Sausio 11-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio vienuoliktoji – trečiadienis, 11-oji metų diena (trečioji 2-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 354 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Audrius, Vilnė, Marcijonas, Stefanija;

rytoj: Cezara, Cezaras, Cezarė, Cezarijus, Eigailas, Eigailė, Ernestas, Lingailė, Vaigeda, Vaigedas, Vaigedė;

poryt: Dargauda, Dargaudas, Dargenė, Dargenis, Dargė, Dargilas, Iva, Ivas, Iveta.

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.38, leidžiasi 16.15. Dienos ilgumas – 07.37. Šiandien – septintoji priešpilnio diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

Protingos mintys: „Patardamas ieškok, kuo padėti, o ne patikti“ (Solonas).

Astrologinė prognozė sausio 11-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Diena bus gana rami. Daug dėmesio skirsite savo vidiniam pasauliui. Kartu su artimais žmonėmis galite aptarti bendrus šeimos reikalus, o gal verslo planus. Tai neliks tuščiomis kalbomis.

JAUTIS. Diena pasižymės draugiška atmosfera, noru bendrauti, flirtuoti, dalintis mintimis ir viltimis. Išties bus nesunku atkreipti į save aplinkinių dėmesį ir įrodyti, ko esate verti. Galite leistis į trumpą kelionę.

DVYNIAI. Dieną jausitės gana komfortiškai ir be įtampos tvarkysite numatytus reikalus. Šiek tiek papilnės jūsų piniginė, komercinis sandoris pasirodys naudingas. Jeigu kils noras paišlaidauti nedidelėms pramogoms, pernelyg nevaržykite savęs.

VĖŽYS. Būsite emocionalūs, jausmingi. Atsiras naujų troškimų bei vilčių. Per pokalbius gautą informaciją galėsite panaudoti savo gyvenimo aktualijose, ypač jei planuojate gyvenimo permainą.

LIŪTAS. Visą dieną būsite užsisvajoję, išsiblaškę. Reikalai judės lėtai, tačiau nuojauta kuždės, kad bręsta rimti sprendimai. Galimas meninis įkvėpimas, intuicijos proveržiai arba išgyvenimai, vienaip ar kitaip susiję su menais, meile.

MERGELĖ. Ši diena netinkama vienatvei, užsisklendimui tarp keturių sienų. Regis, aktyviai bendrausite. Tikėtini įdomūs ir naudingi susitikimai, intriguojami pasiūlymai. Sėkmė laukia, jei veikla susijusi su visuomenės reikalais, mokslu, kūryba.

SVARSTYKLĖS. Ši diena bus kupina dalykinių reikalų, kuriuos su įkarščiu tvarkysite, stengdamiesi įtikti klientams ir darbdaviui. Galimos kalbos apie investicijas, bendrus verslo projektus. Viską planuokite itin racionaliai.

SKORPIONAS. Tai turėtų būti diena, kuri jums leis geriau suvokti savo galimybes ir perspektyvas. Bus daugiau geranoriškumo, padvelks naujovėmis. Nuotykių troškulys irgi sustiprės. Galima meilės intriga.

ŠAULYS. Jausite permainų troškulį, vilios nauji potyriai. Galite patirti paslaptingą gundymą. Pirma susikurkite sau platesnę asmeninę erdvę, raskite tinkamų sąjungininkų, pagalvokite apie finansinius išteklius.

OŽIARAGIS. Diena bus labai turininga ir produktyvi, jei tikslų siekti jums padeda patikimi žmones. Tam tikra prasme juos patikrinsite. Jaudinamų įspūdžių galite tikėtis, jei išsiruošite į pramoginį renginį, pasimatymą.

VANDENIS. Turėsite galimybių pasireikšti darbe. Galite atlikti nemažai svarbių reikalų arba juos aptarti su profesionalais. Pravartu skirti laiko ir lėšų sveikatos stiprinimui.

ŽUVYS. Gera bus ir darbuotis, ir linksmintis, svarbu, kad tik būtų su kuo. Norėsis pasirodyti geresniems, žavesniems. Gal bus neišvengta veidmainiškumo, pataikūniškumo, bet tai nieko blogo, jei su saiku ir be savanaudiškų motyvų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pagėgiuose bus įteikta 14-oji Jūratės Caspersen (Šveicarija) įsteigta premija

Gegužės 25 d. 17.00 val. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka Pagėgių krašto kūrėjus, literatūrinio žodžio ir meno gerbėjus kvies jau 18-ąjį kartą pakvies į Pagėgių literatūrinio pavasario šventę „Atidengsiu Tau žodį it širdį…“. Šios šventės metu bus įteikta jau 14-oji Šveicarijos lietuvių bendruomenės valdybos pirmininkės Jūratės Caspersen įsteigta premija, skirta Pagėgių kraštą regione, šalyje ir už jos ribų garsinančiam pagėgiškiui. Jei tik oro sąlygos leis, šiemet ši šventė bus kiek kitokia, neįprasta – renginio dalyviai ir svečiai bus pasitinkami žalumos

Policijos pareigūnai įspėja: sukčiai nesnaudžia!

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nuo 2022 m. pradžios dėl sukčiavimo, pagal LR baudžiamojo kodekso 182 straipsnį, pradėjo 28 ikiteisminius tyrimus. Pareigūnai pastebi, kad šios nusikalstamos veikos intensyvėja, todėl ragina gyventojus būti budriais ir neleisti sukčiams pasinaudoti jūsų patiklumu. Nespauskite gautos melagingos nuorodos! Per pirmąsias gegužės mėnesio dienas pareigūnai pradėjo 6 ikiteisminius tyrimus dėl sukčiavimo atvejų. Gegužės 3 d. vyras, gim. 1974 m., telefonu gavęs „banko“ žinutę su nurodyta nuoroda, ją paspaudė ir, suvedęs prašomus savo banko duomenis, sąskaitoje

Žvejokime atsakingai: nespėjusias išneršti žuvis reikėtų paleisti

Pavasaris yra žuvų neršto metas, todėl žvejus mėgėjus raginame būti ypač atidžius – šiuo metu galioja nemažai konkrečių žuvų rūšių žvejybos draudimų, taikomų tam tikrą laikotarpį. Kartu atkreipiame dėmesį, kad neršto laikas gali šiek tiek pasislinkti priklausomai nuo klimato sąlygų. Todėl draudimui vos pasibaigus dar ne visos žuvys gali būti išneršusios. Jas sugavus reikėtų paleisti. Siekiant sudaryti palankesnes žvejybos sąlygas, Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklėse yra išimtis, numatanti, kad kai pirmoji draudimo diena yra savaitgalis ar valstybinė šventė, draudimas įsigalioja

Pasirinktą verslą plėtoti bus kur kas paprasčiau, jei…

Drąsiai galima sakyti, kad sprendimas pradėti verslą, yra vienas geriausių. Tai atveria labai daug nuostabių galimybių: realizuoti sumanymus bei siekti svajonių; savo darbais keisti pasaulį; kurti darbo vietas. Žinoma, ir pelnas nėra išimtis – būtent verslas atveria galimybę siekti  finansinės nepriklausomybės. Visgi, svarbu pabrėžti, kad ir verslo plėtojimas neretai kelia tam tikrų iššūkių. Taip pat labai dažnai tenka susidurti su ypač didelėmis laiko, energijos ar finansų sąnaudomis. Gera žinia yra ta, kad jei tik bus priimami tinkami sprendimai, tai pasirinktą

Taip pat skaitykite