Sausio 22-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio dvidešimt antroji, sekmadienis – 22-oji metų diena (paskutinė 3-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 343 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Anastazas, Anastazija, Asta, Aušrius, Nastas, Nastazija, Nastė, Nastys, Vincas, Vincenta, Vincentas, Vincentina, Vincė;

rytoj: Algimantas, Galigedas, Galigedė, Galimantas, Galimantė, Galimina, Galiminas, Gundas, Gundė, Ildefonsas, Raimundas, Ramojus;

poryt: Artūras, Felicija, Bukanta, Bukantas, Galvilas, Galvilė, Guntilda, Mažvydas, Šarūnas, Vilgaudas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.27, leidžiasi 16.35. Dienos ilgumas – 08.08.

Šiandien – trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Žmogus negali nuskriausti kito žmogaus – jis gali nusiskriausti tik pats” (Dž. Londonas).

****************

Astrologinė prognozė sausio 22-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Ši diena gali pareikalauti neplanuotų išlaidų, kurios nemaloniai paplonintų ir šiaip jau nestambų šeimos biudžetą. Vakare tikėtini nekasdieniški susitikimai, įdomios naujienos, varžybos ar pan.

JAUTIS. Bus sunku įtikti aplinkiniams, o ypač antrajai pusei. Pasistenkite subtiliai apginti save ar bent jau išsiaiškinti kitų interesus. O jei vis dėlto norite nutraukti kokius ryšius, santykius, tai turėtų pavykti be didelių pastangų.

DVYNIAI. Jūsų pastangos įgyvendinti seniai sumanytą planą nenueis veltui, bet lengva nebus. Pajusite nenumaldomą rūpestį dėl sveikatos, darbo ar partnerio. Popiet viskas seksis žymiai geriau, ypač jei šalia yra mylimas žmogus, partneris.

VĖŽYS. Gana keista diena. Nereikėtų priiminėti lemtingų sprendimų, ypač mylimo žmogaus ar vaikų atžvilgiu. Neleiskite, kad vaikai, gerbėjai manipuliuotų jumis, ypač jei jums tai nuostolinga.

LIŪTAS. Gali būti, kad ieškodami supratimo, švelnumo, susidursite su nedėmesingumu, savanaudiškumu. Gali užplūsti slegiantys prisiminimai. Popiet, o ypač vakare jau turėtumėte būti kur kas linksmesni, romantiškesni.

MERGELĖ. Iš pat ryto galbūt teks rinktis, kas jums svarbiau – tai, kas jau aišku, suplanuota, arba kas susiję su vienadieniais malonumais. Būkite pakantesni artimam žmogui – gražiuoju lengviau išspręsite kilusius nesusipratimus.

SVARSTYKLĖS. Jei susigundysite pirkti brangų daiktą, gerai pagalvokite, ar jo jums reikia. Būkite pakantesni vaikams, mylimam žmogui.

SKORPIONAS. Šį rytą galimi nemalonumai dėl kantrybės, moralumo stokos. Jei to išvengsite, visa diena turėtų būti produktyvi, energiška. Į vakarą augs noras džiaugtis gyvenimo malonumais.

ŠAULYS. Jeigu kažkas vyksta ne pagal jūsų planą, neskubėkite daryti išvadų. Esate pernelyg jautrūs, kad mąstytumėte racionaliai. Nepatartina kur nors vykti ar įtemptai darbuotis, bendrauti. Derėtų rinktis vienatvę, ramybę, poilsį.

OŽIARAGIS. Šiandien tikriausiai turėsite progą pamatyti, kas yra tikrieji draugai ir gerbėjai, o kam naudinga tokiais apsimesti. Beje, ir jūs patys nevedžiokite už nosies žmogaus, su kuriuo niekuo neketinate dalintis.

VANDENIS. Ši diena gali tapti ne itin maloni dėl įsisiūbavusių ambicijų, neobjektyvių reikalavimų. Stenkitės būti taktiški, objektyvūs. Tuomet vakaras jus nudžiugins smagia draugija, kolektyvine pramoga, įdomiu renginiu.

ŽUVYS. Šiandien nestigs filosofinių postringavimų, apkalbų, pretendavimo į teisuolius. Vis dėlto savo teisuoliškus moralus verčiau pasilaikykite sau, ypač jei niekas nenusiteikęs jų klausytis. Gerai pasirodyti scenoje ir kitur padės kūrybiškas požiūris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite