Savivaldos dieną – gausybė padėkų

Spalio 10-ąją Šilutėje paminėta Savivaldos diena. Iš ryto Savivaldybėje apsilankė rajono gimnazistai, kurie ekskursijos metu susipažino su administracijos darbu. Vėliau didžiojoje posėdžių salėje vyko diskusija. Sy jaunimu kalbėtasi apie savivaldos tobulinimo galimybes. Pagrindiniu šventės akcentu tapo popietė Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykloje. Čia daugiau kaip pusšimčiui vietos savivaldai nusipelniusiųjų pareikštos padėkos.

Minint Vietos savivaldos dieną gausiam būriui nusipelniusių bendruomenei žmonių įteiktos Šilutės r. savivadlybės mero Vytauto Laurinaičio ir Administracijos direktoriaus Sigito Šepučio padėkos.

 

Popietę pradėjęs Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis sakė pastebėjęs, kad dalis žmonių Savivaldos dieną supranta kaip Savivaldybės darbuotojų ir valstybės tarnautojų šventę. Jis patikslino, kad tokia diena minima birželio 23-iąją, o spalio 10-oji esanti visos vietos bendruomenės šventė. Į Vilnių svarbiais reikalais išvykusio mero Vytauto Laurinaičio vardu ir nuo savęs Sigitas Šeputis teikė padėkos raštus.
„Leiskite jus pasveikinti su Vietos savivaldos diena, palinkėti sėkmės stiprinant savivaldą, rūpinantis mūsų rajono gyventojų gerove. Manau, kad vystydami savivaldą didiname gyventojų pasitikėjimą šia svarbia institucija. Linkiu visiems daug sveikatos ir gerų idėjų įgyvendinant žmonių norus ir lūkesčius“, – sakė susirinkusiems Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius S. Šeputis.
Už aktyvų dalyvavimą bendruomenės gyvenime, jos telkimą sėkmingiems vietos projektams įgyvendinti Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio padėkos pareikštos: Valentinui Vanagui, Birutei Žymančienei, Vytautui Laurinavičiui, Salomėjai Pakalnienei, Juozui Arūnui Useliui, Rimai Valdžienei, Laimai Barkauskienei, Astai Stonkuvienei, Elenai Venckienei, Ritai Bružienei, Marytei Matevičienei, Rimui Jurjonui, Edvardui Jurjonui, Laimai Barakauskienei, Aldonai Rauktienei, Kristinai Užpelkienei, Laimutei Rupainienei, Viktorui Vaitiekovui, Raimondui Plikšniui, Laimai Virginijai Mačėnienei, Antanui Jonikui, Birutei Servienei, Sigitai Kasperavičienei, Stasiui Juškevičiui, Dariui Soščekai.
Kunigams Vytautui Tamašauskui, Dainorui Židackui ir Antanui Gyliui padėkota už aktyvų dalyvavimą parapijos visuomeniniame gyvenime, už tikėjimo ir papročių puoselėjimą, indėlį sėkmingai įgyvendinant vietos projektus.
Už aktyvų dalyvavimą bendruomenės jaunimo veikloje, išskirtinį jaunimo organizacijos indėlį vietos projektams įgyvendinti padėkota Laimonui Venckui, Vytautui Barkauskui, Živilei Milerytei, Benediktui Grinčinaičiui ir Daivai Juraškienei.
Savo nuožiūra ir atsižvelgdamas į vietos seniūnų ir skyrių vedėjų siūlymus, padėkas pareiškė Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Vietos savivaldos dienos proga tokie raštai įteikti: Vitai Stulgienei, Linai Platakytei-Jašinauskienei, Vidai Nemanienei, Nijolei Petkevičienei, Dominikui Bučinskui, Genei Toleikienei, Broniui Oželiui, Danutei Baikauskienei, Reginai Rimšaitei, Jurgitai Dinienei, Jūratei Bandzienei, Redai Švelniūtei, Danguolei Liulaitienei, Gintarui Šertvyčiui, Valentinui Dylertui, Arūnui Olberkiui, Alvai Olberkienei, Ievytei Vingienei, Gitanai Lygutienei, Irmai Augutienei, Edmundui Jokubauskui, Nijolei Grigonienei, Daliai Drungelienei, Laimai Stirbienei, Vytautui Balčyčiui, Rūtai Plačienei, Romualdui Ambrulaičiui, Eglei Andrėjevaitei, Stanislovai Dilertienei, Birutei Tekorienei, Arvydui Bielskiui, Alvidui Šimelioniui ir Džiuljetai Digrytei.
Kartu su padėkomis Sigitas Šeputis kiekvienam įteikė po gėlę. Tik tų gėlių, pasibaigus sveikinimo ceremonijai, neįteiktų liko nemaža puokštė. Ne visi, ypač gyvenantys ir dirbantys toliau nuo Šilutės, galėjo atvykti. Gavusius padėkas savo darbuotojus pasveikino seniūnai.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Sekmadienį – į muziejų nemokamai

2023-aisiais, kaip ir ankstesniais metais, Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai. Lankytojų taip pat lauks Kernavės archeologinės vietovės muziejus. Pirmoji tokia proga – jau šį sekmadienį, sausio 29 d. „2022 metais nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį galimybe pasinaudojo 336 251 lankytojas. Tai gerokai daugiau nei 2021-aisiais ir 2020-aisiais, kai lankytojų skaičius svyravo apie 200 tūkst. kasmet. Tiesa, reikia atsižvelgti į tai, kad tai buvo vadinamieji pandeminiai metai ir dėl

Dėl potvynio kai kuriuose valstybinės reikšmės keliuose draudžiamas eismas

Dėl spartaus vandens lygio kilimo Lietuvos vakarinėje dalyje daugėja apsemtų valstybinės reikšmės kelių. Potvynio metu pablogėja ne tik kelio dangos konstrukcija, bet ir kyla pavojus patiems eismo dalyviams. Būtent todėl šiuo metu maždaug 37-38 km valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožuose dėl apsėmimo yra ribojamas eismas. Vieni kelių ruožai yra pravažiuojami, kituose eismas draudžiamas. Dėl padidėjusio vandens kiekio Lietuvos vakarinėje dalyje apsemti 16 valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožai, kuriais draudžiamas eismas. Didžiausias – 60 centimetrų  – vandens gylis nustatytas rajoniniame kelyje

Projektų valdymo programos

Projektų valdymo programomis valdomi tam tikro proceso rinkiniai, kuriais siekiama didesnio masto efektyvumo. Projektų valdymas apima atskirų užduočių koordinavimą, o programos valdymas yra susijusių sugrupuotų projektų koordinavimas. Projektai sujungiami į programą, kai tokio rinkinio valdymo nauda yra didesnė atskirų vienetų valdymą. Susijusi sąvoka yra projektų portfelio valdymas – metodas, skirtas organizacijoms valdyti ir įvertinti daugybę projektų sugrupuojant juos į strateginius portfelius. Tada analizuojamas portfelių bendras efektyvumas, jų įvertinimai lyginami su faktinėmis išlaidomis, ar jie atitinka didesnius strateginius organizacijos tikslus. Taigi,

Taip pat skaitykite