Sausio 31-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio trisdešimt pirmoji, antradienis – 31-oji metų diena (antroji 6-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 334 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Budvilas, Budvilė, Budvyda, Budvydas, Judra, Judrė, Skirma, Skirmantas, Skirmantė, Skirmis;

rytoj: Gita, Jovaida, Jovaidas, Jovaidė, Jovainas, Jovainė, Sigibertas, Vasarė, Vasaris;

poryt: Kandida, Kandidas, Orinta, Orintas, Rytis, Valdas, Valdemaras, Valdimantas, Valdonė, Vandenė, Voldemaras.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.13, leidžiasi 16.52. Dienos ilgumas – 08.39.

Šiandien – penktoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Iš rojaus žemėje liko trys dalykai: žvaigždės, gėlės ir vaikai” (Dantė).

**************

Astrologinė prognozė sausio 31-ajai, antradieniui

AVINAS. Diena bus kupina neaiškumų, nerimo ir keistų nuojautų. Prieš ko nors imantis pravartu įvertinti savo jėgas ir galimybes, nes jūsų energetinis potencialas bus gana mažas.

JAUTIS. Šiandien savo vertę parodys draugiški ryšiai, kolektyvinis faktorius. Tikriausiai daug dėmesio skirsite draugams bei mėgiamai veiklai. Naudingai praleisite laiką. Galite tikėtis įdomių naujienų.

DVYNIAI. Regis, šiandien daug laiko atims darbas, visuomeniniai įpareigojimai. Nelabai suprasdami savo norus, galite pradėti kažką keisti, galbūt skatinami įtakingo asmens.

VĖŽYS. Tikriausiai pasižymėsite dvasiniu, kūrybiniu pakilimu. Neapsiribokite vien reikalais, skirkite dalelę savo laiko ir širdies jus mylintiems bei tiems, kuriems reikia dėmesio, užuojautos.

LIŪTAS. Tikriausiai teks vykdyti finansinius įsipareigojimus, mokėti mokesčius, atiduoti skolas ir pasistengti jas atgauti, jeigu esate paskolinę kitiems. Galimos ypatingos pagundos.

MERGELĖ. Būsite linkę diskutuoti, bendrauti. Tikriausiai turėsite galimybę laimėti dominančio asmens palankumą, padaryti norimą įspūdį. Tik nebūkite pernelyg įtarūs ir nedramatizuokite dėl kiekvieno menkniekio.

SVARSTYKLĖS. Kai kurie reikalai turėtų konkretizuotis, sveika logika ir įžvalga padės rasti išeitį iš bet kokios situacijos. Turbūt susidomėsite racionalia mityba, dieta, sveikatos stiprinimu, moderniomis grožio procedūromis.

SKORPIONAS. Galimi reikalai, susiję pramogų verslu, šou renginių organizavimu. Regis, būsite pakviesti į pobūvį, renginį, kuris pareikalaus išlaidų. Turbūt jums pavyks laimėti norimo asmens dėmesį. Labiau prižiūrėkite vaikus.

ŠAULYS. Venkite naujų meilės nuotykių – jie nebus tokie patrauklūs, kaip gali pasirodyti. Pagrindinės problemos ieškokite savyje. Ją suvokę, galėsite mėginti atstatyti tai, kas buvo sugriauta.

OŽIARAGIS. Daug bendrausite telefonu, internetu. Meilė, grožis šiandien bus aktualios temos. Norėsis išsiveržti iš kasdieninės rutinos, kažką keisti savo santykiuose, aplinkoje ir užsiėmimuose. Pravartu romantiškai praleisti laisvalaikį.

VANDENIS. Palankus metas svarbiems susitikimams, kūrybinių projektų aptarimui. Stenkitės įgyvendinti sumanymus. Tose srityse, kur reikia proto, apsukrumo, apskaičiavimo, derybų, galite pasiekti gerų rezultatų.

ŽUVYS. Galimas prieštaringai vertinamas poelgis. Pažvelgę į gyvenimą kaip į žaidimą, suprasite, kad kai kurios jūsų problemos yra išpūstos. Galimas malonus netikėtumas susijęs su meilės romantika.

Geros dienos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite