Savivaldybė išsinuomojo du naujus automobilius

Pagėgių savivaldybės automobilių parką papildė du nauji „Škoda“ markės automobiliai. Jais naudosis vicemeras Vytautas Stanišauskas ir administracijos direktorė Dainora Butvydienė bei kiti Savivaldybės darbuotojai.

Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė darbo reikalais naudojasi nuomotu „Škoda Octavia“ automobiliu.

Dėl automobilių nuomos Pagėgių savivaldybės administracija vykdė supaprastintą mažos vertės pirkimą apklausos būdu. Konkursą laimėjo UAB „ALD Automotive“, pasiūliusi automobilius „Škoda Superb“ ir „Škoda Octavia“. Jie išnuomoti metams, o lėšų jų nuomai skiriama iš Savivaldybės savarankiškoms funkcijoms vykdyti numatytų pinigų.
Kiekvieno automobilio nuoma Savivaldybei per mėnesį atsieis kiek daugiau nei 1 tūkst. Lt: „Škoda Superb“ – 1152,24 Lt, o „Škoda Octavia“ – 1073,26 Lt. Į nuomos kainą įskaičiuota techninė pagalba kelyje visą parą bei draudiminių įvykių administravimas. Kadangi abu minėti automobiliai nauji, jiems taip pat suteikiama gamintojo garantija 4 metams.
Naujai išnuomotos škodos pakeis iki šiol buvusio administracijos direktoriaus Vaido Bendaravičiaus ir vicemero V. Stanišausko naudotus visureigius „Honda CRV“ ir „Hyundai X35“. Pastarieji paskirti Pagėgių ir Stoniškių seniūnams, mat jiems darbo reikalais tenka važinėti ir prastais keliais, kur pravers visais ratais varomi automobiliai.
Sprendimas automobilius nuomotis, o ne pirkti buvo priimtas įvertinus tai, jog įsigyti automobiliai laikui bėgant pasensta ir reikalauja nemažų lėšų remontui. Išnuomoti automobiliai yra visiškai nauji ir pasibaigus nuomos sutarčiai galima vėl išsinuomoti naujus. Automobilių veiklos nuoma Lietuvoje nėra naujiena ir šia paslauga naudojasi tiek biudžetinės, tiek privačios įmonės.
Pagėgių savivaldybės biudžete lėšų pirkti naujiems automobiliams nebuvo, to skolintis jau negalima, nes i6naudotas skolinimosi limitas. Šiuo atveju automobilių nuoma tapo puikia išeitimi. Kurį laiką nuosavu transportu naudojęsi seniūnai gavo visureigius, o Savivaldybės administracija – naujus lengvuosius automobilius.
Abi išnuomotos škodos turi ekonomiškus dyzelinius variklius. „Škoda“ markės automobiliai dėl savo kainos ir kokybės santykio dažnai laimi skelbiamus konkursus ir Lietuvoje yra naudojami ne vienoje biudžetinėje įstaigoje. „Škoda Octavia“ yra pelniusi „Lietuvos metų automobilio 2014“ titulą ir yra vienas iš lyderiaujančių modelių Lietuvos naujų automobilių rinkoje.

Simonas SKUTULAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuviškos sraigės įtiko ir prancūzų gurmanams

Lemtingas lietuviško verslo sprendimas buvo sraiges ne auginti, o supirkti ir perdirbti. Šaldytus maisto produktus iš sraigių mėsos prieš aštuonerius metus gaminti pradėjusi bendrovė „Darvėja“ aktyviai tyrinėjo Lietuvos ir užsienio rinkas, dalyvavo tarptautinėse parodose. Verslas nusprendė investuoti į sraigių mėsos perdirbimo technologijas ir modernią įrangą. Apie šaldytų sraigių mėsos produktų gamybą, žiūrėkite reportaže: Ši įmonė šiandien skina nuoseklaus darbo ir išplėtotų partnerysčių vaisius – aukštos kokybės lietuviška produkcija pasaulyje tampa vis populiaresnė. Be to, ir pirkėjai Lietuvoje atranda greitai paruošiamus

Provanso paieškos nuvedė į Venckus

Žodis Provansas mums asocijuojasi su Prancūzijos miestais Nica, Marseliu, Kanais, Avinjonu, ir, žinoma, levandomis. Žydintys laukai užburia akis, o kvapas įsimena ilgam. Negalėdami nuvykti į Prancūziją, džiaugiamės turėdami galimybę pasigrožėti šių nuostabių augalų vaizdais ir kvapais visai mūsų pašonėje – Venckų kaime, prie Žemaičių Naumiesčio. Levandų sode mus, būrelį Šilutės moterų seklyčios narių, pasitiko šeimininkai Lina ir Mindaugas Vingiai. Pirmiausia pasivaikščiojome po levandų lauką, supantį didelę seną obelį, dar dosniai dalijančią derlių. Kieme akys krypo į atskiruose didelio sodo kampeliuose

Zigmantas Balčytis išrinktas Lietuvos regionų partijos pirmininko pavaduotoju

Liepos 29 d. istorinėje vietovėje, pirmojoje Lietuvos sostinėje Kernavėje, įvyko neeilinis LR Seimo Lietuvos regionų frakcijos seniūno Jono Pinskaus vadovaujamos partijos suvažiavimas. Ši partija, anot J. Pinskaus,  įgauna naują kryptį – tampa Lietuvos regionų partija su nauja programa, įstatais, o svarbiausia – unikaliu, novatorišku, šalies regionus ir juose gyvenančius žmones, jų tikėjimą geresne dabartimi ir ateitimi atspindinčiu identitetu. Šio neeilinio suvažiavimo metu partijos pirmininko pavaduotoju buvo patvirtintas naujas partijos narys, Seimo narys, Seimo audito komiteto pirmininkas, sukaupęs didžiulę patirtį būdamas

Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba įvertino UAB „Šilutės šilumos tinklų“ finansinį pajėgumą

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), vykdydama energetikos įmonių veiklos priežiūrą bei siekdama, kad vartotojai gautų nepertraukiamas bei kokybiškas paslaugas, atliko šilumos sektoriuje veikiančių ūkio subjektų finansinio pajėgumo vertinimą. VERT konstatavo, kad 43 šilumos tiekimo įmonių 2020 metų pabaigos finansinis pajėgumas vertinamas kaip pakankamas. Šiame sąraše ir Šilutės rajono savivaldybės uždaroji akcinė bendrovė „Šilutės šilumos tinklai“. UAB „Ukmergės šiluma“ finansinis pajėgumas vertinamas kaip  nepakankamas, nes ūkio subjekto bendrasis finansinio pajėgumo  rodiklis ataskaitiniais metais turi būti didesnis. Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos inf.

Taip pat skaitykite