Savivaldybė išsinuomojo du naujus automobilius

Pagėgių savivaldybės automobilių parką papildė du nauji „Škoda“ markės automobiliai. Jais naudosis vicemeras Vytautas Stanišauskas ir administracijos direktorė Dainora Butvydienė bei kiti Savivaldybės darbuotojai.

Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė darbo reikalais naudojasi nuomotu „Škoda Octavia“ automobiliu.

Dėl automobilių nuomos Pagėgių savivaldybės administracija vykdė supaprastintą mažos vertės pirkimą apklausos būdu. Konkursą laimėjo UAB „ALD Automotive“, pasiūliusi automobilius „Škoda Superb“ ir „Škoda Octavia“. Jie išnuomoti metams, o lėšų jų nuomai skiriama iš Savivaldybės savarankiškoms funkcijoms vykdyti numatytų pinigų.
Kiekvieno automobilio nuoma Savivaldybei per mėnesį atsieis kiek daugiau nei 1 tūkst. Lt: „Škoda Superb“ – 1152,24 Lt, o „Škoda Octavia“ – 1073,26 Lt. Į nuomos kainą įskaičiuota techninė pagalba kelyje visą parą bei draudiminių įvykių administravimas. Kadangi abu minėti automobiliai nauji, jiems taip pat suteikiama gamintojo garantija 4 metams.
Naujai išnuomotos škodos pakeis iki šiol buvusio administracijos direktoriaus Vaido Bendaravičiaus ir vicemero V. Stanišausko naudotus visureigius „Honda CRV“ ir „Hyundai X35“. Pastarieji paskirti Pagėgių ir Stoniškių seniūnams, mat jiems darbo reikalais tenka važinėti ir prastais keliais, kur pravers visais ratais varomi automobiliai.
Sprendimas automobilius nuomotis, o ne pirkti buvo priimtas įvertinus tai, jog įsigyti automobiliai laikui bėgant pasensta ir reikalauja nemažų lėšų remontui. Išnuomoti automobiliai yra visiškai nauji ir pasibaigus nuomos sutarčiai galima vėl išsinuomoti naujus. Automobilių veiklos nuoma Lietuvoje nėra naujiena ir šia paslauga naudojasi tiek biudžetinės, tiek privačios įmonės.
Pagėgių savivaldybės biudžete lėšų pirkti naujiems automobiliams nebuvo, to skolintis jau negalima, nes i6naudotas skolinimosi limitas. Šiuo atveju automobilių nuoma tapo puikia išeitimi. Kurį laiką nuosavu transportu naudojęsi seniūnai gavo visureigius, o Savivaldybės administracija – naujus lengvuosius automobilius.
Abi išnuomotos škodos turi ekonomiškus dyzelinius variklius. „Škoda“ markės automobiliai dėl savo kainos ir kokybės santykio dažnai laimi skelbiamus konkursus ir Lietuvoje yra naudojami ne vienoje biudžetinėje įstaigoje. „Škoda Octavia“ yra pelniusi „Lietuvos metų automobilio 2014“ titulą ir yra vienas iš lyderiaujančių modelių Lietuvos naujų automobilių rinkoje.

Simonas SKUTULAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sukčiai iš moters išviliojo beveik 37 tūkstančius eurų

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone, kuriuos tiria policijos pareigūnai. Sukčiavimo būdu iš moters, gim. 1952 m., buvo išviliota nemaža suma pinigų – 36 926 eurai. Rugpjūčio 12-16 d. Oželių k., Švėkšnos sen., iš miško technikos „John Deere 11“degalų bako pavogtas dyzelinis kuras. Nuostolis 210 eurų. Rugpjūčio 16 d. po pietų Uostadvario k., Rusnės sen., į griovį nuvažiavo automobilis „Nissan Almera“, kurį vairavo neblaivi (1,86 prom.) moteris, gim. 1964 m. Rugpjūčio 16 d. vakare bute Kintuose kilus konfliktui,

COVID-19: kodėl Šilutėje skiepija pasibaigusio galiojimo vakcina?

Paskambinusi moteris papasakojo, kad rugpjūčio 12 d., penktadienį, nuvyko į Šilutės pirminės sveikatos centrą skiepytis nuo COVID-19. Buvo užsiregistravusi prieš savaitę. Iš to paties buteliuko jau buvo paskiepyta žmonių, bet moterį sudomino vakcinos galiojimo laikas. Pasirodo, birželį jis jau pasibaigė, o skiepija dar ir rugpjūčio beveik vidury. Moteris skiepytis atsisakė. Situaciją aiškinomės su Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro direktore Lina Stanišauskiene. Įstaigos vadovė sakė, jog vakcinas parsiveža iš Klaipėdos, kartu yra gautas Sveikatos apsaugos ministro įsakymas, kad vakcina, kurios galiojimo

Karštą dieną atgaivins didelis ąsotis su šaltu vandeniu ir žiupsnelis vaizduotės

Termometro stulpeliams vasarą pasiekus aukščiausią tašką, labiausiai džiugina šviežias ir gaivus gėrimas. Malonaus skonio gėrimų labai nesunku paruošti ir namuose.   Prekybos tinklo „Iki“ atstovė Vilma Juodkazienė teigia, kad karštą dieną atsigaivinti ir atkurti skysčių pusiausvyrą organizme geriausiai padeda geriamasis vanduo. Tačiau norint, kad vanduo nepabostų, vertėtų jį paskaninti įvairiais gaiviais priedais. „Gali būti, kad daugeliui ne visada pavyksta įveikti rekomenduojamą vandens dienos normą, o tai ypač svarbu per karščius. Vis dėlto su žaisminga gėrimo versija privalomos 8 stiklinės, kurios

Perkate būstą nesusituokę. Ką būtina žinoti?

Bendrą gyvenimą pradedančių porų sprendimą įsigyti ar nuomotis būstą dažnai nulemia jų šeiminė padėtis. Vienos didžiausių Lietuvoje nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovių „Realco“ duomenimis, susituokusieji būstus įsigyja 4 kartus dažniau nei gyvenantys neregistruotoje santuokoje. Kas atbaido poras nuo būsto įsigijimo ir į ką atkreipti dėmesį perkant NT nesusituokus, atsako ekspertė.   „Didesnę dalį perkančių būstą sudaro susituokusios arba bent susižadėjusios poros, kurios jaučiasi pakankamai drąsiai kartu pradėti ieškoti bendrų namų. Tačiau populiarėjant gyvenimui oficialiai neįregistravus poros santykių, vis dažniau sulaukiame

Taip pat skaitykite