Sausio 29-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio dvidešimt devintoji, sekmadienis – 29-oji metų diena (paskutinioji 5-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 336 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aivaras, Gilda, Gildas, Girkantas, Nygailas, Nygailė, Nykanta, Nykantas, Žiba, Žibuolė, Žibutė, Valerijonas, Valerijus;

rytoj: Banga, Bangas, Bangius, Bangys, Banguolė, Banguolis, Milgauda, Milgaudas, Milgaudė, Milius;

poryt: Budvilas, Budvilė, Budvyda, Budvydas, Judra, Judrė, Skirma, Skirmantas, Skirmantė, Skirmis.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.16, leidžiasi 16.48. Dienos ilgumas – 08.32.

Šiandien – trečioji Mėnulio jaunatis diena.

Saulė Vandenio ženkle.

*************

Protingos mintys:

“Dideli darbai nedirbami iš karto” (Sofoklis).

**************

Astrologinė prognozė sausio 29-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Galimos įdomios pažintys, susitikimai su bendraminčiais. Tačiau ne viskas teiks pasitenkinimą. Įtampą gali kelti su materialine gerove, verslu, pinigais susiję klausimai. Arba liūdins šiek tiek susikomplikavę santykiai.

JAUTIS. Galite susimąstyti apie ateities perspektyvas, keliones, bendradarbiavimą su užsieniu, studijų reikalus. Vakare tikriausiai vyksite į pobūvį, renginį arba susitiksite su draugais.

DVYNIAI. Ši diena skatins norą išsiveržti iš rutinos. Atsargiau su nepažįstamais veikėjais. Vakaras neatneš norimo atsipalaidavimo. Nerimausite dėl atestacijos ar permainos darbe, dėl mokslo rezultatų ar pan.

VĖŽYS. Ši diena skatins kelti sparnus ir lėkti kur nors toliau nuo įprastos aplinkos arba to pageidaus gyvenimo partneris. Nusimato renginiai ir susitikimai. Kita vertus, išlaidos nenudžiugins.

LIŪTAS. Šiandien bus lengva tiek susipykti, išsiskirti su jums svarbiu žmogumi, tiek susitaikyti, suartėti. Žinokite, kad pasirinkti vieną iš šių variantų reikės jums ir kad tai gali būti lemtinga.

MERGELĖ. Nors būsite darbštūs, bet pravartu patausoti sveikatą. Staigus persitempimas, nesaugus greitis kelyje gali atnešti problemų. Vakare jūsų nuotaikoms įtaką darys kiti žmonės. Galimas stiprus susižavėjimas arba naujas pomėgis.

SVARSTYKLĖS. Ši diena žada romantišką ir kūrybinį polėkį, bet meilės jausmus drums pavydo debesys. Dabar svarbiausia tikėti, kad patys esate savo laimės kalviai. Geros mintys ryškiau apšvies kelią, o gal netgi jį parodys, jei pasiklydote migloje.

SKORPIONAS. Palikite ramybėje praeitį ir galvokite apie tas viltis, kurias galite realizuoti. Nekaltinkite kitų, kad jie visų pirma rūpinasi savimi – tai normalu. Patirsite stiprių įspūdžių, jei vakare kažkur dalyvausite, megsite pažintis.

ŠAULYS. Šiandien gauta informacija, žinios, pokalbiai su kaimynais, artimaisiais gali pasitarnauti jūsų labui. Vakaras bus emociškai neramus. Susilaikykite nuo rizikingų išdaigų, kontroliuokite save. Galite patirti nuostolį, ką nors sugadinti.

OŽIARAGIS. Nelengva bus išrinkti tinkamą dovaną, jei ką nors reikės sveikinti ar norėsite įsiteikti. Venkite tokio pokšto, kuris gali kitus įžeisti. Galvokite, ką kalbate, ko reikalaujate. Nederėtų demonstruoti pernelyg kietos pozicijos, kategoriškumo.

VANDENIS. Šiandien būsite kupini kuo geriausių planų ir vilčių. Dieną derėtų praleisti ramiai, planuojant naujus siekius, įvertinant tai, kas nuveikta. Tuoj galėsite pradėti įgyvendinti naujoves.

ŽUVYS. Pasijusite išsisėmę, pasiilgę ramybės, geros muzikos, intymumo. Pravartu pasirūpinti savimi, kūno ir sielos sveikata. Labiau klausykitės savo intuicijos, niekur neskubėkite. Visgi vakare turbūt neišvengsite reikšmingo renginio, susitikimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite