Savaitės orai: su lietumi ir perkūnija

orai

Stasės Skutulienės nuotr.

Liko dvi pavasario dienos iki kalendorinės vasaros pradžios. Pasak sinoptikų, vasara prasidės su lietumi, perkūnija, bus ir stiproko vėjo, tačiau įšils kai kur net iki 22 laipsnių…

 

Gegužės 30 d., pirmadienį, Lietuvoje plis lietus, jo sulauks visa šalis, daugelyje rajonų lis smarkiai, gali nugriaudėti ir perkūnija. Pūs rytų, šiaurės rytų vėjas. Pirmoje dienos pusėje bus silpnai juntamas, vėliau taps stipresnis, kai kur galimi ir pavojingesni 15 m/s gūsiai. Šalies pietuose bus 12-14 laipsnių šilumos. Kitur temperatūra pakils iki 15-17 laipsnių.

Gegužės 31 d., antradienį, naktį palis dar daugelyje rajonų. Šiaurės vakarinėje šalies pusėje vietomis lietus numatomas smarkus. Pūs vidutinio stiprumo besikeičiančios krypties vėjas. Temperatūra pažemės iki 6-11 laipsnių. Dieną saulės bus daugiau. Lietus dar numatomas didesnėje šalies dalyje, bet jis jau bus trumpalaikis. Pūs stiprokas pietvakarių, vakarų krypties vėjas. Aukščiausia temperatūra šalyje pasiskirstys tarp 13-18, pietiniuose rajonuose kai kur 19-20 laipsnių šilumos.

Birželio 1 d., trečiadienį, kai jau prasidės vasara, naktis bus ramesnė, dangus pragiedrės, tad kai kur suboluos rūkas. Temperatūra kris ir paryčiais liks tik 4-9 laipsniai šilumos. Dieną į dangų kils kamuoliniai lietaus debesys, iš kurių trumpalaikis lietus nušniokš daugelyje rajonų. Kai kur pasigirs perkūnija. Vidutinio stiprumo vėjas dvelks iš pietvakarių, pietų. Temperatūra kils sparčiau iki 17-22 laipsnių šilumos. Kiek vėsiau išliks tik pajūryje.

Birželio 2 d., ketvirtadienį, naktį daug kur trumpas lietus. Šils iki 6-11 laipsnių. Dieną vėl daug kur intensyviai lis, vietomis lietus numatomas smarkus. Kai kur sugriaudės perkūnija. Vėjas pasisuks iš vakarų, sustiprės. Temperatūra kils iki 15-20 laipsnių.

Birželio 3 d., penktadienį, daug kur trumpalaikis lietaus. Kai kur nugriaudės perkūnija. Pūs stiprokas vakarinių krypčių vėjas. Temperatūra naktį bus tarp 6-11, dieną kils iki 15-20 laipsnių šilumos.

Remiantis dabartiniais sinoptikų duomenimis, savaitgalį trumpo lietaus išvengti nepavyks, o temperatūra išliks panaši.

Pagal orai.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vykdomos biuro darbuotojų bei IT specialistų atrankos?

Šiandieną daugelyje organizacijų darbuojasi biuro darbuotojai bei IT specialistai. Ar žinote, kaip yra vykdoma jų paieška? Kaip vykdoma biuro darbuotojų paieška? Darbuotojų paieška yra vykdoma etapais. Pirmasis etapas yra susijęs su būsimo darbdavio poreikių išgryninimu. Pokalbių metu yra išsamiai aptariama, kokių darbuotojų yra ieškoma, kokie kompetencijų ir kitų savybių reikalavimai jiems yra keliami, panašūs klausimai. Šis etapas yra labai svarbus, nes tik tiksliai žinant, ko ieškoma, galima tai rasti. Išsiaiškinus realius būsimo darbdavio poreikius, išorės specialistai atlieka siūlomo darbo bei

Kaip išsirinkti ir priderinti rankinę prie savo aprangos?

Gerai pasirinkta rankinė gali būti ne tik funkcionali, bet ir stilinga! Sužinokite daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir išsirinkite tinkamiausią rankinę. Stilinga rankinė – nepakeičiama spintos dalis Stilinga ir tinkamo dydžio moteriška rankinė gali ne tik pagerinti jūsų stilių, bet ir padėti su savimi visada turėti svarbiausius daiktus. Žinoma, kartais išsirinkti rankinę gali būti gana sudėtinga užduotis, nes galite rasti tokią daugybę įvairiausių stilių, dydžių ir modelių! Dėl to naudinga sužinoti daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir apie geriausius rankinių

Daiktai, be kurių neišsiversite virtuvėje

Yra tiek daug keistų dalykų, kuriais galite užpildyti savo virtuvės stalčius ir spinteles. Kai kurie yra tiesiog nenaudingi, bet kai kurie tikrai yra gana geri pirkiniai, pavyzdžiui, vienkartiniai rankšluoščiai. Štai kelių dalykų, be kurių negalime išsiversti savo virtuvėje, sąrašas. Matavimo šaukštai Kai kepate, daugumoje receptų labai svarbu tiksliai išmatuoti ingredientus. Daug kartų gaminio cheminė sudėtis grindžiama tiksliais skirtingų ingredientų santykiais, o rezultatai gali būti ne tokie puikūs, jei viską sujauksite ir tik sumesite produktus. Todėl kepdami visada naudokite matavimo šaukštus.

Gydomasis masažas. Kada jis reikalingas?

Masažas – tai kombinuotas mechaninis ir refleksinis poveikis audiniams ir organams trinties, spaudimo, vibracijos pavidalu, kuris atliekamas tiesiai ant žmogaus kūno paviršiaus tiek rankomis, tiek specialiais prietaisais, siekiant gydomojo ar kito poveikio. Kada gydomasis masažas yra reikalingas? Kodėl masažas naudingas kiekvienam žmogui? Sveikam žmogui masažas gali padėti palaikyti raumenų tonusą, malšinti patinimą ir nuovargį. O jei nerimaujama dėl nugaros ar kaklo skausmų, buvo traumos kojose ar rankose, tai, žinoma, masažas padės pagerinti raumenų ir sąnarių funkcines savybes. Trumpai tariant, kas

Taip pat skaitykite