Sausio 12-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio dvyliktoji, ketvirtadienis – 12-oji metų diena (ketvirtoji 2-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 354 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Cezara, Cezaras, Cezarė, Cezarijus, Eigailas, Eigailė, Ernestas, Lingailė, Vaigeda, Vaigedas, Vaigedė;

rytoj: Dargauda, Dargaudas, Dargenė, Dargenis, Dargė, Dargilas, Iva, Ivas, Iveta;

poryt: Auksė, Auksius, Auksys, Auksuolė, Lelija, Lilija.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.37, leidžiasi 16.17. Dienos ilgumas – 07.40.

Šiandien – pirmoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Labai aukštus kalnus tranko žaibai” (Horacijus).

**************

Astrologinė prognozė sausio 12-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šiandien labai stokosite kantrybės ir takto. Gerai, jei niekas nedrums jūsų ramybės ir nejauks planų. Tačiau didelė tikimybė, kad įvyks kažkas tokio, kas privers nerimauti, jaudintis, išpūsti nesusitarimus.

JAUTIS. Šiandien neišsisuksite nuo aplinkinių dėmesio. Bus klausiama jūsų nuomonės. Nepatartinas paviršutiniškas, lėkštas požiūris, jei reikės pasisakyti. Jeigu trokštate romantiško nuotykio, atsiras proga juo pasimėgauti.

DVYNIAI. Šiandien pagaliau turėtų būti padarytas vienas svarbus sprendimas. Kita vertus, neaiškumų gali kilti reikaluose, susijusiuose su materialinėmis vertybėmis, pinigais, vaikais. Nesubtilus flirtas gali pakenkti jūsų įvaizdžiui ar santykiams.

VĖŽYS. Tikriausiai neblogai seksis darbas, mokslas, protinės užduotys. Vis dėlto gali būti, kad dėl menko nepasisekimo ar kritiškos replikos staiga pasijusite nekaip, sutirštinsite spalvas ir imsite visiems gadinti nuotaiką.

LIŪTAS. Bet koks darbas, kurio imsitės, jus begaliniai išvargins. Pataupykite jėgas, jei tai įmanoma. Tačiau meno srityje galimas ypatingas įkvėpimas. Stipriai reikšis intuicija. Vis dėlto yra pavojus nukrypti į iliuzijų ar keisto fanatizmo kelią.

MERGELĖ. Nusimato daug lakstymo ir kontaktų. Kažkuo gali suintriguoti pažįstamas arba kolega. Galbūt patirsite gundymus, klastas arba patys keistai elgsitės. Neprisikurkite tuščių iliuzijų ir neapgaudinėkite kitų.

SVARSTYKLĖS. Diena bus gana nerami. Kai kurios išgirstos naujienos gali priversti jus keisti svarbius planus, o gal ir įprastinį veiklos stilių. Jumyse grumsis prieštaringi jausmai. Turbūt nekaip sutarsite su artimos aplinkos žmonėmis.

SKORPIONAS. Galite gauti žinią iš toli esančio neabejingo jums žmogaus. Būkite objektyvūs, klausykitės intuicijos balso bei tų, kurie iš tikrųjų išmano jus dominantį reikalą. Tiktų apsilankyti dėmesio vertame renginyje.

ŠAULYS. Būsite psichologiškai įžvalgūs ir intuityvūs. Galite pajusti permainų dvelksmą. Tačiau finansiniai reikalai gali komplikuotis. Ekonomiškiau ir apdairiau tvarkykite savo biudžetą, planuokite pirkinius.

OŽIARAGIS. Šiandien lengva susipykti su žmogumi, kuris jums svarbus. Tiesiog viską sugadinsite, jei imsite žaisti to asmens emocijomis, jausmais, arba leisite sau jį nesubtiliai kritikuoti. Pagalvokite, ar jums to reikia.

