„Regitra“ paskelbė naują numerio ženklų seriją – patinkantį derinį ras ne tik „Matricos“ gerbėjai

Galima tikėti skaičių ar raidžių magija, galima netikėti, tačiau artimą, asmeninę ar simbolinę reikšmę turinčios ženklų kombinacijos kasdienybę truputį pagyvina ir netgi palengvina. Pavyzdžiui, ne eilės tvarka parinktus, o paties išsirinktus automobilio valstybinio numerio ženklus lengviau įsiminti. Tuo tarpu įmonėms, paženklinusioms visas turimas transporto priemones vienodų raidžių ar skaičių registracijos numerio deriniais, tampa paprasčiau administruoti autoparką.

Birželio 18 d. „Regitra“ paskelbė 50 naujų numerio derinių automobiliams iš „N“ raidės, o elektromobilių ženklinimui bus išleista visiškai nauja serija EC. Taip pat sąrašas papildytas naujais deriniais motociklams, mopedams ir priekaboms.

„Prieš ketvirtį amžiaus sukurto, vieno žiūrimiausių ir labiausiai aptarinėjamų, daugybę apdovanojimų pelniusių  filmų „Matrica“ pagrindinis herojus Neo, kurį įkūnijo aktorius Keanu Reeves, ir šiandien turi daugybę gerbėjų. Būtent jie galės rinktis raidžių NEO ir įvairių skaičių derinius, pvz.: NEO001, NEO101 NEO333 ir pan. Ši gausi serija ir NEM derinys galbūt pradžiugins animacinio filmuko personažo – žuviuko Nemo gerbėjus. Išradingesni klientai galės rasti įdomių jiems trumpinių, tokių kaip NFY (angl.: Not For You).

O kur dar simbolinės trys raidės NES bei įvairių skaičių deriniai, pavyzdžiui, NES007, NES111, NES999 ir pan. Čia tik keli mūsų siūlomi deriniai, tačiau neabejojame, kad mūsų klientai kūrybiškumo tikrai nestokoja. Kiekvienas pageidaujantis tikrai susikurs ir išsirinks sau patinkančius registracijos numerio derinius iš naujosios serijos“, – teigia Renata Šostakienė, „Regitros“ Transporto priemonių registracijos paslaugų skyriaus vadovė.

Automobilių savininkų laukia galimybė išsirinkti patinkantį derinį iš beveik 50 tūkst. galimų raidžių ir skaičių kombinacijų.

Nauji raidžių deriniai automobiliams, kartu pasirenkant skaičius nuo 001 iki 999, bus šie: NEE, NEF, NEG, NEH, NEI, NEY, NEJ, NEK, NEL, NEM, NEN, NEO, NEP, NER, NES, NET, NEU, NEV, NEZ, NFA, NFB, NFC, NFD, NFE, NFF, NFG, NFH, NFI, NFY, NFJ, NFK, NFL, NFM, NFN, NFO, NFP, NFR, NFS, NFT, NFU, NFV, NFZ, NGA, NGB, NGC, NGD, NGE, NGF, NGG, NGH.

Po ilgo laiko suteiksime galimybę rinktis ir iš naujųjų derinių, skirtų elektromobilių savininkams, kurie galės rinktis iš beveik 10 tūkst. naujų EC serijos kombinacijų.

Įsigijusieji motociklus, įdomesnius derinius galės rinktis iš 5 naujų serijų: KN, KO, KP, KR, KS, tuo tarpu mopedų savininkams numatyta skirti 15 serijų: BGP, BGR, BGS, BGT, BGU, BGV, BGZ, BHA, BHB, BHC, BHD, BHE, BHF, BHG, BHH. Naujomis simbolių kombinacijomis bus galima ženklinti ir priekabas – joms numatyta išleisti 5 serijas: IA, IB, IC, ID, IE

Nuo birželio 19 d. užsisakyti norimus numerio ženklus galima visuose „Regitros” padaliniuose. Taip pat primename, kad užsisakyti pasirinktus numerio ženklus gali ir tie, kurie transporto priemonės dar neturi, o tik planuoja ją įsigyti. Klientų patogumui užsakyti numerio ženklai 1 metus nemokamai saugomi pasirinktame „Regitros“ padalinyje.

