„Ruukki“ metalinė stogo danga

Metalinis stogas gali būti pagamintas iš juodo metalo cinkuoto lakšto, padengto dažų sluoksniu, aliuminio lakšto, padengto dažų sluoksniu, arba iš titano cinko lakšto. Žinoma, metaliniu stogu laikoma paprasta cinkuoto plieno lakšto danga, tačiau šiandien apie tai nekalbėsime, nes žaliavos tokiam stogui beveik nenaudingos.

Skardinė stogo, dar vadinama plieninė stogo danga, puikiai tinka daugeliui namų

Tiesą sakant, šios metalinės plokštės, metaliniai stogai gali būti įvairių formų ir dydžių, kad atitiktų įvairių klientų poreikius. Geležinio stogo kaina santykinai nedidelė. Tai lengva, greitai montuojama medžiaga, kartu išvaizdi ir pakankamai patvari. Skardiniai stogai šiuo metu yra vieni populiariausių Lietuvoje. Plieninė stogo danga kainos ir kokybės atžvilgiu bus itin preciziškas stogo sprendimas, galintis atlaikyti Lietuvos orų išbandymą ir atrodyti patraukliai bet kurioje gyvenvietėje ar vietovėje. Būtent tokio aukso viduriuko ieško dauguma vartotojų, nes skardiniai stogai ne tik gražūs, bet ir patvarūs, nebrangūs.

Prieš rinkdamiesi plieninę stogo dangą, turėtumėte suprasti tam tikrus plieninės stogo dangos aspektus. Netinkamai paruošti ir sumontuoti skardiniai stogai gali barškėti. Tai pasigirsta pučiant stipriam vėjui ar stipriai lyjant. Tačiau jei garso ir šilumos izoliacija yra gera, tokių problemų nekils. Naujų namų savininkai, kurių stogai yra skardiniai, dažniausiai jaučia nedidelę vibraciją, tačiau išmanūs inžineriniai sprendimai gali išspręsti visas problemas.

Antra, ant skardinės dangos apačios gali kauptis kondensatas, jei nebus geros ventiliacijos. ai labai populiarus gaminys ir gal ir neišsiskiria iš minios, tačiau tai patvarus ir patikimas sprendimas bet kuriai šeimai.

Kaip pašalinti metalinių stogų trūkumus?

Skardinė stogo danga labai įkaista. Iš tiesų tamsaus metalo stogą galima įkaitinti iki 100 laipsnių. Stogo konstrukcijoje įrengus bent 30 cm storio vatą, šis stogo dangos niuansas išsprendžiamas. Be to, tarp metalinės stogo dangos ir difuzinės membranos turi būti suformuotas ventiliacinis oro tarpas, o visa šiluma išleidžiama per aukščiausią stogo vietą. Metalinis stogas „girgžda“. Visiškai sutinku su tuo, bet ne visi metaliniai stogai yra tokie. Klasikinis stogas skleidžia triukšmą lyjant, krušos ar vėjo metu, nes šios metalinės dangos tvirtinamos prie lentjuosčių maždaug kas 50 cm. Dėl susidariusio tarpo laisva metalinė plokštė liečia stogo lentjuostes ir kelia triukšmą. Šis trūkumas buvo išspręstas stogo konstrukcijoje įrengus daugiau nei 40 cm storio vatą, tačiau net ir po šio apšiltinimo jautresni klausai žmonės gali išgirsti „girgždantį stogą“. Triukšmo problemą beveik pašalina plieninio stogo profiliai: čerpės ir trapecijos. Taip yra todėl, kad šios stogo dangos labai tankiai (6-8 vnt./m²) tvirtinamos prie lentjuosčių. Dėl to skarda neturi vietos judėti ir kelti triukšmą.

Metaliniai stogai blunka. Tiesą sakant, visos stogo dangos blunka, tačiau rudas stogas po 10 metų pažaliuoja. Kad taip nenutiktų, prašome netaupyti ir metalinius stogus rinktis iš patikimų pardavėjų, kuriems rūpi stogo kokybė, o ne pelnas.

„Ruukki“ stogo dangą galite rasti „Vidaros“ parduotuvėje.

Apibendrinant galima teigti, kad skardinė stogo danga ir jos kaina daugumai žmonių yra patraukli. Matyt, todėl namų ūkiuose ji užima didžiausią dalį. Norintys išskirtinio įvaizdžio gali dairytis kitur. Vis dėlto reikia pabrėžti, kad skardos danga gali būti įvairiausių spalvų. Taip pat svarbu atminti, kad montavimo kokybė turėtų būti labai gera.

pr2023/125

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kodėl verta dirbti suvirintoju užsienyje?

Suvirintojo specialybė yra paklausi visame pasaulyje. Todėl neatsitiktinai vis daugiau suvirintojų ieško darbo užsienyje, mat ten galima uždirbti kur kas daugiau, nei mūsų šalyje. Užsienio šalyse suvirintojo darbas – vienas iš paklausiausių darbų, todėl užsienio kompanijos linkusios mokėti didelį darbo užmokestį, kad tik galėtų prisikviesti pas save licencijuotą darbuotoją, kuris išmanytų savo darbą. Daugelis užsienio šalių stipriai augo išvystę pramonę ir gamybą, todėl iš to kyla didesnis poreikis suvirintojų paieškoms. Kai kuriose šalyse suvirintojai uždirba reikšmingai daugiau nei vidutinė tos

Kaip sumažinti gartraukio skleidžiamą triukšmą?

gartraukis

Gartraukis virtuvėje yra svarbus ne tik dėl patogumo, bet ir dėl daugelio kitų priežasčių. Jis padeda efektyviai pašalinti maisto gaminimo metu atsiradusius kvapus, garus, riebalų daleles. Šis įrenginys ne tik sumažina nemalonių kvapų pasklidimą po visus namus, bet ir užtikrina švaresnę ir geresnę oro kokybę namuose. Tačiau daugeliui žmonių nepatinka garsus gartraukio veikimas, ypač jeigu virtuvė yra sujungta su bendra namų erdve. Kaip išvengti didelio triukšmo? Visų pirma reikėtų žinoti tai, jog absoliučiai tylaus gartraukio nėra, tačiau yra keletas sprendimo

Alternatyvios finansavimo galimybės Lietuvos įmonėms – daugiau nei tradicinės paskolos

Globalizacijos ir skaitmeninių technologijų inovacijų laikais tokių šalių kaip Lietuva finansinis kraštovaizdis sparčiai keičiasi. Tradiciniai bankai ir jų ilgai taikomos paskolų suteikimo procedūros dažnai laikomi nepatogiais ar ribojančiais, todėl Lietuvos įmonės aktyviai ieško alternatyvių finansavimo sprendimų. Siekdami įvairinti veiklą ir rasti tinkamų finansavimo galimybių, daugelis verslininkų lengviau atsikvėpė radę alternatyvias finansines paslaugas. Jos atitinka specifinius šiuolaikinių įmonių poreikius. Fintech ir jų vaidmuo verslo finansavimui Vienas iš svarbiausių šių pokyčių Lietuvoje variklių yra fintech sektorius. Šios technologijomis paremtos finansinės platformos, teikiančios

Registrų centras: jaunavedžiai tuoktuvėms rinkosi rugpjūčio savaitgalius

Pasibaigusi kalendorinė vasara jau leidžia suskaičiuoti ir apibendrinti, koks buvo šių metų vestuvių sezonas. Kaip ir kiekvienais metais populiariausios tuoktuvių datos buvo rugpjūčio ir liepos savaitgaliai. Tačiau ilgiau nei įprastai išsilaikiusi šiluma nemažą dalį jaunavedžių paskatino savo šventei pasirinkti ir rugsėjo savaitgalius, pastebi visos šalies metrikacijos duomenis išanalizavęs Registrų centras. Registrų centro administruojamos Metrikacijos paslaugų informacinės sistemos (MEPIS) duomenimis, populiariausia santuokos sudarymo data šiais metais buvo rugpjūčio 19-oji, šeštadienis – šią dieną amžinos meilės įžadais apsikeitė net 352 poros. Nedaug

Taip pat skaitykite