Sausio 22-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio dvidešimt antroji, sekmadienis – 22-oji metų diena (paskutinė 3-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 343 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Anastazas, Anastazija, Asta, Aušrius, Nastas, Nastazija, Nastė, Nastys, Vincas, Vincenta, Vincentas, Vincentina, Vincė;

rytoj: Algimantas, Galigedas, Galigedė, Galimantas, Galimantė, Galimina, Galiminas, Gundas, Gundė, Ildefonsas, Raimundas, Ramojus;

poryt: Artūras, Felicija, Bukanta, Bukantas, Galvilas, Galvilė, Guntilda, Mažvydas, Šarūnas, Vilgaudas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.27, leidžiasi 16.35. Dienos ilgumas – 08.08.

Šiandien – trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Žmogus negali nuskriausti kito žmogaus – jis gali nusiskriausti tik pats” (Dž. Londonas).

****************

Astrologinė prognozė sausio 22-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Ši diena gali pareikalauti neplanuotų išlaidų, kurios nemaloniai paplonintų ir šiaip jau nestambų šeimos biudžetą. Vakare tikėtini nekasdieniški susitikimai, įdomios naujienos, varžybos ar pan.

JAUTIS. Bus sunku įtikti aplinkiniams, o ypač antrajai pusei. Pasistenkite subtiliai apginti save ar bent jau išsiaiškinti kitų interesus. O jei vis dėlto norite nutraukti kokius ryšius, santykius, tai turėtų pavykti be didelių pastangų.

DVYNIAI. Jūsų pastangos įgyvendinti seniai sumanytą planą nenueis veltui, bet lengva nebus. Pajusite nenumaldomą rūpestį dėl sveikatos, darbo ar partnerio. Popiet viskas seksis žymiai geriau, ypač jei šalia yra mylimas žmogus, partneris.

VĖŽYS. Gana keista diena. Nereikėtų priiminėti lemtingų sprendimų, ypač mylimo žmogaus ar vaikų atžvilgiu. Neleiskite, kad vaikai, gerbėjai manipuliuotų jumis, ypač jei jums tai nuostolinga.

LIŪTAS. Gali būti, kad ieškodami supratimo, švelnumo, susidursite su nedėmesingumu, savanaudiškumu. Gali užplūsti slegiantys prisiminimai. Popiet, o ypač vakare jau turėtumėte būti kur kas linksmesni, romantiškesni.

MERGELĖ. Iš pat ryto galbūt teks rinktis, kas jums svarbiau – tai, kas jau aišku, suplanuota, arba kas susiję su vienadieniais malonumais. Būkite pakantesni artimam žmogui – gražiuoju lengviau išspręsite kilusius nesusipratimus.

SVARSTYKLĖS. Jei susigundysite pirkti brangų daiktą, gerai pagalvokite, ar jo jums reikia. Būkite pakantesni vaikams, mylimam žmogui.

SKORPIONAS. Šį rytą galimi nemalonumai dėl kantrybės, moralumo stokos. Jei to išvengsite, visa diena turėtų būti produktyvi, energiška. Į vakarą augs noras džiaugtis gyvenimo malonumais.

ŠAULYS. Jeigu kažkas vyksta ne pagal jūsų planą, neskubėkite daryti išvadų. Esate pernelyg jautrūs, kad mąstytumėte racionaliai. Nepatartina kur nors vykti ar įtemptai darbuotis, bendrauti. Derėtų rinktis vienatvę, ramybę, poilsį.

OŽIARAGIS. Šiandien tikriausiai turėsite progą pamatyti, kas yra tikrieji draugai ir gerbėjai, o kam naudinga tokiais apsimesti. Beje, ir jūs patys nevedžiokite už nosies žmogaus, su kuriuo niekuo neketinate dalintis.

VANDENIS. Ši diena gali tapti ne itin maloni dėl įsisiūbavusių ambicijų, neobjektyvių reikalavimų. Stenkitės būti taktiški, objektyvūs. Tuomet vakaras jus nudžiugins smagia draugija, kolektyvine pramoga, įdomiu renginiu.

