Sausio 29-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio dvidešimt devintoji, sekmadienis – 29-oji metų diena (paskutinioji 5-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 336 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aivaras, Gilda, Gildas, Girkantas, Nygailas, Nygailė, Nykanta, Nykantas, Žiba, Žibuolė, Žibutė, Valerijonas, Valerijus;

rytoj: Banga, Bangas, Bangius, Bangys, Banguolė, Banguolis, Milgauda, Milgaudas, Milgaudė, Milius;

poryt: Budvilas, Budvilė, Budvyda, Budvydas, Judra, Judrė, Skirma, Skirmantas, Skirmantė, Skirmis.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.16, leidžiasi 16.48. Dienos ilgumas – 08.32.

Šiandien – trečioji Mėnulio jaunatis diena.

Saulė Vandenio ženkle.

*************

Protingos mintys:

“Dideli darbai nedirbami iš karto” (Sofoklis).

**************

Astrologinė prognozė sausio 29-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Galimos įdomios pažintys, susitikimai su bendraminčiais. Tačiau ne viskas teiks pasitenkinimą. Įtampą gali kelti su materialine gerove, verslu, pinigais susiję klausimai. Arba liūdins šiek tiek susikomplikavę santykiai.

JAUTIS. Galite susimąstyti apie ateities perspektyvas, keliones, bendradarbiavimą su užsieniu, studijų reikalus. Vakare tikriausiai vyksite į pobūvį, renginį arba susitiksite su draugais.

DVYNIAI. Ši diena skatins norą išsiveržti iš rutinos. Atsargiau su nepažįstamais veikėjais. Vakaras neatneš norimo atsipalaidavimo. Nerimausite dėl atestacijos ar permainos darbe, dėl mokslo rezultatų ar pan.

VĖŽYS. Ši diena skatins kelti sparnus ir lėkti kur nors toliau nuo įprastos aplinkos arba to pageidaus gyvenimo partneris. Nusimato renginiai ir susitikimai. Kita vertus, išlaidos nenudžiugins.

LIŪTAS. Šiandien bus lengva tiek susipykti, išsiskirti su jums svarbiu žmogumi, tiek susitaikyti, suartėti. Žinokite, kad pasirinkti vieną iš šių variantų reikės jums ir kad tai gali būti lemtinga.

MERGELĖ. Nors būsite darbštūs, bet pravartu patausoti sveikatą. Staigus persitempimas, nesaugus greitis kelyje gali atnešti problemų. Vakare jūsų nuotaikoms įtaką darys kiti žmonės. Galimas stiprus susižavėjimas arba naujas pomėgis.

SVARSTYKLĖS. Ši diena žada romantišką ir kūrybinį polėkį, bet meilės jausmus drums pavydo debesys. Dabar svarbiausia tikėti, kad patys esate savo laimės kalviai. Geros mintys ryškiau apšvies kelią, o gal netgi jį parodys, jei pasiklydote migloje.

SKORPIONAS. Palikite ramybėje praeitį ir galvokite apie tas viltis, kurias galite realizuoti. Nekaltinkite kitų, kad jie visų pirma rūpinasi savimi – tai normalu. Patirsite stiprių įspūdžių, jei vakare kažkur dalyvausite, megsite pažintis.

ŠAULYS. Šiandien gauta informacija, žinios, pokalbiai su kaimynais, artimaisiais gali pasitarnauti jūsų labui. Vakaras bus emociškai neramus. Susilaikykite nuo rizikingų išdaigų, kontroliuokite save. Galite patirti nuostolį, ką nors sugadinti.

OŽIARAGIS. Nelengva bus išrinkti tinkamą dovaną, jei ką nors reikės sveikinti ar norėsite įsiteikti. Venkite tokio pokšto, kuris gali kitus įžeisti. Galvokite, ką kalbate, ko reikalaujate. Nederėtų demonstruoti pernelyg kietos pozicijos, kategoriškumo.

