Sausio 21-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio dvidešimt pirmoji, šeštadienis – 21-oji metų diena (šeštoji 3-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 344 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Agnietė, Augas, Augė, Augis, Augius, Augūnas, Augūnė, Galigina, Galiginas, Galiginta, Galigintas, Garsė, Ina, Inezė;

rytoj: Anastazas, Anastazija, Asta, Aušrius, Nastas, Nastazija, Nastė, Nastys, Vincas, Vincenta, Vincentas, Vincentina, Vincė;

poryt: Algimantas, Galigedas, Galigedė, Galimantas, Galimantė, Galimina, Galiminas, Gundas, Gundė, Ildefonsas, Raimundas, Ramojus.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.28, leidžiasi 16.33. Dienos ilgumas – 08.05.

Šiandien – antroji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Svetima laimė visad mums atrodo perdėta” (Š. Monteskjė).

****************

Astrologinė prognozė sausio 21-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Būsite nusiteikę savo laisvalaikį praleisti nekasdieniškai. Tačiau piniginės turinys gali neatitikti jūsų norų. Pasiseks, jei sugebėsite įtikinti aplinkinius, kad esate tokie žavūs ir nepaprasti, jog už viską turi mokėti jie.

JAUTIS. Diena gali būti labai produktyvi ir daug ką išsprendžianti. Tik nesielkite taip, lyg norėtumėte konfrontuoti. Derėtų girdėti, ką sako antroji pusė. Objektyvus požiūris turėtų jus nuraminti, o komplimentai, meilės žodžiai maloniai nudžiugins.

DVYNIAI. Šiandien būsite gana ūkiškai nusiteikę. Gerai padirbėsite, jei esate prisiplanavę praktinės veiklos. Jeigu leidžia galimybės, neblogai būtų praturtinti garderobą viena kita madinga detale arba pasirūpinti komfortu.

VĖŽYS. Nereikėtų nustebti, jei šiandien pasitaikys netikėtų pramogėlių. Nusipelnėte bent trumpam pasinerti į tai, kas malonu, tad priimkite pasiūlymus iš asmenų, kuriais pasitikite. Raskite galimybių palepinti ir savo vaikus.

LIŪTAS. Gana rami, harmoninga diena. Net kasdieniai darbeliai, namų ruoša, apsipirkimas teiks malonumo. Jaukiausia vieta jums bus savi namai, tad neverta planuoti išvykų, šurmulingų susibūrimų. Tiktų eksperimentuoti virtuvėje.

MERGELĖ. Būsite nusiteikę daug kalbėti, diskutuoti, demonstruoti erudiciją. Kitus žavės jūsų iškalba, žavesys ir diplomatiškumas. Tačiau iki vakaro išsikvėpsite ir tapsite tylūs, sentimentalūs.

SVARSTYKLĖS. Gali pagerėti materialiniai, piniginiai reikalai ar bent jau gausite naudingų žinių šioje srityje. Papildomai užsidirbsite arba nebrangiai nusipirksite patinkantį daiktą, gausite paslaugą.

SKORPIONAS. Vidinė būsena skatins elgtis pasikliaujant vien savo jėgomis ar galva. Energija bus nukreipta į reikalus, susijusius su namais, šeima. Sieksite gerovės, žemiškų malonumų ir tam negailėsite pinigų.

ŠAULYS. Regis, savo norus ir planus kol kas turėsite pasilaikyti sau. Tikriausiai teks pasiduoti įvykių tėkmei ir leistis jos nešamiems. Vis dėlto jūsų valioje yra pažaboti svaigalų, kvaišalų vartojimą ir šia prasme išvengti žalos sveikatai.

OŽIARAGIS. Gera diena pasibuvimui su smagia kompanija, apsilankymui kultūriniame renginyje arba tiesiog patinginiavimui prie televizoriaus. Galbūt prabus ar atsinaujins romantiški jausmai.

VANDENIS. Gali būti, kad jus kamuos neįvertinto genijaus sindromas. Galbūt sau ir kitiems mėginsite įrodyti, kokie ypatingi esate. Verčiau pamirškite tuščiagarbes ambicijas ir ramiai, kūrybingai siekite prasmingų tikslų.

