Sausio 17-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio septynioliktoji, antradienis – 17-oji metų diena (antroji 3-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 348 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Beatričė, Dovainas, Dovainė, Dovas, Dovė, Kalnė, Kalnius, Leonilė, Tariotas, Tariotė;

rytoj: Gedgaudas, Jogailė, Jolita, Liberta, Priscilė, Priska, Radys, Radmantas, Radmantė, Radmina, Radminas;

poryt: Gedvilė, Kanutas, Marijus, Marina, Marius, Morta, Raivedys.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.33, leidžiasi 16.25. Dienos ilgumas – 07.52.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Žmonės tokie, kokie yra, ne gimsta, bet tampa” (K. A. Helvecijus).

**************

Astrologinė prognozė sausio 17-ajai, antradieniui

AVINAS. Atliekamas darbas reikalaus daug jėgų, sveikatos ir patyrimo. Santykiai su konkurentais ir verslo partneriais tikriausiai bus įtempti, kupini pavydo, tačiau dėl įtakingų asmenų palankumo galite neabejoti.

JAUTIS. Šiandien aktualūs bus su meile, kūryba, vaikais susiję reikalai. Kažkokie santykiai ar pasiūlymai vers apsispręsti, rinktis. Sunku bus atsisakyti rizikingos avantiūros, nors ir baugins galimos kliūtys. Vis dėlto kartais rizika labai apsimoka.

DVYNIAI. Šiandien reikės pasistengti suderinti asmeninius ir profesinius interesus. Rytą stigs veiklumo, iniciatyvos, nesinorės stengtis. Nuotaiką gali sugadinti kas nors iš namiškių arba atsiras techninių rūpesčių. Vakaras smagesnis, bet nejausite saiko.

VĖŽYS. Rytas gana produktyvus. Gali pavykti susitarti dėl bendradarbiavimo, informacijos. Tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su transportavimu, technikos pirkimu-pardavimu ar remontu, reklama, žiniasklaida.

LIŪTAS. Šiandien daug galvosite apie nuosavybės, gyvenamosios vietos ir šiaip materialinius, piniginius klausimus. Galbūt imsite kreditą, paskolą, nusipirksite techninę prekę arba ką nors nunešite taisymui, pardavimui.

MERGELĖ. Būsite valdingi, aktyvūs ir godūs tiek gera, tiek negatyvia prasme. Jei visiems gadinsite nuotaiką, vadinasi, jus slegia per tuščia piniginė, nerealizuoti materialiniai norai. Nepatartinas pretenzingumas, savo ambicijų iškėlimas.

SVARSTYKLĖS. Jausite būtinybę susitarti dėl tolesnio dalykinių ar asmeninių santykių pobūdžio, finansinių reikalų, bet vargu ar pavyks būti suprastiems, įvertintiems. Galimas slaptas kenkimas, klastingos provokacijos.

SKORPIONAS. Iš ryto daugiau nuveiksite, jei pasitelksite kolektyvą, bendraminčius. Vakare tykos nesusipratimai, bendravimas vargins. Problemų gali sukelti viešai išsakytos slaptos mintys, atskleistos paslaptys.

ŠAULYS. Diena bus darbinga ir pralėks beveik nepastebimai. Vis dėlto nebūtinai pavyks viską padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Daug kas priklausys nuo aplinkybių. Galite būti suklaidinti, įvelti į nesusipratimus.

OŽIARAGIS. Nebloga diena mokytis, skaityti paskaitas, publikuoti, tyrinėti, įrodinėti savo teisybę, siekti objektyvumo. Galbūt kontaktuosite su užsieniečiais ar įtakingais veikėjais. Vis dėlto pažabokite savąjį ego ir nepervertinkite galimybių.

VANDENIS. Šiandieną nekelkite gyvenimui bei aplinkiniams per didelių reikalavimų. Jeigu turėsite reikalų su valdininkais ar užsieniečiais, pasirenkite netikėtumams. Nesielkite lengvabūdiškai, neveidmainiaukite.

ŽUVYS. Šiandien labai svarbūs bus ryšiai su kitais žmonėmis. Nauji pažįstami gali pateikti svarbių pasiūlymų arba pasitarnauti jums kaip tarpininkai. Teks vykdyti ir nelengvus finansinius įsipareigojimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ilgą laiką „bėga“ nosis? Vaistininkė įvardija dažniausias mūsų klaidas gydantis slogą

Sloga – iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kaip paprastas peršalimo simptomas. Visgi jis gali greitai apsunkinti kasdienę mūsų rutiną. „Eurovaistinės“ farmacininkė Miglė Kazakevičienė pastebi, kad norintys kuo greičiau pasijusti geriau neretu atveju griebiasi neteisingo slogos gydymo. Vaistininkė apžvelgia, kokias klaidas dažniausiai darome savarankiškai gydydami slogą, bei pataria. Sloga – tai organizmo kova su virusu Sloga – vienas iš pirmųjų ūmios viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų – įvardija „Eurovaistinės“ farmacininkė Miglė Kazakevičienė. Ji pasakoja, kad sloga gali pasireikšti jau pirmosiomis infekcijos

Piktžolių kontrolė ūkininkams kasmet tampa vis didesniu iššūkiu

Ruduo įsibėgėja. Po truputį dirbamos žemės laukuose skverbiasi paviršiun žaluma – dygsta žieminių javų pasėliai. Tai ir ženklas ūkininkams, kad laikas pradėti mąstyti, kaip šiuos pasėlius apsaugoti nuo vis didesnį atsparumą herbicidams įgyjančių piktžolių. Kaip tai padaryti? Bandydami  atsakyti į šį klausimą, „Linas Agro“ kartu su Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centru (LAMMC) Labūnavos laukuose, platformoje „Grūdo kelias 2023”, įrengė įvairių herbicidų bandymų laukelius. Čia pagal „Linas Agro“ pateiktas rekomendacines schemas centro mokslininkai atliks piktžolių kontrolės efektyvumo bandymus žieminių rapsų

Orai: antroji savaitės pusė atneš šilumos

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad spalio 3 d., pirmadienį, pragiedrulių atsiras tik vakariniame Lietuvos pakraštyje, čia ir lietaus nežadama. Rugsėjo mėnesį LHMT duomenimis rugsėjo mėnesio antrojo dešimtadienio vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 11,4°C. Aukščiausia oro temperatūra siekė 16,1–20,4°C, žemiausia nukrito iki 0,3–7,3°C, Nidoje 8,7°C. Šilčiausia buvo 11 d. Klaipėdoje – 20,4°C, vėsiausia – 11-os naktį Skuode, 0,3°C. Schemoje rugsėjo mėn. kritulių kiekis.   Spalio 4 d., antradienį, tik Rytų Lietuvoje vietomis lis smarkiai. Temperatūra žemės iki 4-9, pajūryje iki 10-12°C.

Šiemet Lietuvoje – beveik 15 tūkst. santuokų, Šilutės rajone – 241

2022 metais, kaip įprasta, jaunavedžiai gražiausiai savo gyvenimo šventei rinkosi vasaros savaitgalius – skelbia Registrų centras. Remiantis metrikacijos paslaugų informacinės sistemos (MEPIS) duomenimis, populiariausių santuokos sudarymo datų viršūnėje – rugpjūčio 20-oji. Tądien žiedus sumainė beveik 870 porų. Per 770 jaunavedžių savo šventei pasirinko rugpjūčio 6-ąją, dar beveik 750 – liepos 23 dieną. Įdomu, kad pernai dažniausiai pasirenkamų vestuvių datų trejetuke taip pat puikavosi rugpjūčio ir liepos savaitgaliai. 2021-ųjų rugpjūčio 21-ąją amžinos meilės įžadais apsikeitė beveik 540 porų, dar apie 400

Taip pat skaitykite