Sausio 17-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio septynioliktoji, antradienis – 17-oji metų diena (antroji 3-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 348 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Beatričė, Dovainas, Dovainė, Dovas, Dovė, Kalnė, Kalnius, Leonilė, Tariotas, Tariotė;

rytoj: Gedgaudas, Jogailė, Jolita, Liberta, Priscilė, Priska, Radys, Radmantas, Radmantė, Radmina, Radminas;

poryt: Gedvilė, Kanutas, Marijus, Marina, Marius, Morta, Raivedys.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.33, leidžiasi 16.25. Dienos ilgumas – 07.52.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Žmonės tokie, kokie yra, ne gimsta, bet tampa” (K. A. Helvecijus).

**************

Astrologinė prognozė sausio 17-ajai, antradieniui

AVINAS. Atliekamas darbas reikalaus daug jėgų, sveikatos ir patyrimo. Santykiai su konkurentais ir verslo partneriais tikriausiai bus įtempti, kupini pavydo, tačiau dėl įtakingų asmenų palankumo galite neabejoti.

JAUTIS. Šiandien aktualūs bus su meile, kūryba, vaikais susiję reikalai. Kažkokie santykiai ar pasiūlymai vers apsispręsti, rinktis. Sunku bus atsisakyti rizikingos avantiūros, nors ir baugins galimos kliūtys. Vis dėlto kartais rizika labai apsimoka.

DVYNIAI. Šiandien reikės pasistengti suderinti asmeninius ir profesinius interesus. Rytą stigs veiklumo, iniciatyvos, nesinorės stengtis. Nuotaiką gali sugadinti kas nors iš namiškių arba atsiras techninių rūpesčių. Vakaras smagesnis, bet nejausite saiko.

VĖŽYS. Rytas gana produktyvus. Gali pavykti susitarti dėl bendradarbiavimo, informacijos. Tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su transportavimu, technikos pirkimu-pardavimu ar remontu, reklama, žiniasklaida.

LIŪTAS. Šiandien daug galvosite apie nuosavybės, gyvenamosios vietos ir šiaip materialinius, piniginius klausimus. Galbūt imsite kreditą, paskolą, nusipirksite techninę prekę arba ką nors nunešite taisymui, pardavimui.

MERGELĖ. Būsite valdingi, aktyvūs ir godūs tiek gera, tiek negatyvia prasme. Jei visiems gadinsite nuotaiką, vadinasi, jus slegia per tuščia piniginė, nerealizuoti materialiniai norai. Nepatartinas pretenzingumas, savo ambicijų iškėlimas.

SVARSTYKLĖS. Jausite būtinybę susitarti dėl tolesnio dalykinių ar asmeninių santykių pobūdžio, finansinių reikalų, bet vargu ar pavyks būti suprastiems, įvertintiems. Galimas slaptas kenkimas, klastingos provokacijos.

SKORPIONAS. Iš ryto daugiau nuveiksite, jei pasitelksite kolektyvą, bendraminčius. Vakare tykos nesusipratimai, bendravimas vargins. Problemų gali sukelti viešai išsakytos slaptos mintys, atskleistos paslaptys.

ŠAULYS. Diena bus darbinga ir pralėks beveik nepastebimai. Vis dėlto nebūtinai pavyks viską padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Daug kas priklausys nuo aplinkybių. Galite būti suklaidinti, įvelti į nesusipratimus.

OŽIARAGIS. Nebloga diena mokytis, skaityti paskaitas, publikuoti, tyrinėti, įrodinėti savo teisybę, siekti objektyvumo. Galbūt kontaktuosite su užsieniečiais ar įtakingais veikėjais. Vis dėlto pažabokite savąjį ego ir nepervertinkite galimybių.

VANDENIS. Šiandieną nekelkite gyvenimui bei aplinkiniams per didelių reikalavimų. Jeigu turėsite reikalų su valdininkais ar užsieniečiais, pasirenkite netikėtumams. Nesielkite lengvabūdiškai, neveidmainiaukite.

ŽUVYS. Šiandien labai svarbūs bus ryšiai su kitais žmonėmis. Nauji pažįstami gali pateikti svarbių pasiūlymų arba pasitarnauti jums kaip tarpininkai. Teks vykdyti ir nelengvus finansinius įsipareigojimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutėje paminėtos 99-osios Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos metinės

Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos diena laikoma Klaipėdos šturmo diena – sausio 15-oji. Šiam istoriiam ir svarbiam Lietuvai įvykiui paminėti skirta prie Šilutės r. savivaldybės stovinti stilizuota atminimo siena su įrašais. Savivaldybės aikštėje ir vyko Šilutės Hugo Šojaus muziejaus organizuotas renginys šiai datai paminėti. Istorinius faktus, glaudžiai siejančius Šilutę su Klaipėdos sukilimu apžvelgė muziejaus istorikas Ignas Giniotis. Žodį tarė Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, akcentavęs šio 99 metų senumo įvykio svarbą atkurtai Lietuvos valstybei. Jis pastebėjo, kad kitąmet, minint šio įvykio

Grafikos darbų paroda „Jonuko kelionė“ Ramučiuose

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filialo lankytojus nuo metų pradžios džiugina Vilniaus dailės akademijos grafikos bakalaurės Dainoros Vingytės grafikos darbų paroda „Jonuko kelionė“. Dainora Vingytė (g. 1995) – jaunosios kartos menininkė, kilusi iš Žemaičių Naumiesčio, baigusi Šilutės meno mokyklą, Šilutės Vydūno gimnaziją, 2020 metais Vilniaus dailės akademijoje įgijo grafikos bakalauro laipsnį. 2019 m. menininkė pelnė trečią vietą tarptautiniame A. Švėgždos piešinių konkurse. Jaunoji menininkė savo kūrybines idėjas išreiškia skirtingomis technikomis ir temomis. Ji  tapo, piešia, kuria iliustracijas, bet pagrindinis

Katastrofinio stiprumo vėjas Ventėje siekė 35,5 m/s

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba pranešė, kad sausio 14 d. užfiksuotas katastrofinio stiprumo vėjo greitis ir perkūnija. Medžius vertęs itin stiprus ir gūsingas vėjas sutrikdė elektros tiekimą, mat buvo pažeistos skirstomojo tinklo elektros oro linijos. ESO praneša, kad daugiausia elektros linijų gedimų yra Šiaulių ir Klaipėdos rajonuose. Iš viso jų buvo per 40 tūkst., šiuo metu elektros tiekimas jau yra atstatytas daugiau nei 20 tūkst. namų ūkių. Dauguma atsijungimų fiksuota sausio 14 d., penktadienį, tarp 8 ir 9.30 val. ryto. Klaipėdos uoste

Kam siūloma suteikti Garbės ambasadorių vardus?

Šilutės rajone verčiamas naujas lapas krašto istorijoje: Savivaldybės tarybai nusprendus iškiliems asmenims, kurie savo veikla garsina kraštą gyvendami ir dirbdami užsienyje, stiprina Šilutės rajono ryšius su partneriais užsienyje, ten pristato Šilutės kraštą ir užsiima jam naudinga veikla bei kt., suteikti Šilutės rajono savivaldybės Garbės ambasadorių vardus, jau skelbiamos ir pirmosios trys kandidatūros. Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis 2022 m.  sausio 10 d. potvarkiu siūlo Savivaldybės tarybai suteikti Šilutės rajono savivaldybės Garbės ambasadoriaus vardą Ritai Kundrotaitei Šilas, Rūtai Žičkienei, Laurai

Taip pat skaitykite