Savivaldybė išsinuomojo du naujus automobilius

Pagėgių savivaldybės automobilių parką papildė du nauji „Škoda“ markės automobiliai. Jais naudosis vicemeras Vytautas Stanišauskas ir administracijos direktorė Dainora Butvydienė bei kiti Savivaldybės darbuotojai.

Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė darbo reikalais naudojasi nuomotu „Škoda Octavia“ automobiliu.

Dėl automobilių nuomos Pagėgių savivaldybės administracija vykdė supaprastintą mažos vertės pirkimą apklausos būdu. Konkursą laimėjo UAB „ALD Automotive“, pasiūliusi automobilius „Škoda Superb“ ir „Škoda Octavia“. Jie išnuomoti metams, o lėšų jų nuomai skiriama iš Savivaldybės savarankiškoms funkcijoms vykdyti numatytų pinigų.
Kiekvieno automobilio nuoma Savivaldybei per mėnesį atsieis kiek daugiau nei 1 tūkst. Lt: „Škoda Superb“ – 1152,24 Lt, o „Škoda Octavia“ – 1073,26 Lt. Į nuomos kainą įskaičiuota techninė pagalba kelyje visą parą bei draudiminių įvykių administravimas. Kadangi abu minėti automobiliai nauji, jiems taip pat suteikiama gamintojo garantija 4 metams.
Naujai išnuomotos škodos pakeis iki šiol buvusio administracijos direktoriaus Vaido Bendaravičiaus ir vicemero V. Stanišausko naudotus visureigius „Honda CRV“ ir „Hyundai X35“. Pastarieji paskirti Pagėgių ir Stoniškių seniūnams, mat jiems darbo reikalais tenka važinėti ir prastais keliais, kur pravers visais ratais varomi automobiliai.
Sprendimas automobilius nuomotis, o ne pirkti buvo priimtas įvertinus tai, jog įsigyti automobiliai laikui bėgant pasensta ir reikalauja nemažų lėšų remontui. Išnuomoti automobiliai yra visiškai nauji ir pasibaigus nuomos sutarčiai galima vėl išsinuomoti naujus. Automobilių veiklos nuoma Lietuvoje nėra naujiena ir šia paslauga naudojasi tiek biudžetinės, tiek privačios įmonės.
Pagėgių savivaldybės biudžete lėšų pirkti naujiems automobiliams nebuvo, to skolintis jau negalima, nes i6naudotas skolinimosi limitas. Šiuo atveju automobilių nuoma tapo puikia išeitimi. Kurį laiką nuosavu transportu naudojęsi seniūnai gavo visureigius, o Savivaldybės administracija – naujus lengvuosius automobilius.
Abi išnuomotos škodos turi ekonomiškus dyzelinius variklius. „Škoda“ markės automobiliai dėl savo kainos ir kokybės santykio dažnai laimi skelbiamus konkursus ir Lietuvoje yra naudojami ne vienoje biudžetinėje įstaigoje. „Škoda Octavia“ yra pelniusi „Lietuvos metų automobilio 2014“ titulą ir yra vienas iš lyderiaujančių modelių Lietuvos naujų automobilių rinkoje.

Simonas SKUTULAS

Hits: 24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotariečių dovana Šilutės ligoninės slaugytojoms

Šilutės Rotary klubo (2020-2021 m. prezidentas Šarūnas Stancikas) nariai, suprasdami medikų pasiaukojamo darbo svarbą gydant šilutiškius pandemijos sąlygomis, nutarė įteikti Šilutės ligoninės medikams kuklią dovanėlę: Klaipėdoje pradėjusio veikti „East Island SPA“ centro kompleksinių paslaugų kuponą ir 10 masažų kuponų. Šiandien, ketvirtadienį, šie dovanų kuponai įteikti Šilutės ligoninės medikų kolektyvui. Penkių minučių susitikime dovaną iš Šilutės RK prezidento Š. Stanciko priėmė ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis (jis irgi rotarietis) ir šios ligoninės slaugos administratorė Birutė Jurjonienė. Nuoširdžiai padėkojęs Šilutės klubo rotariečiams,

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Taip pat skaitykite