ŽUVYS. Aplinkybės gali klostytis taip, kad reikės kažkur vykti – galbūt į turiningą renginį, o gal susitikti su pažįstamu žmogumi, grįžusiu iš užsienio ar susiruošusio ilgam išvykti. Stengsitės padaryti gerą įspūdį tiek savo išvaizda, tiek išprusimu.

Hits: 146

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Dvi Savivaldybės įmonės pernai dirbo nuostolingai, viena – pelningai

Šilutės r. savivaldybės tarybos nariai komitetuose svarsto trijų Savivaldybės uždarųjų akcinių bendrovių praėjusių metų veiklos ataskaitas. Savivaldybei pavaldžios šios įmonės: Šilutės šilumos tinklų, „Šilutės vandenų“ ir Šilutės autobusų parko. UAB „Šilutės vandenys“, direktorius – Alfredas Markvaldas, pernai dirbo pelningai: gauta 79,9 tūkst. Eur pelno. Dėl karantino nuotoliniu būdu dirbo daug švietimo, kultūros, kitų įstaigų, buvo uždarytų viešbučių, kavinių, restoranų ir kt., tad lyg ir normalu būtų manyti, kad vandens reikėjo mažiau. Kita vertus, gyventojai dirbo nuotoliniu būdu iš namų, iš

Geriausia dovana mokyklai – knygos

Šilutės rajone mokyklas baigusieji, pasirinkusieji savo gyvenimo ir jau nemažai juo nuėjusieji, pasiekusieji ne tik mintyse saugo šviesų savosios mokyklos paveikslą. Jie ir jų sutuoktiniai kartais į savo mokyklą sugrįžta su dovanomis. Štai į Vainuto gimnazijos istoriją su dėkingumu įrašyti Nijolė ir Valdas Petrauskai. Nijolė 1961 m. baigė tuometinę Vainuto vidurinę mokyklą, ji dirba redaktore. Jos vyras Valdas – vertėjas, verčia knygas iš anglų, prancūzų, italų, lenkų, ispanų, švedų, portugalų kalbų. V. Petrausko vertimo žanrai: proza, drama, poezija. Vertėjas gimė

Naujausiuose pašto ženkluose – nykstantys pilkasis ruonis ir lūšis

Lietuvos paštas penktadienį Išleidžia Lauros Aleknavičiūtės kurtų pašto ženklų seriją „Europa. Nykstanti nacionalinė laukinė gamta“. Serija sudaryta iš dviejų pašto ženklų. Abiejų ženklų nominalas – po 0,75 Eur, tiražas – po 22 000 vnt. Kartu su pašto ženklais bus išleistas ir pirmos dienos vokas. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu vyksta Vilniaus pašte, adresu Totorių g. 8. Viename iš pašto ženklų pavaizduotas pilkasis arba kitaip dar žinomas kaip ilgasnukis ruonis. Lotyniškasis ilgasnukio ruonio pavadinimas kildinamas iš graikų kalbos žodžio, reiškiančio „maža

Šilutės pirmajai gimnazijai sukako 103 metai

Ypatingas balandis Šilutės pirmajai gimnazijai: balandžio 16 d. vadinama šios mokyklos gimtadieniu. Tokia žinia gimnazijos interneto svetainėje pasidalino istorijos mokytoja Laima Toliušienė. 1918 m. balandžio 16 d. Princo Joachimo gatvėje (dabar – Lietuvininkų g. 20) savo veiklą pradėjo Šilokarčemos realinė gimnazija – licėjus. Mokytoja Laima Toliušienė rašo: „Turtingą istoriją turime: susikūrę Vokietijos imperijos laikais, suklestėjome Lietuvos Respublikos laikotarpiu, išgyvenome nacių, sovietų diktatūras, gimnazijos statusą susigrąžinome nepriklausomoje Lietuvoje. Šiandien mokomės gražiame gimnazijos pastate, pastatytame tarpukario Lietuvos Respublikos laikais (1930 m.).“ Jeigu

Taip pat skaitykite