Sausio 11-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio vienuoliktoji – trečiadienis, 11-oji metų diena (trečioji 2-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 354 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Audrius, Vilnė, Marcijonas, Stefanija;

rytoj: Cezara, Cezaras, Cezarė, Cezarijus, Eigailas, Eigailė, Ernestas, Lingailė, Vaigeda, Vaigedas, Vaigedė;

poryt: Dargauda, Dargaudas, Dargenė, Dargenis, Dargė, Dargilas, Iva, Ivas, Iveta.

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.38, leidžiasi 16.15. Dienos ilgumas – 07.37. Šiandien – septintoji priešpilnio diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

Protingos mintys: „Patardamas ieškok, kuo padėti, o ne patikti“ (Solonas).

Astrologinė prognozė sausio 11-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Diena bus gana rami. Daug dėmesio skirsite savo vidiniam pasauliui. Kartu su artimais žmonėmis galite aptarti bendrus šeimos reikalus, o gal verslo planus. Tai neliks tuščiomis kalbomis.

JAUTIS. Diena pasižymės draugiška atmosfera, noru bendrauti, flirtuoti, dalintis mintimis ir viltimis. Išties bus nesunku atkreipti į save aplinkinių dėmesį ir įrodyti, ko esate verti. Galite leistis į trumpą kelionę.

DVYNIAI. Dieną jausitės gana komfortiškai ir be įtampos tvarkysite numatytus reikalus. Šiek tiek papilnės jūsų piniginė, komercinis sandoris pasirodys naudingas. Jeigu kils noras paišlaidauti nedidelėms pramogoms, pernelyg nevaržykite savęs.

VĖŽYS. Būsite emocionalūs, jausmingi. Atsiras naujų troškimų bei vilčių. Per pokalbius gautą informaciją galėsite panaudoti savo gyvenimo aktualijose, ypač jei planuojate gyvenimo permainą.

LIŪTAS. Visą dieną būsite užsisvajoję, išsiblaškę. Reikalai judės lėtai, tačiau nuojauta kuždės, kad bręsta rimti sprendimai. Galimas meninis įkvėpimas, intuicijos proveržiai arba išgyvenimai, vienaip ar kitaip susiję su menais, meile.

MERGELĖ. Ši diena netinkama vienatvei, užsisklendimui tarp keturių sienų. Regis, aktyviai bendrausite. Tikėtini įdomūs ir naudingi susitikimai, intriguojami pasiūlymai. Sėkmė laukia, jei veikla susijusi su visuomenės reikalais, mokslu, kūryba.

SVARSTYKLĖS. Ši diena bus kupina dalykinių reikalų, kuriuos su įkarščiu tvarkysite, stengdamiesi įtikti klientams ir darbdaviui. Galimos kalbos apie investicijas, bendrus verslo projektus. Viską planuokite itin racionaliai.

SKORPIONAS. Tai turėtų būti diena, kuri jums leis geriau suvokti savo galimybes ir perspektyvas. Bus daugiau geranoriškumo, padvelks naujovėmis. Nuotykių troškulys irgi sustiprės. Galima meilės intriga.

ŠAULYS. Jausite permainų troškulį, vilios nauji potyriai. Galite patirti paslaptingą gundymą. Pirma susikurkite sau platesnę asmeninę erdvę, raskite tinkamų sąjungininkų, pagalvokite apie finansinius išteklius.

OŽIARAGIS. Diena bus labai turininga ir produktyvi, jei tikslų siekti jums padeda patikimi žmones. Tam tikra prasme juos patikrinsite. Jaudinamų įspūdžių galite tikėtis, jei išsiruošite į pramoginį renginį, pasimatymą.

VANDENIS. Turėsite galimybių pasireikšti darbe. Galite atlikti nemažai svarbių reikalų arba juos aptarti su profesionalais. Pravartu skirti laiko ir lėšų sveikatos stiprinimui.

ŽUVYS. Gera bus ir darbuotis, ir linksmintis, svarbu, kad tik būtų su kuo. Norėsis pasirodyti geresniems, žavesniems. Gal bus neišvengta veidmainiškumo, pataikūniškumo, bet tai nieko blogo, jei su saiku ir be savanaudiškų motyvų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šventuosius Jokūbo metus pasitikome tradiciniame piligrimų žygyje

2021 metai – Šventieji Jokūbo metai. Tai metai, kai liepos 25 d. yra sekmadienis, o per šimtmetį tai nutinka keliolika kartų. Šv. Jokūbo kelias (isp. Camino de Santiago) – katalikų piligriminis kelias į Kompostelos Santjago katedrą Ispanijoje kur, manoma, yra palaidotas Apaštalas Jokūbas. Šis kelias žinomas nuo viduramžių, jam jau virš 1000 metų. Važiuodami pernai specialiais šio kelio ženklais sužymėtu keliu susipažinome su mūsų krašto kultūros ir istorijos paveldu. Išvykstančius piligrimus palaimino ir išlydėjo Šilutės katalikų parapijos dekanas Remigijus Saunorius.

Bitininkai kviečiami teikti paraiškas

Bičių laikytojai, bitininkų asociacijos, bitininkų kooperatyvai, mokslo ir studijų institucijos jau gali teikti paramos paraiškas Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2020–2022 metų programos priemonėms įgyvendinti. Šiam kvietimui skirta 180 954 Eur. Programoje numatytos priemonės, kurioms įgyvendinti bitininkai gali gauti valstybės paramą: techninė pagalba bitininkams ir jų grupėms; kova su avilių kenkėjais ir bičių ligomis, ypač varoatoze; bičių avilių transportavimo į ganyklas racionalizavimas; medaus fizinių ir cheminių savybių analizė; bičių šeimų atnaujinimas; bitininkystei ir bitininkystės produkcijai skirtos taikomųjų mokslinių tyrimų programos; rinkos

Savaitė prasidėjo vagystėmis

Pirmąjį vasaros mėnesį pagausėjo vagysčių, sulaikytų neblaivių vairuotojų bei, kaip įprasta, netrūko smurtautojų. Šios savaitės pirmadienį ir antradienį Šilutės rajono policijos komisariate užfiksuoti šie įvykiai, kuriuos tiria pareigūnai. Birželio14 d. pavakare iš garažo Užkardos g., Gaidelių kaime, Šilutės sen., buvo pavogtas suvirinimo aparatas ir virinimo vielos ritės. Nuostolis 500 eurų. Policija tiria ir birželio 5 d. įvykį, kai buvo pastebėtas išdaužtas autobusų stotelės Lietuvininkų g., Šilutėje, šoninis stiklas. Nuostolis 220 eurų. Birželio14-15 d. Liepų g., Šilutėje,  iš automobilio „Honda Accord“

Europos automobilių kroso čempionato etape Vilkyčiuose bus ir lietuvių

Praėjusiais metais dėl pasaulinės pandemijos Lietuva neteko itin aukštos klasės renginio – Europos automobilių kroso čempionato etapo, kuris turėjo būti surengtas Vilkyčiuose. Tąkart šias varžybas, kaip ir dalį kitų etapų Europos čempionato kalendoriuje, teko atšaukti. Tačiau šiemet automobilių kroso gerbėjai šias lenktynes tikrai išvys. Geriausi Europos automobilių kroso lenktynininkai, besivaržantys bagiais bei kėbuliniais automobiliais, Lietuvoje pasirodys liepos 3-4 d. Tai bus antrasis Europos autokroso čempionato etapas. Dvi dienas varžysis Europos automobilių kroso čempionato dalyviai. Tarp iškeltų daugelio senojo žemyno šalių

Taip pat skaitykite