Savaitgalio orai: naktimis vis pašals

Ritos Tarvydienės nuotr.

Kovo 4-ąją, penktadienį, per šv. Kazimierą ir Kovarnių dieną, bus debesuota, popietę pragiedrėjimų daugės. Nedidelio sniego tikimybė didžiausia išlieka rytinėje šalies pusėje. Pūs vidutinio stiprumo žvarbokas šiaurės, šiaurės rytų krypties vėjas. Temperatūra kils gana vangiai ir įdienojus oras tesušils iki 0-4 laipsnių šilumos.

Kovo 5-osios, šeštadienio, naktį daugiau debesų sukiosis pietinėje šalies dalyje, čia gali pasnigti. Šiaurės, šiaurės rytų krypties vėjas bus gana silpnas. Temperatūra visoje šalyje numatoma neigiama – paryčiais pažemės iki 2-7, kai kur šalies rytuose – 9 laipsnių šalčio.

Šeštadienio dieną dažnesni giedro dangaus plotai laukiami šiaurinėje šalies pusėje. Kritulių jau nebus. Nepastovios krypties vėjas išliks silpnas, bet temperatūra įdienojus bus nuo 1 laipsnio šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

Kovo 6-osios, sekmadienio, naktį debesų bus nedaug, žymesnio sniego nesulauksime. Bus ramu ir temperatūra kris gana sparčiai iki 2-7, šalies rytuose vietomis iki 9-10 laipsnių šalčio.

Sekmadienio dieną pradedant šiaurės vakariniais rajonais debesuotumas didės, iki vakaro daug kur dangų aptrauks žemi debesys, bet kritulių iš jų nesulauksime, trumpai ir negausiai pasnigs tik vietomis. Vakarinių krypčių vėjas bus kiek labiau juntamas. Aukščiausia temperatūra turėtų būti  0-4 laipsniai šilumos.

Naują savaitę pradėsime didesnėje šalies dalyje sulaukę nedidelio sniego. Šiaurės vakarų, šiaurės krypties vėjas taps žvarbesnis. Temperatūra naktį kris iki 1-6 laipsnių šalčio, o dieną bus tarp 0-5 laipsnių šilumos.

meteo.lt inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rinkimų komisijų pirmininkėmis Šilutėje ir Pagėgiuose bus Loretos

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai. Vyriausioji rinkimų komisija priima su tuo susijusius sprendimus. Lapkričio 29 d. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino savivaldybių rinkimų komisijų sudėtis ir paskyrė šių rinkimų komisijų pirmininkus. Šilutės rajono rinkimų komisijai vadovaus Loreta Pakalniškienė, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovė, Pagėgių savivaldybėje – Loreta Razutienė, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovė. Savivaldybių rinkimų komisijos sudarytos iš Lietuvos Respublikos teisingumo ministro, Lietuvos teisininkų draugijos, savivaldybių administracijų direktorių ir politinių partijų pateiktų kandidatūrų.

Už ilgametį darbą padėkota Birutei Servienei ir Romualdui Blechertui

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, jo pavaduotoja Daiva Žebelienė bei kultūros įstaigų vadovai pagerbė ilgametę Salos etnokultūros ir informacijos centro direktorę Birutę Servienę ir palinkėjo sėkmės naujame gyvenimo etape. B. Servienei įteikta padėka už ilgametį, nuoširdų, pasiaukojamą darbą siekiant išsaugoti ir populiarinti Mažosios Lietuvos ir Rusnės kultūros vertybes. B. Servienė nuo 2005 m. vadovavo Rusnėje veikiančiam Salos etnokultūros ir informacijos centrui, kuris rūpinasi kultūros veikla ne tik Rusnėje, bet ir Usėnų bei Juknaičių seniūnijose. B.

UV lempos naudojimo gidas – kaip naudoti?

Gelinis nagų lakavimas yra tapęs vienu iš populiariausių lakavimo būdų. Jis yra patogus tuo, jog užtikrina tvarkingo manikiūro ilgaamžiškumą bei su juo galima atlikti įvairiausius nagų dailės sprendimus. Gelinis nagų lakas turi specialias priemones, o viena jų pagrindinių – UV lempa nagams. Šios lempos padeda sukurti nepriekaištingą nagų įvaizdį. Ji tinkama net ir tiems, kurie tik pradeda mokytis nagų dailės meno! Kokiais privalumais pasižymi UV nagų lempa? UV nagų lempos vienas iš pagrindinių privalumų – ji nepamainoma pradedantiesiems. Nesvarbu, ar

Tilžės akto originalas yra Vytauto Didžiojo karo muziejuje

Lygiai prieš 104 metus Tilžėje buvo pasirašytas Mažosios Lietuvos tautinės tarybos Aktas, šiais laikais dažniausiai vadinamas Tilžės aktu. Manoma, kad 1918 m. lapkričio 30 d. šį dokumentą 24 jo signatarai pasirašė veikiausiai spaustuvininko, visuomenės veikėjo Enzio Jagomasto bute, Tilžėje. Algirdas Matulevičius, Mokslo ir enciklopedijų leidybos instituto vyresnysis mokslinis darbuotojas, yra rašęs: „Žinoma tik tiek, kad MLTT susirinkimas, kurio metu ir buvo pasirašytas šis dokumentas, galėjo vykti žymaus Tilžės spaustuvininko, „Lituanios“ savininko Enzio Jagomasto bute arba kito tilžiškio F. Sūbaičio bute.

Taip pat skaitykite