Sausio 12-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio dvyliktoji, ketvirtadienis – 12-oji metų diena (ketvirtoji 2-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 354 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Cezara, Cezaras, Cezarė, Cezarijus, Eigailas, Eigailė, Ernestas, Lingailė, Vaigeda, Vaigedas, Vaigedė;

rytoj: Dargauda, Dargaudas, Dargenė, Dargenis, Dargė, Dargilas, Iva, Ivas, Iveta;

poryt: Auksė, Auksius, Auksys, Auksuolė, Lelija, Lilija.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.37, leidžiasi 16.17. Dienos ilgumas – 07.40.

Šiandien – pirmoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Labai aukštus kalnus tranko žaibai” (Horacijus).

**************

Astrologinė prognozė sausio 12-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šiandien labai stokosite kantrybės ir takto. Gerai, jei niekas nedrums jūsų ramybės ir nejauks planų. Tačiau didelė tikimybė, kad įvyks kažkas tokio, kas privers nerimauti, jaudintis, išpūsti nesusitarimus.

JAUTIS. Šiandien neišsisuksite nuo aplinkinių dėmesio. Bus klausiama jūsų nuomonės. Nepatartinas paviršutiniškas, lėkštas požiūris, jei reikės pasisakyti. Jeigu trokštate romantiško nuotykio, atsiras proga juo pasimėgauti.

DVYNIAI. Šiandien pagaliau turėtų būti padarytas vienas svarbus sprendimas. Kita vertus, neaiškumų gali kilti reikaluose, susijusiuose su materialinėmis vertybėmis, pinigais, vaikais. Nesubtilus flirtas gali pakenkti jūsų įvaizdžiui ar santykiams.

VĖŽYS. Tikriausiai neblogai seksis darbas, mokslas, protinės užduotys. Vis dėlto gali būti, kad dėl menko nepasisekimo ar kritiškos replikos staiga pasijusite nekaip, sutirštinsite spalvas ir imsite visiems gadinti nuotaiką.

LIŪTAS. Bet koks darbas, kurio imsitės, jus begaliniai išvargins. Pataupykite jėgas, jei tai įmanoma. Tačiau meno srityje galimas ypatingas įkvėpimas. Stipriai reikšis intuicija. Vis dėlto yra pavojus nukrypti į iliuzijų ar keisto fanatizmo kelią.

MERGELĖ. Nusimato daug lakstymo ir kontaktų. Kažkuo gali suintriguoti pažįstamas arba kolega. Galbūt patirsite gundymus, klastas arba patys keistai elgsitės. Neprisikurkite tuščių iliuzijų ir neapgaudinėkite kitų.

SVARSTYKLĖS. Diena bus gana nerami. Kai kurios išgirstos naujienos gali priversti jus keisti svarbius planus, o gal ir įprastinį veiklos stilių. Jumyse grumsis prieštaringi jausmai. Turbūt nekaip sutarsite su artimos aplinkos žmonėmis.

SKORPIONAS. Galite gauti žinią iš toli esančio neabejingo jums žmogaus. Būkite objektyvūs, klausykitės intuicijos balso bei tų, kurie iš tikrųjų išmano jus dominantį reikalą. Tiktų apsilankyti dėmesio vertame renginyje.

ŠAULYS. Būsite psichologiškai įžvalgūs ir intuityvūs. Galite pajusti permainų dvelksmą. Tačiau finansiniai reikalai gali komplikuotis. Ekonomiškiau ir apdairiau tvarkykite savo biudžetą, planuokite pirkinius.

OŽIARAGIS. Šiandien lengva susipykti su žmogumi, kuris jums svarbus. Tiesiog viską sugadinsite, jei imsite žaisti to asmens emocijomis, jausmais, arba leisite sau jį nesubtiliai kritikuoti. Pagalvokite, ar jums to reikia.

VANDENIS. Pasireikš avantiūrizmas, norėsis pramogų, lengvo pasipelnymo. Deja, nekaip seksis besiblaškantiems, mėgstantiems aklai rizikuoti. Darbe, kelionėje gali iškilti nenumatytų keblumų.

ŽUVYS. Organizacine ir kūrybine prasme ši diena bus gana produktyvi. Nestokosite idėjų ir kūrybinio įkvėpimo. Galite sulaukti neįprastai reiškiamo dėmesio iš priešingos lyties atstovų. Tik neapsigaukite aiškindamiesi jo prasmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Ar pabrangs ugdymas Šilutės meno mokykloje?

Šilutės meno mokykla kreipėsi į Savivaldybę prašydama padidinti mokesčius už mokinių ugdymą šioje įstaigoje. Jau perengtas sprendimo projektas. Jį svarstys kitą savaitę Tarybos komitetuose, o galutinį žodį tars Savivaldybės taryba spalio pabaigoje vyksiančiame posėdyje.   Svarstoma, kad  meno mokyklos dailės, muzikos bei šokio skyriuose nuo lapkričio 1 d. galiotų tokio dydžio mokesčiai:   besimokantiems pagal dailės arba muzikos ankstyvojo ugdymo programą – 16 Eur;   besimokantiems dailės ir šokio skyriuose pagal pradinio arba pagrindinio ugdymo programas – 16 Eur;  

Taip pat skaitykite