Savivaldos dieną – gausybė padėkų

Spalio 10-ąją Šilutėje paminėta Savivaldos diena. Iš ryto Savivaldybėje apsilankė rajono gimnazistai, kurie ekskursijos metu susipažino su administracijos darbu. Vėliau didžiojoje posėdžių salėje vyko diskusija. Sy jaunimu kalbėtasi apie savivaldos tobulinimo galimybes. Pagrindiniu šventės akcentu tapo popietė Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykloje. Čia daugiau kaip pusšimčiui vietos savivaldai nusipelniusiųjų pareikštos padėkos.

Minint Vietos savivaldos dieną gausiam būriui nusipelniusių bendruomenei žmonių įteiktos Šilutės r. savivadlybės mero Vytauto Laurinaičio ir Administracijos direktoriaus Sigito Šepučio padėkos.

 

Popietę pradėjęs Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis sakė pastebėjęs, kad dalis žmonių Savivaldos dieną supranta kaip Savivaldybės darbuotojų ir valstybės tarnautojų šventę. Jis patikslino, kad tokia diena minima birželio 23-iąją, o spalio 10-oji esanti visos vietos bendruomenės šventė. Į Vilnių svarbiais reikalais išvykusio mero Vytauto Laurinaičio vardu ir nuo savęs Sigitas Šeputis teikė padėkos raštus.
„Leiskite jus pasveikinti su Vietos savivaldos diena, palinkėti sėkmės stiprinant savivaldą, rūpinantis mūsų rajono gyventojų gerove. Manau, kad vystydami savivaldą didiname gyventojų pasitikėjimą šia svarbia institucija. Linkiu visiems daug sveikatos ir gerų idėjų įgyvendinant žmonių norus ir lūkesčius“, – sakė susirinkusiems Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius S. Šeputis.
Už aktyvų dalyvavimą bendruomenės gyvenime, jos telkimą sėkmingiems vietos projektams įgyvendinti Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio padėkos pareikštos: Valentinui Vanagui, Birutei Žymančienei, Vytautui Laurinavičiui, Salomėjai Pakalnienei, Juozui Arūnui Useliui, Rimai Valdžienei, Laimai Barkauskienei, Astai Stonkuvienei, Elenai Venckienei, Ritai Bružienei, Marytei Matevičienei, Rimui Jurjonui, Edvardui Jurjonui, Laimai Barakauskienei, Aldonai Rauktienei, Kristinai Užpelkienei, Laimutei Rupainienei, Viktorui Vaitiekovui, Raimondui Plikšniui, Laimai Virginijai Mačėnienei, Antanui Jonikui, Birutei Servienei, Sigitai Kasperavičienei, Stasiui Juškevičiui, Dariui Soščekai.
Kunigams Vytautui Tamašauskui, Dainorui Židackui ir Antanui Gyliui padėkota už aktyvų dalyvavimą parapijos visuomeniniame gyvenime, už tikėjimo ir papročių puoselėjimą, indėlį sėkmingai įgyvendinant vietos projektus.
Už aktyvų dalyvavimą bendruomenės jaunimo veikloje, išskirtinį jaunimo organizacijos indėlį vietos projektams įgyvendinti padėkota Laimonui Venckui, Vytautui Barkauskui, Živilei Milerytei, Benediktui Grinčinaičiui ir Daivai Juraškienei.
Savo nuožiūra ir atsižvelgdamas į vietos seniūnų ir skyrių vedėjų siūlymus, padėkas pareiškė Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Vietos savivaldos dienos proga tokie raštai įteikti: Vitai Stulgienei, Linai Platakytei-Jašinauskienei, Vidai Nemanienei, Nijolei Petkevičienei, Dominikui Bučinskui, Genei Toleikienei, Broniui Oželiui, Danutei Baikauskienei, Reginai Rimšaitei, Jurgitai Dinienei, Jūratei Bandzienei, Redai Švelniūtei, Danguolei Liulaitienei, Gintarui Šertvyčiui, Valentinui Dylertui, Arūnui Olberkiui, Alvai Olberkienei, Ievytei Vingienei, Gitanai Lygutienei, Irmai Augutienei, Edmundui Jokubauskui, Nijolei Grigonienei, Daliai Drungelienei, Laimai Stirbienei, Vytautui Balčyčiui, Rūtai Plačienei, Romualdui Ambrulaičiui, Eglei Andrėjevaitei, Stanislovai Dilertienei, Birutei Tekorienei, Arvydui Bielskiui, Alvidui Šimelioniui ir Džiuljetai Digrytei.
Kartu su padėkomis Sigitas Šeputis kiekvienam įteikė po gėlę. Tik tų gėlių, pasibaigus sveikinimo ceremonijai, neįteiktų liko nemaža puokštė. Ne visi, ypač gyvenantys ir dirbantys toliau nuo Šilutės, galėjo atvykti. Gavusius padėkas savo darbuotojus pasveikino seniūnai.

Vaidotas VILKAS

Hits: 52

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apgavikai rašo laiškus…

„Luminor“ bankas perspėja, jog kai kurie banko klientai balandžio 20 dieną gavo melagingus elektroninius laiškus, kurie neva  siunčiami banko vardu. Šiuose laiškuose pridedamas ir mokėjimo pranešimas, neva išduotas paties kliento prašymu. Laiškai siunčiami kartu su prisegtu dokumentu, kurio pavadinimas – „Luminor_bankas_Mokejimas_pdf.iso.txt“. Šiame dokumente yra kenkėjiška programa, kurios tikslas yra išgauti konfidencialius klientų duomenis. Banko sukčiavimo prevencijos ekspertai perspėja klientus jokiu būdu neatidaryti šio laiško priedo. Jeigu dokumentas buvo atidarytas, rekomenduojame nedelsiant susisiekti su savo IT saugos specialistais, kad jie patikrintų,

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Taip pat skaitykite