Savivaldos dieną – gausybė padėkų

Spalio 10-ąją Šilutėje paminėta Savivaldos diena. Iš ryto Savivaldybėje apsilankė rajono gimnazistai, kurie ekskursijos metu susipažino su administracijos darbu. Vėliau didžiojoje posėdžių salėje vyko diskusija. Sy jaunimu kalbėtasi apie savivaldos tobulinimo galimybes. Pagrindiniu šventės akcentu tapo popietė Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykloje. Čia daugiau kaip pusšimčiui vietos savivaldai nusipelniusiųjų pareikštos padėkos.

Minint Vietos savivaldos dieną gausiam būriui nusipelniusių bendruomenei žmonių įteiktos Šilutės r. savivadlybės mero Vytauto Laurinaičio ir Administracijos direktoriaus Sigito Šepučio padėkos.

 

Popietę pradėjęs Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis sakė pastebėjęs, kad dalis žmonių Savivaldos dieną supranta kaip Savivaldybės darbuotojų ir valstybės tarnautojų šventę. Jis patikslino, kad tokia diena minima birželio 23-iąją, o spalio 10-oji esanti visos vietos bendruomenės šventė. Į Vilnių svarbiais reikalais išvykusio mero Vytauto Laurinaičio vardu ir nuo savęs Sigitas Šeputis teikė padėkos raštus.
„Leiskite jus pasveikinti su Vietos savivaldos diena, palinkėti sėkmės stiprinant savivaldą, rūpinantis mūsų rajono gyventojų gerove. Manau, kad vystydami savivaldą didiname gyventojų pasitikėjimą šia svarbia institucija. Linkiu visiems daug sveikatos ir gerų idėjų įgyvendinant žmonių norus ir lūkesčius“, – sakė susirinkusiems Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius S. Šeputis.
Už aktyvų dalyvavimą bendruomenės gyvenime, jos telkimą sėkmingiems vietos projektams įgyvendinti Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio padėkos pareikštos: Valentinui Vanagui, Birutei Žymančienei, Vytautui Laurinavičiui, Salomėjai Pakalnienei, Juozui Arūnui Useliui, Rimai Valdžienei, Laimai Barkauskienei, Astai Stonkuvienei, Elenai Venckienei, Ritai Bružienei, Marytei Matevičienei, Rimui Jurjonui, Edvardui Jurjonui, Laimai Barakauskienei, Aldonai Rauktienei, Kristinai Užpelkienei, Laimutei Rupainienei, Viktorui Vaitiekovui, Raimondui Plikšniui, Laimai Virginijai Mačėnienei, Antanui Jonikui, Birutei Servienei, Sigitai Kasperavičienei, Stasiui Juškevičiui, Dariui Soščekai.
Kunigams Vytautui Tamašauskui, Dainorui Židackui ir Antanui Gyliui padėkota už aktyvų dalyvavimą parapijos visuomeniniame gyvenime, už tikėjimo ir papročių puoselėjimą, indėlį sėkmingai įgyvendinant vietos projektus.
Už aktyvų dalyvavimą bendruomenės jaunimo veikloje, išskirtinį jaunimo organizacijos indėlį vietos projektams įgyvendinti padėkota Laimonui Venckui, Vytautui Barkauskui, Živilei Milerytei, Benediktui Grinčinaičiui ir Daivai Juraškienei.
Savo nuožiūra ir atsižvelgdamas į vietos seniūnų ir skyrių vedėjų siūlymus, padėkas pareiškė Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Vietos savivaldos dienos proga tokie raštai įteikti: Vitai Stulgienei, Linai Platakytei-Jašinauskienei, Vidai Nemanienei, Nijolei Petkevičienei, Dominikui Bučinskui, Genei Toleikienei, Broniui Oželiui, Danutei Baikauskienei, Reginai Rimšaitei, Jurgitai Dinienei, Jūratei Bandzienei, Redai Švelniūtei, Danguolei Liulaitienei, Gintarui Šertvyčiui, Valentinui Dylertui, Arūnui Olberkiui, Alvai Olberkienei, Ievytei Vingienei, Gitanai Lygutienei, Irmai Augutienei, Edmundui Jokubauskui, Nijolei Grigonienei, Daliai Drungelienei, Laimai Stirbienei, Vytautui Balčyčiui, Rūtai Plačienei, Romualdui Ambrulaičiui, Eglei Andrėjevaitei, Stanislovai Dilertienei, Birutei Tekorienei, Arvydui Bielskiui, Alvidui Šimelioniui ir Džiuljetai Digrytei.
Kartu su padėkomis Sigitas Šeputis kiekvienam įteikė po gėlę. Tik tų gėlių, pasibaigus sveikinimo ceremonijai, neįteiktų liko nemaža puokštė. Ne visi, ypač gyvenantys ir dirbantys toliau nuo Šilutės, galėjo atvykti. Gavusius padėkas savo darbuotojus pasveikino seniūnai.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tvarus garderobas: kaip jį susikurti kiekvienam?

Žodis „tvarumas“ jums vis dar asocijuojasi su vėjo jėgainėmis ar elektriniais automobiliais? Be reikalo. Aplinkos tausojimu galima užsiimti ir vaikščiojant po prekybos centrą bei ieškant naujų marškinėlių ar renkantis suknelę. To savo klientus moko socialinio verslo įmonės įkūrėja, Copie prekės ženklo steigėja ir draugiško aplinkai garderobo kūrėja Gerūta Navickaitė. Ji pataria, kaip elgtis kuo atsakingiau ir padaryti kuo mažesnį poveikį aplinkai, kurioje gyvename. Mada – tvarumo ir ekologijos problema Norint pagaminti vienerius džinsus pramonininkai sunaudoja apie 8000 litrų vandens nuo

Šią savaitę sugrįš ir 29 laipsnių karščiai

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šios savaitės orus: po lietaus sugrįžta šiluma ir net karščiai. Sinoptikai prognozavo, kad šiandien, pirmadienį, tankesnių debesų kaupėsi vakarinėje ir šiaurinėje Lietuvos dalyje, čia ir palijo. Temperatūra įdienojus pakils iki 19-22, šalies pietryčiuose 23-24 laipsnių. Rugpjūčio 9 d., antradienį, naktį debesys sklaidysis, bet kai kur šiaurės vakariniuose rajonuose trumpai palis. Paryčiais vietomis matomumą mažins nusidriekęs rūkas. Temperatūra kris iki 9-14, pajūryje bus 15-16 laipsnių. Antradienio dieną debesų vis dar bus nemažai, vietomis iš jų sulauksime

Vagystė Rusnėje: nuostoliai siekia 6,5 tūkstančio

Policija informuoja apie rugpjūčio 5-8 d. užfiksuotus įvykius Šilutės rajone. Jie tiriami. Rugpjūčio 4-5 d. Ilgbrastės k., Švėkšnos sen.,  iš moteriai, gim. 1951 m., priklausančio garažo buvo pavogta žoliapjovė, benzininis pjūklas, grąžtas, akumuliatoriaus krautuvas ir du akumuliatoriniai suktuvai. Nuostolis 1000 eurų. Rugpjūčio 6 d. naktį Ramučių k., Gardamo sen., neblaivus (2,16 prom.) vyras, gim. 1996 m., vairuodamas automobilį BM, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė jo, ir atsitrenkė griovyje į pakelės medį. Vairuotojas ir neblaivus (1,97 prom.) keleivis, gim. 1996 m.,

NEZ Baltijos šalių ralio kroso čempionato etape Lietuvos himnas nesuskambo

Sekmadienį Vilkyčių automobilių sporto komplekse baigėsi visą savaitgalį trukęs ralio kroso festivalis. Šeštadienį čia varžėsi Lietuvos ir Latvijos ralio kroso čempionato dalyviai  Šiaurės Europos zonos Baltijos šalių (NEZ) ralio kroso čempionato dalyviai. Priešingai nei šeštadienį, sekmadienio lenktynėse lietuviai liko varžovų iš Latvijos ir Estijos šešėlyje. Sekmadienį prie starto antrame Šiaurės Europos zonos Baltijos šalių ralio kroso čempionato etape stojo beveik keturios dešimtys dalyvių, kurie varžėsi penkiose klasėse. „NEZ Touring Car“ įskaitoje susigrūmė du estai, suomis ir latvis. Po dramatiško finalo

Taip pat skaitykite