Sausio 21-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio dvidešimt pirmoji, šeštadienis – 21-oji metų diena (šeštoji 3-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 344 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Agnietė, Augas, Augė, Augis, Augius, Augūnas, Augūnė, Galigina, Galiginas, Galiginta, Galigintas, Garsė, Ina, Inezė;

rytoj: Anastazas, Anastazija, Asta, Aušrius, Nastas, Nastazija, Nastė, Nastys, Vincas, Vincenta, Vincentas, Vincentina, Vincė;

poryt: Algimantas, Galigedas, Galigedė, Galimantas, Galimantė, Galimina, Galiminas, Gundas, Gundė, Ildefonsas, Raimundas, Ramojus.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.28, leidžiasi 16.33. Dienos ilgumas – 08.05.

Šiandien – antroji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Svetima laimė visad mums atrodo perdėta” (Š. Monteskjė).

****************

Astrologinė prognozė sausio 21-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Būsite nusiteikę savo laisvalaikį praleisti nekasdieniškai. Tačiau piniginės turinys gali neatitikti jūsų norų. Pasiseks, jei sugebėsite įtikinti aplinkinius, kad esate tokie žavūs ir nepaprasti, jog už viską turi mokėti jie.

JAUTIS. Diena gali būti labai produktyvi ir daug ką išsprendžianti. Tik nesielkite taip, lyg norėtumėte konfrontuoti. Derėtų girdėti, ką sako antroji pusė. Objektyvus požiūris turėtų jus nuraminti, o komplimentai, meilės žodžiai maloniai nudžiugins.

DVYNIAI. Šiandien būsite gana ūkiškai nusiteikę. Gerai padirbėsite, jei esate prisiplanavę praktinės veiklos. Jeigu leidžia galimybės, neblogai būtų praturtinti garderobą viena kita madinga detale arba pasirūpinti komfortu.

VĖŽYS. Nereikėtų nustebti, jei šiandien pasitaikys netikėtų pramogėlių. Nusipelnėte bent trumpam pasinerti į tai, kas malonu, tad priimkite pasiūlymus iš asmenų, kuriais pasitikite. Raskite galimybių palepinti ir savo vaikus.

LIŪTAS. Gana rami, harmoninga diena. Net kasdieniai darbeliai, namų ruoša, apsipirkimas teiks malonumo. Jaukiausia vieta jums bus savi namai, tad neverta planuoti išvykų, šurmulingų susibūrimų. Tiktų eksperimentuoti virtuvėje.

MERGELĖ. Būsite nusiteikę daug kalbėti, diskutuoti, demonstruoti erudiciją. Kitus žavės jūsų iškalba, žavesys ir diplomatiškumas. Tačiau iki vakaro išsikvėpsite ir tapsite tylūs, sentimentalūs.

SVARSTYKLĖS. Gali pagerėti materialiniai, piniginiai reikalai ar bent jau gausite naudingų žinių šioje srityje. Papildomai užsidirbsite arba nebrangiai nusipirksite patinkantį daiktą, gausite paslaugą.

SKORPIONAS. Vidinė būsena skatins elgtis pasikliaujant vien savo jėgomis ar galva. Energija bus nukreipta į reikalus, susijusius su namais, šeima. Sieksite gerovės, žemiškų malonumų ir tam negailėsite pinigų.

ŠAULYS. Regis, savo norus ir planus kol kas turėsite pasilaikyti sau. Tikriausiai teks pasiduoti įvykių tėkmei ir leistis jos nešamiems. Vis dėlto jūsų valioje yra pažaboti svaigalų, kvaišalų vartojimą ir šia prasme išvengti žalos sveikatai.

OŽIARAGIS. Gera diena pasibuvimui su smagia kompanija, apsilankymui kultūriniame renginyje arba tiesiog patinginiavimui prie televizoriaus. Galbūt prabus ar atsinaujins romantiški jausmai.

VANDENIS. Gali būti, kad jus kamuos neįvertinto genijaus sindromas. Galbūt sau ir kitiems mėginsite įrodyti, kokie ypatingi esate. Verčiau pamirškite tuščiagarbes ambicijas ir ramiai, kūrybingai siekite prasmingų tikslų.

ŽUVYS. Aplinkybės gali klostytis taip, kad reikės kažkur vykti – galbūt į turiningą renginį, o gal susitikti su pažįstamu žmogumi, grįžusiu iš užsienio ar susiruošusio ilgam išvykti. Stengsitės padaryti gerą įspūdį tiek savo išvaizda, tiek išprusimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Natkiškietės prakalbino moliūgus

Natkiškių kultūros namuose, meno mėgėjų kolektyvų atstovai kartu su „Moterų seklyčia“, bandė prakalbinti moliūgus. Edukaciją ir pavadinome „Prakalbink moliūgą“. Atmosfera buvo draugiška, šilta, o dirbančiųjų nuotaika puiki ir pakili. Atlikus gana sunkų, bet gerą darbą, smagu pasigrožėti ne tik patiems, bet akis paganyti ir kitiems. Ačiū meno mėgėjų kolektyvų atstovams ir darbščiųjų rankų būrelio moterims už edukacinę veiklą. Po trijų valandų darbo, sėdome prie pabaigtuvių stalo. Vaišinomės meno vadovo Valdo iškeptu pyragu, žolelių arbata. Dėkojame už moliūgus Sonatai ir Rimui

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Taip pat skaitykite