Savivaldybės kontrolierei reikia padidinti algą

Šilutės rajono savivaldybės tarybos komitetai šią savaitę posėdžiuose svarsto, ar didinti atlyginimą Šilutės rajono savivaldybės kontrolierei Jolitai Stonkuvienei.

Tarybos nariams pateiktame aiškinamajame rašte nurodytos tokio sprendimo priežastys ir aplinkybės.

Įgyvendinant Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymo (toliau – VTĮ) nuostatas, nuo 2024 m. sausio 1 d. nustatyti Šilutės r. savivaldybės kontrolierei Jolitai Stonkuvienei  pareiginės algos koeficientą – 2,50.

Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatyme numatyta, kad savivaldybės kontrolieriaus darbo užmokestį nustato Savivaldybės taryba.

Pareiginė alga apskaičiuojama pareiginės algos koeficientą dauginant iš bazinio dydžio, jis yra 1785,40 Eur.

Atlikus Šilutės rajono savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos įvertinimą pagal nustatytus kriterijus, pagal surinktų įverčių sumą (10 balų) savivaldybės kontrolierei konkretus pareiginės algos koeficientas nustatytinas iš pareiginės algos koeficientų intervalo nuo 1,50 iki 2,50.

VTĮ numatyta, kad įstaigos vadovams priedas už tarnybos Lietuvos valstybei stažą nebus mokamas, tačiau vadovaujantis konstituciniu principu, kad už tą patį darbą turi būti mokamas toks pats atlyginimas, naujai nustatomas darbo užmokestis įstaigos vadovui mažėti negali.

Siūloma nuo 2024 m. sausio 1 d. nustatyti Šilutės r. savivaldybės kontrolierei pareiginės algos koeficientą – 2,50.

Nustačius 2,50 pareiginės algos koeficientą, Savivaldybės kontrolierės darbo užmokesčiui per mėnesį papildomai reikėtų 394,75 Eur (su mokesčiais), per metus 4737 Eur (su mokesčiais).

Tai aiškinamajame rašte nurodo Mero ir tarybos veiklos administravimo skyriaus vyriausioji specialistė  Edita Serovienė.

Sprendimą balsavimu priims Savivaldybės taryba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Lietuvos paštas įspėja apie naują sukčių taktiką – smalsumas kainuoja!

Lietuvos paštas atkreipia dėmesį į pastaruoju metu pradėtus vykdyti naujo tipo sukčiavimus. Jais siekiama išvilioti pinigus, pasitelkiant išperkamųjų siuntų siuntimą atsitiktiniams gyventojams. Išperkamoji siunta – tai siunta, už kurią siuntėjo nurodytą sumą siuntos gavėjas sumoka jos atsiėmimo paštomate ar atvykus kurjeriui metu. Sukčiavimo scenarijus paprastas – siunčiamos menkavertės siuntos atsitiktiniams gyventojams. Gyventojas gauna žinutę, kad siunta atkeliavo į paštomatą, ir kviečiama ją atsiimti. Tam, kad atsidarytų paštomato durelės, jis prieš tai turi už siuntą susimokėti. Smalsumo vedinas klientas susimoka ir

Šilutėje gyvenantis Eljotas Zaremba – daugiausia medalių oficialiose varžybose iškovojęs 6-metis sportininkas

„Rekordų akademija“ savo Facebook paskelbė šią naujieną. Paskaitykime. Lietuvos rekordas: Šilutėje gyvenantis Eljotas Zaremba – daugiausia medalių oficialiose varžybose iškovojęs 6-metis sportininkas. Jo sąskaitoje – 61 aukso, 14 sidabro ir 7 bronzos medaliai! Didžioji dalis medalių iškovota Jiu-Jitsu varžybose, vykusiose ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiose ES šalyse, taip pat JAV, Šveicarijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Tarp trofėjų – ir 15 taurių bei NAGA čempiono diržas, iškovotas JAV vykusiame čempionate. Medalius Eljotas pelnė ir kitose sporto šakose – motokrosas, keturračiai, bėgimas,

Lietuvos istorija, įamžinta monetose, medaliuose

Jau praėjo 33 metai nuo Sausio 13-osios įvykių. Ši pergalė Lietuvos istorijoje yra viena iš didžiausių ir reikšmingiausių, ji paskatino sovietų imperijos griūtį. Šiai pergalei įamžinti buvo sukurti ir išleisti specialūs apdovanojimai ir monetos. Lietuvos bankas, minėdamas Sausio 13-osios įvykių penkerių metų jubiliejų, 1996 m. išleido kolekcinę proginę 50 litų monetą. Moneta nukaldinta iš 925 prabos sidabro, sveria 23,3 g, monetos skersmuo 34 mm, tiražas – 6 000 vienetų. Monetos averse vaizduojamas Lietuvos Respublikos herbas skyde, iš abiejų jo pusių

Apsemti kelių ruožai sudaro 70 km

Automobilių kelių direkcija vasario 27 d. paskelbė sąrašą kelių ruožų, kurie vis dar apsemti potvynio vandens. Iš viso Lietuvoje po vandeniu tebėra 70 km kelių, daugiausia – Šilutės rajone, Pagėgių savivaldybės teritorijoje. Apsemti kelių ruožai, kuriuose eismas draudžiamas: kelyje Rusnė-Pakalnė-Uostadvaris nuo 4,55 iki 7,09 km vandens gylis 20 cm; kelyje Rusnė-Galzdonai-Plaškiai penkiose atkarpose vandens gylis 40, 60, 30, 60 ir 60 cm; kelyje Juknaičiai-Sausgalviai-Tatamiškiai dviejose atkarpose vandens gylis po 50 cm; kelyje Rusnė-Bevardis upelis nuo 2,60 iki 5 km vandens

Taip pat skaitykite