„Regitros“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Vairavimas spūstyse: kaip elgtis, kad susierzinimas ir vėlavimas netaptų kelionės palydovais

Vasaros kelionės, aktyvių atostogų planai ir didelės apimties Lietuvos kelių bei jų infrastruktūros atnaujinimo darbai lemia intensyvų eismą ir spūstis mūsų šalies tarpmiestiniuose keliuose. Ruošiantis vasaros išvykoms, specialistai pataria keliones planuoti iš anksto ir pabrėžia, kad vairavimo saugumas yra prioritetas, ypač susidarius eismo spūstims. Ekspertai dalinasi patarimais, kaip valdyti stresą prie vairo ir „išgyventi“ spūstis mūsų šalies tarpmiestiniuose keliuose. „Eismo spūstys – nors ir nemalonus, bet dažnu atveju neišvengiamas reiškinys, ypač tuomet, kai gerinama kelių būklė ir jų infrastruktūra. Suprasdami,

Orai savaitgalį: bus karšta, lis, griaudės perkūnija, galimas škvalas

Hidrometeorologijos tarnyba praneša apie artėjančio savaitgalio orus. Liepos 13 d., šeštadienį, naktį lietaus tikimybė nedidelė, dieną daug kur numatomi trumpi lietūs su perkūnija. Dieną vietomis lis smarkiai, bus škvalas 15-20 m/s, kai kur iki 25 m/s, kruša. Vėjas naktį besikeičiančios krypties, 4-9 m/s, dieną daugiausia pietų, 7-12 m/s. Temperatūra naktį bus 15-20, dieną – 28-33, vakariniuose rajonuose vietomis – 24-27 laipsniai šilumos. Liepos 14 d., sekmadienį, vietomis numatomas trumpas lietus, perkūnija. Vėjas besikeičiančios krypties, 5-10 m/s, per perkūniją kai kur

Liepą aplinkosaugininkų dėmesys žvejojantiems iš valčių

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai šių metų liepos 15-21 dienomis tikrins, kaip žvejai mėgėjai laikosi Žvejybos taisyklių žvejodami vandens telkiniuose iš valčių. Taip pat bus tikrinama, kaip asmenys laikosi aplinkosaugos sąlygų vandens telkiniuose plaukiodami vandens transporto priemonėmis. Reidai bus organizuojami visoje Lietuvoje. Atkreipiame dėmesį, kad žvejojant iš vandens transporto priemonės, vienas žvejys vienu metu gali naudoti ne daugiau kaip dvi meškeres, išskyrus atvejus, kai žvejojama su inkaru ar kitomis priemonėmis sustabdytos vandens transporto priemonės. Vienu metu žvejas gali naudoti ne daugiau nei šešis

Siekiama apsaugoti vartotojų interesus: medaus mėgėjai žinos, kokį medų perka, džemuose – mažiau cukraus

Žemės ūkio ministerija parengė ir teikia derinti žemės ūkio ministro įsakymo projektus, kuriais perkeliamos privalomos Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos, dar vadinamos Pusryčių direktyva, nuostatos. Pakeitimais siekiama apsaugoti vartotojų interesus, ūkio subjektams sudaryti galimybes gaminti platesnį produktų asortimentą bei taikyti naujus technologinius procesus, sumažinti medaus klastojimą ir užtikrinti didesnį rinkos skaidrumą. Atsižvelgiant į priimtą direktyvą, keičiamas Medaus techninis reglamentas, kuriuo koreguojamos medaus kilmės šalies ženklinimo nuostatos. Etiketėje, pagrindiniame regėjimo lauke, mažėjančia tvarka turės būti nurodytos medaus kilmės šalys, kartu nurodant

Taip pat skaitykite