Sausio 29-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio dvidešimt devintoji, sekmadienis – 29-oji metų diena (paskutinioji 5-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 336 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aivaras, Gilda, Gildas, Girkantas, Nygailas, Nygailė, Nykanta, Nykantas, Žiba, Žibuolė, Žibutė, Valerijonas, Valerijus;

rytoj: Banga, Bangas, Bangius, Bangys, Banguolė, Banguolis, Milgauda, Milgaudas, Milgaudė, Milius;

poryt: Budvilas, Budvilė, Budvyda, Budvydas, Judra, Judrė, Skirma, Skirmantas, Skirmantė, Skirmis.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.16, leidžiasi 16.48. Dienos ilgumas – 08.32.

Šiandien – trečioji Mėnulio jaunatis diena.

Saulė Vandenio ženkle.

*************

Protingos mintys:

“Dideli darbai nedirbami iš karto” (Sofoklis).

**************

Astrologinė prognozė sausio 29-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Galimos įdomios pažintys, susitikimai su bendraminčiais. Tačiau ne viskas teiks pasitenkinimą. Įtampą gali kelti su materialine gerove, verslu, pinigais susiję klausimai. Arba liūdins šiek tiek susikomplikavę santykiai.

JAUTIS. Galite susimąstyti apie ateities perspektyvas, keliones, bendradarbiavimą su užsieniu, studijų reikalus. Vakare tikriausiai vyksite į pobūvį, renginį arba susitiksite su draugais.

DVYNIAI. Ši diena skatins norą išsiveržti iš rutinos. Atsargiau su nepažįstamais veikėjais. Vakaras neatneš norimo atsipalaidavimo. Nerimausite dėl atestacijos ar permainos darbe, dėl mokslo rezultatų ar pan.

VĖŽYS. Ši diena skatins kelti sparnus ir lėkti kur nors toliau nuo įprastos aplinkos arba to pageidaus gyvenimo partneris. Nusimato renginiai ir susitikimai. Kita vertus, išlaidos nenudžiugins.

LIŪTAS. Šiandien bus lengva tiek susipykti, išsiskirti su jums svarbiu žmogumi, tiek susitaikyti, suartėti. Žinokite, kad pasirinkti vieną iš šių variantų reikės jums ir kad tai gali būti lemtinga.

MERGELĖ. Nors būsite darbštūs, bet pravartu patausoti sveikatą. Staigus persitempimas, nesaugus greitis kelyje gali atnešti problemų. Vakare jūsų nuotaikoms įtaką darys kiti žmonės. Galimas stiprus susižavėjimas arba naujas pomėgis.

SVARSTYKLĖS. Ši diena žada romantišką ir kūrybinį polėkį, bet meilės jausmus drums pavydo debesys. Dabar svarbiausia tikėti, kad patys esate savo laimės kalviai. Geros mintys ryškiau apšvies kelią, o gal netgi jį parodys, jei pasiklydote migloje.

SKORPIONAS. Palikite ramybėje praeitį ir galvokite apie tas viltis, kurias galite realizuoti. Nekaltinkite kitų, kad jie visų pirma rūpinasi savimi – tai normalu. Patirsite stiprių įspūdžių, jei vakare kažkur dalyvausite, megsite pažintis.

ŠAULYS. Šiandien gauta informacija, žinios, pokalbiai su kaimynais, artimaisiais gali pasitarnauti jūsų labui. Vakaras bus emociškai neramus. Susilaikykite nuo rizikingų išdaigų, kontroliuokite save. Galite patirti nuostolį, ką nors sugadinti.

OŽIARAGIS. Nelengva bus išrinkti tinkamą dovaną, jei ką nors reikės sveikinti ar norėsite įsiteikti. Venkite tokio pokšto, kuris gali kitus įžeisti. Galvokite, ką kalbate, ko reikalaujate. Nederėtų demonstruoti pernelyg kietos pozicijos, kategoriškumo.

VANDENIS. Šiandien būsite kupini kuo geriausių planų ir vilčių. Dieną derėtų praleisti ramiai, planuojant naujus siekius, įvertinant tai, kas nuveikta. Tuoj galėsite pradėti įgyvendinti naujoves.