ŽUVYS. Šiandien nestigs filosofinių postringavimų, apkalbų, pretendavimo į teisuolius. Vis dėlto savo teisuoliškus moralus verčiau pasilaikykite sau, ypač jei niekas nenusiteikęs jų klausytis. Gerai pasirodyti scenoje ir kitur padės kūrybiškas požiūris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šventuosius Jokūbo metus pasitikome tradiciniame piligrimų žygyje

2021 metai – Šventieji Jokūbo metai. Tai metai, kai liepos 25 d. yra sekmadienis, o per šimtmetį tai nutinka keliolika kartų. Šv. Jokūbo kelias (isp. Camino de Santiago) – katalikų piligriminis kelias į Kompostelos Santjago katedrą Ispanijoje kur, manoma, yra palaidotas Apaštalas Jokūbas. Šis kelias žinomas nuo viduramžių, jam jau virš 1000 metų. Važiuodami pernai specialiais šio kelio ženklais sužymėtu keliu susipažinome su mūsų krašto kultūros ir istorijos paveldu. Išvykstančius piligrimus palaimino ir išlydėjo Šilutės katalikų parapijos dekanas Remigijus Saunorius.

Bitininkai kviečiami teikti paraiškas

Bičių laikytojai, bitininkų asociacijos, bitininkų kooperatyvai, mokslo ir studijų institucijos jau gali teikti paramos paraiškas Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2020–2022 metų programos priemonėms įgyvendinti. Šiam kvietimui skirta 180 954 Eur. Programoje numatytos priemonės, kurioms įgyvendinti bitininkai gali gauti valstybės paramą: techninė pagalba bitininkams ir jų grupėms; kova su avilių kenkėjais ir bičių ligomis, ypač varoatoze; bičių avilių transportavimo į ganyklas racionalizavimas; medaus fizinių ir cheminių savybių analizė; bičių šeimų atnaujinimas; bitininkystei ir bitininkystės produkcijai skirtos taikomųjų mokslinių tyrimų programos; rinkos

Savaitė prasidėjo vagystėmis

Pirmąjį vasaros mėnesį pagausėjo vagysčių, sulaikytų neblaivių vairuotojų bei, kaip įprasta, netrūko smurtautojų. Šios savaitės pirmadienį ir antradienį Šilutės rajono policijos komisariate užfiksuoti šie įvykiai, kuriuos tiria pareigūnai. Birželio14 d. pavakare iš garažo Užkardos g., Gaidelių kaime, Šilutės sen., buvo pavogtas suvirinimo aparatas ir virinimo vielos ritės. Nuostolis 500 eurų. Policija tiria ir birželio 5 d. įvykį, kai buvo pastebėtas išdaužtas autobusų stotelės Lietuvininkų g., Šilutėje, šoninis stiklas. Nuostolis 220 eurų. Birželio14-15 d. Liepų g., Šilutėje,  iš automobilio „Honda Accord“

Europos automobilių kroso čempionato etape Vilkyčiuose bus ir lietuvių

Praėjusiais metais dėl pasaulinės pandemijos Lietuva neteko itin aukštos klasės renginio – Europos automobilių kroso čempionato etapo, kuris turėjo būti surengtas Vilkyčiuose. Tąkart šias varžybas, kaip ir dalį kitų etapų Europos čempionato kalendoriuje, teko atšaukti. Tačiau šiemet automobilių kroso gerbėjai šias lenktynes tikrai išvys. Geriausi Europos automobilių kroso lenktynininkai, besivaržantys bagiais bei kėbuliniais automobiliais, Lietuvoje pasirodys liepos 3-4 d. Tai bus antrasis Europos autokroso čempionato etapas. Dvi dienas varžysis Europos automobilių kroso čempionato dalyviai. Tarp iškeltų daugelio senojo žemyno šalių

Taip pat skaitykite