Sausio 21-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio dvidešimt pirmoji, šeštadienis – 21-oji metų diena (šeštoji 3-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 344 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Agnietė, Augas, Augė, Augis, Augius, Augūnas, Augūnė, Galigina, Galiginas, Galiginta, Galigintas, Garsė, Ina, Inezė;

rytoj: Anastazas, Anastazija, Asta, Aušrius, Nastas, Nastazija, Nastė, Nastys, Vincas, Vincenta, Vincentas, Vincentina, Vincė;

poryt: Algimantas, Galigedas, Galigedė, Galimantas, Galimantė, Galimina, Galiminas, Gundas, Gundė, Ildefonsas, Raimundas, Ramojus.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.28, leidžiasi 16.33. Dienos ilgumas – 08.05.

Šiandien – antroji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Svetima laimė visad mums atrodo perdėta” (Š. Monteskjė).

****************

Astrologinė prognozė sausio 21-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Būsite nusiteikę savo laisvalaikį praleisti nekasdieniškai. Tačiau piniginės turinys gali neatitikti jūsų norų. Pasiseks, jei sugebėsite įtikinti aplinkinius, kad esate tokie žavūs ir nepaprasti, jog už viską turi mokėti jie.

JAUTIS. Diena gali būti labai produktyvi ir daug ką išsprendžianti. Tik nesielkite taip, lyg norėtumėte konfrontuoti. Derėtų girdėti, ką sako antroji pusė. Objektyvus požiūris turėtų jus nuraminti, o komplimentai, meilės žodžiai maloniai nudžiugins.

DVYNIAI. Šiandien būsite gana ūkiškai nusiteikę. Gerai padirbėsite, jei esate prisiplanavę praktinės veiklos. Jeigu leidžia galimybės, neblogai būtų praturtinti garderobą viena kita madinga detale arba pasirūpinti komfortu.

VĖŽYS. Nereikėtų nustebti, jei šiandien pasitaikys netikėtų pramogėlių. Nusipelnėte bent trumpam pasinerti į tai, kas malonu, tad priimkite pasiūlymus iš asmenų, kuriais pasitikite. Raskite galimybių palepinti ir savo vaikus.

LIŪTAS. Gana rami, harmoninga diena. Net kasdieniai darbeliai, namų ruoša, apsipirkimas teiks malonumo. Jaukiausia vieta jums bus savi namai, tad neverta planuoti išvykų, šurmulingų susibūrimų. Tiktų eksperimentuoti virtuvėje.

MERGELĖ. Būsite nusiteikę daug kalbėti, diskutuoti, demonstruoti erudiciją. Kitus žavės jūsų iškalba, žavesys ir diplomatiškumas. Tačiau iki vakaro išsikvėpsite ir tapsite tylūs, sentimentalūs.

SVARSTYKLĖS. Gali pagerėti materialiniai, piniginiai reikalai ar bent jau gausite naudingų žinių šioje srityje. Papildomai užsidirbsite arba nebrangiai nusipirksite patinkantį daiktą, gausite paslaugą.

SKORPIONAS. Vidinė būsena skatins elgtis pasikliaujant vien savo jėgomis ar galva. Energija bus nukreipta į reikalus, susijusius su namais, šeima. Sieksite gerovės, žemiškų malonumų ir tam negailėsite pinigų.

ŠAULYS. Regis, savo norus ir planus kol kas turėsite pasilaikyti sau. Tikriausiai teks pasiduoti įvykių tėkmei ir leistis jos nešamiems. Vis dėlto jūsų valioje yra pažaboti svaigalų, kvaišalų vartojimą ir šia prasme išvengti žalos sveikatai.

OŽIARAGIS. Gera diena pasibuvimui su smagia kompanija, apsilankymui kultūriniame renginyje arba tiesiog patinginiavimui prie televizoriaus. Galbūt prabus ar atsinaujins romantiški jausmai.

VANDENIS. Gali būti, kad jus kamuos neįvertinto genijaus sindromas. Galbūt sau ir kitiems mėginsite įrodyti, kokie ypatingi esate. Verčiau pamirškite tuščiagarbes ambicijas ir ramiai, kūrybingai siekite prasmingų tikslų.

ŽUVYS. Aplinkybės gali klostytis taip, kad reikės kažkur vykti – galbūt į turiningą renginį, o gal susitikti su pažįstamu žmogumi, grįžusiu iš užsienio ar susiruošusio ilgam išvykti. Stengsitės padaryti gerą įspūdį tiek savo išvaizda, tiek išprusimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite