Savivaldybė išsinuomojo du naujus automobilius

Pagėgių savivaldybės automobilių parką papildė du nauji „Škoda“ markės automobiliai. Jais naudosis vicemeras Vytautas Stanišauskas ir administracijos direktorė Dainora Butvydienė bei kiti Savivaldybės darbuotojai.

Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė darbo reikalais naudojasi nuomotu „Škoda Octavia“ automobiliu.

Dėl automobilių nuomos Pagėgių savivaldybės administracija vykdė supaprastintą mažos vertės pirkimą apklausos būdu. Konkursą laimėjo UAB „ALD Automotive“, pasiūliusi automobilius „Škoda Superb“ ir „Škoda Octavia“. Jie išnuomoti metams, o lėšų jų nuomai skiriama iš Savivaldybės savarankiškoms funkcijoms vykdyti numatytų pinigų.
Kiekvieno automobilio nuoma Savivaldybei per mėnesį atsieis kiek daugiau nei 1 tūkst. Lt: „Škoda Superb“ – 1152,24 Lt, o „Škoda Octavia“ – 1073,26 Lt. Į nuomos kainą įskaičiuota techninė pagalba kelyje visą parą bei draudiminių įvykių administravimas. Kadangi abu minėti automobiliai nauji, jiems taip pat suteikiama gamintojo garantija 4 metams.
Naujai išnuomotos škodos pakeis iki šiol buvusio administracijos direktoriaus Vaido Bendaravičiaus ir vicemero V. Stanišausko naudotus visureigius „Honda CRV“ ir „Hyundai X35“. Pastarieji paskirti Pagėgių ir Stoniškių seniūnams, mat jiems darbo reikalais tenka važinėti ir prastais keliais, kur pravers visais ratais varomi automobiliai.
Sprendimas automobilius nuomotis, o ne pirkti buvo priimtas įvertinus tai, jog įsigyti automobiliai laikui bėgant pasensta ir reikalauja nemažų lėšų remontui. Išnuomoti automobiliai yra visiškai nauji ir pasibaigus nuomos sutarčiai galima vėl išsinuomoti naujus. Automobilių veiklos nuoma Lietuvoje nėra naujiena ir šia paslauga naudojasi tiek biudžetinės, tiek privačios įmonės.
Pagėgių savivaldybės biudžete lėšų pirkti naujiems automobiliams nebuvo, to skolintis jau negalima, nes i6naudotas skolinimosi limitas. Šiuo atveju automobilių nuoma tapo puikia išeitimi. Kurį laiką nuosavu transportu naudojęsi seniūnai gavo visureigius, o Savivaldybės administracija – naujus lengvuosius automobilius.
Abi išnuomotos škodos turi ekonomiškus dyzelinius variklius. „Škoda“ markės automobiliai dėl savo kainos ir kokybės santykio dažnai laimi skelbiamus konkursus ir Lietuvoje yra naudojami ne vienoje biudžetinėje įstaigoje. „Škoda Octavia“ yra pelniusi „Lietuvos metų automobilio 2014“ titulą ir yra vienas iš lyderiaujančių modelių Lietuvos naujų automobilių rinkoje.

Simonas SKUTULAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kur dažniausiai klystama pildant metinę pajamų deklaraciją?

Buhalterinė apskaita – vienas svarbiausių procesų bet kurios įmonės veikloje, nepriklausomai nuo to, kokiai veiklos sričiai ši atstovautų ar kokio dydžio bebūtų. Norint išvardinti darbus, kuriuos įmonės buhalteris atlieka per dieną, mėnesį ar kalendorinius metus (apskaitos darbų atlikimo būtinybė susijusi ir su konkrečiais laiko terminais), neužtektų net ir abiejų rankų pirštų. Vienos užduotys pareikalauja daugiau laiko, kitos, buhalterio įgudimo dėka, atliekamos akimirksniu, tačiau bet kuris apskaitos darbas reikalauja preciziškumo tikslumo: net vienintelis supainiotas skaičius gali atnešti sunkiai įveikiamos painiavos. Specializuota

Papildomai 4,5 mln. eurų katilams keisti

Puspenkto milijono eurų katilams – tiek Aplinkos ministerija papildomai ketina skirti gyventojams, pateikusiems paraiškas gauti kompensacijas už šilumos siurblius arba biokuro katilus. Aplinkos ministras Simonas Gentvilas atkreipia dėmesį, kad dėl augančių dujų ir kitų išteklių kainų susirūpinę žmonės sprendimus atnaujinti šildymo įrangą tvaresne priima pačiu laiku, todėl iš Klimato kaitos programos į šią priemonę siūloma perkelti papildomus 2,5 mln. eurų jau pateikusiems paraiškas gyventojams ir dar 2 mln. – naujoms paraiškoms. „Visi akivaizdžiai pamatėme, kad šildant būstą taršiu kuru nukenčia ne

Ar Šilutės politikai rinksis Sauliaus Skvernelio su bendraminčiais steigiamą naują partiją?

Valstiečių ir žaliųjų sąjungą, vadovaujamą Ramūno Karbauskio, palikęs ir Seime su bendraminčiais įkūręs frakciją nepartinis Saulius Skvernelis paskelbė, jog steigia Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“. Ar tai gali būti naudinga Valstiečių ir žaliųjų sąjungos likviduoto Šilutės skyriaus nariams, kurie į naują „valstiečių“ skyrių nei kviečiami, nei su jais kalbamasi?   Naujojo „valstiečių“ skyriaus kūrimu ir plėtimu Šilutės rajone rūpinasi buvęs Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda. Šiek tiek anksčiau šio skyriaus atstovai pateikė Šilutės rajono savivaldybės merui Vytautui Laurinaičiui raštą, kad į

Užuolaidų audiniai. Kaip išsirinkti geriausią?

Kuriant jaukų namų dizainą ir ieškant geriausio sprendimo Jus pasitiks patys įvairiausi užuolaidų audiniai, labai didelė spalvų ir raštų įvairovė. Svarbu nepasimesti visoje šioje gausoje ir išsirinkti tai, kas tiktų labiausiai. Užuolaidų pasirinkimas iš tiesų yra labai kruopštus ir daug atidumo reikalaujantis darbas, kurį geriausia patikėti savo srities dizaineriams. Jeigu neturite pakankamai patirties ir įžvalgos tam, kad išsirinktumėte užuolaidų audinius patys, arba tiesiog norėtumėte rasti dar geresnį sprendimą, naudinga pasikonsultuoti su specialistais. Skaitydami toliau atrasite daugybę užuolaidų pasirinkimų patiems įvairiausiems

Taip pat skaitykite