Sausio 22-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio dvidešimt antroji, sekmadienis – 22-oji metų diena (paskutinė 3-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 343 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Anastazas, Anastazija, Asta, Aušrius, Nastas, Nastazija, Nastė, Nastys, Vincas, Vincenta, Vincentas, Vincentina, Vincė;

rytoj: Algimantas, Galigedas, Galigedė, Galimantas, Galimantė, Galimina, Galiminas, Gundas, Gundė, Ildefonsas, Raimundas, Ramojus;

poryt: Artūras, Felicija, Bukanta, Bukantas, Galvilas, Galvilė, Guntilda, Mažvydas, Šarūnas, Vilgaudas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.27, leidžiasi 16.35. Dienos ilgumas – 08.08.

Šiandien – trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Žmogus negali nuskriausti kito žmogaus – jis gali nusiskriausti tik pats” (Dž. Londonas).

****************

Astrologinė prognozė sausio 22-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Ši diena gali pareikalauti neplanuotų išlaidų, kurios nemaloniai paplonintų ir šiaip jau nestambų šeimos biudžetą. Vakare tikėtini nekasdieniški susitikimai, įdomios naujienos, varžybos ar pan.

JAUTIS. Bus sunku įtikti aplinkiniams, o ypač antrajai pusei. Pasistenkite subtiliai apginti save ar bent jau išsiaiškinti kitų interesus. O jei vis dėlto norite nutraukti kokius ryšius, santykius, tai turėtų pavykti be didelių pastangų.

DVYNIAI. Jūsų pastangos įgyvendinti seniai sumanytą planą nenueis veltui, bet lengva nebus. Pajusite nenumaldomą rūpestį dėl sveikatos, darbo ar partnerio. Popiet viskas seksis žymiai geriau, ypač jei šalia yra mylimas žmogus, partneris.

VĖŽYS. Gana keista diena. Nereikėtų priiminėti lemtingų sprendimų, ypač mylimo žmogaus ar vaikų atžvilgiu. Neleiskite, kad vaikai, gerbėjai manipuliuotų jumis, ypač jei jums tai nuostolinga.

LIŪTAS. Gali būti, kad ieškodami supratimo, švelnumo, susidursite su nedėmesingumu, savanaudiškumu. Gali užplūsti slegiantys prisiminimai. Popiet, o ypač vakare jau turėtumėte būti kur kas linksmesni, romantiškesni.

MERGELĖ. Iš pat ryto galbūt teks rinktis, kas jums svarbiau – tai, kas jau aišku, suplanuota, arba kas susiję su vienadieniais malonumais. Būkite pakantesni artimam žmogui – gražiuoju lengviau išspręsite kilusius nesusipratimus.

SVARSTYKLĖS. Jei susigundysite pirkti brangų daiktą, gerai pagalvokite, ar jo jums reikia. Būkite pakantesni vaikams, mylimam žmogui.

SKORPIONAS. Šį rytą galimi nemalonumai dėl kantrybės, moralumo stokos. Jei to išvengsite, visa diena turėtų būti produktyvi, energiška. Į vakarą augs noras džiaugtis gyvenimo malonumais.

ŠAULYS. Jeigu kažkas vyksta ne pagal jūsų planą, neskubėkite daryti išvadų. Esate pernelyg jautrūs, kad mąstytumėte racionaliai. Nepatartina kur nors vykti ar įtemptai darbuotis, bendrauti. Derėtų rinktis vienatvę, ramybę, poilsį.

OŽIARAGIS. Šiandien tikriausiai turėsite progą pamatyti, kas yra tikrieji draugai ir gerbėjai, o kam naudinga tokiais apsimesti. Beje, ir jūs patys nevedžiokite už nosies žmogaus, su kuriuo niekuo neketinate dalintis.

VANDENIS. Ši diena gali tapti ne itin maloni dėl įsisiūbavusių ambicijų, neobjektyvių reikalavimų. Stenkitės būti taktiški, objektyvūs. Tuomet vakaras jus nudžiugins smagia draugija, kolektyvine pramoga, įdomiu renginiu.