VANDENIS. Šiandien būsite kupini kuo geriausių planų ir vilčių. Dieną derėtų praleisti ramiai, planuojant naujus siekius, įvertinant tai, kas nuveikta. Tuoj galėsite pradėti įgyvendinti naujoves.

ŽUVYS. Pasijusite išsisėmę, pasiilgę ramybės, geros muzikos, intymumo. Pravartu pasirūpinti savimi, kūno ir sielos sveikata. Labiau klausykitės savo intuicijos, niekur neskubėkite. Visgi vakare turbūt neišvengsite reikšmingo renginio, susitikimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutėje paminėtos 99-osios Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos metinės

Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos diena laikoma Klaipėdos šturmo diena – sausio 15-oji. Šiam istoriiam ir svarbiam Lietuvai įvykiui paminėti skirta prie Šilutės r. savivaldybės stovinti stilizuota atminimo siena su įrašais. Savivaldybės aikštėje ir vyko Šilutės Hugo Šojaus muziejaus organizuotas renginys šiai datai paminėti. Istorinius faktus, glaudžiai siejančius Šilutę su Klaipėdos sukilimu apžvelgė muziejaus istorikas Ignas Giniotis. Žodį tarė Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, akcentavęs šio 99 metų senumo įvykio svarbą atkurtai Lietuvos valstybei. Jis pastebėjo, kad kitąmet, minint šio įvykio

Grafikos darbų paroda „Jonuko kelionė“ Ramučiuose

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filialo lankytojus nuo metų pradžios džiugina Vilniaus dailės akademijos grafikos bakalaurės Dainoros Vingytės grafikos darbų paroda „Jonuko kelionė“. Dainora Vingytė (g. 1995) – jaunosios kartos menininkė, kilusi iš Žemaičių Naumiesčio, baigusi Šilutės meno mokyklą, Šilutės Vydūno gimnaziją, 2020 metais Vilniaus dailės akademijoje įgijo grafikos bakalauro laipsnį. 2019 m. menininkė pelnė trečią vietą tarptautiniame A. Švėgždos piešinių konkurse. Jaunoji menininkė savo kūrybines idėjas išreiškia skirtingomis technikomis ir temomis. Ji  tapo, piešia, kuria iliustracijas, bet pagrindinis

Katastrofinio stiprumo vėjas Ventėje siekė 35,5 m/s

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba pranešė, kad sausio 14 d. užfiksuotas katastrofinio stiprumo vėjo greitis ir perkūnija. Medžius vertęs itin stiprus ir gūsingas vėjas sutrikdė elektros tiekimą, mat buvo pažeistos skirstomojo tinklo elektros oro linijos. ESO praneša, kad daugiausia elektros linijų gedimų yra Šiaulių ir Klaipėdos rajonuose. Iš viso jų buvo per 40 tūkst., šiuo metu elektros tiekimas jau yra atstatytas daugiau nei 20 tūkst. namų ūkių. Dauguma atsijungimų fiksuota sausio 14 d., penktadienį, tarp 8 ir 9.30 val. ryto. Klaipėdos uoste

Kam siūloma suteikti Garbės ambasadorių vardus?

Šilutės rajone verčiamas naujas lapas krašto istorijoje: Savivaldybės tarybai nusprendus iškiliems asmenims, kurie savo veikla garsina kraštą gyvendami ir dirbdami užsienyje, stiprina Šilutės rajono ryšius su partneriais užsienyje, ten pristato Šilutės kraštą ir užsiima jam naudinga veikla bei kt., suteikti Šilutės rajono savivaldybės Garbės ambasadorių vardus, jau skelbiamos ir pirmosios trys kandidatūros. Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis 2022 m.  sausio 10 d. potvarkiu siūlo Savivaldybės tarybai suteikti Šilutės rajono savivaldybės Garbės ambasadoriaus vardą Ritai Kundrotaitei Šilas, Rūtai Žičkienei, Laurai

Taip pat skaitykite