ŽUVYS. Pasijusite išsisėmę, pasiilgę ramybės, geros muzikos, intymumo. Pravartu pasirūpinti savimi, kūno ir sielos sveikata. Labiau klausykitės savo intuicijos, niekur neskubėkite. Visgi vakare turbūt neišvengsite reikšmingo renginio, susitikimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ilgą laiką „bėga“ nosis? Vaistininkė įvardija dažniausias mūsų klaidas gydantis slogą

Sloga – iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kaip paprastas peršalimo simptomas. Visgi jis gali greitai apsunkinti kasdienę mūsų rutiną. „Eurovaistinės“ farmacininkė Miglė Kazakevičienė pastebi, kad norintys kuo greičiau pasijusti geriau neretu atveju griebiasi neteisingo slogos gydymo. Vaistininkė apžvelgia, kokias klaidas dažniausiai darome savarankiškai gydydami slogą, bei pataria. Sloga – tai organizmo kova su virusu Sloga – vienas iš pirmųjų ūmios viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų – įvardija „Eurovaistinės“ farmacininkė Miglė Kazakevičienė. Ji pasakoja, kad sloga gali pasireikšti jau pirmosiomis infekcijos

Piktžolių kontrolė ūkininkams kasmet tampa vis didesniu iššūkiu

Ruduo įsibėgėja. Po truputį dirbamos žemės laukuose skverbiasi paviršiun žaluma – dygsta žieminių javų pasėliai. Tai ir ženklas ūkininkams, kad laikas pradėti mąstyti, kaip šiuos pasėlius apsaugoti nuo vis didesnį atsparumą herbicidams įgyjančių piktžolių. Kaip tai padaryti? Bandydami  atsakyti į šį klausimą, „Linas Agro“ kartu su Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centru (LAMMC) Labūnavos laukuose, platformoje „Grūdo kelias 2023”, įrengė įvairių herbicidų bandymų laukelius. Čia pagal „Linas Agro“ pateiktas rekomendacines schemas centro mokslininkai atliks piktžolių kontrolės efektyvumo bandymus žieminių rapsų

Orai: antroji savaitės pusė atneš šilumos

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad spalio 3 d., pirmadienį, pragiedrulių atsiras tik vakariniame Lietuvos pakraštyje, čia ir lietaus nežadama. Rugsėjo mėnesį LHMT duomenimis rugsėjo mėnesio antrojo dešimtadienio vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 11,4°C. Aukščiausia oro temperatūra siekė 16,1–20,4°C, žemiausia nukrito iki 0,3–7,3°C, Nidoje 8,7°C. Šilčiausia buvo 11 d. Klaipėdoje – 20,4°C, vėsiausia – 11-os naktį Skuode, 0,3°C. Schemoje rugsėjo mėn. kritulių kiekis.   Spalio 4 d., antradienį, tik Rytų Lietuvoje vietomis lis smarkiai. Temperatūra žemės iki 4-9, pajūryje iki 10-12°C.

Šiemet Lietuvoje – beveik 15 tūkst. santuokų, Šilutės rajone – 241

2022 metais, kaip įprasta, jaunavedžiai gražiausiai savo gyvenimo šventei rinkosi vasaros savaitgalius – skelbia Registrų centras. Remiantis metrikacijos paslaugų informacinės sistemos (MEPIS) duomenimis, populiariausių santuokos sudarymo datų viršūnėje – rugpjūčio 20-oji. Tądien žiedus sumainė beveik 870 porų. Per 770 jaunavedžių savo šventei pasirinko rugpjūčio 6-ąją, dar beveik 750 – liepos 23 dieną. Įdomu, kad pernai dažniausiai pasirenkamų vestuvių datų trejetuke taip pat puikavosi rugpjūčio ir liepos savaitgaliai. 2021-ųjų rugpjūčio 21-ąją amžinos meilės įžadais apsikeitė beveik 540 porų, dar apie 400

Taip pat skaitykite