ŽUVYS. Šiandien nestigs filosofinių postringavimų, apkalbų, pretendavimo į teisuolius. Vis dėlto savo teisuoliškus moralus verčiau pasilaikykite sau, ypač jei niekas nenusiteikęs jų klausytis. Gerai pasirodyti scenoje ir kitur padės kūrybiškas požiūris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šokių grupės „Juknaičiai“ sėkmė konkurse „Pora už poros“

Dvi dienas Prienuose vyko konkursinio festivalio „Pora už poros“ nacionalinis turas. Smagiame, spalvingame renginyje laureato vardą pelnyti siekė per šešiasdešimt liaudiškų šokių grupių iš visos šalies ir lietuvių bendruomenių Seinuose bei Punske (Lenkija) šokių kolektyvai.  Konkurse dalyvavo ir Šilutės rajono vyresnio amžiaus žmonių liaudiškų šokių grupė „Juknaičiai“, pasirodymas sulaukė pripažinimo ir gero įvertinimo. Šis konkursas vyksta kas ketveri metai. Juknaitiškių kolektyvas šiame konkurse dalyvauja nuo pat 1997 metų. Nuolatos pelnydavo prizines vietas, o 2001 ir 2005 metais tapo laureatais. Sėkmė

Žemės ūkis: paverskite savo darbą ekologiškesniu su nauja elektronine įranga

Šalies ūkininkai nėjo ilgą kelią tobulindami ūkininkavimą, ieškodami ekologiškų sprendimų ir geros įrangos. Pagrindinė ir sunkiausia užduotis – palengvinti ūkininkavimą ir ekonomiškiau dirbti.  Šią tinkamo ūkininkavimo užduotį puikiai vykdo UAB „Audrokesta“. Įmonės būstinė yra Šakiuose, su atsarginių detalių parduotuve, eksponuojama nauja ir sena žemės ūkio technika, naujausios gręžimo mašinos, purkštuvai, žemės dirbimo mašinos ir kt. Teikiamos ir logistikos paslaugos. UAB „Audrokesta“ atidarė atsarginių detalių parduotuvę Šiauliuose ir turi tolesnių plėtros planų-su filialais kituose regionuose. UAB „Audrokesta“ taip pat yra vienintelis

Kryžius primins KGB nukankintas aukas

Vakar (spalio 24 d.) Vilkyškiuose, Šv. Onos bažnyčioje, šv. Mišias aukojo Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius. Po pamaldų šventoriuje buvo pašventintas 8 metrų aukščio ąžuolinis kryžius, skirtas šios bažnyčios rūsiuose sovietinių KGB smogikų nukankintoms aukoms atminti.  Aukštąjį kryžių sumeistravo Plungės krašto kryždirbys Antanas Vaškys, gyvenantis Plokščių kaime. Tinklaraščiui bernardinai.lt jis pasakęs: „Aš darau taip, kaip mūsų patriarchas Svirskis įvedė madą, kai kryžius, koplytstulpis ir skulptūra drožiami iš to paties medžio gabalo. Dauguma meistrų jau dirbame tokiu principu. Nes ir darbai dabar

Šiandien – Lietuvos Konstitucijos diena

Konstitucijos

Šiandien, spalio 25-ąją minime 29-ąsias Nepriklausomos Lietuvos Konstitucijos metines, jau penkioliktą kartą surengtas Konstitucijos egzaminas.  Nugalėtojų laukia specialus Prezidento Gitano Nausėdos įsteigtas prizas, taip pat jie bus apdovanoti Teisingumo ministerijos prizais. Per keturiolika Konstitucijos egzamino gyvavimo metų konstitucines žinias pasitikrino apie 400 tūkst. žmonių – maždaug kas septintas Lietuvos pilietis. Dabartinė Lietuvos Respublikos Konstitucija (lot. constitutio „nustatymas“) buvo priimta 1992 m. spalio 25 d. referendume.  Tai pagrindinis valstybės įstatymas, turintis aukščiausią teisinę galią, nustatantis šalies politinės, teisinės ir ekonominės sistemos

Taip pat skaitykite