Sausio 11-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio vienuoliktoji – trečiadienis, 11-oji metų diena (trečioji 2-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 354 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Audrius, Vilnė, Marcijonas, Stefanija;

rytoj: Cezara, Cezaras, Cezarė, Cezarijus, Eigailas, Eigailė, Ernestas, Lingailė, Vaigeda, Vaigedas, Vaigedė;

poryt: Dargauda, Dargaudas, Dargenė, Dargenis, Dargė, Dargilas, Iva, Ivas, Iveta.

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.38, leidžiasi 16.15. Dienos ilgumas – 07.37. Šiandien – septintoji priešpilnio diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

Protingos mintys: „Patardamas ieškok, kuo padėti, o ne patikti“ (Solonas).

Astrologinė prognozė sausio 11-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Diena bus gana rami. Daug dėmesio skirsite savo vidiniam pasauliui. Kartu su artimais žmonėmis galite aptarti bendrus šeimos reikalus, o gal verslo planus. Tai neliks tuščiomis kalbomis.

JAUTIS. Diena pasižymės draugiška atmosfera, noru bendrauti, flirtuoti, dalintis mintimis ir viltimis. Išties bus nesunku atkreipti į save aplinkinių dėmesį ir įrodyti, ko esate verti. Galite leistis į trumpą kelionę.

DVYNIAI. Dieną jausitės gana komfortiškai ir be įtampos tvarkysite numatytus reikalus. Šiek tiek papilnės jūsų piniginė, komercinis sandoris pasirodys naudingas. Jeigu kils noras paišlaidauti nedidelėms pramogoms, pernelyg nevaržykite savęs.

VĖŽYS. Būsite emocionalūs, jausmingi. Atsiras naujų troškimų bei vilčių. Per pokalbius gautą informaciją galėsite panaudoti savo gyvenimo aktualijose, ypač jei planuojate gyvenimo permainą.

LIŪTAS. Visą dieną būsite užsisvajoję, išsiblaškę. Reikalai judės lėtai, tačiau nuojauta kuždės, kad bręsta rimti sprendimai. Galimas meninis įkvėpimas, intuicijos proveržiai arba išgyvenimai, vienaip ar kitaip susiję su menais, meile.

MERGELĖ. Ši diena netinkama vienatvei, užsisklendimui tarp keturių sienų. Regis, aktyviai bendrausite. Tikėtini įdomūs ir naudingi susitikimai, intriguojami pasiūlymai. Sėkmė laukia, jei veikla susijusi su visuomenės reikalais, mokslu, kūryba.

SVARSTYKLĖS. Ši diena bus kupina dalykinių reikalų, kuriuos su įkarščiu tvarkysite, stengdamiesi įtikti klientams ir darbdaviui. Galimos kalbos apie investicijas, bendrus verslo projektus. Viską planuokite itin racionaliai.

SKORPIONAS. Tai turėtų būti diena, kuri jums leis geriau suvokti savo galimybes ir perspektyvas. Bus daugiau geranoriškumo, padvelks naujovėmis. Nuotykių troškulys irgi sustiprės. Galima meilės intriga.

ŠAULYS. Jausite permainų troškulį, vilios nauji potyriai. Galite patirti paslaptingą gundymą. Pirma susikurkite sau platesnę asmeninę erdvę, raskite tinkamų sąjungininkų, pagalvokite apie finansinius išteklius.

OŽIARAGIS. Diena bus labai turininga ir produktyvi, jei tikslų siekti jums padeda patikimi žmones. Tam tikra prasme juos patikrinsite. Jaudinamų įspūdžių galite tikėtis, jei išsiruošite į pramoginį renginį, pasimatymą.

VANDENIS. Turėsite galimybių pasireikšti darbe. Galite atlikti nemažai svarbių reikalų arba juos aptarti su profesionalais. Pravartu skirti laiko ir lėšų sveikatos stiprinimui.

