Sausio 18-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio aštuonioliktoji, trečiadienis – 18-oji metų diena (trečioji 3-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 347 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Gedgaudas, Jogailė, Jolita, Liberta, Priscilė, Priska, Radys, Radmantas, Radmantė, Radmina, Radminas;

rytoj: Gedvilė, Kanutas, Marijus, Marina, Marius, Morta, Raivedys;

poryt: Daugvyda, Daugvydas, Fabija, Fabijonas, Gintvainas, Gintvainė, Liaubaras, Nomeda, Nomedas, Sebastijona, Sebastijonas, Skaistė, Skaistis.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.31, leidžiasi 16.27. Dienos ilgumas – 07.56.

Šiandien – septintoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Tas, kuris dirbdamas dejuoja, nieko nepadarys” (K. Sun Jangas).

**************

Astrologinė prognozė sausio 18-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Šiandien vienur perlenksite lazdą jūs, kitur – aplinkiniai. Konkurentai ir oponentai gali pasinaudoti jūsų nestabilumu, nesantūrumu. Pasistenkite pernelyg nepiršti savo nuomonės, reikalavimų, nes bus lengva susikompromituoti.

JAUTIS. Šiandien teks įtemptai darbuotis, nedžiugins savijauta. Dėl išsiblaškymo, neatsargumo galima nukentėti ar pakenkti kitiems. Pasisaugokite gamybinių traumų, nesielkite aplaidžiai.

DVYNIAI. Būsite nusiteikę aktyviai veiklai. Skatinsite vaikų iniciatyvą, gal net per daug, o tai – rizikinga. Kai kurios kitos veiklos, žavūs pasiūlymai ar planai taip pat gali atsukti savo negatyvią pusę. Atsargiau su naujomis pagundomis.

VĖŽYS. Jūsų nuotaika ir savijauta gali būti nekokios. Nemalonios smulkmenos gali užgožti tikrąsias vertybes bei siekius. Nesistenkite perauklėti kolegų, šeimos narių. Venkite debatų su įžūliais žmonėmis – jų neįtikinsite, tik parodysite savo silpnumą.

LIŪTAS. Galimi keistoki planai. Į juos gali įtraukti žmogus iš artimos aplinkos, galbūt giminaitis. Jeigu staiga leisitės į kelionę, nepamirškite laikytis saugaus greičio ir būti atidūs už vairo. Labiau rūpinkitės sveikata.

MERGELĖ. Jausitės nelabai maloniai, nes gali tekti aiškintis dėl nesutvarkytų reikalų. Galimos netikėtos išlaidos, rinkliavos. Tikėtini emociniai bendravimo nesklandumai, ypač jei pašnekovai pasirodys karingi, reiklūs ir užsispyrę.

SVARSTYKLĖS. Gali užplūsti keistos nuotaikos, sustiprėti nuoskaudos. Verčiau neieškokite priežasčių reikšti nepasitenkinimą aplinkiniais. Net jei jums kartais itin sunku, nebūtinai kalti kiti.

SKORPIONAS. Šiandien tikėtinas susidomėjimas mistinėmis teorijomis. Nors bus kliūčių, jūsų slaptas noras vis dėlto gali išsipildyti. Tikiausiai teks susirūpinti sveikata. Venkite alkoholio, svaigalų.

ŠAULYS. Sunku bus sutikti su kitos kartos kolegų, šeimos narių nuomone, pažiūromis. Būtina kontroliuoti emocijas ir girdėti, suprasti kitus bei juos gerbti. Nedėkite per daug vilčių į naujas pažintis. Labiau rūpinkitės vaikais.

OŽIARAGIS. Galimos problemos santykiuose su autoritetingais asmenimis arba valdingomis moterimis. Bus sunku adekvačiai vertinti situaciją. Gali kilti įtarimų dėl tariamai kilnių kai kurių jūsų ar su jumis susijusių žmonių sprendimų, planų.

VANDENIS. Kelionėje, darbe galimi netikėtumai. Galbūt susidursite su žmonėmis, nuo kurių gerokai priklauso jūsų perspektyvos, bet nesijausite pasirengę įrodyti savo kompetencijos. Nepažįstamas asmuo gali jus išnaudoti.

ŽUVYS. Galimi rūpesčiai dėl draudimo, alimentų, palūkanų. Darbe, versle tikėtinos problemos. Nekurkite nerealių praturtėjimo planų. Situacija susiklostys palankiau, jei būsite pakankamai atsargūs, korektiški ir lankstūs užuot veikę impulsyviai.

Hits: 111

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite