Renginių organizavimas įmonėms. Ką verta žinoti?

Renginiai įmonėms – tai veikla, skirta verslo žmonėms. Kaip ir kiti laisvalaikio produktai bei paslaugos, renginiai turi vis didesnę reikšmę. Panašu, kad asmenys ateityje mieliau vertins patirtis, įgytas renginiuose, laisvalaikio metu, nei apčiuopiamus produktus, kuriais rinka yra perpildyta.

Verslo įmonės vis labiau vertina renginius ir įtraukia juos į savo rinkodaros strategijas. Renginių arba pagrįstas patirtimi rinkodara tampa esminiu rinkodaros rinkinio elementu ir sudaro didžiąją jo biudžeto dalį. Kadangi įmonės tampa vis didesnės ir didesnės, bei kerta šalių sienas, tarptautiniai pasitarimai bei konferencijos vaidina kaip lemiamas įrankis siekiant išlaikyti geresnius darbuotojus. Didesniuose miestuose mega renginiai tampa katalizatoriumi daugeliui projektų bandant valstybei įrodyti pasaulinio miesto statusą. Daug šalių remia, reklamuoja renginius kaip priemonę, turinčią teigiamos įtakos ilgalaikiam ekonomikos augimui, miestų urbanizacijos plėtrai, verslo, tiesioginių užsienio investicijų pritraukimui. 

Šiais laikais yra daugybė renginių, kuriems reikalingi renginių organizatoriai, vedėjai. Taip pat reikalingi žmonės, kurie vestų kitokius užsiėmimus, pavyzdžiui, protmūšius ir kitus žaidimus, todėl reikalinga profesionalų pagalba. Renginių vedėjai reikalingi visoms šventėms.

 

Atsižvelgiant į įvykių pobūdį ir jų tikslus, renginiai gali būti maži ar dideli, vidiniai ir išoriniai:

  • Bendrovės vidiniai renginiai dažniausiai nėra labai dideli. Tai yra įmonės boso gimtadienis, kolegos gimtadienis, įmonės darbuotojo kalendorinių švenčių minėjimas ir įmonės atostogos kitomis progomis (įmonės jubiliejus, didelis sutarties įvykdymas ir kt.).
  •  Įmonės išorinė veikla yra gana didelė. Tai yra naujos įmonės produktų pristatymas, naujo padalinio atidarymas ir pristatymas. 
  • Taip pat yra dideli įmonės renginiai, tai yra didelio masto renginys, kuriame dalyvauja daugiau nei 500 žmonių. Tokio masto įvykiai yra labai reti. Tada verta atkreipti ypatingą dėmesį į renginio dalyvių saugumą, informacinę medžiagą ir operatyvinę logistiką.

Renginių organizavimas įmonėms – tai, ką renginių organizatoriai daro kiekvieną dieną ir kuo gyvena, bei kvėpuoja, nes tai atlikti moka geriausiai. Jie organizuoja įvairiausio formato komandos formavimo renginius: azartiškas ir įspūdingas pramogines varžybas, kūrybą skatinančius užsiėmimus, įtraukiančias orientacines žaidynes tiek mieste, tiek ir sodybose. Visai nesvarbu, kiek  renginyje dalyvaus žmonių  – 10 ar 1000 – organizatoriai sako: galime prisidėti!

Pasitikėkite specialistais ir darbą palikite Jiems. Nustebsite, kiek daug laiko ir kantrybės sutaupysite. Taip pat specialistai sukurs tinkamą programą, kuri bus įdomi kiekvienam apsilankiusiam renginyje, dėl to sužinosite ir daug naujo, ir smagiai praleisite laiką.

Pr2021/63

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Dar 9,5 mln. eurų dujų balionams daugiabučiuose keisti

Energetikos ministras Dainius Kreivys pasirašė įsakymą, kuriuo numatoma „Suskystintų naftos dujų balionų daugiabučiuose pakeitimo kitais energijos šaltiniais“ programai skirti  iš valstybės biudžeto dar 9,582 mln. eurų. Kaip ir praėjusiais metais, parama vienam daugiabučio namo butui sieks iki 726 eurų. Liko 1000 daugiabučių „Šiuo metu šalyje dar yra apie 1000 daugiabučių namų, kuriuose naudojami nesaugūs dujų balionai. Skirdama virš 9 mln. eurų paramą valstybė jau trečius metus iš eilės padeda daugiabučių namų gyventojams  atsisakyti dujų balionų naudojimo buityje ir pasirinkti saugesnį

Sinoptikai įspėja: savaitgalis vėl bus vėjuotas, su krituliais ir šals

Sausio 20 d., ketvirtadienį, Lietuvą pasieks šaltasis atmosferos frontas, kuris neš kritulių, daugiausia sniego. Gausiausiai prisnigs šalies vakaruose. Pietvakarių, vakarų, vakariniuose rajonuose šiaurės vakarų vėjas bus labai stiprus, gūsiai daug kur sieks 15-20 m/s, šalies vakaruose vietomis 22-24 m/s, pajūryje įsisiautės iki 26 m/s. Daug kur sniegą pustys, vietomis kils pūga. Aukščiausia temperatūra dienos pradžioje bus nuo 1 laipsnio šalčio kai kur rytiniuose rajonuose iki 3 laipsnių šilumos prie jūros. Nuo vidurdienio temperatūra ims kristi, plikledis formuosis daugelyje rajonų. Sausio

Mokytoja, palikusi ryškų pėdsaką Šilutės istorijoje

Sausio 15-ąją, Klaipėdos krašto dieną, tuo pačiu Šilutės pirmosios gimnazijos mokytojos, direktorės, Šilutės Garbės pilietės, doc. dr. Romualdos Dobranskienės gimtadienio dieną (būtų sukakę 90 metų), Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta knyga „Mokytojos mitas“. Tai kolektyvinis darbas, sudarytas iš beveik trisdešimties žmonių prisiminimų. Gausus būrys šilutiškių, buvusių mokinių, kolegų, namiškių atėjo į biblioteką. Muzikinį foną kūrė Marijus Kučikas (pianinas) ir bardas Adas Nausėda, dainavo dukra Indrė ir anūkė Indrė Dirgėlaitė. R. Dobranskienės gyvenimo akimirkas skaidrėse atkūrė bibliotekininkė Dalia Pupšytė.

Ligonių kasos ragina klausti, o ne aklai mokėti už gydymą

Gyventojai klausia Ligonių kasų, kodėl, būdami apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, gydymo įstaigose kartais turi mokėti ar primokėti už gydymą, tyrimus ar procedūras. Neretai žmonės mano turintys mokėti už sveikatos priežiūros paslaugas, nes gydymo įstaigų pateikiama informacija apie mokėjimą už jas yra klaidinanti ar neaiški. Valstybinė ligonių kasa primena: kada už gydymą mokėti nereikia, kada tenka. Rūpimus klausimus Valstybinei ligonių kasai galima pateikti: el. paštu info@vlk.lt tel. (8 5) 232 2222 arba žiūrėkite šį vaizdo įrašą: https://youtu.be/T9lMmMrw9DE  Apdraustiesiems – nemokamai Apdraustieji papildomai nemokėdami

Taip pat skaitykite