Sausio 12-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio dvyliktoji, ketvirtadienis – 12-oji metų diena (ketvirtoji 2-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 354 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Cezara, Cezaras, Cezarė, Cezarijus, Eigailas, Eigailė, Ernestas, Lingailė, Vaigeda, Vaigedas, Vaigedė;

rytoj: Dargauda, Dargaudas, Dargenė, Dargenis, Dargė, Dargilas, Iva, Ivas, Iveta;

poryt: Auksė, Auksius, Auksys, Auksuolė, Lelija, Lilija.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.37, leidžiasi 16.17. Dienos ilgumas – 07.40.

Šiandien – pirmoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Labai aukštus kalnus tranko žaibai” (Horacijus).

**************

Astrologinė prognozė sausio 12-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šiandien labai stokosite kantrybės ir takto. Gerai, jei niekas nedrums jūsų ramybės ir nejauks planų. Tačiau didelė tikimybė, kad įvyks kažkas tokio, kas privers nerimauti, jaudintis, išpūsti nesusitarimus.

JAUTIS. Šiandien neišsisuksite nuo aplinkinių dėmesio. Bus klausiama jūsų nuomonės. Nepatartinas paviršutiniškas, lėkštas požiūris, jei reikės pasisakyti. Jeigu trokštate romantiško nuotykio, atsiras proga juo pasimėgauti.

DVYNIAI. Šiandien pagaliau turėtų būti padarytas vienas svarbus sprendimas. Kita vertus, neaiškumų gali kilti reikaluose, susijusiuose su materialinėmis vertybėmis, pinigais, vaikais. Nesubtilus flirtas gali pakenkti jūsų įvaizdžiui ar santykiams.

VĖŽYS. Tikriausiai neblogai seksis darbas, mokslas, protinės užduotys. Vis dėlto gali būti, kad dėl menko nepasisekimo ar kritiškos replikos staiga pasijusite nekaip, sutirštinsite spalvas ir imsite visiems gadinti nuotaiką.

LIŪTAS. Bet koks darbas, kurio imsitės, jus begaliniai išvargins. Pataupykite jėgas, jei tai įmanoma. Tačiau meno srityje galimas ypatingas įkvėpimas. Stipriai reikšis intuicija. Vis dėlto yra pavojus nukrypti į iliuzijų ar keisto fanatizmo kelią.

MERGELĖ. Nusimato daug lakstymo ir kontaktų. Kažkuo gali suintriguoti pažįstamas arba kolega. Galbūt patirsite gundymus, klastas arba patys keistai elgsitės. Neprisikurkite tuščių iliuzijų ir neapgaudinėkite kitų.

SVARSTYKLĖS. Diena bus gana nerami. Kai kurios išgirstos naujienos gali priversti jus keisti svarbius planus, o gal ir įprastinį veiklos stilių. Jumyse grumsis prieštaringi jausmai. Turbūt nekaip sutarsite su artimos aplinkos žmonėmis.

SKORPIONAS. Galite gauti žinią iš toli esančio neabejingo jums žmogaus. Būkite objektyvūs, klausykitės intuicijos balso bei tų, kurie iš tikrųjų išmano jus dominantį reikalą. Tiktų apsilankyti dėmesio vertame renginyje.

ŠAULYS. Būsite psichologiškai įžvalgūs ir intuityvūs. Galite pajusti permainų dvelksmą. Tačiau finansiniai reikalai gali komplikuotis. Ekonomiškiau ir apdairiau tvarkykite savo biudžetą, planuokite pirkinius.

OŽIARAGIS. Šiandien lengva susipykti su žmogumi, kuris jums svarbus. Tiesiog viską sugadinsite, jei imsite žaisti to asmens emocijomis, jausmais, arba leisite sau jį nesubtiliai kritikuoti. Pagalvokite, ar jums to reikia.

