Sausio 17-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio septynioliktoji, antradienis – 17-oji metų diena (antroji 3-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 348 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Beatričė, Dovainas, Dovainė, Dovas, Dovė, Kalnė, Kalnius, Leonilė, Tariotas, Tariotė;

rytoj: Gedgaudas, Jogailė, Jolita, Liberta, Priscilė, Priska, Radys, Radmantas, Radmantė, Radmina, Radminas;

poryt: Gedvilė, Kanutas, Marijus, Marina, Marius, Morta, Raivedys.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.33, leidžiasi 16.25. Dienos ilgumas – 07.52.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Žmonės tokie, kokie yra, ne gimsta, bet tampa” (K. A. Helvecijus).

**************

Astrologinė prognozė sausio 17-ajai, antradieniui

AVINAS. Atliekamas darbas reikalaus daug jėgų, sveikatos ir patyrimo. Santykiai su konkurentais ir verslo partneriais tikriausiai bus įtempti, kupini pavydo, tačiau dėl įtakingų asmenų palankumo galite neabejoti.

JAUTIS. Šiandien aktualūs bus su meile, kūryba, vaikais susiję reikalai. Kažkokie santykiai ar pasiūlymai vers apsispręsti, rinktis. Sunku bus atsisakyti rizikingos avantiūros, nors ir baugins galimos kliūtys. Vis dėlto kartais rizika labai apsimoka.

DVYNIAI. Šiandien reikės pasistengti suderinti asmeninius ir profesinius interesus. Rytą stigs veiklumo, iniciatyvos, nesinorės stengtis. Nuotaiką gali sugadinti kas nors iš namiškių arba atsiras techninių rūpesčių. Vakaras smagesnis, bet nejausite saiko.

VĖŽYS. Rytas gana produktyvus. Gali pavykti susitarti dėl bendradarbiavimo, informacijos. Tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su transportavimu, technikos pirkimu-pardavimu ar remontu, reklama, žiniasklaida.

LIŪTAS. Šiandien daug galvosite apie nuosavybės, gyvenamosios vietos ir šiaip materialinius, piniginius klausimus. Galbūt imsite kreditą, paskolą, nusipirksite techninę prekę arba ką nors nunešite taisymui, pardavimui.

MERGELĖ. Būsite valdingi, aktyvūs ir godūs tiek gera, tiek negatyvia prasme. Jei visiems gadinsite nuotaiką, vadinasi, jus slegia per tuščia piniginė, nerealizuoti materialiniai norai. Nepatartinas pretenzingumas, savo ambicijų iškėlimas.

SVARSTYKLĖS. Jausite būtinybę susitarti dėl tolesnio dalykinių ar asmeninių santykių pobūdžio, finansinių reikalų, bet vargu ar pavyks būti suprastiems, įvertintiems. Galimas slaptas kenkimas, klastingos provokacijos.

SKORPIONAS. Iš ryto daugiau nuveiksite, jei pasitelksite kolektyvą, bendraminčius. Vakare tykos nesusipratimai, bendravimas vargins. Problemų gali sukelti viešai išsakytos slaptos mintys, atskleistos paslaptys.

ŠAULYS. Diena bus darbinga ir pralėks beveik nepastebimai. Vis dėlto nebūtinai pavyks viską padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Daug kas priklausys nuo aplinkybių. Galite būti suklaidinti, įvelti į nesusipratimus.

OŽIARAGIS. Nebloga diena mokytis, skaityti paskaitas, publikuoti, tyrinėti, įrodinėti savo teisybę, siekti objektyvumo. Galbūt kontaktuosite su užsieniečiais ar įtakingais veikėjais. Vis dėlto pažabokite savąjį ego ir nepervertinkite galimybių.

VANDENIS. Šiandieną nekelkite gyvenimui bei aplinkiniams per didelių reikalavimų. Jeigu turėsite reikalų su valdininkais ar užsieniečiais, pasirenkite netikėtumams. Nesielkite lengvabūdiškai, neveidmainiaukite.

ŽUVYS. Šiandien labai svarbūs bus ryšiai su kitais žmonėmis. Nauji pažįstami gali pateikti svarbių pasiūlymų arba pasitarnauti jums kaip tarpininkai. Teks vykdyti ir nelengvus finansinius įsipareigojimus.

Hits: 99

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Siūlymas skiepytis nuo COVID-19 tarsi išmaldos prašymas?

Šiandien, balandžio 14 d., Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje duris atvėrė vakcinavimo centras. Šilutės r. savivaldybės vyr. specialistė-savivaldybės gydytoja Gintarė Tamašauskienė nuo pat ryto buvo su 8 darbuotojų komanda. Dirba Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai. Per pirmąją dieną suplanuota paskiepyti 216 rajono ugdymo įstaigų darbuotojų, kurie dirba kontaktiniu būdu mokyklose, vaikų darželiuose ir kt. panašiose įstaigose. Didžiulis krūvis medikams ir slaugytojams Kam teko lankytis Šilutės šeimos gydytojų centruose, ko gero, pastebėjo, kiek darbo dabar turi

Ką valgyti netoleruojantiems fruktozės?

Užvalgius kai kurių vaisių atsiranda nemalonių pojūčių? Gali būti, kad jūsų organizmas netoleruoja fruktozės.  Fruktozė – natūralus vaisių cukrus, kurio yra meduje, vaisiuose, daržovėse ir uogose. Duomenys rodo, kad Europoje fruktozės netoleruoja maždaug 30 proc. gyventojų. Laimė, kad ne visuose vaisiuose, daržovėse ar uogose gausu fruktozės, todėl tiems, kurie jos netoleruoja – svarbu žinoti kiek ir ko valgyti.   „Yra dvi fruktozės netoleravimo formos: įgimtas arba įgytas fruktozės netoleravimas. Žmonėms, kurie netoleruoja fruktozės pavalgius tam tikrų produktų gali atsirasti nemalonių

Kur šiuo metu važiuoja „Google Street View“ automobilis?

„Google Street View“ automobiliai keliaus per daugelį šalies miestų. Pagrindinis pakartotinio važiavimo tikslas – atnaujinti Lietuvos miestų, kelių ir greitkelių vaizdus „Google“ žemėlapių platformoje. Google Street View“ dėka vartotojai turi galimybę virtualiai aplankyti daugumą Lietuvos miestų, istorinius paminklus, pilis, taip pat kurortus prie jūros ir nacionalinius parkus. „Google“ pastebi, kad infrastruktūra miestuose bei tarp jų laikui bėgant keičiasi, vystosi, todėl žemėlapyje matomus vaizdus svarbu reguliariai atnaujinti, o nauji vaizdai vartotojams padės dar geriau orientuotis įvairiose vietovėse. „Street View“ funkcija suteikia

Taip pat skaitykite