Sausio 17-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio septynioliktoji, antradienis – 17-oji metų diena (antroji 3-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 348 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Beatričė, Dovainas, Dovainė, Dovas, Dovė, Kalnė, Kalnius, Leonilė, Tariotas, Tariotė;

rytoj: Gedgaudas, Jogailė, Jolita, Liberta, Priscilė, Priska, Radys, Radmantas, Radmantė, Radmina, Radminas;

poryt: Gedvilė, Kanutas, Marijus, Marina, Marius, Morta, Raivedys.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.33, leidžiasi 16.25. Dienos ilgumas – 07.52.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Žmonės tokie, kokie yra, ne gimsta, bet tampa” (K. A. Helvecijus).

**************

Astrologinė prognozė sausio 17-ajai, antradieniui

AVINAS. Atliekamas darbas reikalaus daug jėgų, sveikatos ir patyrimo. Santykiai su konkurentais ir verslo partneriais tikriausiai bus įtempti, kupini pavydo, tačiau dėl įtakingų asmenų palankumo galite neabejoti.

JAUTIS. Šiandien aktualūs bus su meile, kūryba, vaikais susiję reikalai. Kažkokie santykiai ar pasiūlymai vers apsispręsti, rinktis. Sunku bus atsisakyti rizikingos avantiūros, nors ir baugins galimos kliūtys. Vis dėlto kartais rizika labai apsimoka.

DVYNIAI. Šiandien reikės pasistengti suderinti asmeninius ir profesinius interesus. Rytą stigs veiklumo, iniciatyvos, nesinorės stengtis. Nuotaiką gali sugadinti kas nors iš namiškių arba atsiras techninių rūpesčių. Vakaras smagesnis, bet nejausite saiko.

VĖŽYS. Rytas gana produktyvus. Gali pavykti susitarti dėl bendradarbiavimo, informacijos. Tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su transportavimu, technikos pirkimu-pardavimu ar remontu, reklama, žiniasklaida.

LIŪTAS. Šiandien daug galvosite apie nuosavybės, gyvenamosios vietos ir šiaip materialinius, piniginius klausimus. Galbūt imsite kreditą, paskolą, nusipirksite techninę prekę arba ką nors nunešite taisymui, pardavimui.

MERGELĖ. Būsite valdingi, aktyvūs ir godūs tiek gera, tiek negatyvia prasme. Jei visiems gadinsite nuotaiką, vadinasi, jus slegia per tuščia piniginė, nerealizuoti materialiniai norai. Nepatartinas pretenzingumas, savo ambicijų iškėlimas.

SVARSTYKLĖS. Jausite būtinybę susitarti dėl tolesnio dalykinių ar asmeninių santykių pobūdžio, finansinių reikalų, bet vargu ar pavyks būti suprastiems, įvertintiems. Galimas slaptas kenkimas, klastingos provokacijos.

SKORPIONAS. Iš ryto daugiau nuveiksite, jei pasitelksite kolektyvą, bendraminčius. Vakare tykos nesusipratimai, bendravimas vargins. Problemų gali sukelti viešai išsakytos slaptos mintys, atskleistos paslaptys.

ŠAULYS. Diena bus darbinga ir pralėks beveik nepastebimai. Vis dėlto nebūtinai pavyks viską padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Daug kas priklausys nuo aplinkybių. Galite būti suklaidinti, įvelti į nesusipratimus.

OŽIARAGIS. Nebloga diena mokytis, skaityti paskaitas, publikuoti, tyrinėti, įrodinėti savo teisybę, siekti objektyvumo. Galbūt kontaktuosite su užsieniečiais ar įtakingais veikėjais. Vis dėlto pažabokite savąjį ego ir nepervertinkite galimybių.

VANDENIS. Šiandieną nekelkite gyvenimui bei aplinkiniams per didelių reikalavimų. Jeigu turėsite reikalų su valdininkais ar užsieniečiais, pasirenkite netikėtumams. Nesielkite lengvabūdiškai, neveidmainiaukite.

ŽUVYS. Šiandien labai svarbūs bus ryšiai su kitais žmonėmis. Nauji pažįstami gali pateikti svarbių pasiūlymų arba pasitarnauti jums kaip tarpininkai. Teks vykdyti ir nelengvus finansinius įsipareigojimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite