Savivaldybėje apsilankė Nyderlandų ambasadorius

Šilutės r. savivaldybėje lankėsi ir susitiko su meru Šarūnu Laužiku Nyderlandų Karalystės nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Kornelis Spaans.

Šilutės rajoną aplankiusį Nyderlandų Karalystės ambasadorių Lietuvoje Kornelį Spaansą pasitiko meras Šarūnas Laužikas ir privačiame pokalbyje papasakojo apie Pamario kraštą.

Meras Šarūnas Laužikas pasitiko svečią prie savo kabineto durų. Privačiame pokalbyje jis ambasadoriui pristatė mūsų kraštą. Svečias domėjosi ekonomine situacija, Savivaldybėje veikiančiomis įmonėmis. Susitikimo metu kalbėta apie Olandijos ir Šilutės verslininkų glaudesnio bendravimo ir bendradarbiavimo galimybes. Ambasadorius pasidžiaugė kūrybingų vaikų gausa, kuriuos su malonumu lanko Savivaldybės mokyklose, susipažįsta su juos supančia aplinka ir jaunimą ugdančiais pedagogais.
2013 metais Nyderlandų Karalystės ambasada Lietuvoje būrė ir skatino vaikus lavinti vaizduotę ir kurti, kviesdama piešti apie Nyderlandų Karalystę. Klaipėdos regiono kaimo mokyklų mokiniai aktyviai dalyvavo konkurse – pateikta per 150 piešinių. Geriausiais pripažintų darbų autoriai lankėsi į mūsų uostą atplaukusiuose Nyderlandų Karalystės kariniuose laivuose.
Aštuoni mūsų savivaldybės mokyklų mokinių piešiniai papuošė Nyderlandų Karalystės ambasados Lietuvoje išleistą 2014-2015 metų kalendorių. „Gaila, kad metai turi tik dvylika mėnesių, nes norėjome parodyti dar daugiau piešinių“, – apgailestavo ambasadorius.
Tarp geriausiųjų tąkart atrinkti Šilutės rajono vaikų meno mokyklos mokinės Žanetos Petrauskaitės (10 m.) piešinys „Vincentas“, Karinos Kudrešovos (11 m., Saugos) piešinys „Karalių pilis“, Karinos Misutės (11 m., Pašyšiai) piešinys „Miestas“, Juditos Tarvydaitės (9 m., Inkakliai) piešinys „Vėjo malūnas žiedų laukuose“, Justino Auškalnio (10 m., „Saulės“ gimnazija) piešinys „Draugystės dviratis“, Orintos Kunšteinaitės (11 m., Pašyšiai) piešinys „Vėjo malūnų šalyje“, Gabrielės Pielikytės (10 m., Kintai) piešinys „Laivų karalystė“, Eimanto Končiaus (10 m. Inkakliai) piešinys „Nyderlandai – gražiausias gėlių kraštas“.
Ambasadorius taip pat lankėsi Inkakliuose, Pašyšiuose, Kintuose, Saugose, susitiko su Šilutės rajono meno mokyklos atstovais, prisiminimui įteikė kalendorius su mokinių piešiniais.

Vaidotas VILKAS

 

Hits: 64

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite