Sausio 31-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio trisdešimt pirmoji, antradienis – 31-oji metų diena (antroji 6-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 334 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Budvilas, Budvilė, Budvyda, Budvydas, Judra, Judrė, Skirma, Skirmantas, Skirmantė, Skirmis;

rytoj: Gita, Jovaida, Jovaidas, Jovaidė, Jovainas, Jovainė, Sigibertas, Vasarė, Vasaris;

poryt: Kandida, Kandidas, Orinta, Orintas, Rytis, Valdas, Valdemaras, Valdimantas, Valdonė, Vandenė, Voldemaras.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.13, leidžiasi 16.52. Dienos ilgumas – 08.39.

Šiandien – penktoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Iš rojaus žemėje liko trys dalykai: žvaigždės, gėlės ir vaikai” (Dantė).

**************

Astrologinė prognozė sausio 31-ajai, antradieniui

AVINAS. Diena bus kupina neaiškumų, nerimo ir keistų nuojautų. Prieš ko nors imantis pravartu įvertinti savo jėgas ir galimybes, nes jūsų energetinis potencialas bus gana mažas.

JAUTIS. Šiandien savo vertę parodys draugiški ryšiai, kolektyvinis faktorius. Tikriausiai daug dėmesio skirsite draugams bei mėgiamai veiklai. Naudingai praleisite laiką. Galite tikėtis įdomių naujienų.

DVYNIAI. Regis, šiandien daug laiko atims darbas, visuomeniniai įpareigojimai. Nelabai suprasdami savo norus, galite pradėti kažką keisti, galbūt skatinami įtakingo asmens.

VĖŽYS. Tikriausiai pasižymėsite dvasiniu, kūrybiniu pakilimu. Neapsiribokite vien reikalais, skirkite dalelę savo laiko ir širdies jus mylintiems bei tiems, kuriems reikia dėmesio, užuojautos.

LIŪTAS. Tikriausiai teks vykdyti finansinius įsipareigojimus, mokėti mokesčius, atiduoti skolas ir pasistengti jas atgauti, jeigu esate paskolinę kitiems. Galimos ypatingos pagundos.

MERGELĖ. Būsite linkę diskutuoti, bendrauti. Tikriausiai turėsite galimybę laimėti dominančio asmens palankumą, padaryti norimą įspūdį. Tik nebūkite pernelyg įtarūs ir nedramatizuokite dėl kiekvieno menkniekio.

SVARSTYKLĖS. Kai kurie reikalai turėtų konkretizuotis, sveika logika ir įžvalga padės rasti išeitį iš bet kokios situacijos. Turbūt susidomėsite racionalia mityba, dieta, sveikatos stiprinimu, moderniomis grožio procedūromis.

SKORPIONAS. Galimi reikalai, susiję pramogų verslu, šou renginių organizavimu. Regis, būsite pakviesti į pobūvį, renginį, kuris pareikalaus išlaidų. Turbūt jums pavyks laimėti norimo asmens dėmesį. Labiau prižiūrėkite vaikus.

ŠAULYS. Venkite naujų meilės nuotykių – jie nebus tokie patrauklūs, kaip gali pasirodyti. Pagrindinės problemos ieškokite savyje. Ją suvokę, galėsite mėginti atstatyti tai, kas buvo sugriauta.

OŽIARAGIS. Daug bendrausite telefonu, internetu. Meilė, grožis šiandien bus aktualios temos. Norėsis išsiveržti iš kasdieninės rutinos, kažką keisti savo santykiuose, aplinkoje ir užsiėmimuose. Pravartu romantiškai praleisti laisvalaikį.

VANDENIS. Palankus metas svarbiems susitikimams, kūrybinių projektų aptarimui. Stenkitės įgyvendinti sumanymus. Tose srityse, kur reikia proto, apsukrumo, apskaičiavimo, derybų, galite pasiekti gerų rezultatų.

ŽUVYS. Galimas prieštaringai vertinamas poelgis. Pažvelgę į gyvenimą kaip į žaidimą, suprasite, kad kai kurios jūsų problemos yra išpūstos. Galimas malonus netikėtumas susijęs su meilės romantika.

Geros dienos!

Hits: 121

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pandemija – ne kliūtis vestuvėms, bet nuotaika – lyg per karą 

Pasaulyje siaučianti pandemija ir dėl jos gruodžio viduryje sugriežtintas karantinas sujaukė įsimylėjėlių planus, bet noras tuoktis niekur nedingo. Tai rodo ir naujausi Statistikos departamento duomenys apie įvykusias santuokas. Karantino režimu dirbantys civilinės metrikacijos skyriai jų praėjusį kovą įregistravo 541. Santuokų skaičius, palyginti su 2020 m. kovu, Lietuvoje beveik nesumažėjo. Tuomet jų buvo įregistruota panašiai – 520. Tiesa, pernai kovą jau irgi siautė pandemija ir galiojo karantinas. Per antrosios koronaviruso infekcijos bangos piką – sausio mėnesį – Lietuvoje susituokė 329 poros. Tačiau

Dvi Savivaldybės įmonės pernai dirbo nuostolingai, viena – pelningai

Šilutės r. savivaldybės tarybos nariai komitetuose svarsto trijų Savivaldybės uždarųjų akcinių bendrovių praėjusių metų veiklos ataskaitas. Savivaldybei pavaldžios šios įmonės: Šilutės šilumos tinklų, „Šilutės vandenų“ ir Šilutės autobusų parko. UAB „Šilutės vandenys“, direktorius – Alfredas Markvaldas, pernai dirbo pelningai: gauta 79,9 tūkst. Eur pelno. Dėl karantino nuotoliniu būdu dirbo daug švietimo, kultūros, kitų įstaigų, buvo uždarytų viešbučių, kavinių, restoranų ir kt., tad lyg ir normalu būtų manyti, kad vandens reikėjo mažiau. Kita vertus, gyventojai dirbo nuotoliniu būdu iš namų, iš

Geriausia dovana mokyklai – knygos

Šilutės rajone mokyklas baigusieji, pasirinkusieji savo gyvenimo ir jau nemažai juo nuėjusieji, pasiekusieji ne tik mintyse saugo šviesų savosios mokyklos paveikslą. Jie ir jų sutuoktiniai kartais į savo mokyklą sugrįžta su dovanomis. Štai į Vainuto gimnazijos istoriją su dėkingumu įrašyti Nijolė ir Valdas Petrauskai. Nijolė 1961 m. baigė tuometinę Vainuto vidurinę mokyklą, ji dirba redaktore. Jos vyras Valdas – vertėjas, verčia knygas iš anglų, prancūzų, italų, lenkų, ispanų, švedų, portugalų kalbų. V. Petrausko vertimo žanrai: proza, drama, poezija. Vertėjas gimė

Naujausiuose pašto ženkluose – nykstantys pilkasis ruonis ir lūšis

Lietuvos paštas penktadienį Išleidžia Lauros Aleknavičiūtės kurtų pašto ženklų seriją „Europa. Nykstanti nacionalinė laukinė gamta“. Serija sudaryta iš dviejų pašto ženklų. Abiejų ženklų nominalas – po 0,75 Eur, tiražas – po 22 000 vnt. Kartu su pašto ženklais bus išleistas ir pirmos dienos vokas. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu vyksta Vilniaus pašte, adresu Totorių g. 8. Viename iš pašto ženklų pavaizduotas pilkasis arba kitaip dar žinomas kaip ilgasnukis ruonis. Lotyniškasis ilgasnukio ruonio pavadinimas kildinamas iš graikų kalbos žodžio, reiškiančio „maža

Taip pat skaitykite