šiandien skina nuoseklaus darbo ir išplėtotų partnerysčių vaisius – aukštos kokybės lietuviška produkcija pasaulyje tampa vis populiaresnė. Be to, ir pirkėjai Lietuvoje atranda greitai paruošiamus

Provanso paieškos nuvedė į Venckus

Žodis Provansas mums asocijuojasi su Prancūzijos miestais Nica, Marseliu, Kanais, Avinjonu, ir, žinoma, levandomis. Žydintys laukai užburia akis, o kvapas įsimena ilgam. Negalėdami nuvykti į Prancūziją, džiaugiamės turėdami galimybę pasigrožėti šių nuostabių augalų vaizdais ir kvapais visai mūsų pašonėje – Venckų kaime, prie Žemaičių Naumiesčio. Levandų sode mus, būrelį Šilutės moterų seklyčios narių, pasitiko šeimininkai Lina ir Mindaugas Vingiai. Pirmiausia pasivaikščiojome po levandų lauką, supantį didelę seną obelį, dar dosniai dalijančią derlių. Kieme akys krypo į atskiruose didelio sodo kampeliuose

Zigmantas Balčytis išrinktas Lietuvos regionų partijos pirmininko pavaduotoju

Liepos 29 d. istorinėje vietovėje, pirmojoje Lietuvos sostinėje Kernavėje, įvyko neeilinis LR Seimo Lietuvos regionų frakcijos seniūno Jono Pinskaus vadovaujamos partijos suvažiavimas. Ši partija, anot J. Pinskaus,  įgauna naują kryptį – tampa Lietuvos regionų partija su nauja programa, įstatais, o svarbiausia – unikaliu, novatorišku, šalies regionus ir juose gyvenančius žmones, jų tikėjimą geresne dabartimi ir ateitimi atspindinčiu identitetu. Šio neeilinio suvažiavimo metu partijos pirmininko pavaduotoju buvo patvirtintas naujas partijos narys, Seimo narys, Seimo audito komiteto pirmininkas, sukaupęs didžiulę patirtį būdamas

Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba įvertino UAB „Šilutės šilumos tinklų“ finansinį pajėgumą

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), vykdydama energetikos įmonių veiklos priežiūrą bei siekdama, kad vartotojai gautų nepertraukiamas bei kokybiškas paslaugas, atliko šilumos sektoriuje veikiančių ūkio subjektų finansinio pajėgumo vertinimą. VERT konstatavo, kad 43 šilumos tiekimo įmonių 2020 metų pabaigos finansinis pajėgumas vertinamas kaip pakankamas. Šiame sąraše ir Šilutės rajono savivaldybės uždaroji akcinė bendrovė „Šilutės šilumos tinklai“. UAB „Ukmergės šiluma“ finansinis pajėgumas vertinamas kaip  nepakankamas, nes ūkio subjekto bendrasis finansinio pajėgumo  rodiklis ataskaitiniais metais turi būti didesnis. Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos inf.

Taip pat skaitykite