Savaitgalį – stiprūs lietūs, vėjas

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad gražių ir šiltų orų savaitgalį nebus: laukia lietūs, vėjas. Jau rugsėjo 15-osios naktį Šilutės rajone siautėjo stiprus vėjas, siautė liūtis, kuri nesitraukė ir rugsėjo 16 dieną. Darbo savaitę Vakarų Lietuvoje tenka užbaigti vėjuotu ir lietingu oru. Sinoptikai skelbia, kad itin rudeniškas bus ir įpusėto rugsėjo savaitgalis.

Rugsėjo 16 d., penktadienį,  temperatūra kris iki 7-12 laipsnių šilumos. Vėjas pūs iš pietvakarių, 7-12 m/s greičiu, prie jūros įsibėgės iki pavojingų 15-18 m/s gūsių. Dieną daugelyje rajonų pliaups trumpi lietūs, vakariniuose rajonuose kai kur lis smarkiai, o Dzūkijoje ir Suvalkijoje vyraus nedidelis lietus. Vietomis griaudės perkūnija, pietvakarių gūsiai kai kur sieks 15-18 m/s. Sušils iki 12-17 laipsnių šilumos, šilčiausia bus pietiniuose rajonuose.

Rugsėjo 17 d., šeštadienį, naktį vietomis, dieną daug kur numatomi trumpi lietūs. Naktį vakariniuose rajonuose kai kur lis smarkiai, naktį pajūryje, dieną vietomis galima perkūnija. Naktį pajūryje pietvakarių, vakarų vėjo gūsiai sieks 15-17 m/s. Temperatūra naktį 7-12, dieną – 12-17 laipsnių šilumos.

Rugsėjo 18 d., sekmadienį, naktį vietomis, dieną daug kur numatomas trumpas lietus. Naktį ir rytą vietomis rūkas. Temperatūra naktį 4-9, pajūryje 10-12 laipsnių šilumos, dieną 12-17 laipsnių.

Kitos savaitės pradžia irgi su lietumi. Pirmadienį temperatūra naktį 4-9, pajūryje 10-12 laipsnių šilumos, dieną 12-17 laipsnių. Rugsėjo 20-osios naktį vietomis, dieną daug kur numatomas trumpas lietus. Temperatūra naktį 6-11, dieną 12-17 laipsnių šilumos.

Praėjo pusė rugsėjo, pirmojo rudens mėnesio. Baravykų vis nėra, tačiau grybautojai jau skelbia renką raudonviršius. Gal dar bus grybų?

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kiek kišenpinigių duoti vaikams ir kaip jiems padėti suprasti pinigų vertę?

Įsibėgėjant mokslo metams tėvams kyla klausimas: kiek kišenpinigių duoti vaikui ir kaip jį išmokyti juos valdyti? Patarimais tėvams, kaip savo atžalas pamažu mokyti atsakingai elgtis su pinigais, dalijasi Edvinas Jurevičius, „Luminor“ banko mažmeninės bankininkystės vadovas. Nebūtina laukti problemos Norėdami išugdyti supratimą apie pinigų vertę, tėvai turėtų kuo anksčiau vaikams pradėti pasakoti apie kasdieninius pirkinius, patiriamas išlaidas ir jų dydį bei galimybes taupyti. Dviejų vaikų tėvas E. Jurevičius su savo dukra apie pinigus pradėjo kalbėti, kai jai buvo treji. Jis įsitikinęs,

Kas yra Reiki ir kaip juo užsiimti?

Reiki gydymo sistema gydymui naudoja universalią gyvybinės jėgos energiją. Perkeliant ir manipuliuojant savo prigimtinės energijos srautu į kito kūną, ši energija gali būti naudojama išgydyti tiesiogiai arba perkeliant kūrinį gaunantį subjektą į gilaus atsipalaidavimo ir saugumo būseną, kad jo kūnas galėtų išgydyti save. Teigiama, kad aukšto Reiki lygio specialisto gydomasis prisilietimas skleidžia šilumą, komfortą ir net dilgčiojimo pojūtį kūne. Kas yra Reiki? Reiki atsirado Japonijoje, nors viena iš dviejų šakų vadinama Vakarų Reiki ir dažniausiai praktikuojama JAV. Reiki yra japonų

Kada ir kodėl verta plauti automobilio variklį?

Švaros paslaugų ekspertai primena po kapotu besislepiančio variklio priežiūros svarbą – neplaunant jo didėja rizika laiku nepastebėti rimtų gedimų ir užbėgti jiems už akių, susidurti su aušinimo problemomis ir į saloną sklindančiais nemaloniais kvapais. Variklį rekomenduojama plauti bent kartą per dvejus metus važinėjant mieste arba 1-2 kartus per metus eksploatuojant automobilį žvyrkeliais. Nors automobilio variklis slepiasi po kapotu ir įprastai yra atidengiamas tik papildyti langų plovimo skysčiui, ant jo vis viena kaupiasi nešvarumai, kuriuos rekomenduojama šalinti. „Daugiausia purvo ir dulkių

Šilutiškius teis naujuose teismo rūmuose

Prieš mėnesį į rekonstruotą pastatą persikraustę Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmai surengė atidarymo iškilmes. Per šventę Tauragės apylinkės teismo pirmininkas Egidijus Mockaitis akcentavo, kad tai yra itin svarbus istorinis įvykis. Erdvesnes ir šiltesnes patalpas apžiūrėjo svečiai. Įkurtuvių proga Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmus pasveikino Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkė Sigita Rudėnaitė. Sveikinimo žodį tarė Nacionalinės teismų administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Jatkevčius, Klaipėdos apygardos teismo pirmininkas Marius Dobrovolskis, Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Simbolinį raktą nuo pastato įteikė uždarosios akcinės bendrovės

Taip pat skaitykite