VANDENIS. Pasireikš avantiūrizmas, norėsis pramogų, lengvo pasipelnymo. Deja, nekaip seksis besiblaškantiems, mėgstantiems aklai rizikuoti. Darbe, kelionėje gali iškilti nenumatytų keblumų.

ŽUVYS. Organizacine ir kūrybine prasme ši diena bus gana produktyvi. Nestokosite idėjų ir kūrybinio įkvėpimo. Galite sulaukti neįprastai reiškiamo dėmesio iš priešingos lyties atstovų. Tik neapsigaukite aiškindamiesi jo prasmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip atrasti kokybišką sausą maistą šunims?

Šiuolaikinėje rinkoje gausu įvairių rūšių sauso šunų maisto. Tai sudaro pagrindą dvejoti, kaip rasti tą tinkamą. Tiesa, yra šeimininkų, kurie sauso maisto net neduoda savo augintiniams, tačiau anot specialistų, šuo turi gauti bent šiek tiek sauso maisto davinio. Kas tinka vienam, nereiškia, kad tiks kitam Reikia pripažinti faktą, kad šunys, kaip ir  žmonės yra skirtingi, todėl renkantis maistą, kiekvienas turi savo savitą skonį. Sausas maistas mylimiems šunims gali būti pagamintas iš įvairių maisto produktų: nuo elnienos iki daržovių, todėl atrasti

Nuo 2024 m. visuomeninius pastatus siūloma statyti iš medienos ir organinių medžiagų

Nuo 2024 m. visuomeninius pastatus siūloma statyti iš medienos ir organinių medžiagų, kurios sudarytų 50 proc. viso statinio statybos medžiagų. Tai nurodyta Aplinkos ministerijos darbo grupės dėl organinių ir medienos statybos medžiagų visuomeninių pastatų statybai pateiktoje ataskaitoje. Joje taip pat pažymėta galimybė tokius pastatus statyti aukštesnius, nei kad dabar numato teisės aktai. Balandžio mėnesį suformuotos darbo grupės ataskaitoje pateiktas veiksmų planas tikslui pasiekti – statyti statinius iš atsinaujinančių išteklių (organinių, medinių) konstrukcijų, kurios sudarytų 50 proc. statybinių medžiagų. Nors šiuo

Lietuvos paštas planuoja dvigubai išplėsti paštomatų tinklą

Lietuvos paštas paskelbė viešąjį konkursą, kuriuo planuoja įsigyti iki 280 naujų paštomatų. Įgyvendinant paštomatų plėtrą, ateinančiais metais bus įrengta 80 naujų LP EXPRESS paštomatų, o likusią įrangą planuojama įsigyti iki 2025 metų. „Jau kelis metus stebime tendenciją, kai siunčiamų daiktų kiekis auga, o laiškų – mažėja. Pandemijos laikotarpiu visuomenės apsipirkimo bei siuntimo įpročiai dar sparčiau keitėsi – stipriai augo siuntų segmentas. Klientai ypač pamėgo paštomatus kaip greitą, patogų ir aplinkai draugiškesnį siuntimo būdą. Prognozuojame, kad tokie siuntimo įpročiai išliks ir

Ligonių kasos vaiko sveikatos pažymėjimais ragina pasirūpinti iš anksto

Nors iki naujų mokslo metų pradžios dar geras mėnuo, ligonių kasos jau dabar primena tėvams apie būtinybę atlikti profilaktinę vaikų sveikatos patikrą. Vizito pas šeimos gydytojus raginama neatidėlioti, nes rudenį prie medikų kabinetų gali nutįsti pasitikrinti atėjusiųjų eilės. Kasmet profilaktiškai tikrintis sveikatą pas savo šeimos gydytoją bei gydytoją odontologą privaloma visiems vaikams iki 18 metų. Už šią patikrą sutartis su teritorinėmis ligonių kasomis sudariusiose gydymo įstaigose mokėti nereikia, nes vaikai yra draudžiami valstybės – jiems suteiktos paslaugos apmokamos Privalomojo sveikatos

Taip pat skaitykite