Savivaldos dieną – gausybė padėkų

Spalio 10-ąją Šilutėje paminėta Savivaldos diena. Iš ryto Savivaldybėje apsilankė rajono gimnazistai, kurie ekskursijos metu susipažino su administracijos darbu. Vėliau didžiojoje posėdžių salėje vyko diskusija. Sy jaunimu kalbėtasi apie savivaldos tobulinimo galimybes. Pagrindiniu šventės akcentu tapo popietė Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykloje. Čia daugiau kaip pusšimčiui vietos savivaldai nusipelniusiųjų pareikštos padėkos.

Minint Vietos savivaldos dieną gausiam būriui nusipelniusių bendruomenei žmonių įteiktos Šilutės r. savivadlybės mero Vytauto Laurinaičio ir Administracijos direktoriaus Sigito Šepučio padėkos.

 

Popietę pradėjęs Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis sakė pastebėjęs, kad dalis žmonių Savivaldos dieną supranta kaip Savivaldybės darbuotojų ir valstybės tarnautojų šventę. Jis patikslino, kad tokia diena minima birželio 23-iąją, o spalio 10-oji esanti visos vietos bendruomenės šventė. Į Vilnių svarbiais reikalais išvykusio mero Vytauto Laurinaičio vardu ir nuo savęs Sigitas Šeputis teikė padėkos raštus.
„Leiskite jus pasveikinti su Vietos savivaldos diena, palinkėti sėkmės stiprinant savivaldą, rūpinantis mūsų rajono gyventojų gerove. Manau, kad vystydami savivaldą didiname gyventojų pasitikėjimą šia svarbia institucija. Linkiu visiems daug sveikatos ir gerų idėjų įgyvendinant žmonių norus ir lūkesčius“, – sakė susirinkusiems Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius S. Šeputis.
Už aktyvų dalyvavimą bendruomenės gyvenime, jos telkimą sėkmingiems vietos projektams įgyvendinti Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio padėkos pareikštos: Valentinui Vanagui, Birutei Žymančienei, Vytautui Laurinavičiui, Salomėjai Pakalnienei, Juozui Arūnui Useliui, Rimai Valdžienei, Laimai Barkauskienei, Astai Stonkuvienei, Elenai Venckienei, Ritai Bružienei, Marytei Matevičienei, Rimui Jurjonui, Edvardui Jurjonui, Laimai Barakauskienei, Aldonai Rauktienei, Kristinai Užpelkienei, Laimutei Rupainienei, Viktorui Vaitiekovui, Raimondui Plikšniui, Laimai Virginijai Mačėnienei, Antanui Jonikui, Birutei Servienei, Sigitai Kasperavičienei, Stasiui Juškevičiui, Dariui Soščekai.
Kunigams Vytautui Tamašauskui, Dainorui Židackui ir Antanui Gyliui padėkota už aktyvų dalyvavimą parapijos visuomeniniame gyvenime, už tikėjimo ir papročių puoselėjimą, indėlį sėkmingai įgyvendinant vietos projektus.
Už aktyvų dalyvavimą bendruomenės jaunimo veikloje, išskirtinį jaunimo organizacijos indėlį vietos projektams įgyvendinti padėkota Laimonui Venckui, Vytautui Barkauskui, Živilei Milerytei, Benediktui Grinčinaičiui ir Daivai Juraškienei.
Savo nuožiūra ir atsižvelgdamas į vietos seniūnų ir skyrių vedėjų siūlymus, padėkas pareiškė Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Vietos savivaldos dienos proga tokie raštai įteikti: Vitai Stulgienei, Linai Platakytei-Jašinauskienei, Vidai Nemanienei, Nijolei Petkevičienei, Dominikui Bučinskui, Genei Toleikienei, Broniui Oželiui, Danutei Baikauskienei, Reginai Rimšaitei, Jurgitai Dinienei, Jūratei Bandzienei, Redai Švelniūtei, Danguolei Liulaitienei, Gintarui Šertvyčiui, Valentinui Dylertui, Arūnui Olberkiui, Alvai Olberkienei, Ievytei Vingienei, Gitanai Lygutienei, Irmai Augutienei, Edmundui Jokubauskui, Nijolei Grigonienei, Daliai Drungelienei, Laimai Stirbienei, Vytautui Balčyčiui, Rūtai Plačienei, Romualdui Ambrulaičiui, Eglei Andrėjevaitei, Stanislovai Dilertienei, Birutei Tekorienei, Arvydui Bielskiui, Alvidui Šimelioniui ir Džiuljetai Digrytei.
Kartu su padėkomis Sigitas Šeputis kiekvienam įteikė po gėlę. Tik tų gėlių, pasibaigus sveikinimo ceremonijai, neįteiktų liko nemaža puokštė. Ne visi, ypač gyvenantys ir dirbantys toliau nuo Šilutės, galėjo atvykti. Gavusius padėkas savo darbuotojus pasveikino seniūnai.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėja galingas vėjas, pajūryje siautės audra

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad ketvirtadienį, spalio 21 d., Lietuvos link pasuko naujas žemo atmosferos slėgio sūkurys ir užgrius didele jėga.  Stiprės pietų, pietvakarių vėjas, kurio gūsių gali neatlaikyti medžiai, yra pavojaus ir nesandariems statiniams, lauke paliktiems daiktams. Ypač pavojinga palikti automobilius po medžiais, kurie, neatlaikę stipraus vėjo, gal lūžti, užgriūti automobilius, pastatus ir kt. Nulaužtų, išverstų medžių gali rastis ir keliuose, gatvėse, todėl patartina be būtinos priežasties  nevykti į kelionę. Visoje šalyje vėjo gūsiai sieks 15-20 m/s. Artėjant vakarui

Kas geriausiai padeda įveikti rudeninį liūdesį?

Kaip įveikti liūdesį? Trumpėjančios dienos, vis labiau apniukęs oras ir spaudžiantis šaltukas – tai tik kelios priežastys, kurios atrodo kaltos dėl suprastėjusio nuotaikos ir išaugusio noro nieko neveikti. „Eurovaistinės“ farmacininkė sako, kad slogią nuotaiką rudenį įveikti galima, tereikia nedelsti ir imtis priemonių. Farmacininkė Elvyra Ramaškienė sako, kad rudenį dažniau nei įprastai klientai užsuka į vaistinę ieškodami priemonių, kurios padėtų išsaugoti energiją ir gerą nuotaiką. „Rudenį dažniau pasidaro liūdna, nes baigiasi vasara, mažai saulės, tad ir mūsų organizme nepasigamina natūraliai vitaminas

Kaip elgtis siaučiant stipriam vėjui?

Kaip elgtis siaučiant stipriam vėjui?

Šiandien Lietuvoje siaus labai stiprus vėjas, ypač vakariniuose šalies rajonuose. Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) stiprina budinčias pajėgas ir ruošiasi operatyviai likviduoti galimus gedimus bei prašo gyventojų gamtos stichijų metu būti atidiems. Kaip elgtis siaučiant stipriam vėjui? Svarbu nesiartinti prie elektros įrenginių ar oro linijų, o pastebėjus pažeistus elektros tinklo įrenginius ar nutrūkusius laidus, būtinai nedelsiant apie tai pranešti ESO telefonu 1852. Pateikiame keturis svarbiausius elgesio principus, padėsiančius išvengti skaudžių nelaimių. Pagrindinis dalykas, kurį turi atsiminti kiekvienas, tai pastebėjus nutrūkusį elektros

Vilkyškiuose sekmadienį Mišias aukos vyskupas

Vilkyškiuose, Šv. Onos bažnyčioje, šį sekmadienį (spalio 24 d.) 14 val. šv. Mišias aukos Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius.   Po šv. Mišių bažnyčios šventoriuje bus šventinamas 8 metrų aukščio ąžuolinis kryžius, skirtas bažnyčios rūsiuose sovietinių KGB smogikų nukankintoms aukoms atminti. Kunigas Kęstutis Pajaujis kviečia visus dalyvauti.

Taip pat skaitykite