VANDENIS. Pasireikš avantiūrizmas, norėsis pramogų, lengvo pasipelnymo. Deja, nekaip seksis besiblaškantiems, mėgstantiems aklai rizikuoti. Darbe, kelionėje gali iškilti nenumatytų keblumų.

ŽUVYS. Organizacine ir kūrybine prasme ši diena bus gana produktyvi. Nestokosite idėjų ir kūrybinio įkvėpimo. Galite sulaukti neįprastai reiškiamo dėmesio iš priešingos lyties atstovų. Tik neapsigaukite aiškindamiesi jo prasmę.

Hits: 94

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Renginių, skirtų emocinei sveikatai, ciklas

MO muziejus drauge su kitų kultūros įstaigų atstovais ne kartą akcentavo meno ir kultūros svarbą. Muziejų ir galerijų lankymas gerina žmonių emocinę sveikatą, mažina stresą bei suteikia laimės. Tą patvirtina Pasaulio sveikatos organizacijos atlikti tyrimai. „Apie muziejų ir vizualiųjų menų teigiamą poveikį visuomenei ne kartą kalbėjome, kai muziejus buvo uždarytas karantino metu. Įsitikinome, kad nepaisant mokslinių įrodymų, galbūt tuo nėra pasitikima, nesistengiama sistemiškiau išnaudoti. Todėl norime tęsti šią temą ir analizuoti, kaip geriau išnaudoti muziejus – vietas, kuriose auga gerovės

Baudos už žolės deginimą

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, daugiausia  gaisrų atvirosiose teritorijose kyla balandžio mėnesį. Praėjusių metų  balandį  ugniagesiams juos teko gesinti 815 kartų. Šiais metais žolė Lietuvoje jau liepsnojo  360  kartų. Daugiausia tokių gaisrų šiemet kilo Vilniaus (179), Kauno (43) ir Šiaulių (26)  apskrityse.  Šiemet išdegė per 100 ha, praėjusiais metais per tą patį laiką ugnis nusiaubė 575 ha (kilo 918 gaisrų).    Dabar šalyje  vyksta akcija „Nedegink žolės“, jos metu gyventojams platinama informacija apie daromą žalą deginant sausą žolę ir už

Atvelykiui – apie žibučių miškelį Pagryniuose

Pagryniuose, Šilutės priemiestyje,  reto grožio vieta: 7 arų ploto privatus miškelis išvien mėlynuoja žibuoklių žiedais. Kiek jų čia žydi, sunku ir suskaičiuoti. Vešlūs krūmeliai kelia po dešimtis žiedų. Šį pavasarį mėlynasis miškelis ypač gražus. Dabar – pats žibučių žydėjimas. O padėkos už šį sukurtą grožį nusipelno Žaliosios gatvės sodybos šeimininkai – garsūs Pamario krašto bitininkai Onutė ir Pranas Petrošiai. Sukurti tokį žibuoklyną – ne vienerių metų darbas. Onutė Petrošienė pasakojo, kad pirmosios žibutės čia buvo pasodintos gal prieš 10 metų.

Dovana F. Bajoraičio viešajai bibliotekai – stalo žaidimas „Kelionė koklių motyvais“

Rudenį trys klaipėdiečiai – meno projektų koordinatorė Žana Jegorova, Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto mokslo darbuotoja dr. Raimonda Nabažaitė, ir tapytojas Rodionas Petrovas (Rodion Petroff) sukūrė pažintinį stalo žaidimą „Kelionė koklių motyvais“, kuris yra glaudžiai susijęs su Klaipėdoskrašto  istorija. Jame vaizduojami kokliai priklauso Mažosios Lietuvos istorijos muziejui. Šis žaidimas kviečia prisiliesti prie krosnių istorijos (tai artima ir Šilutės kraštui). Žaidėjai žaisdami artimiau prisilies prie archeologijos ir jos ypatumų, daugiau sužinos apie Europos istoriją, mieste vyravusią prekybą, garsių menininkų kūrybą,

Taip pat skaitykite