ŽUVYS. Gera bus ir darbuotis, ir linksmintis, svarbu, kad tik būtų su kuo. Norėsis pasirodyti geresniems, žavesniems. Gal bus neišvengta veidmainiškumo, pataikūniškumo, bet tai nieko blogo, jei su saiku ir be savanaudiškų motyvų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vietinės bitės Lietuvoje gali išnykti

Lietuvos mokslininkai vos prieš kelerius metus atrado vietines – lietuviškas – bites, tačiau šiandien joms gresia išnykti. Todėl svarstoma jas saugoti valstybės kontroliuojamuose selekciniuose branduoliuose. Apie tai, kas ir kaip galėtų tapti tokiais selekciniais branduoliais, kas galėtų parengti vietinių bičių išsaugojimo programą, Žemės ūkio ministerijos atstovai Marcinkonyse diskutavo su Dzūkijos Nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcijos vadovybe ir mokslininkais. Mokslininkai ištyrė, kad kai kuriuose tradiciškai bitininkaujančiuose bitynuose dar yra apie 45 proc. išlikusių motininių linijų, priklausančių vietinio medunešės

Šokių grupės „Juknaičiai“ sėkmė konkurse „Pora už poros“

Dvi dienas Prienuose vyko konkursinio festivalio „Pora už poros“ nacionalinis turas. Smagiame, spalvingame renginyje laureato vardą pelnyti siekė per šešiasdešimt liaudiškų šokių grupių iš visos šalies ir lietuvių bendruomenių Seinuose bei Punske (Lenkija) šokių kolektyvai.  Konkurse dalyvavo ir Šilutės rajono vyresnio amžiaus žmonių liaudiškų šokių grupė „Juknaičiai“, pasirodymas sulaukė pripažinimo ir gero įvertinimo. Šis konkursas vyksta kas ketveri metai. Juknaitiškių kolektyvas šiame konkurse dalyvauja nuo pat 1997 metų. Nuolatos pelnydavo prizines vietas, o 2001 ir 2005 metais tapo laureatais. Sėkmė

Žemės ūkis: paverskite savo darbą ekologiškesniu su nauja elektronine įranga

Šalies ūkininkai nėjo ilgą kelią tobulindami ūkininkavimą, ieškodami ekologiškų sprendimų ir geros įrangos. Pagrindinė ir sunkiausia užduotis – palengvinti ūkininkavimą ir ekonomiškiau dirbti.  Šią tinkamo ūkininkavimo užduotį puikiai vykdo UAB „Audrokesta“. Įmonės būstinė yra Šakiuose, su atsarginių detalių parduotuve, eksponuojama nauja ir sena žemės ūkio technika, naujausios gręžimo mašinos, purkštuvai, žemės dirbimo mašinos ir kt. Teikiamos ir logistikos paslaugos. UAB „Audrokesta“ atidarė atsarginių detalių parduotuvę Šiauliuose ir turi tolesnių plėtros planų-su filialais kituose regionuose. UAB „Audrokesta“ taip pat yra vienintelis

Kryžius primins KGB nukankintas aukas

Vakar (spalio 24 d.) Vilkyškiuose, Šv. Onos bažnyčioje, šv. Mišias aukojo Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius. Po pamaldų šventoriuje buvo pašventintas 8 metrų aukščio ąžuolinis kryžius, skirtas šios bažnyčios rūsiuose sovietinių KGB smogikų nukankintoms aukoms atminti.  Aukštąjį kryžių sumeistravo Plungės krašto kryždirbys Antanas Vaškys, gyvenantis Plokščių kaime. Tinklaraščiui bernardinai.lt jis pasakęs: „Aš darau taip, kaip mūsų patriarchas Svirskis įvedė madą, kai kryžius, koplytstulpis ir skulptūra drožiami iš to paties medžio gabalo. Dauguma meistrų jau dirbame tokiu principu. Nes ir darbai dabar

Taip pat skaitykite