„Regitra“ pradeda išdavinėti naujus numerio ženklus iš N raidės

Gruodžio 12 d. „Regitra“ pradės išdavinėti numerio ženklus automobiliams iš N raidės. Taip pat pasiūlys naujus raidžių derinius priekaboms ir motociklams. Visos naujos kombinacijos bus su Lietuvos herbu – Vyčiu. Užsisakyti patikusius numerio ženklus pirmiausiai bus galima internetu nuo 17 val. Klientai gali rinktis ne automatiškai priskiriamus numerio ženklus, o patys išsirinkti patikusią raidžių ir skaičių kombinaciją iš planuojamo gaminti  sąrašo. Jis sudaromas abėcėlės tvarka ir kas keletą mėnesių atnaujinamas.

Visas naujų derinių sąrašas

Automobilių vairuotojai galės rinktis iš 20 naujų raidžių derinių su skaičiais nuo 001 iki 999 – iš viso bus beveik 20 tūkst. galimų kombinacijų. Visas raidžių derinių sąrašas: NAA, NAB, NAD, NAE, NAF, NAG, NAH, NAI, NAY, NAJ, NAK, NAL, NAM, NAN, NAO, NAP, NAR, NAS, NAT, NAU.

Naują derinį užsisakyti galės ir priekabų savininkai, kuriems bus išleistos serijos VI, ZB, ZC, ZD ir ZE. Motociklams taip pat bus skirtos penkios naujos serijos – JS, JV, JZ, KG ir KH. Visas numatomų gaminti derinių sąrašas pateikiamas „Regitros“ interneto svetainėje.

Planuojami gaminti numerio ženklai yra skirstomi į 4 grupes, kurių kaina priklauso nuo pasirinktos raidžių ir skaičių kombinacijos. Pavyzdžiui, NAN 101 kainuos 75 Eur, o NAB 001 – 250 Eur. Detaliau su kainoraščiu galima susipažinti „Regitros“ interneto svetainėje.

Kada ir kaip bus galima užsisakyti patikusį derinį?

Patys pirmieji pasižvalgyti po derinių sąrašą ir išsirinkti patikusį galės gyventojai, teikiantys užsakymą internetu (eKETRIS sistemoje) jau šį antradienį, gruodžio 12 d., nuo 17 val. Prisijungus prie elektroninės sistemos, reikės pasirinkti paslaugą „Noriu rezervuoti numerio ženklus“. Norintys padalinyje užsisakyti norimus numerio ženklus, tai galės atlikti kitą darbo dieną, t. y. trečiadienį.

Rezervavus numerio ženklus, juos galima taip pat internetu priskirti savo turimai transporto priemonei, o numerio ženklus ir naują registracijos liudijimą gauti tiesiog į paštomatą arba per kurjerį. Rezervuoti numerio ženklai pagaminami per 5 d. d. Užsisakyti numerio ženklus gali ir tie, kurie dar tik planuoja įsigyti transporto priemonę. Tokiu atveju jie bus nemokamai metus saugomi „Regitros“ padalinyje. Daugiau informacijos apie numerio ženklų rezervaciją galima rasti „Regitros“ interneto svetainėje.

Klientams, planuojantiems apsilankyti „Regitros“ klientų aptarnavimo padaliniuose, savo vizitą rekomenduojama planuoti iš anksto ir jam užsiregistruoti internetu.

Įsigijus numerio ženklus, „Regitra“ kviečia taip pat nepamiršti juos teisingai pritvirtinti prie transporto priemonės ir vėliau tinkamai prižiūrėti. Šiam tikslui vairuotojams yra parengta speciali numerio ženklų naudojimo atmintinė, kurią galima rasti „Regitros“ interneto svetainėje.

„Regitros“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Jurginės – „Čyru vyru pavasaris, Jurai, mesk skrandą į pašalį“

Lietuvos etnografijos muziejus taip pavadino paskelbtą balandžio 23 d. minimoms Jurginėms skirtą publikaciją. O sinoptikai, balandžio 21-22 dienomis dalį Lietuvos nuklojus sniegui, skrandos nusimesti neragina. Šaltoka, ypač naktimis, kai daug kur stiprios šalnos, trūksta šilumos ir dienomis. Bet yra ir gerų žinių: oras pamažu šyla, gal sulauksime ir žadamų 24 laipsnių šilumos? O šįkart – apie Jurgines. Nemažai turime atmintinų dienų bei metinių švenčių. Bet prisiminti vertėtų dar vieną – balandžio 23 – Šv. Jurgio dieną.  Nuo seno šią dieną

Medikų dienos proga

Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga bus pagerbti nusipelnę šalies medikai. Minint balandžio 27-ąją – Lietuvos medicinos darbuotojų dieną, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) tradiciškai apdovanojimais pagerbs labiausiai nusipelniusius sveikatos apsaugos srityje dirbančius profesionalus, suteikdama 26-iems Nusipelniusio Lietuvos gydytojo, 27-iems – Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo ir 23-ims – Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardą. 27 Nusipelniusių Lietuvos slaugytojų sąraše – Laimutė Pocienė iš Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centro. Šilutės rajono medikų šiuose sąrašuose nėra. „Šiemet už nuopelnus ir pasiekimus bus apdovanota aštuonios dešimtys

Gyvulininkystės ūkiams siūloma naujovė – pavadavimo ūkyje paslaugos

Žemės ūkio ministerija pradėjo diskusiją su socialiniais parneriais dėl naujos bandomosios pilotinės priemonės „Pavadavimo ūkyje paslaugos“, skirtos šalies gyvulininkystės sektoriui. Šią intervencinę priemonę, pritarus Europos Komisijai, ketinama įtraukti į Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023-2027 m. strateginį planą. „Gyvulininkystės ūkiuose pavadavimo paslauga labai aktuali, nes tai sunkus rutininis darbas dėl nepertraukiamo gamybos ciklo, nenormuotos darbo dienos, ypač pieno gamyboje. O siūloma nauja paslauga aktuali ir vyresnio amžiaus, ir jauniesiems ūkininkams“, – sako žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.Pagalba bus skirta

Agrarinės aplinkosaugos veiklose dalyvaujantiems ūkininkams trumpėja įsipareigojimų laikotarpis

Žemės ūkio ministerijai patikslinus Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ įgyvendinimo taisykles (toliau – AGRO taisyklės), ūkininkams sutrumpintas paskutinių metų įsipareigojimų laikotarpis – dirbti žemę jie gali nelaukdami žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo pradžios. Pareiškėjai galės vykdyti pasirinktą priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ veiklą nuo pirmos paramos paraiškos pateikimo dienos iki paskutinių įsipareigojimo metų gruodžio 31 d., išskyrus atvejus, kai veikloje numatyti specialūs terminai, tada įsipareigojimai turės būti tęsiami iki jų įvykdymo pabaigos. Prisiimtų

Taip pat skaitykite