Restauruotas dvaras pakvies šilutiškius į renginius

FONDASPasitelkiant Europos Sąjungos struktūrinių fondų 2007-2013 metų Sanglaudos skatinimo veiksmų programą renovuotas H. Šojaus dvaras jau atvėrė duris. O artimiausiu metu čia vyks renginiai, į kuriuos kviečiami šilutiškiai ir miesto svečiai.

Dešimčiai metų konferencijų salę išsinuomojęs verslininkas Leonas Bartkus žada džiuginti šilutiškius renginiais.

Viena iš ES struktūrinių fondų 2007-2013 m. paramos sąlygų, renovuojant H. Šojaus dvarą, buvo ta, kad Savivaldybė įsipareigojo pritraukti privatų verslą sukurtai infrastruktūrai valdyti. Numatoma išnuomoti 530 kv. metrų plotą buvusiose dvaro arklidėse, kur įrengta konferencijų salė, ir amatų dirbtuvėse. Pasak Savivaldybės Planavimo ir plėtros skyriaus vyriausiojo specialisto Romualdo Ambrulaičio, neatsirado verslininkų, kurie norėtų išsinuomoti visas patalpas, todėl konferencijų salės ir amatų dirbtuvių patalpų konkursai buvo surengti atskirai.
Konferencijų salę maždaug prieš mėnesį dešimčiai metų išsinuomojo UAB „Sagum“. Įmonės vadovas Leonas Bartkus sakė seniai ieškojęs Šilutėje patalpų, kuriose būtų galima organizuoti renginius, tad apie viešą patalpų nuomos konkursą išgirdo pačiu laiku.
Pirmasis renginys konferencijų salėje jau įvyko. Tai buvo Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Šį renginį organizavę partiečiai į tuščią salę atsigabeno savo stalus ir kėdes, tačiau ilgai salė tuščia nebus. L. Bartkus sakė jau ieškąs baldų, kad į renginius galėtų pakviesti apie 250-300 žmonių. Numatoma pastatyti skulptūrų, sienas papuošti meno kūriniais. „Mano vizija – kad į šias patalpas atėjęs žmogus pajustų Hugo Šojaus dvaro dvasią“, – sakė L. Bartkus.
Verslininkas rengiasi pasirūpinti ir salės akustika, apie kurią kažkada statant šį statinį nebuvo pamąstyta. Garsą atspindės specialiai pakabinti paveikslai, jeigu to neužteks, pakabins akustiką koreguojančias užuolaidas. Tai, kad konferencijų salės akustika netobula, yra ir trūkumas, ir privalumas. Dėl salės akustinių savybių muzikiniai instrumentai joje įgis autentišką skambesį, kokio nebus kitur.

Pirmas renginys naujoje konferencijų salėje buvo Šilutės socialdemokratų partijos ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas.

Jaunas verslininkas nesnaudžia ir tuščių patalpų laikyti nežada. Renginiai jau suplanuoti trims mėnesiams į priekį. Vien gegužę šilutiškių laukia Andriaus Rimiškio, Vytauto Šiškausko ir grupės „Electronic I“ koncertai, tarptautinė Gyventojų genocido tyrimo centro konferencija. Vestuvių ir kitų privačių švenčių rengti kol kas neplanuojama, galėtų vykti nebent kokios privačios įmonės renginys. Taip pat rengiamasi bendradarbiauti su Savivaldybe, Šilutės muziejumi, Kultūros ir pramogų centro kolektyvu, o pradėjus renovuoti Kultūros ir pramogų centrą, dalis kultūrinių renginių galės vykti šioje konferencijų salėje.
„Renginius organizuosime pagal poreikius. Žiūrėsime, kaip žmonės priims renginius uždaroje salėje vasaros metu. Galbūt reikės juos perkelti į lauką. Taip pat rengiamės atidaryti kavinę, mat turime virtuvę. Tiesa, kol kas neįrengtą“, – apie savo planus kalbėjo L. Bartkus. Jis tikisi įkurti 5 naujas darbo vietas.
Anot L. Bartkaus, renginių organizavimu jis užsiima jau ne pirmus metus. Įvairiose vietose rengė koncertus, festivalius, nuolat dalyvavo gatvės muzikos dienose, paremdavo jaunimą muzikos instrumentais. O muzikinės Bartkų giminės šaknys gilios – verslininko senelis Leonas Bartkus vadovavo Inkaklių „Dainoriams“.

Vaidotas VILKAS

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lengvųjų automobilių žibintų remontas

Šiuolaikiniuose automobiliuose yra daugybė žibintų ir šviesos šaltinių, kiekvienas iš jų atlieka tam tikrą funkciją. Tai gali būti signalizavimas kitiems eismo dalyviams apie planuojamą arba atliekamą veiksmą kelyje, aplinkos matomumo didinimas arba užtikrinimas, jog pati transporto priemonė yra matoma kitiems. Pastarąją funkciją atlieka dienos šviesos žibintai, kurie pagal kelių eismo taisykles privalo būti įjungti transporto priemonėse, nepriklausomai nuo paros laiko ar matomumo kelyje. Toks sprendimas yra priimtas, nes automobilis su įjungtais žibintais yra gerokai labiau pastebimas, nei važiuojantis be jų

„Mizon“ kosmetika – giliai maitinanti ir drėkinanti kosmetikos linija

Nuo pat pradžių Mizon prekės ženklas orientuojasi į tik natūralių ingredientų naudojimą. Pasitelkus inovatyvių technologijų pavyko sukurti visiškai saugią kosmetiką. Joje nėra parabenų, dažiklių, SLS ir kitų kenksmingų medžiagų, kurios gali dirginti odą ar sukelti alergines reakcijas. Tai ne visi šios kosmetikos privalumai. Visų Mizon produktų formulė labai lengva, bet kartu ir itin efektyvi. Galima naudoti visų tipų odai – normaliai, riebiai, jautriai, sausai, suglebusiai ir brandžiai. Prekės ženklas sukūrė specialią „10 žingsnių“ programą, kuri leidžia išnaudoti visas jo kosmetikos

5 patarimai, kad vaikelio laukimas praeitų sklandžiai

Jei šiek tiek nerimaujate dėl gimdymo, štai keletas naudingų patarimų. 1. Žinios Kiekviena moteris yra skirtinga. Mūsų kūnai yra skirtingi, mūsų kūdikiai yra skirtingi ir nebūna dviejų vienodų gimimų. Štai kodėl naudinga daugiau sužinoti apie gimdymą. Suprasdami daugiau apie savo galimybes ir kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus, galite jaustis labiau pasitikinti priimdama sprendimus dėl to, kaip norite pagimdyti. Taip pat galite pasikalbėti su savo akušere, jei kas nors jums ypač rūpi. Ji atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir

Moteriškos rankinės. Rekomendacijos išskirtinėms progoms

Stilinga ir kokybiška rankinė yra itin svarbus daugelio moterų aksesuaras, kuris gali pagyvinti bendrą įvaizdį. Renkantis kasdieninę rankinę, dažnai išsikeliami keli kriterijai. Svarbiausia, kad ji būtų patogi, talpi, komfortabili ir lengvai pritaikoma prie bet kokios aprangos. Todėl dažnai pasirenkamos juodos, rudos, ar šviesių spalvų rankinės. O jeigu prireikia rankinės išskirtinei progai, pvz., gimtadienio šventei, vestuvėms, darbo vakarėliui, vakarienei mieste, ar kitokiai progai, reikalavimai gali būti šiek tiek kitokie. Tokiu atveju tampa svarbu, jog rankinė būtų kompaktiška, patogi dėvėti ir kurioje

Taip pat skaitykite