Sausio 31-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio trisdešimt pirmoji, antradienis – 31-oji metų diena (antroji 6-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 334 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Budvilas, Budvilė, Budvyda, Budvydas, Judra, Judrė, Skirma, Skirmantas, Skirmantė, Skirmis;

rytoj: Gita, Jovaida, Jovaidas, Jovaidė, Jovainas, Jovainė, Sigibertas, Vasarė, Vasaris;

poryt: Kandida, Kandidas, Orinta, Orintas, Rytis, Valdas, Valdemaras, Valdimantas, Valdonė, Vandenė, Voldemaras.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.13, leidžiasi 16.52. Dienos ilgumas – 08.39.

Šiandien – penktoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Iš rojaus žemėje liko trys dalykai: žvaigždės, gėlės ir vaikai” (Dantė).

**************

Astrologinė prognozė sausio 31-ajai, antradieniui

AVINAS. Diena bus kupina neaiškumų, nerimo ir keistų nuojautų. Prieš ko nors imantis pravartu įvertinti savo jėgas ir galimybes, nes jūsų energetinis potencialas bus gana mažas.

JAUTIS. Šiandien savo vertę parodys draugiški ryšiai, kolektyvinis faktorius. Tikriausiai daug dėmesio skirsite draugams bei mėgiamai veiklai. Naudingai praleisite laiką. Galite tikėtis įdomių naujienų.

DVYNIAI. Regis, šiandien daug laiko atims darbas, visuomeniniai įpareigojimai. Nelabai suprasdami savo norus, galite pradėti kažką keisti, galbūt skatinami įtakingo asmens.

VĖŽYS. Tikriausiai pasižymėsite dvasiniu, kūrybiniu pakilimu. Neapsiribokite vien reikalais, skirkite dalelę savo laiko ir širdies jus mylintiems bei tiems, kuriems reikia dėmesio, užuojautos.

LIŪTAS. Tikriausiai teks vykdyti finansinius įsipareigojimus, mokėti mokesčius, atiduoti skolas ir pasistengti jas atgauti, jeigu esate paskolinę kitiems. Galimos ypatingos pagundos.

MERGELĖ. Būsite linkę diskutuoti, bendrauti. Tikriausiai turėsite galimybę laimėti dominančio asmens palankumą, padaryti norimą įspūdį. Tik nebūkite pernelyg įtarūs ir nedramatizuokite dėl kiekvieno menkniekio.

SVARSTYKLĖS. Kai kurie reikalai turėtų konkretizuotis, sveika logika ir įžvalga padės rasti išeitį iš bet kokios situacijos. Turbūt susidomėsite racionalia mityba, dieta, sveikatos stiprinimu, moderniomis grožio procedūromis.

SKORPIONAS. Galimi reikalai, susiję pramogų verslu, šou renginių organizavimu. Regis, būsite pakviesti į pobūvį, renginį, kuris pareikalaus išlaidų. Turbūt jums pavyks laimėti norimo asmens dėmesį. Labiau prižiūrėkite vaikus.

ŠAULYS. Venkite naujų meilės nuotykių – jie nebus tokie patrauklūs, kaip gali pasirodyti. Pagrindinės problemos ieškokite savyje. Ją suvokę, galėsite mėginti atstatyti tai, kas buvo sugriauta.

OŽIARAGIS. Daug bendrausite telefonu, internetu. Meilė, grožis šiandien bus aktualios temos. Norėsis išsiveržti iš kasdieninės rutinos, kažką keisti savo santykiuose, aplinkoje ir užsiėmimuose. Pravartu romantiškai praleisti laisvalaikį.

VANDENIS. Palankus metas svarbiems susitikimams, kūrybinių projektų aptarimui. Stenkitės įgyvendinti sumanymus. Tose srityse, kur reikia proto, apsukrumo, apskaičiavimo, derybų, galite pasiekti gerų rezultatų.

ŽUVYS. Galimas prieštaringai vertinamas poelgis. Pažvelgę į gyvenimą kaip į žaidimą, suprasite, kad kai kurios jūsų problemos yra išpūstos. Galimas malonus netikėtumas susijęs su meilės romantika.

Geros dienos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Natkiškietės prakalbino moliūgus

Natkiškių kultūros namuose, meno mėgėjų kolektyvų atstovai kartu su „Moterų seklyčia“, bandė prakalbinti moliūgus. Edukaciją ir pavadinome „Prakalbink moliūgą“. Atmosfera buvo draugiška, šilta, o dirbančiųjų nuotaika puiki ir pakili. Atlikus gana sunkų, bet gerą darbą, smagu pasigrožėti ne tik patiems, bet akis paganyti ir kitiems. Ačiū meno mėgėjų kolektyvų atstovams ir darbščiųjų rankų būrelio moterims už edukacinę veiklą. Po trijų valandų darbo, sėdome prie pabaigtuvių stalo. Vaišinomės meno vadovo Valdo iškeptu pyragu, žolelių arbata. Dėkojame už moliūgus Sonatai ir Rimui

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Taip pat skaitykite