Savivaldos dieną – gausybė padėkų

Spalio 10-ąją Šilutėje paminėta Savivaldos diena. Iš ryto Savivaldybėje apsilankė rajono gimnazistai, kurie ekskursijos metu susipažino su administracijos darbu. Vėliau didžiojoje posėdžių salėje vyko diskusija. Sy jaunimu kalbėtasi apie savivaldos tobulinimo galimybes. Pagrindiniu šventės akcentu tapo popietė Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykloje. Čia daugiau kaip pusšimčiui vietos savivaldai nusipelniusiųjų pareikštos padėkos.

Minint Vietos savivaldos dieną gausiam būriui nusipelniusių bendruomenei žmonių įteiktos Šilutės r. savivadlybės mero Vytauto Laurinaičio ir Administracijos direktoriaus Sigito Šepučio padėkos.

 

Popietę pradėjęs Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis sakė pastebėjęs, kad dalis žmonių Savivaldos dieną supranta kaip Savivaldybės darbuotojų ir valstybės tarnautojų šventę. Jis patikslino, kad tokia diena minima birželio 23-iąją, o spalio 10-oji esanti visos vietos bendruomenės šventė. Į Vilnių svarbiais reikalais išvykusio mero Vytauto Laurinaičio vardu ir nuo savęs Sigitas Šeputis teikė padėkos raštus.
„Leiskite jus pasveikinti su Vietos savivaldos diena, palinkėti sėkmės stiprinant savivaldą, rūpinantis mūsų rajono gyventojų gerove. Manau, kad vystydami savivaldą didiname gyventojų pasitikėjimą šia svarbia institucija. Linkiu visiems daug sveikatos ir gerų idėjų įgyvendinant žmonių norus ir lūkesčius“, – sakė susirinkusiems Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius S. Šeputis.
Už aktyvų dalyvavimą bendruomenės gyvenime, jos telkimą sėkmingiems vietos projektams įgyvendinti Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio padėkos pareikštos: Valentinui Vanagui, Birutei Žymančienei, Vytautui Laurinavičiui, Salomėjai Pakalnienei, Juozui Arūnui Useliui, Rimai Valdžienei, Laimai Barkauskienei, Astai Stonkuvienei, Elenai Venckienei, Ritai Bružienei, Marytei Matevičienei, Rimui Jurjonui, Edvardui Jurjonui, Laimai Barakauskienei, Aldonai Rauktienei, Kristinai Užpelkienei, Laimutei Rupainienei, Viktorui Vaitiekovui, Raimondui Plikšniui, Laimai Virginijai Mačėnienei, Antanui Jonikui, Birutei Servienei, Sigitai Kasperavičienei, Stasiui Juškevičiui, Dariui Soščekai.
Kunigams Vytautui Tamašauskui, Dainorui Židackui ir Antanui Gyliui padėkota už aktyvų dalyvavimą parapijos visuomeniniame gyvenime, už tikėjimo ir papročių puoselėjimą, indėlį sėkmingai įgyvendinant vietos projektus.
Už aktyvų dalyvavimą bendruomenės jaunimo veikloje, išskirtinį jaunimo organizacijos indėlį vietos projektams įgyvendinti padėkota Laimonui Venckui, Vytautui Barkauskui, Živilei Milerytei, Benediktui Grinčinaičiui ir Daivai Juraškienei.
Savo nuožiūra ir atsižvelgdamas į vietos seniūnų ir skyrių vedėjų siūlymus, padėkas pareiškė Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Vietos savivaldos dienos proga tokie raštai įteikti: Vitai Stulgienei, Linai Platakytei-Jašinauskienei, Vidai Nemanienei, Nijolei Petkevičienei, Dominikui Bučinskui, Genei Toleikienei, Broniui Oželiui, Danutei Baikauskienei, Reginai Rimšaitei, Jurgitai Dinienei, Jūratei Bandzienei, Redai Švelniūtei, Danguolei Liulaitienei, Gintarui Šertvyčiui, Valentinui Dylertui, Arūnui Olberkiui, Alvai Olberkienei, Ievytei Vingienei, Gitanai Lygutienei, Irmai Augutienei, Edmundui Jokubauskui, Nijolei Grigonienei, Daliai Drungelienei, Laimai Stirbienei, Vytautui Balčyčiui, Rūtai Plačienei, Romualdui Ambrulaičiui, Eglei Andrėjevaitei, Stanislovai Dilertienei, Birutei Tekorienei, Arvydui Bielskiui, Alvidui Šimelioniui ir Džiuljetai Digrytei.
Kartu su padėkomis Sigitas Šeputis kiekvienam įteikė po gėlę. Tik tų gėlių, pasibaigus sveikinimo ceremonijai, neįteiktų liko nemaža puokštė. Ne visi, ypač gyvenantys ir dirbantys toliau nuo Šilutės, galėjo atvykti. Gavusius padėkas savo darbuotojus pasveikino seniūnai.

Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Praėjo laikas, kai visam gyvenimui pakakdavo vienos profesijos

Besikeičianti darbo rinka rodo, jog dabar svarbiausiu veiksniu, lemiančiu konkurencingumą ir galimybę gauti norimą darbą, yra skaitmeninės žinios. Pasak karjeros konsultantės, lektorės ir Lietuvos karjeros specialistų asociacijos direktorės Daivos Šilienės, vis dažniau pastebimas susidomėjimas vyresnio amžiaus žmonių įsidarbinimo galimybėmis. Jie noriai mokosi, įgyja naujas kompetencijas bei siekia išlikti aktyvūs.     Amžius nebėra kriterijus Projekto „Prisijungusi Lietuva“ rezultatai rodo, kad iš daugiau nei 102 tūkst. mokymų dalyvių net 52 proc. yra dirbantys asmenys. Daugiausiai mokytis panoro 51–65 metų amžiaus grupėje esantys

Nauji reikalavimai žemės ūkiui – teks prisidėti prie klimato kaitos mažinimo

2021 m. birželio 25 d. Europos parlamentas ir Taryba susitarė dėl naujos bendros žemės ūkio politikos, kurios esminis tikslas yra tvarus žemės ūkis. Jau nuo 2023 metų Lietuvos ir kitų Europos Sąjungos (ES) šalių žemdirbiai turės prisidėti prie konkrečių priemonių mažinant klimato kaitą bei šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) išmetimą. Naujojoje politikoje numatoma, kad nuo 2023 m. aplinkosaugos ir poveikio klimato kaitai mažinimo priemonėms turės būti skiriama ne mažiau 25 proc. nuo bendros šalies gaunamos paramos žemės ūkiui. Tai palies

Kaip vystosi smegenys: trumpai apie vaiko raidą ir jos skatinimą

Vos tik gimusį kūdikį pasaulis pasitinka spalvų, garsų, skonių ir judesių įvairove – jis ją jaučia, tačiau kiekvienu iš šių jutimų jam dar reikės išmokti naudotis pačiam. Todėl pirmąsias 1000 dienų jo smegenys formuosis ir augs aktyviausiai nei tai darys kada nors vėliau, o raidos rezultatams didelę įtaką turės tėvai bei aplinka. Patarimais, kaip padėti vaikui augti ypatinguoju laikotarpiu iki 3 metų, ir įžvalgomis apie smegenų raidą, su tėvais dalijasi viena iš socialinės iniciatyvos „MaMaDu“ įkūrėjų Marija Dautartaitė, stažuotę atlikusi

Kada nebūtinas COVID-19 tyrimas

Jeigu persirgote COVID-19 ar jau esate pasiskiepiję, pasinaudoti medicinos įstaigų paslaugomis bus lengviau. Šilutės rajone šiomis išimtimis kol kas galės pasinaudoti nedaug gyventojų, mat, liepos 27 d. duomenimis, paskiepyta tik 16 101 rajono gyventojas, tai sudaro tik 43,3 proc. Nuo karantino pradžios užsikrėtė 3118 gyventojų, 2905 – pasveiko, 66 – mirė. Šiuo metu serga jau 46 asmenys. Pagal vėl sparčiai plintančio COVID-19 naujų atvejų skaičius Šilutės rajonas priskirtas raudonajai zonai. Šiuo metu sparčiausiai koronavirusas plinta Klaipėdos apskrities savivaldybėse. Pateikiame Sveikatos

Taip pat skaitykite