Sausio 29-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio dvidešimt devintoji, sekmadienis – 29-oji metų diena (paskutinioji 5-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 336 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aivaras, Gilda, Gildas, Girkantas, Nygailas, Nygailė, Nykanta, Nykantas, Žiba, Žibuolė, Žibutė, Valerijonas, Valerijus;

rytoj: Banga, Bangas, Bangius, Bangys, Banguolė, Banguolis, Milgauda, Milgaudas, Milgaudė, Milius;

poryt: Budvilas, Budvilė, Budvyda, Budvydas, Judra, Judrė, Skirma, Skirmantas, Skirmantė, Skirmis.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.16, leidžiasi 16.48. Dienos ilgumas – 08.32.

Šiandien – trečioji Mėnulio jaunatis diena.

Saulė Vandenio ženkle.

*************

Protingos mintys:

“Dideli darbai nedirbami iš karto” (Sofoklis).

**************

Astrologinė prognozė sausio 29-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Galimos įdomios pažintys, susitikimai su bendraminčiais. Tačiau ne viskas teiks pasitenkinimą. Įtampą gali kelti su materialine gerove, verslu, pinigais susiję klausimai. Arba liūdins šiek tiek susikomplikavę santykiai.

JAUTIS. Galite susimąstyti apie ateities perspektyvas, keliones, bendradarbiavimą su užsieniu, studijų reikalus. Vakare tikriausiai vyksite į pobūvį, renginį arba susitiksite su draugais.

DVYNIAI. Ši diena skatins norą išsiveržti iš rutinos. Atsargiau su nepažįstamais veikėjais. Vakaras neatneš norimo atsipalaidavimo. Nerimausite dėl atestacijos ar permainos darbe, dėl mokslo rezultatų ar pan.

VĖŽYS. Ši diena skatins kelti sparnus ir lėkti kur nors toliau nuo įprastos aplinkos arba to pageidaus gyvenimo partneris. Nusimato renginiai ir susitikimai. Kita vertus, išlaidos nenudžiugins.

LIŪTAS. Šiandien bus lengva tiek susipykti, išsiskirti su jums svarbiu žmogumi, tiek susitaikyti, suartėti. Žinokite, kad pasirinkti vieną iš šių variantų reikės jums ir kad tai gali būti lemtinga.

MERGELĖ. Nors būsite darbštūs, bet pravartu patausoti sveikatą. Staigus persitempimas, nesaugus greitis kelyje gali atnešti problemų. Vakare jūsų nuotaikoms įtaką darys kiti žmonės. Galimas stiprus susižavėjimas arba naujas pomėgis.

SVARSTYKLĖS. Ši diena žada romantišką ir kūrybinį polėkį, bet meilės jausmus drums pavydo debesys. Dabar svarbiausia tikėti, kad patys esate savo laimės kalviai. Geros mintys ryškiau apšvies kelią, o gal netgi jį parodys, jei pasiklydote migloje.

SKORPIONAS. Palikite ramybėje praeitį ir galvokite apie tas viltis, kurias galite realizuoti. Nekaltinkite kitų, kad jie visų pirma rūpinasi savimi – tai normalu. Patirsite stiprių įspūdžių, jei vakare kažkur dalyvausite, megsite pažintis.

ŠAULYS. Šiandien gauta informacija, žinios, pokalbiai su kaimynais, artimaisiais gali pasitarnauti jūsų labui. Vakaras bus emociškai neramus. Susilaikykite nuo rizikingų išdaigų, kontroliuokite save. Galite patirti nuostolį, ką nors sugadinti.

OŽIARAGIS. Nelengva bus išrinkti tinkamą dovaną, jei ką nors reikės sveikinti ar norėsite įsiteikti. Venkite tokio pokšto, kuris gali kitus įžeisti. Galvokite, ką kalbate, ko reikalaujate. Nederėtų demonstruoti pernelyg kietos pozicijos, kategoriškumo.

VANDENIS. Šiandien būsite kupini kuo geriausių planų ir vilčių. Dieną derėtų praleisti ramiai, planuojant naujus siekius, įvertinant tai, kas nuveikta. Tuoj galėsite pradėti įgyvendinti naujoves.

ŽUVYS. Pasijusite išsisėmę, pasiilgę ramybės, geros muzikos, intymumo. Pravartu pasirūpinti savimi, kūno ir sielos sveikata. Labiau klausykitės savo intuicijos, niekur neskubėkite. Visgi vakare turbūt neišvengsite reikšmingo renginio, susitikimų.

Hits: 144

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotariečių dovana Šilutės ligoninės slaugytojoms

Šilutės Rotary klubo (2020-2021 m. prezidentas Šarūnas Stancikas) nariai, suprasdami medikų pasiaukojamo darbo svarbą gydant šilutiškius pandemijos sąlygomis, nutarė įteikti Šilutės ligoninės medikams kuklią dovanėlę: Klaipėdoje pradėjusio veikti „East Island SPA“ centro kompleksinių paslaugų kuponą ir 10 masažų kuponų. Šiandien, ketvirtadienį, šie dovanų kuponai įteikti Šilutės ligoninės medikų kolektyvui. Penkių minučių susitikime dovaną iš Šilutės RK prezidento Š. Stanciko priėmė ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis (jis irgi rotarietis) ir šios ligoninės slaugos administratorė Birutė Jurjonienė. Nuoširdžiai padėkojęs Šilutės klubo rotariečiams,

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Taip pat skaitykite